Opinie o Amtra Sp. z o.o. w Sosnowiec

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Amtra Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Amtra Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Paliwa - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Amtra Sp. z o.o. w Sosnowiec

Nie mam nick'a

Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Zachęcam - Amtra Sp. z o.o. solidny i rzetelny Pracodawca.

Nie mam nick'a
@Nie mam nick'a

W poprzedniej wypowiedzi wkradł się błąd ..... Czy ten serwis służy wymianie faktycznych doświadczeń i udzielaniem opinii pracowników obecnych, byłych i przyszłych kandydatów, czy też uległo to zmianie i teraz Pracodawcy mają rozwiać wszelkie wątpliwości reprezentując sami opinie o pracy w firmie ?. Nie oceniam tego. Moim skromnym zdaniem, żadna wypowiedź Pracodawcy nie spowoduje, że kandydaci nie będą poszukiwali jednak informacji z drugiej strony - to jest logiczne i oczywiste oraz nie ulegnie zmianie. Natomiast budujące wartość firmy i wartościowe w tym wszystkim jest to, iż kandydat dzięki udzielonemu przez Pracodawcę wywiadowi, zdobywa większą wiedzę o firmie od źródła i jest w stanie stwierdzić czy identyfikuje się z potencjalnym Pracodawcą. Świadomy kandydat może po prostu wziąć udział w procesie rekrutacji i przekonać się osobiście jak będzie wyglądała jego przyszłość i kariera w firmie. Osobiście zachęcam - Amtra Sp. z o.o. to solidny i rzetelny Pracodawca.

Aneta

Osoby szukające dodatkowych informacji na temat pracy w firmie zachęcam do zapoznania się z treścią wywiadu, którego dla serwisu gowork.pl udzielił Dyrektor Generalny Amtra Sp. z o.o. ( http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,25307,wywiad-jaroslaw-nowakowski ) Znajdziecie w nim odpowiedź na pytania takie jak: Czego oczekują (...)od kandydatów do pracy? Jakie korzyści płyną z pracy w firmie? Czy istnieje możliwość odbycia stażu?

Desperados

Szukam pracy i spotkałem się z kilkoma PH WD-40,ale mówią że to "syf,kiła i mogiła " .

Aneta

@3erpracujesz dalej w Amtra Sp. z o.o.? Chętnie dowiemy się więcej na temat warunków pracy w firmie?

Jakie są Twoje wrażenia po rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Amtra Sp. z o.o.? Jakich wskazówek mógłbyś udzielić osobie wybierającej się na rozmowę w sprawie pracy na stanowisku Magazynier?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy PRACOWNIK SERWISU
logo firmy Programista maszyny CNC (K/M)
Dębica
Igloocar Sp. z o.o.
3er

@iza hmm wiesz co no teraz to tylko poszukuja przedstawiecili handlowcyh w dwoch wojewodztwach oferowana jest tutaj umowa o pracę, pensja podstawowa + premia od osiąganych wyników oraz możliwość podnoszenia kwalifikacji- system szkoleń wewnętrznych :)

znam temat

cały czas szukaja naganiaczy terenowych ale to tyrka za grosze i gorace etaty taka tam rotacja, to robota dla desperatów!

xyz

* drugim (poprawka do poprzedniego wpisu)

xyz

Rozmowy były we wtorek w hotelu NOBO, było bardzo sporo chętnych,(rozmowa była konkretna, zakres obowiązków, teren, liczba wizyt, warunki finansowe, więc spoko bo w większości firm szczegóły podaja na drógim etapie lub jak sie zdecyduja na danego kandydata, a tutaj kawa na ławe!) odpowiedź była już w piątek, niestety mimo zapewnienia o zatrudnieniu ostatecznie firma nie stworzyła tego stanowiska pracy i wszystko sie rozwiało! A szkoda bo mogło być fajnie! Cała historia na temat rekrutacji w Łodzi do firmy Amtra. Pozdro

poszukujący

Witam,czy coś wiadomo o rekrutacji na ph Łódź detal?Rozmowy były przeprowadzane miesiąc temu i żadnej informacji zwrotnej.Jeżeli ktoś wie coś na ten temat niech napisze.Może ktoś już został zatrudniony,a może ta rekrutacja to był tylko kit.Byłem na kilkunastu rozmowach ostatnio i zawsze była informacja zwrotna.

lolo

do kolegi "h". Pracujesz w Amtra czy pracowałeś ,że masz takie info? co to znaczy duże wymagania? duże plany sprzedażowe?kierownicy których regionów normalni? jak to jest z jazdą prywatna ich autem? odliczają coś? ile gdzin dziennie trzeba jeżdzic? ile wizyt? w 10 godzin można zamknac dzień? opinie na tym portalu są bardzo stare więc nie wiem czy można się nimi sugerować? wszystkie negatywne wydaja sie takie z (usunięte przez administratora) nikt nie pisze o konkretach. jeśli ktoś może naświetlić jak wyglada praca ph z takimi produktami to poprosze.

Liliput

Amtra amtrą ale do Bottari potrzebują. Tam ostatnio dużo etatów wolnych się porobiło !!!

lary7

Było ogłoszenie do Amtry na PH na łódzkie jeszcze ze dwa tygodnie temu. Już go nie ma wiec pewnie kogoś znaleźli. Skoro mówisz ze szukają księgowych to znaczy ze kiepsko finansowo stoją? czy, że będą ciąć koszty? Zastanawia mnie praca PH z takimi produktami? mam kilka lat doświadczenia w FMCG i to jest ciągłe ciśnienie i zapierdziel! Ma ktoś doświadczenie w takiej branży jak Amtra? jak to wyglada w takich firmach? wiem ze jest jeszcze Parys, Boll, Wurth, Melle. Pytam z ciekawości bo może czas się przekształcić z FMCG?

lolo

Czy ktoś pracuje w tej firmie jako PH? -Ile można tam realnie na ręke zarobić? -ile wizyt dziennie? -czy tymi produktami da się pohandlować? - czy to co mówia na rozmowie kwalifikacyjnej pokrywa sie w realu? czy jest pracy i obowiazków znacznie wiecej?

poszukiwacz

"de best" a ja myślałem ze "the best"? Czyli widzę żę niczego konkretnego sie tutaj nie dowiem? Pozdro

Kasa kasą... Fura furą... Ale atmosfera jest "de best" :)

h
@:)

Duze wymagania za 2000 tys.0 rozwoju i zamiast kasy do ręki darmowa wóda na imprezach...Trzeba dawac łapówki kierownikom sklepów zeby cos sprzedac. Na kierowniczych stanowiskach (usunięte przez administratora)

poszukiwacz

Witam. Jestem zaproszony na rozmowe do firmy Amtra. Rozmowa we wtorek w ŁOdzi w hotelu. Czy ktoś może powiedziec jak wygla da u nich taka rozmowa, co proponują, jak podstawa,ile wizyt dziennie i czy to zasady pracy jak w korpo czy troche lużniej. Telefonicznie dostałem juz info ze teren do obsługi dosyć spory. Dodam ze mam doswiadczenie jako PH w FMCG(piwo) jakiw auto proponują(bardziej chodzi mi techniczny stan niż lans), czy to dostawczak czy osobowe kombi? no i jak to realnie wygląda z realizacja targetów i planów? produkty maja raczej znane na rynku ale czy przedstawiciele sa mile w idziani na punktach czy klienci maja uraz? Prosze o konkrety a jesli nie wiesz albo sie domyślasz to nie pisz! Pozdro dla wszysztkich szukajacych pracy!

rafal

Rozumiem ze firma się za mnie wstydzi i usuwa komentarze moje i pracowników, lecz musicie znać prawdę...

rafal

Ja tylko proponowałem 5000 zł + lód... resztę Sobie wypraszam.

sssa

Możecie też poszukać w tym kierunku pracy na stronach internetowych... Mi się udało znaleźć na stronie rekrutacyjnarewolucja.pl ;) sporo ofert z wielu branż

Madzia
@sssa

...... i dlatego koleżanko, nigdy dla Ciebie miejsca w tej firmie nie było i nie będzie.

nowy
@Madzia

Praca w amtra to jedna wielka porażka. Od kiedy zostały wprowadzone zmiany czyli stanowisko kierownika zajął gościu który jest ajwieksza wazelina dr wszyscy odchodzą. A on w akcie desperacji nawet wydawania do parysa by ich ściągnąć gdyż najlepsi pracownicy odeszli. A on sam jest w czarnej ... I tylko siedzi na GPS i sprawdza kazdego i wyciska z ciebie ile się da za marne 2tys szuka Deb...którzy na to pójdą. Więc jeśli chcecie byc popychadlami to idźcie do tej firmy ale nie polecam. Każdy kto tam pracuje jest bo jest ale,ale żeby to była praca która zadawala to by się grubo zastanowił.

ph

Warto pchac się do tej fimry ?? Szukają ph na rynek nowoczesny ??Jakie warunki, auto itd ??

Zostaw merytoryczną opinię o Amtra Sp. z o.o. - Sosnowiec

• Jak się pracuje w Amtra Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Amtra Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 17.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Amtra Sp. z o.o.?

Amtra Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 70 ocen.

Amtra Sp. z o.o.