Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Czy DELICPOL zatrudnia studentów?

Zośka

Proszę o kontakt z działem kadr.

Pl

Będzie lepiej. Zakładam związek zawodowy, jestem na ostatniej prostej. Zbierajcie , nagrywacie dowody mobbingu mogą się przydać.

Czesław

Co masz konkretnie na myśli? Jaki wpływ na człowieka ma niby praca w tej firmie?

Panek
@Czesław

Ciężkie warunki pracy, temperatura, zapylenie, plus poniewieranie ludźmi i krzyki, mieszanka wybuchowa

Janusz
@Panek

Jak takie zapylenie to BHP nic z tym nie robi? Czy normy są przestrzegane i masz płacone szkodliwe?

Panek
@Janusz

Przepraszam ale co znaczy "BHP nic nie robi"? Bhp to ogólny zbiór zasad bezpieczeństwa i higieny pracy, odnośnie norm, jakie normy, wszystkie zapisy w kodeksie pracy odnośnie jakichkolwiek norm są strasznie ogólnie więc to w sumie tylko od pracodawcy zależy czy się ich przestrzega czy nie, i na koniec, nie nie ma szkodliwego

@Panek

No, że od niego to zależy to jasna sprawa, a w końcu przestrzega?

Riki
@Janusz

Ja tam nie widziałem żadnej dodatkowej kasy.

@Riki

A ono w firmie w ogóle jest jakoś zadeklarowane?

Kowalski

Njniższa krajowa może w końcu jakieś podwyżki naiwniacy chodzący w weekendy bo dają 100 zł dodatku do setki może w końcu jakaś konkretna podwyżka a nie ucieranie (usunięte przez administratora) marnymi groszami

@Kowalski

To trzeba się było uczyć Kowalski i zostać np. neurochirurgiem światowej sławy to byś teraz sobie honoraria sowite zgarniał a nie żale w internecie wylewał.

@Iga

Czy to z Twojej strony sugestia, że pracują tu osoby bez jakiegokolwiek wykształcenia? :/

@Dorota

Czy to złośliwość i małostkowość z Twojej strony? Kłaniają się braki ze szkoły - polecam nauczyć się czytać ze zrozumieniem.

Kowalski
@Iga

To jeśli ktoś jest osobą pracująca na zakładzie to już mu się żadna podwyżka płacy nie należy?!! Nie każdy musi być wybitnym lekarzem ktoś musi pracować na ciastowni być operatorem, sprzątaczką, a ktoś inny musi drogi budować...

Wiola
@Kowalski

Kiepsko w tym zakładzie.Nigdy nie będzie dobrze jeśli nie będzie jedności.Premii nie ma,podwyżek też,o socjalu można zapomnieć.Ale za to zrobią festyn i na pewno co niektórzy będą skakać z radości.Nie lepiej dać ludzią te pieniądze tym pardziej że wypłaty są takie jakie są.A co do pani Igi@ która się tak ładnie wypowiada na temat szkoły i wynagrodzenia.Zapraszamy na produkcję na osiem godziń.W takim tempie jak my pracujemy i za takie pieniądze.Zobaczymy czy nie zmieni zdania na temat podwyżek

@Kowalski

Oczywiście, każdy zawód jest potrzebny i to jest jasne. Jednak są zawody lepiej i gorzej opłacane i taki jest fakt. Zobacz co się dzieje, szalejąca inflacja, ceny surowców poszły w górę o kilkadziesiąt procent! Gaz i energia o około 40%. Za chwile może nie być pracy w ogóle.

@Wiola

Życzę każdemu z nas podwyżki! Ale widzę, jakie są realia. Firmy walczą, żeby utrzymać się na powierzchni. Sytuacja na rynku jest bardzo trudna.

Urszula
@Iga

To w tej firmie na jakim stanowisku się opłaca najbardziej pracować :) ?

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?

Czy w DELICPOL możliwa jest wypłata wynagrodzenia w częściach, częściej niż raz w miesiącu?

Zośka

Standardowo pensje wypłacane są w jednej transzy do 10 dnia kolejnego miesiąca. I raczej nie ma odstępstw i wyjątków w tej kwestii

Niki

Mam pytanie czy w tym zakładzie pracuje się w czepku? Jakie ubrania robocze obowiązują rękawiczki gumowe np? I czy jest coś takiego na nocnej zmianie jak pianowanie maszyn podłogi i robią to pracownicy produkcji?

Rysia
@Niki

Pracuje się w czepku. Rękawiczki gumowe i ubranie firmowe, bluza i spodnie. Buty zgodne z wymogami BHP ciężkie i nie wygodne. Nie ma żadnego pijaniwanua maszyn. Na koniec tygodnia jest przeważnie na nocy sprzątnie i to robią pracownicy produkcji.

Urszula
@Rysia

Mają jakoś dodatkowo płatne pracownicy za to sprzątanie??

Rysia
@Urszula

Nie.Tam nawet nie ma premii.Sprzątanie czasem jest nawet 8 godzin.A najgorzej jest przed jakąś kontrolą wtedy jest szał.Myje się nawet sciany itp.To wszystko robią pracownicyAle trzeba się cieszyć bo są pracujące soboty i czasem niedziele i wtedy też się sprząta ale za setki.

@Rysia

Nie no jeszcze sobotę to przełknę, ale niedziela? Za setki w sensie 100% płatne? A ustawowo za sobotę nie powinno być więcej przypadkiem?

Roma

Dlaczego tak jest ze niektórzy w tej firmie pracują tylko na pierwszą zmiane?Znowu chodzi o znajomosci i przywileje?Każdy by tak chciał .Pierwsza w Delicpol a po południu druga praca gdzie indziej!

Bo moga

Roms

Ale dlaczego?Czy to zakład pracy chronionej ?Chyba nie

@Roms

Myślę, że tego typu pytanie to już warto skierować bezpośrednio do samego Przełożonego. No ale to faktycznie dosyć dziwne, iż w DELICPOL niektórzy pracownicy pracują tylko na pierwszą zmianę. Sama jestem ciekawa, z czego to może wynikać. A jak długo tam pracujesz?

@Roms

no jak ktos ma male dzieci i nie ma pomocy babci to co ma zrobic

@Matka

Ale pierwsza zmiana zaczyna się od 6-14 to kto w tym czasie zajmuje się tymi dziećmi co nie mają babci? Przedszkola otwarte są najwcześniej o 6:30 a o 5:30 żadna placówka opiekuńczo-wychowawcza nie jest otwarta więc nie pierdziel o biednych dzieciach co to nie mają pomocy babci

Andri
@Fernanda

Oj. Ty nie myślisz. Rusz głową proszę Fernanda. Zwolnij się jak Ci nie pasuje. Nie narzekaj. Nie chcemy tylu takich. Szukaj rozwiązań A nie problemów.

@Fernanda

Rano mój mąż zaprowadza dzieci a ja odbieram po pracy. Wielu ludzi dzieli się obowiązkami domowymi.

Roms
@Matka

Nie chodzi mi o tych co mają małe dzieci. Jest parę takich osób bez małych dzieci. Pierwsza zmiana w Delicpol inna fucha popołudniu. Jest to sprawiedliwe? Nie bardzo bo nie jeden by tak robił.

@Roms

Wiesz co, to myślę, że warto to zgłosić kierownikowi, czy gdzieś wyżej, zapytać, o co chodzi. Może niektórzy kombinują.

@Andri

???????????????? ale ja już dawno nie pracuję w tym wariatkowie i naprawdę da się żyć bez Delicpolu ! Życie nabrało innego LEPSZEGO bezstresowego wymiaru

@Matka

Czyli jesteś w tej uprzywilejowanej grupie która pracuje od 6-14 ? Twój mąż to pracuje widzę tylko na 2 i 3 zmiany lub wcale skoro zaprowadza dzieci Ameryki to Ty nie odkryłaś ,że wielu ludzi dzieli się obowiązkami , tylko wielu ludzi w Delicpolu musi się nagimnastykować co tu zrobić z dziećmi jak idą na 2 i 3 zmianę i jakoś nikt im nie proponuje pracy od 6-14

A co Cię to interesuje, masz jakiś problem? Bo co szkoda Ci że Ty nie możesz

@Bejbe

A co jeden z tych uprzywilejowanych? Boisz się że w końcu ten Wasz spostrzegawczy kierownik się za to weźmie! Dziwię się że jeszcze tego nie zrobił. A powinien przyjrzeć się dokładniej tym co pracują tylko na 1 zmianę.

@Roma

Nie boję się bo nie mam czego, mam swoje motywy dla pracy tylko na pierwszą zmianę, i wyobraź sobie że kierownik o Tymm wie, nawet sam dyrektor wie że tak pracuję

@Bejbe

Po pierwsze chyba powody.Po drugie na pewno wiedzą ,muszą wiedzieć takie rzeczy i wyrazić na to zgodę. Tylko każdy by tak chciał. Ogarnąć pierwsza zmianę w Delicpolu a po południu do drugiej. Czy nie o to chodzi. Bo na pewno nie o to, że jesteś chory bo jeśli tak, to co robisz w tym zakładzie. A śpiewka ze nie masz z kim zostawić dzieci jest śmieszna. Tylu ludzi tam pracuje na trzy zmiany, mają dzieci, starszych, chorych rodziców i ogarniają. A może też by woleli na pierwszą zmianę bo to zawsze lżej?

@Roma

Powiem tak, nie interesuj się za bardzo bo ciekawość to pierwszy stopień do piekła A jak Wam tak bardzo żal tyłki ściska, droga wolna możecie iść do dyrekcji grzecznie porozmawiać, może coś wskuracie zamiast na forum żale swe wylewać

@Bejbe

Niestety nie wszyscy mają tyle szczęścia co Ty. Interesować się będę a piekłem mnie nie strasz. Zacznij pracować jak wszyscy na trzy zmiany i wtedy się mądruj. Forum też jest po to żeby swoje opinie wyrażać. Życzę Ci powodzenia w pracy na trzy zmiany bo niedługo skończy się praca tylko na jedną.

@Roma

Wyrażać swoje opinie a wylewać żale to dwie różne rzeczy Nie strasz mnie 3 zmianami bo się ich nie boję, pewnie dłużej na nich pracowałam niż Ty A od decydowania kto, kiedy i jak ma pracować w jakim systemie jest dyrektor i kadra zarządzająca a nie pospolity zbieracz ciastek

@Bejbe

Oj boimy się boimy. Nie jestem zwykłym zbieraczem ciastek, a gdyby nawet to co, jakiś wstyd? Pracuje na pewno dłużej ty i to co się teraz dzieje to szok. Pracuj uczciwie na 3 zmizny to będziesz mógł wyrazić swoją opinię. A kierownictwu można wciskać różne rzeczy, że chory, że dzieci itd ale powiedz prawdę że po pierwszej w Delicpolu idziesz do drugiej to wtedy zobaczymy.

Znajoma
@Roma

Pracują tak osoby z grupą inwalidzką. Nie moga na nocki

AAA
@Matka

A kogo obchodzi że ktoś ma dzieci. To jak ktoś niema ma mieć trudniej? Dośc przywilejów dla 500+ Wszyscy powinni móc pracować krótko. Max 6 h

Jaki jest okres rozliczeniowy w DELICPOL? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Zośka

Przelewy zawsze są bardzo terminowo robione. Wypłata na koncie powinna być 10 dnia miesiąca, zazwyczaj jest już 7-8.

rimmingtejajca

Kocham ten zakład , uwielbiam tu pracować, super atmosfera w pracy. Kierownicy są mega , zawsze chętni do pomocy i wsparcia. Na prawdę polecam ten zakład pracy.

Terry - Dwa paluchy
@rimmingtejajca

Podpinam się po pana wyżej. Świetnie się tu pracuje. Czasami zdążyło się pracować za darmo, ale nie przejmuje się tym. Najważniejsze, że zamówienie dotrze do klienta. Pozdrawiam

Zzz
@Terry - Dwa paluchy

Chory jesteś ????

Terry - Dwa paluchy
@Zzz

Chory to ja byłem zanim się przyjąłem do Delicpolu. Ta praca mnie uleczyła. Kocham tu pracować, polecam!

Zgredek
@Terry - Dwa paluchy

Zupełnie się z tobą zgadzam. Można tutaj odetchnąć i zapomnieć o problemach życia codziennego

Ciekawy
@rimmingtejajca

To pewnie pracujesz w biurowcu albo na pewnej wysokości niektórych pasków

Xxxx

Beznadziejnie

Zutwosje

Nie polecam pracy w delicpolu, szkoda zdrowia i psychiki. Poniewieranie ludzmi, krzyki, wyśmiewanie. Jeszcze za czasów starych właścicieli było na prawdę fajnie, teraz to istna parodia. A tego kierownika sokoła czy jak mu tam to powinni na zbity ryjek wywalić. Na szczęście zdrowy rozsądek kazał się zwolnić i to była najlepsza decyzja.

i nie tesknimy za toba

@Matka

Naprawdę Ty to za tym Delicpolem to byś w ogień wskoczyła.

@Fernanda

Bo fajnie jest lubić swoją prace, wiesz? Polecam! Człowiek jest szczęśliwy, nie dokucza innym. Poszukaj spełnienia w życiu Fernando, od razu zrobi ci się jakoś tak przyjemniej, mniej złośliwie.

Bble
@Fernanda

Dokładnie są ludzie i ludzie delicpolu hehe. I co tak chodzimy i narażamy się i czale nasze rodziny i co z tego zakład powinien ograniczyć produkcie wysłać obcokrajowców do domu produkować max 2 linie i już by było troszkę bezpieczniej ale nie trzeba na maksa ludzi ile się da żadnych odstępów i nowi z zakładów kture stoją. Powodzenia dla ludzi delicpolu...

Lokat
@Matka

A czy wyplata ci też tak się podoba a chyba że chodzisz na wszystkie 100%. Jak może Ci się podobać ten zakład nic dla ludzi tam nie robią.

@Lokat

Wiesz co, ja się umiem cieszyć tym co mam i nie narzekam. Doceniam prace, bo wiem jak to jest jej nie mieć i znam tez naprawdę złe miejsca pracy. A co to znaczy twoim zdaniem, ze nic tu dla ludzi nie robią? A gdzie jest tak cudownie, powiedz mi, bo ja nie znam.

@Matka

Masz rację fajnie jest lubić swoją pracę, dlatego zamieniłam Delicpol na inną pracę gdzie chodzę z przyjemnością, gdzie człowiekowi chce się iść do pracy, gdzie szanują człowieka, gdzie jego praca jest doceniana .Tak się składa , że jestem spełnioną osobą zawodowo i w życiu prywatnym , mam wszystko o czym marzyłam .

Pers
@Zutwosje

Kierownik jest ok tylko słucha dwóch pań i robi z siebie człowieka który nie ma własnego zdania. Jak tak dalej pójdzie to straci szacunek pracowników. A pracować trzeba wszędzie.

Ga
@Pers

Pewnie chodzi o sokola, a on biedny zawsze miał swoje zdanie ????????????????

Kicia
@Ga

I dobrze że ma swoje zdanie. Jest spoko gościem a narzekają na niego Ci którzy nie mogą się mu podlizać.

Zutwosje

Też nie tęsknię za Wami. (:

@Lokat

Hej, skoro już mowa o wysokości wynagrodzenia w Delicpolu, to mógłbyś proszę nakreślić ile wynosi albo w jakich granicach się waha? Do tego chciałem jeszcze zapytać o premię - istnieje system premiowania? Są benefity?

Pani.Ka
@Zutwosje

Heh, tak przeglądałam sobie z ciekawości opinie i odrazu widać że wypowiedź kogoś z jego zmiany, a patrząc na daty to nie trudno się domyślić Wilczku kto pisze. Na szczęście na tej zmianie zostały same solidnie pracujące osoby, i dobrze ze się zwolniłeś bo robiliśmy na Ciebie kolego. Ps. Jest ciężko i idzie to w złym kierunku, ale na kierownika to nie mogłeś narzekać. Chyba że Ci się ciasta 2x na godzinę nie chciało nawet zrobić albo częściej psules i przychodził z upominaniem to masz prawo wyzywać. Ale na siebie. Dla mnie to ten chłop miał cierpliwość że Cię trzymał

Bo to szczera prawda

Robi

Szukacie magazyniera, to zdegradujcie tegi pseudo kierownika A.M. który nie ma pojęcia o niczym.

Lelon
@Robi

Co masz dokłądnie na myśli, mówiąc że nie ma pojęcia o niczym? Możesz sprecyzować?

Były
@Robi

A.M nic nie potrafi zaplanować. Brak rozmowy z ludźmi. Grafik praktycznie nie istnieje. Cokolwiek powiesz, nie wie. Jedyny tekst to brak pieniędzy. U niego są równi i równiejsi. Zwłaszcza Ci, z którymi pracował wcześniej.

Znajomy
@Były

Jedyne co potrafi to lizać tyłki tym wyżej od niego, aby utrzymać się na stanowisku. Język ma już chyba brązowy ????????.

@Robi

Skoro jest kierownikiem to chyba musi mieć pojęcie? Chyba przy rekrutacji nie biora ludzi z ulicy? Może zazdrościsz po prostu….

Kobi
@Edyta

Z ulicy czy nie, jakie to ma znaczenie. Taka ciemnota jest tym na górze potrzebna ,co powiedzą tak ma robić. Zero wlasnego zdania i wstawienia sie za swoimi ludźmi,tylko o własną(usunięte przez administratora) się martwi. Śmiechu warte. Tak jak kolega pisał wcześniej o co nie spytasz to koleś nie wie co odpowiedzieć. Dramat.

@Były

Wy tak serio? Żal czytać tych opinii. Widać, że osoby, które piszą komentarze pełne jadu nigdy nie zarządzały ludźmi. Wierzcie mi, że kierownik poza "lizaniem tyłków tym na górze" jak to niektórzy określają złośliwie musi jeszcze ogarniać Wasze urlopy i "niespodziewane" choroby Waszych kolegów. Tak więc grafik jest poniekąd tworzony przez Was samych. Ponadto osoba zarządzająca danym działem nie ma wpływu na podwyżki i obrót pieniądzem. Te ustalane są zapewne przez osoby na wyższych szczeblach. Może warto iść tam wyżej i powiedzieć swoje żale? Oczywiście jeżeli któryś z komentujących znajdzie na tyle odwagi...

Kapri

Dzwoniłam do kadr Pani powiedziała że nie ma możliwości pracy tylko na nocki bo każdy pracuje na 3 zmiany i że jeśli ktoś mi powiedział inaczej to wprowadza mnie w błąd. Więc jak to jest? Bardzo pilnie szukam pracy ...może ktoś mógłby mi pomóc jakoś to załatwic z już pracujących?

Misia
@Kapri

Widocznie panie w kadrach nie wiedzą albo nie chcą wiedzieć. Są osoby które pracują tylko na jedną zmiane, są osoby które pracują tylko na 1 i 2 zm. Nie wiem czy może mają zaświadczenia od lekarzy że nie mogą pracować na 3 zmiany? Fakt jest taki że takie osoby tak pracują i wszyscy o tym wiedzą.

Zuzi
@Kapri

Witam jak czytam te kom to aż mam obawy czy się tam przyjąć ????

Baska
@Zuzi

Tak durnego zakładu jeszcze nie widziałam. Poniewierają ludźmi, nic nie można zaplanować, nie masz stałego stanowiska tylko to tu to tam. Krzyki, hałas, praca w takim tempie ze szok a pieniądze marne. Nie liczą się z pracownikami etatowymi. Ukraina ma się tam jak w raju. Odradzałabym pracę tam. Chyba że jesteś,, nie do zdarcia"

@Baska

Ale proszę Pani, niech pani nie mówi tylko o pracownikach zakładu od Ukrainy, przecież dobrze Pani wie że nie tylko Ukraińcy tam sobie dużo pozwalają Polacy również nie pragną gorąco pracować

Baska
@Pola

O czyżby jakas urazona pani Z Ukrainy? Jak mamy pracować jeśli Wy macie większe prawa? Dlaczego panowie przez 12 godzin potrafią rozrywać ciasteczka a dziewczyny (usunięte przez administratora) na kołach? Dkaczego jak któraś z pan na zbieraniu nie daje rady to się ją zamienia albo my mamy za nią zbierać? Teksty że nie przyjechała się tu napracować tylko zarobić. Telefony na hali, kiedy nam nie wolno itd. I nadsyłanie Inspekcji. To już jest szczyt. Niedługo ten zakład pociągnie. Już jakość ciastek jest kiepska. Drugi gatunek w pierwszym, nie taka waga. Niech dalej Was głaskają to będzie na pewno lepiej

@Baska

Urażona jak Pani mówi , bo są dużo pracowników jak od Ukrainy którzy sobie pozwalają zbyt dużo również są Polacy którzy śpią za piecami i niech Pani nie pisze że o takim czymś nic nie słyszała… A tak ogólnie to czemu nikt się nie odważy tego komentować że nie pasują telefony w pracy , nie pasuje jak się zachowują do pracowników swoich tylko głaskają jak Pani napisała Ukraińców , czemu tylko tutaj da się tak narzekać ?

Janusz
@Pola

Czy jest sens kłócić się na forum? Pracownicy z Ukrainy mają takie same szanse jak Polacy i mogą legalnie pracować. Takie dzielenie ludzi jest nie na miejscu. Napisz jak jest z zarobkami. Polacy i Ukraińcy mają podobne stawki, czy też różne?

@Janusz

Ukraińcy pracują na godziny więc dostają większą wypłatę ponieważ pracują po 12 godzin plus weekendy … chociaż może być że coś już się zmieniło :)

Rimmingzkleksem
@Pola

Na workach śpi się jeszcze lepiej. Polecam!

Hej, jak wygląda praca w biurze? Jak z atmosferą? Ludzie tworzą jeden zespół, czy każdy tylko patrzy jak wykopać dołek pod drugim?

@Anonim

A o jaką konkretnie pracę w biurze pytasz? Bo w sumie to nie doprecyzowałeś o co dokładnie chodzi. Pozdrawiam.

Lulu

Panie sprzątaczki w firmie sprzątającej czata która robi w delicpolu napierdzielają dwie zmiany w jednej zero wolnego a jak chcą wziąść sobie urlop to szef firmy czata ma wielki problem. Szkoda tych pań więc firmy nie polecam!

Komatsu

A można coś się dowiedzieć o firmie czata coś czy szef od pań sprzątaczek miły bo z tego co wiem to tylko wykorzystuje panie a te co są wybrane przez jego robią mało a reszta napieprza

Co jaki czas w DELICPOL można ubiegać się o podwyżkę?

Jaką podwyżkę? Chyba że w biurze bo jako zwykły pracownik to nie ma szans. Operatorki 3200 brutto zwykły pracownik 2800 brutto. Bez premii może czasem jakas setka. I to wszystko.

niki

Beznadziejny zakład pracy

@niki

Dlaczego tak uważasz? Mógłbyś/mogłabyś podać jakieś konkrety? Co Ci nie odpowiadało w pracy w Delicpolu? Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i, które warunki nie spełniły Twoich oczekiwań?

@Edyta

A jak się ma stosunek pracy do wypadku w pracy pracując w delicpolu

Witam, właśnie zauważyłem ofertę pracy na magazynie, powiedzcie jak wygląda tam praca, atmosfera, realne stawki, no i szefostwo.

Julita
@Andrzej

Czy ostatecznie aplikowałeś do firmy? Mnie również interesuje, jakie są warunki zatrudnienia i jaka atmosfera. Jeśli obecnie jesteś pracownikiem, może mógłbyś w kilku zdaniach opowiedzieć, jak jest w Delicpolu?

Heco

Były dyrektor logistyki niski pan P. K. Jakie relacje i doświadczenie mieliście z nim? Zwolniony czy sam się zwolnił?

Od jakiego roku firma działa na rynku?

@Marek

1992

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.