Opinie o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Przemysł spożywczy - produkcja słodyczy i przekąsek

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. w Kamyk

lola

Niech Pan dyrektor wezmie sie w koncu za zółta szlachte co nic nie robi ,potrafia tylko ponizac i wysmiewac czlowieka ,jeszcze im bata tylko brakuje zeby stali nad ludzmi z produkcji i batem poganiali !!!!!w (usunięte przez administratora) maja wszystko co sie do nich mowi ,a jak sie im zglasza awarie to tylko sie pusto smieja .o urlop trzeba sie prosic na kolanach i latac co drugi dzien i sie pytac czy laskawie podpisali .ciagle tylko szybko,szybko ludzi brak a linie wszyskie ida ,a niech tylko ktos zacznie rozmawiac ze soba to sie glupio pytaja czy za duzo czasu mamy .PARANOJA JAKAS ZEBY CZLOWIEK DOROSLY SZEDL DO PRACY I BAL SIE JAKIEGOS ZOLTEGO GNOJKA

Obserwator
@lola

A zgłaszał ktoś już ten problem nowemu dyrektorowi? Jak nie to może to najwyższy czas, niech wie i zobaczy co się dzieje. Ciekawe czy coś zdziała, znając życie to pewnie nie buhahaha

Blondi
@Obserwator

Nowy dyrektor pewnie nic nie zrobi, wykonczyl kluczbork i nowa posadke dostal. Ciekawe czy CB lub prezes wiedza jakie on ma wyksztalcenie......

lola
@Obserwator

reka reke myje , od wielu lat jest problem z zoltkami nawet jesli ktos cos zglosi to dyrekcja ma to gdzies

Miły
@Blondi

A ma wogóle jakieś ? Bo żeby dobrze ludziom kit cisnąć wyksztalcenia nie trzeba mieć.buahaha.I tacy ludzie zarządzają.żenada.kluczbork wykonczył to za nas tez sie weźmie ?

Olaf
@Miły

Umie nawijać tylko makaron na uszy i nic więcej nie potrafi nic zdziałać, dba tylko o własną kiermane.

Wesoły gość
@Olaf

Święte słowa..trochu z nim popracowałem to i wiem ze dobry jest tylko jak cos trzeba bo przeciez cudzymi rękami najlepiej,a jak nie tak jak on chce to zaraz mści sie,świnie podkłada i na złość robi

Wiliam
@Wesoły gość

ZGADZAM SIĘ. Świnie podkładać to on umie, mściwy jest na maxa. Ludziom tylko pięknie mówi a jak sie obróci to od razu jedzie po nich. Dba tylko o swój zad, człowiek dla niego jest nikim!

Siwy
@Wiliam

Prawda.ludzi ma za nic,tylko wykorzystuje ich a jak ktoś sie postawi to zaraz- jak ci nie pasuje to sie zwolnij. nie raz przekonałem sie co to za człowiek.dla niego liczy sie tylko on sam.

Rebis

A można jaśniej o jakiego Mirka chodzi ?

Harry

I przy okazji niech się wezmą za to wielkie kierownictwo na magazynie. Nie chce się już na to wszystko patrzeć. Jeden pobija drugiego tylko i wyłącznie GŁUPOTĄ i niczym więcej. Kierowników zmiana też dobrali sobie idealnie, strzał w 10. W końcu swój swojego znajdzie. Zero pojęcia o pracy, kierowaniu pracownikami itd.najlepiej siedzieć, (usunięte przez administratora) w stołek i brać duże pieniądze. Śmieszne to wszystko ale widocznie takich ludzi potrzebują.

Julita

@byly pracownik dzielmy się opiniami, ale pamiętajmy o nadrzędnych zasadach, jakie nas obowiązują. Każdy inny wpis, który godzi w dobra osobiste, zawiera oszczerstwa czy bluźnierstwa, może zostać usunięty przez administratora.

@Julita

Nazywanie rzeczy po imieniu nie jest oszczerstwem A tym bardziej bluznierstwem, Żeby przekonać się jak wygląda praca w tej firmie należy tam popracować ,wystarczy tydzień i moglibyście dosc

byly pracownik

Delicpol to (usunięte przez administratora) kiła i mogiła ,zarobki to jakaś pomyłka a baby tam pracujace za 1500zl daly by sie zabic ,żeby być docenionym w kurniku to chodzą kablować na każdego byle by mieć uznanie kierownictwa,od razu idzie zauważyć kto takie uznanie ma.Ukraina to święte krowy ,ktorym sie na wszystko pozwala a starych pracowników traktuje się jak zło konieczne.Nowe ukrainki sa tak wyszkolone jak maja traktowac Polakow jakby to byl ich zaklad ,do pyskowania to pierwsze a do pracy to zadna .Na rozruch chodzą zawsze stali bywalcy ,chyba ze szlachta sie buntuje to ida do inych pracowników .Szkolenia na maszynach maja ciagle te same osoby ,a pozniej zółtki maja pretensje że sie nic nie potrafi .Tasmy podkrecone na maxa a orka chodzi i mysli jakby tu jeszcze zwiekszyc wydajność.Ludzie tu pracuja bo musza za cos zyc choc co to za zycie jak czlowiek jest znerwicowany ,zmeczony,

Aplikowałeś do firmy DELICPOL? Czy jej przedstawiciel się z Tobą skontaktował? Czy udało Ci się przejść do kolejnego etapu rekrutacji? Jeśli tak: jak przebiegała rozmowa kwalifikacyjna?
logo firmy Specjalista ds. Wentylacji Mechanicznej (Rekuperacja)
Racibórz
Oem Energy Sp. z o.o.
Julita

@Sebix może Ty miałeś okazję pracować w firmie Delic-Pol i mógłbyś podzielić się swoimi przemyśleniami na jej temat? Na pewno sporo osób chciałoby się dowiedzieć jak wyglądają warunki zatrudnienia w tym przedsiębiorstwie. Podziel się swoją wiedzą w sposób merytoryczny.

Julita

@Filip, skąd posiadasz takie informacje na temat pracy w firmie Delic-Pol? Możesz napisać coś więcej na ten temat? Uzasadnij swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy tak, aby była jak najbardziej uzasadniona i potwierdzona, ponieważ na chwile obecną mało mówi na temat szczegółowych sytuacji związanych z pracą w tej firmie. @big, dlaczego uważasz, że firmę Delic-Pol w miejscowości Kamyk czeka to samo? Czy zauważyłeś, aby były prowadzone podobne praktyki jak w miejscowości Kluczbork? Napisz coś więcej na ten temat. @Sebix, wyraź swoją opinię w sposób bardziej szczegółowy i uzasadniony, ponieważ w chwili obecnej Twój komentarz niewiele mówi na temat pracy w tej firmie.

Sebix
@Julita

Tak się zamyka konkurencje

Bolo

Słyszałem, że firma ma opinię dobrego pracodawcy!!

big

I to samo czeka kamyk . Maskakraaaa

Sebix
@Bolo

Ta firma to dno

kacpi

Faktycznie na tym magazynie obstawili się samymi geniuszami. Mieli dobrego kierownika zmiany (usunięte przez administratora) to wręczyli mu wypowiedzenie bo bali się o własne tyłki. Wszystko było dopięte na ostatni guzik. Teraz lepiej się nie wypowiadać. Szkoda że on nie został kierownikiem magazynu tylko ten od mopa i jego zastępca od spraw allegro.

Morda
@kacpi

Loooo Panie... Nie wiesz że Ci co najwięcej ciągną po kątach mają najwięcej ? ????

Filip

Słyszałem, że Delic-Pol ma opinię dobrego pracodawcy!

Vwopel
@Filip

To chyba słyszałeś to od czegoś pokroju flip i Flap z magazynu ????

Napalona16

(usunięte przez administratora) biede

Julita

Jesteście w posiadaniu najnowszych informacji o Delic-Pol? Co się ostatnio dzieje w firmie? Wspominacie o zmianach w kadrze zarządzającej. A czy wiecie, by przedsiębiorstwo potrzebowało nowych rąk do pracy? Co sądzicie na temat atmosfery?

Sara

Słyszeliście o nowym dyrektorze produkcji za panią (usunięte przez administratora)? Ponoć z Kluczborka ma przyjść

tor

Nowy system premiowy !!!!!!!!!!!!!!!!!!

zzzzz

Co to jest premia.Bo w zakładzie Delic-Pol nie ma coś takiego!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Obserwator

Ci dwaj panowie wielcy kierownicy nie mają pojęcia o niczym. Jeden połowę kariery w tej firmie spędził na mopie , drugi nie potrafił ogarnąć swojej roboty i zarządzić ludzmi bo większość czasu spedzał na alegro a teraz wielce cwaniakują. Nie wspomnę już o pani od zamawiania obiadków ,przegladania fb i katalogów z kosmetykami. Nie wspomnę już jakimi kierownikami zmian się obstawili. Aż się nie chce pracować. Jedynie Dawid jako kierownik zmiany ogarnia tematy. Szkoda że nikt tego nie zauważa.

Biedronka

Jeszcze chwila i magazyn popłynie dzięki dwóm (głupi i głupszy) ziomkom którzy to bawią się w kierowników .

Julita

Chciałabym przypomnieć, że jest to publiczne forum i nie powinny się tu odbywać dyskusje na temat pracowników czy prywatnych spraw. Zapraszam do zapoznania się z regulaminem. @Rysiek z Bp, @Rambo, @zzzzz, @Ciekawy, z waszych wypowiedzi wynika, że macie duże pojęcie o pracy w firmie. Zachęcam do napisania rzetelnych opinii, które pomogą użytkownikom portalu. Powiedzcie proszę, jak kształtuje się poziom zarobków? Czy pracownicy mogą liczyć na premie lub innego typu dodatki? Czy firma zapewnia wszystkie niezbędne narzędzia pracy?

zzzzz

Dlaczego kierownictwo tzw. żółci wszyscy chodzą na setki w a pracowników zapisują jak najmniej.Bywa tak że na pracownika przypada 2 żółtych

aaa
@zzzzz

no, ostatnio było ich ze 40.

VwOpel

Zmieńcie "kierownictwo" na magazynie !!! Niech ten głupi i głupszy wezmą się za pracę na ich poziomie a nie kierownictwo !!! Czy tego naprawdę nikt nie widzi ??

??????

delicpol hahaha

Zostaw merytoryczną opinię o BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. - Kamyk

• Jak się pracuje w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 25.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 1 to opinie pozytywne, 6 to opinie negatywne, a 5 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

BISCUIT INTERNATIONAL POLAND Sp. z o.o.