Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Mistrz

Elo . Jestem tu nowy i zauważyłem odrazu ze ludzie sie sami tu nakręcają . Nie lepiej wam przerobić te 8h i iść do domu bez stresu? Przecież wy tu pracujecie dla nich po co wy sie tak nakręcacie? pozdrawiam

Bt1
@Mistrz

Kto dziś w takie święto robi na walcowni? Słychać aż na pole.

BOrny
@Bt1

Tu pracuje. Nie wiem co za tempu kierownik tam żądzi tymi mechanikami, że ludzi ściąga do pracy 25.12. niech sam tyra będzie miał premiusie oraz medal

Bt2
@BOrny

RU. Bogdan B. i ten niezrównażony Mariuszek M. szuka ludziom roboty w święta bo w roku nie ma czasu

Smar
@BOrny

przestańcie psuć maszyny, to nie będą musieli przychodzić do pracy w święta. A Wy robicie na zasadzie - jak się odkręca, to niech całkiem sie odkręci to staniemy na przerwę. Lenie i kombinatorzy.

Pyrcok
@Smar

No słuchaj kolego, czekamy aż się całkiem zepsuje, bo w innym przypadku kierownikowi nie pasi że się do niego dzwoni z byle (usunięte przez administratora) A tak to Ty nie śpisz w pracy, a my odpoczniemy

Obiektywny
@Pyrcok

I znowu Panowie z RU w sylwestra spędzają w pracy. To chyba przesada

I
@Obiektywny

A co cie to obchodzi? Jezeli ktos chce pracowac to pracuje

Obiektywny
@I

Martwię się i Was i Wasze rodziny

ru elektrycy i mechanicy itd

wy to najbardziej orobieni jestescie postukac mlotkiem w rame albo slup albo wyprostowac jakas rure czy szpule no fakt 50zl/h sie nalezy bo mlotem cza nie byc zeby mlotem naprostowac... orobieni i zarobieni ale jak awaria na maszynie przed koncem zmiany to nie przyjdzie ci nikt bo kazdy przebrany i umyty w szatni za 20 juz gotowy wyjsc kiedy konfekcjonerzy rypia do rownej bo placz o postoj i wyniki.. niby bhp niby duzy zaklad a goscie z bt2 na 1szej zmianie chodza sie myc przed koncem o 13 i jakby nigdy nic we wlasnych ciuchach ida do domu przez srodek hali kiedy ty brudny urobiony bez szansy zejsc nawet 10 min wczesniej jedziesz dalej bo na zielono musi byc wiec nie pozdrawiam i podwyzek nie zycze bo nie kazdy zasluguje...

Bt3 alojz
@ru elektrycy i mechanicy itd

Weź pod uwage ze na bt1 zmieniają sie 13:35 to chyba logiczne ze koncza wczesniej ale wam chyba ciezko to zrozumieć

Elektryk

Kto tu ma 50zł/h ? Pierwsze słyszę

Waldi
@ru elektrycy i mechanicy itd

Idz porob na walcowni to zobaczymy ile sie bedziesz kapal.

O rety
@Waldi

To się zwolnijcie, albo pracujcie w workach foliowych i będzie

I
@O rety

To sie zwolnij albo rob na kruppach i nie zdziwiaj bylo sie uczyc

Hipokryci
@Bt3 alojz

Mnie też śmieszy gdy krupnikòw ściska (usunięte przez administratora) o to że bt1/2 niektórzy (nie wszyscy) chodzą myć się wcześniej, ale już nie biorą pod uwagę że podmieniają wcześniej brygadę o np 13:30-40.Na krupach przychodzą za 5 albo o równej i dopiero zaczynają pracę więc mordzia w kubeł.Z resztą czy operatorzy krup nie chodzą myć się wcześniej ? Bo z tego co widzę wszyscy przed końcem zmiany elegancko umyci, przebrani wykonują swoją smutną monotonnie ????????

Jacek
@Hipokryci

Krupnik to ty wychlasz przed robotą chlejusie. Jesteście brudasami i nierobami. Widzę to jak łazicie non stop na szluga. Wam to bym nawet 20 zeta na godzinę nie dał. Najniższa krajowa i roboty społeczne na rzecz miasta, nieroby

Bolo

Zwiazki niech sie wkoncu za cos wezma bo juz zostslismy (usunięte przez administratora)... Podwyzki 0.70groszy a po Polskim ładzie i wzroscie skladek zdrowotnych jesteśmy juz na minusie i na wyplacie juz bedzie widac nie podwyzke a mniejsza wyplate. Juz inne grupy zawodowe sie skarza ze mniej zarabiaja teraz pora na nas.

Ragnar

Wszyskim tym, którym T.C. Dębica myli się z mamą i tatą, uprzejmie przypominam. Celem spółki jest osiągnięcie zysku. Nie sprawdzanie, czy wam pieluszki nie przemokły.

Xxran

Dobrze. Miodek prowesoze doktoze, nauczę pisać sie

Xxran

Uwaga na takie typy, chcą tylko wprowadzić zamęt i tyle darmoz, jady

Pociot
@Ragnar

To tobie się napewno nie myli z mamą i tata stanowisko załatwili i łazisz jak (usunięte przez administratora) a ludzie na produkcji muszą UROBIC na takiego nie, Dor, ajde

@Pociot

Tak, tak, mocarzu, na cały świat musisz urobić, co tam na mnie. Nie wiedziałem, że podkarpackie zawodówki wypuszczają takich gigantów XD

@Ragnar

Zawsze to lepiej być mądrym po zawodowej, a nie jak ty cep ale papier jest

@Pociotek

No ale ty jesteś po zawodowej, a głupi. Cóż, życie XD

@Ragnar

Widzisz nawet krótkiego zdania nie napiszesz ze zrozumieniem, takie są te darmo, zjad co nic nie potrafią tylko są pasożyt, ami

Pociotek

Żeby czytać to trzeba napisać bar, anie ze zrozumieniem na sto % jesteś pomy, łka pęk, nie, tej gumy

@Pociotek

Skończyłeś się obnosić ze swoim upośledzeniem, czy m, asz je,szcze coś do p, owie, dze.nia?

Ragnar

Przyznaj, wsioku, że nie potrafisz pisać XD. Że w tym swoim nic nie wartym życiu, nie nauczyłeś się nawet polskiego XD. Nadajesz się tylko do robienia z siebie durnia w Internecie. Pozostaje mieć nadzieję, że jesteś bezdzietny i nie natrzaskałeś sobie podobnych przychlastów XD

Pociotek

Takich jak Ty nie, kow to powinni usy, pia, c

@Pociotek

To zapodaj jakąś kołysankę, synek! Tylko postaraj się nie jąkać XD

@Ragnar

To pewnie było wyczerpane takie ostatki z worka i wyszła mariorka

Pociotek

Pewnie spi i się złapał zaraczke mamusi

Ragnar

Dzięki, stary, doskonała :)

@Pociotek

Oczywiście, że mamusi, tyle że twojej i bynajmniej nie za rączkę:)

Zorro
@Ragnar

Ragnar mat, ole powinno być przemokly a nie jak ty pizez NIE PRZEMOKLY ce, p

J23
@Ragnar

Ragnar ale musisz do że zarobić dając prez, es, i kom satysfakcję że ma takiego mat, ola

@J23

Widzę, że nie jesteś zorientowany :) Oświecę cię, mam z ciebie megabekę, jąkało XD

Ragnar

O proszę, jąkanie ci przeszło XD, ale przesadziłeś z węglem XD. Uważaj na siebie, bo tam u was ognisko koronawirusa po jakimś weselu, a ludzi brakuje, kto nadgodziny wyrobi, jak nie ty?

J23
@Ragnar

RAGNAR ale musisz być zakladowym rzecznikiem twoje bzdety zawsze na pierwszej stronie pewnie mamusia cię promuje w tym zakladzie

@J23

Mamusia i tatuś, a nawet babcia i dziadziuś.Ta strona nie jest własnością zakładu, nie jesteś dość bystry, żeby się samodzielnie zorientować, więc podpowiadam XD

Du... A
@Ragnar

RAGNAR - Twoje ogłoszenie nadal jest, pewnie nadal się (usunięte przez administratora), a powinni cie zwolnić. Perfumowane pony chcą takich jak Ty cap..

Mark
@Ragnar

Z Ciebie to dopiero mają bekę w pracy, jak takiego cymbała przyjęli

Ojjjjjj
@Ragnar

Mimo wszystko można zachować człowieczeństwo a nie być (usunięte przez administratora)

KSW

Nie narzekajcie że tu czy tam źle, mówię robota dobra piniądz dobry tylko robić nima komu buhaaa

Pozwól że zmodyfikuje twoje życzenia. Jak najbardziej polecam mieć wywalone na tą robotę na produkcji. Oni mają nas gdzieś kiedy walczymy o podwyżki, więc my też miejmy ich gdzieś, jeśli oni walczą o wyniki... A co do nadgodzin - jeśli ktoś się buduje, czy ma kredyt, czy zbiera na wesele to ok, ale może warto się postawić i nie chodzić na nadgodziny. Wtedy się pieniądze znajdą w jeden dzień dla wszystkich.

Glupi
@Adam

Dodam jeszcze ze zycze wszystkim glupkom wiecej rozumu zeby przestali utrzymywac darmozjadow ze zwiazkow ktore jak widac maja w (usunięte przez administratora) ze niedlugo bedziemy zarabiac prawie najnizsza

@Glupi

Mają niby walczyć o jakieś dodatkowe pieniądze za wzrost inflacji, w formie jakiegoś jednokrotnego dodatku w formie premii czy nagrody, a co im z tego wyjdzie i kiedy to nie wiadomo.

Kaziu

Witam mam pytanie co do centrum logistycznego w Tarnowie jaki tam obowiązuje system zmianowy i ile można zarobić z góry dzięki za informacje.

Byly

Zawsze zastanawiałem się, dlaczego pracownicy/związki walczą o podwyżki wartościowe zamiast procentowych… Z jednej strony chodziło o bycie psem ogrodnika… czyli żeby menedżerowie i dyrektorzy nie dostali wysokich podwyżek, a z drugiej z drugiej strony, żeby była socjalistyczna utopia równosci. Tragedia. Dzięki temu kierownictwo nie przejmuje się podwyżkami i zamiast pomagać blokuje inicjatywy ktore ich nie dotycza a równe podwyżki tym bardziej powodują, że większość pracowników jest niezadowolona. W TC nie ma myślących zwiazkow nie było i nie będzie.,

W jaki sposób chcesz to zrobić?

Rjf
@.

Wiesz co to sa niezalezne zwiazki zawodowe? NIEZALEZNE. U nas za zalezne i czas to skonczyc. Zwiazki w naszej firmie to najwiekszy rak pracownika

@Rjf

Wiem co to niezależność i niezależne związki, ale ja spytałem jak chcesz to zrobić. Bo takie ogólniki to ja słyszę od 15 lat w TV przy debatach polityków.

teed
@Byly

Chcesz chyba za chwile pisać o nierównościach bo 10% od stawki 25 pln nie jest równe 10% od stawki 32pln. Chyba twoja matematyka byla na wagarach!!

Bezzwiązkowy
@Rjf

Prosta metoda na uniezależnienie - ale ZZ nie dopuszczą do tego. Wystarczy aby podlegali takim samym regulacjom płacowym jak reszta załogi, a za działalność związkową powinni mieć dodatek do płacy. Wówczas by wiedzieli, że po kadencji - jak wrócą - będą na podobnym, jak wypracują załodze, poziomie. Będzie motywacja. A teraz? Z oświadczenia podatkowego przewodniczącego wynika, że ma ponad 50zł na godzinę. Jak załoga ma 1% - oni pewnie 10%. Załodze się wmawia, że przy zmianie stanowiska (awansie) można dać maksymalnie 7% - ale po pensji przewodniczącego widać, że tych 7-mek miał sporo, czyli awansuje dość często :p

Kto
@Bezzwiązkowy

Ktos jeszcze nalezy do tych zwiazkow? Jak tak to podziwiam, r.chaja was bardziej jak partia do ktorej przewodniczacy nalezy

Kared
@Kto

Oni i tak mają to gdzieś, czy będą mieć po 20 członków czy po 2000 nie ma znaczenia, oni i tak dostają dotacje od zakładu, mają zapewnioną bezkarność jako członkowie zarządu, za free zapewnione miejsce dla siedziby ZZ itp

@Kared

Fajne te wypłaty w t.c nie za duże nie za małe takie w sam raz xD brawo związki!

Chester

Czy wie ktoś co się dzieje że niema tych kalndarzów czasu pracy na przyszły rok, czyżby drukowali je w Pilznie tam gdzie ten cudowny eliksir do rąk?

Halo

w 24 grudnia robimy? . Pozdro .

Rodo
@Halo

Wolne

Bt1

To takie chamy robią w biórze. Taki piękny język. Spuółczuje współpracownikom

Darek

To żeś się przedstawił..., jutro zasiądziesz do Wigilii a 25 będziesz wystawiał język do komunii świętej w kościele...., jakim trzeba być człowiekiem żeby tak się wyrażać? Zadałeś pytanie, napisałeś trzy słowa i ktoś ma wiedzieć o co ci chodzi? Napisałbym coś więcej, ale musiałbym zniżyć się do twego poziomu.....

Przedstaw się kim jesteś, na jakim wydziale pracujesz i stanowisku. Chętnie się dowiemy gdzie taki "tępak" pracuje jak Ty.

@Adam

Ty pierwszy!!!! Byś się osr@l że strachu jak śmiesz psie pisać do Pana. A ty( bt1) ile błędów w 5 wyrazach można zrobić???? Jak nie wiesz czy ó czy u to napisz jadno i drugie cheche. Język będę wystawiał?? A może pytę. Nie wiesz jakim człowiekiem?? Rasy Aryjskiej. Jeszcze jedno jak idę chodnikiem OBOK CHALI P. K. NALEŻY ZEJŚĆ Z CHODNIKA JAK IDĘ. I SKŁONIĆ SIĘ.!!!!!!.

@Halo.

Istnieje gdzieś w Dębicy normalne miejsce pracy gdzie kierownictwo nie jest (usunięte przez administratora) na łeb? Czy w tej miejscowości jedyne normalne zarobki mają kierownicy / kierowniczki, prezesi itd. a reszta (usunięte przez administratora) jak ciemna masa na zlecenie / akord?

@Halo.

Ty zacząłeś wulgarnie bez przedstawienia się kim jesteś. W internecie każdy mądry. Więc ujawnij się kim jesteś. Jak idą chodnikiem tacy jak Ty, to najchętniej z bara takiemu puknąć

Malizna
@anon

Dajcie już spokój wyluzujcie święta idą zrozumcie jedno to my im jesteśmy potrzebni a nie oni nam to my wypracowujemy zyski i jesteśmy podstawowym filarem produkcji a nie jakis tam kierownik czy inny(usunięte przez administratora) oni bez nas nie istnieją i nie mają bytu, miej (usunięte przez administratora)A będzie Ci dane, pozdrawiam zdrowo myślących

@Malizna

Rację masz, szkoda tylko że albo alternatyw nie ma, albo ludność boi się ich spróbować - wykraczają one poza obszar bycia białym (usunięte przez administratora) więc pracownik się czuje niepewnie - po kilku(nastu) latach (usunięte przez administratora)w takim samym stopniu. Mentalika Dębiczan jest taka, jakby sami siebie napędzali do takiego zachowania. Szkoda na to patrzeć, choć i to jest po prostu żałosne; Polakom kij wchodzi w (usunięte przez administratora) od nie wiadomo ilu lat ale zamiast go sobie wyjąć, to wolą pokrzyczeć i(usunięte przez administratora)

Napisałeś to, po czym poszedłeś na wigilię i składałeś życzenia rodzinie? Powtórzę jeszcze raz: mądry jesteś w internecie, na żywo nie miałbyś już tyle odwagi. Ja mam nick taki jak moje imię, Twoje jest mało pomagające odgadnąć kim jesteś

@Adam

Moje siostry to ku życzę im (usunięte przez administratora) 3 raz ci piszę Ty pierwszy.!!!!! !!!!!!!!!! Boisz się????? Pewnie jesteś szarą myszką. A Ja rekinem. W internecie gryzmolisz bo boisz się odezwać na hali..

@Adam

Mam szczerą - choć nikłą - nadzieję, że kiedyś pracownicy się obudzą, przejrzą na oczy i stwierdzą, że szef, może prezes siedzi tylko jeden, a tęgich chłopów od roboty chodzi co najmniej kilku. To samo w każdym miejscu pracy tego rodzaju.

@Halo.

Dlaczego piszesz to samo co ja, tylko innymi słowami? Widać że masz ubogie słownictwo i cały czas w kółko to samo. Powinieneś też zasięgnąć opinii psychologa, ponieważ widać gołym okiem że masz coś z głową. Na szczęście medycyna poszła bardzo do przodu i beznadziejne przypadki też da się wyleczyć. Kończę z Tobą tą beznadzieją konwersację, ponieważ nic ona nie wnosi, a Tobie życzę zdrowia psychicznego i współczuję Twoim bliskim... :(

@Adam

Jop twoju mac.... Aleś się spósciuł. To ty Adam????? Co robi mi kawę na mistrzówce od jutra robisz za Tomka pod biurkiem a tomek. Robi kawę.

Seba

I poszły dwie pożyczki na 205 milionów w grudniu

Seba
@Seba

Jak są takie pożyczki to na pewno będą bardzo dobre wyniki za 4 kwartał i związki też pewnie wywalczyły większe podwyżki od stycznia zobaczymy

Venum
@Seba

Łączna wartość pożyczek udzielonych goodyearowi wynosi 500 mln zł.

Coje
@Venum

Dostaliscie po powerbanku? Dostali. To rylo w kubel i robic za prawie najnizsza krajowa i zalewajke

BOrny
@Coje

Coś ci się kapcy

Tomekk
@Seba

Te 205 mln a w sumie 500 mln powinny być umorzone z tego względu że zakład robi wał na wale i tym samym okrada goodyear. Przykład? Dopisywanie nadgodzin tylko dla swoich jak to może być realne jak ktoś ma tyle godzin w roku jedne i te same osoby. W roku to grube miliony.dopisywanie opon do zdania dobowego na wydziale P. K. Jakim cudem ten młody z brudkom awansował jak nie zgwałcił 16 latki. Wycieczki zakładowe tylko dla swoich. Ten zakład to jedna wielka klika. Co prawda 2 siwe pały za to wyleciały z chukiem ale pieniędzy nikt przecież nie odda. Chyba że porzyczy i nie odda. :)

Poldek
@Tomekk

Jakbyś chodził na nadgodziny to byś wiedział w jakim sposób ludzie mają tyle nadgodzin.

Nil
@Seba

Wielki brat potrzebuje byle styklo na nasze fury

Gwhy

Czy ktoś się weźmie za tą pseudo stołówkę na firmie bo tam się nie da zjeść normalnie

Pan Mistrzu

Hej . Czy Młodym przedłużają teraz umowy? Chyba na bt2 brakuje ludzi tak z tego co słyszę?

@Pan Mistrzu

Człowieku, oni z pocałowaniem ręki przyjmują każdego. Władze firmy tak narobiły, że ktoś kto ma choć trochę ambicji, nie będzie robił tutaj za 3500, na czterobrygadówce i z jednym weekendem wolnym, a będzie jeszcze gorzej, poczekajmy do końca roku, te 3500 będzie guzik warte

Konfekcjoner
@Tomek

Dokładnie nie pieniądze tutaj jeden weekend wolny, wolne chcesz to znowu ludzi nie ma a jak już są to zawsze z łaską dadzą. Masakra i 4 tysi nie widać. (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora)i wiecznie mało. Bt2 wywalone ma na robotę a ty po nich wyrabiaj to (usunięte przez administratora) w opony i potem świec oczami jak źle. Robię tu nie pierwszy rok i coraz gorzej ale powiedziałem basta jak się nic nie zmieni do końca roku to szukam innej roboty.

#
@Konfekcjoner

To ty gienek?????? Od 20 lat masz jazdę że jedzies????????????do Niemiec kłaść płytki. JAK znowu na palarni o tym powiesz to dostanę szału. SKUP SIĘ NA ROBOCIE A NIE NA GADANIU. TO SIĘ NAZYWA ROZDWOJENIE JAŹNI.

Mistrz

Czyli będzie jeszcze gorzej panowie? I nie warto tak pracowac?

Łysy z brazzers
@Konfekcjoner

Ale do końca którego roku? (usunięte przez administratora) ile już takich historii słyszałem że głowa boli, potem takiego klienta spotykam za 5 lat i znowu słyszę to samo. Ps. Udanej wigilii w stomilu w piątek, może wgl nie zatrzymujcie maszyn na święta, co będziecie w domu robić?, Lepiej trochę sobie pozapieprzac na ameryke Niemca i (usunięte przez administratora) wie jeszcze kogo

solidarnosc

witam gdzie wypisac sie ze zwiazku na bt3?

Bolek

Koło kadr jest budynek po lewej stronie tam mają biura zarówno związki chemik jak i solidarność. Biura mają obok siebie wystarczy zapytać strażnika / strażniczki z tego co pamiętam to pokoje numeru 18. Z tego co pamiętam bo sam się wypisywałem. Twardo trzeba im powiedzieć że się wyspisujesz bo będą cię z całych sił nakłaniać byś został bo tracą kasę a to ich strasznie boli

Z.Z
@solidarnosc

Ze Związków można wypisać się bez żadnych problemów w pokoju 101 Chemicy i 102 Solidrność . Nie robią żadnych problemów . Nawet długopis Firmowy dostałem jak się wypisywałem z prośbą żebym jeszcze kogoś namówił do wypisania się .

Trolu
@solidarnosc

Już dawno to zrobilem

M@TiS

Ludzie nauczcie się parkować te swoje gabaryty...wiadomo ze takie Punto czy Yaris albo hyundai 20 to są potężne gabaryty. Parking ma namalowane linie i w tym trzeba się zmieścić. Wiadomo ze jak się ma prawko 20-30 lat temu to można zapomnieć...ale miejsca parkingowe są takie same

Wielka dupa

Witam dostał ktoś już ten dodatek?

@Wielka dupa

Dodatków 1700 a odtracen 500 ponad. Prawie jeden dodatek dostaje kartonowe państwo haha

??
@Bolek

Hm za co tyle dodatków? Socjalne tez miały być jakieś? Czy tylko premia kwartalna i nagroda?

mirek

Wie ktoś jak robimy między swietami a nowym rokiem kiedy ruszają po swietach i czy w sylwestra tez robimy

@mirek

A nie możesz się spytać kogoś z pracy, kierownika czy choćby kadrowej? Jak mogę ci odpowiedzieć, jak nie wiem gdzie pracujesz, na którym wydziale, której brygadzie, maszynie...., no weź chłopie się zastanów.....

Elo

Elo dostał ktoś już te 700 zł brutto?

Ruchacz

Witam . Czy te 700 zł brutto to będzie wypłacane normalnie jak kasa co miesiąc na konto czy to jakieś bony? I czy każdemu się należy? Np jak ktoś na l4 jest z powodu choroby to otrzyma tez?

@Ruchacz

Jednorazowa kwota wypłacona 15 grudnia.

Baranrk
@Darek

I to każdemu się należy bez względu czy na l4 jest czy nie?

@Baranrk

Ci co byli na L4 dłużej niż 7 dni mają dodatkowo te 700 zł zakładowi zapłacić.

Pracuś bt3 krupps

Elo ile tej kwartalnej maja na kurła dać wiadomo coś ?

Mrówka
@Pracuś bt3 krupps

Elo podobno 700 zł brutto także bedziesz miał na papierosy i piwo

@Pracuś bt3 krupps

460 zł brutto za 2 miesiące. Za grudzień będzie osobno wypłacane

@.

Kwartalna wypłacana 15 tak?

Elo

Elo czy ten dodatek 700 zł 15 grudnia to jest wypłacany za przepracowany dzień czy ogólnie każdemu przelewają ?

Elo

No pytam . Wiec jak to jest?

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A