Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

B

Dajcie znać panowie stoją Plt dalej czy pracujecie już wszyscy?

solidarny bez solidarnosci

Ciągle tylko płaczecie ze chodzą ludzie na nadgodziny i ze wina tych ludzi bo przez nich nie chcą wam dać 3zl podwyżki.. jesteście tak strasznie (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) ze wam współczuje... macie związki zawodowe wiec was reprezentują i negocjują w waszym imieniu wiec stawki które są nie wyrównywane w ramach stażu pracy do 5 lat czy jeszcze nie tak dawno dawanie większej stawki młodym którzy nie umieli na maszynie nic czy brak postoju posiłek bo UZGODNILIŚCIE podmiany przez zasilających zamiast mieć przerwę gwarantowana przez kodeks pracy czy dodatek za niedziele równy 75% a nie 100% to także WY na czele z solidarnością i chemikami wynegocjowaliście! Chodzicie po hali i plujecie 1 na 2iego bo ten został na 4h a bo ten miał wolne na jedynkach a ze wyższa stawka na wolnym to ile mamony to normalnie chłop tego nie przeje a z drugiej strony wieszają wam karteczki ze do odbioru są karty paliwowe ze zniżka na paliwo po to by pokazać jak strasznie o was dbają i jak dobrze wszystkim z solidarnością ale ta zniżka nie bierze się z niczego tylko z waszych składek gdzie ostatecznie po całym roku dopłacacie do waszych dobrobytów kupując was za własne pieniądze... Nie będzie lepiej i nie będzie cudownie bo związki się z was śmieją... zastrajkowaliście raz i podwyżki były a teraz ani zastrajkować nie możecie i to wasz sukces. zabrali wam wszystko nawet przerwę na siku ale nie martwcie się bo na ankiecie na pytaniu czy zakład o was dba na pewno zaznaczyliście ze dba kocha i całuje bo tylko ujadać umiecie i nic więcej wiec wio do roboty!

@solidarny bez solidarnosci

Akurat na siku to sobie idę nie patrząc czy zasilający jest czy nie :)

Popi
@Adam

Ale piszesz głupoty.Jest jeden w radzie , który wygrał wybory.tez tak gadał jak ty.teraz nie chodzi po brygach jak przed wyborami bo nic nie załatwił.bo się nie da nic załatwić czy to związek czy coś innego.

Popi
@solidarny bez solidarnosci

Ten wpis poniżej był kierowany do ciebie.

Wasil

Co to się dzieje z tymi oponami?

Bazyl
@Wasil

dalej Plt stoją?

Gumiarz

Czy umysłowi nie wyrabiają się ze swoją pracą że w każdą niedzielę ich można spotkać w pracy ?

@Gumiarz

Zamiast podwyżki mogą chodzić w niedzielę .... robole też

@Gumiarz

A co Tobie do tego? Trzeba było się uczyć i teraz być umysłowym, skoro tak zazdrościsz kasy.

TenTego
@Pracus

Haha ahh Tak się składa że połowa umysłowych jest pociotkami i z polecenia kolegów, więc nie pisz głupot bo aż mi cię żal.

TenTego

Po czym tak twierdzisz?

szef

Zajmijcie się bernadką M co zajmuje sie nadliczbuwkami na bt 3 Na weekendzie ma swoich (usunięte przez administratora) a w tygodniu wydzwania żeby przyjść na naadgodziny za pare groszy Franek zrub coś z tym

haha
@szef

najpierw to moze zrUb cos ze swojom ortografiom? :D

mhm
@szef

nie wiem ile w tym prawdy ale wiem ze sa goscie co w tygodniu ani godziny nie zostanie dluzej ale w sobote czy w niedziele to by wychodzic nie mogl.. to takie chodzenie panowie to co to za chodzenie... zostawajcie w tygodniu to i w weekend was beda chcieli

@szef

Tak szczególnie ci z br B miodzio nie dał wam rady jeszcze buhaha

chodzik

ja czasem zostaje lub przychodze na nadgodziny to jaki kwik o kase ze nadgodziny ze nie masz co w domu robic ale dudki ktore zarobie to cala zmiane potem licza.. wescie zostancie i sobie zarobcie co za de...ile..

BM
@szef

Zapraszam sobota ,niedziela,najlepiej na br C ;)

@chodzik

Ktoś chodzi na nadgodziny bo mu kasy trzeba, a nie dla zabawy. Jak komuś wystarczy to co zarabia z etatu, to niech się cieszy, albo nie ma w życiu żadnych celów, poza sączeniem samca żubra na ławeczce. Ludzie się budują, chcą zmienić coś, to idą sobie dorobić. Jak nie chodzisz na nadgodziny, to stul dziub i się nie wypowiadaj na temat tych, co chcą zarobić.

Prezes
@Adam

Nadgodziny powinny być zakazane !!!

elozero
@Adam

nie wrzucaj wszystkich do jednego wora ze swoja rodzina, nie chodze na nadliczbowki bo mam wystarczajaca pensje, mam samochód mam dom i nie musiałem być pieskiem kierasa na kazde zawołanie

@Prezes

Ja nie przychodzę na nadliczbowe dla pieniędzy tylko żeby zjeść porządne jedzonko serwowane przez Compas .... :)))

gustek

Kiedy będą pity wicie co

Ja już mom na mailu

Ele

Bedą przyjęcia dla kobiet? Czy tylko po znajomości?

@Ele

Są przyjęcia, na pewno masz kogoś z rodziny kto może cię polecić, albo znajomych co pracują w TC.

Ele
@Darek

Bez polecenia nie ma szans? Potrzebują więcej osób czy tylko pojedyncze?

Związki Nadzieją

Wszyscy do Związków! Panie i Panowie! Pracownicy TC! Nie zastanawiać się! Zapraszajcie mężów, żony, dzieci, kochanków i kochanki! Potrzeba Was i waszych wpłat! Dlaczego warto być w związkach? Nie wiem...

Aa
@Związki Nadzieją

Rekordowy odsetek firm szykuje podwyżki wynagrodzeń, rośnie również średnia wysokość planowanych podwyżek. Pracownicy uzasadniają żądania płacowe wysoką inflacją. A u nas co?

@Aa

A u nas sztuki sztuki hahahaha

@Bolek

Filar jakości. Przypomniała się jakość po tylu latach pracy firmy. Tylko na papierze bo najważniejsze żeby pracy maszyny był na zielono, nie ważne że idą wybraki, ważne by ilość była dobra. Performance panowie.

@Aa

Gdybyś zarabiał mniej to inflacja by cię tak bardzo nie dotknęła :)) tylko ci dużo tracą na inflacji co nie należą do Z.Z ..... Jakiś talon , jakaś zapomoga i da się przeżyć :)) Aaa jeszcze jedno . Policz sobie nagrodę roczną 15 marzec to będziesz miał mniejszą inflację :))

d
@@bt3

Argumenty do obrony zz masz faktycznie betonowe :D zapomoga :D jestes pewnie jednym z tych ktorzy za 500+ i zapomoge z zz wala harnoldy na plytach

Darek

i jak tam wypłaty? taki płacz w mediach wszelkich a jak sprawdzam to jest wszystko ok, kasa się zgadza, nawet porównując z 2021 i wpisując w kalkulatory wynagrodzeń jest wszystko ok, oprócz zaliczki na podatek PIT, w kalkulatorach z 2022 wg starych zasad i nowych z uwzględnieniem ulgi dla klasy średniej jest kwota 387 zł, a na kwitku z zakładu naliczyli 427zł, czyli 40 zł różnicy. Mi to różnicy nie robi, będę miał za rok albo mniejszą dopłatę, albo większy zwrot. W zależności czy się zarobi ponad 68 tys brutto, a raczej się zarobi, to będzie większy zwrot.

@Darek

ty to chyba cienki jesteś z rachunkowości nie jesteś klasą średnią a bycie na granicy tej klasy to jest właśnie strach bo teraz dostałeś więcej nie zaliczając się do tej klasy i przelicznik jest taki że wyjdziesz na zero a zniżka bo kwota wolna wzrosła ale jak wpadniesz w klasę średnią czyli to twoje 68tys to raczej bym się modlił bo dopłatę będziesz miał w tysiącach zamiast zwrotu bo zaliczek masz za mało wpłacanych a ulgi dla klasy średniej nie masz bo sam nie wiesz czy się w niej znajdziesz. jak się znajdziesz zabulisz w rozliczeniu kokosy xd

@pit

Akurat się zaliczyłem 5900 brutto, zresztą można zrezygnować ze stosowania ulgi dla klasy średniej, i w rozliczeniu rocznym sobie to odbierzesz. dla mnie to nie problem, pisałem że mogę i dopłacić i odebrać, dla mnie to nie problem, tylko dla takich troglodytów, wam zawsze wszystko nie pasuje. Najlepiej jakby płacili za siedzenie przed telewizorem. Też byście narzekali, że tylek i kręgosłup boli. Widzę że coś gdzieś ci dzwoni ale nie wiesz gdzie.

@pit

Właśnie zaliczek mam więcej wpłacanych, wg kalkulatora powinienem mieć 387 a mam 427, więc to nie problem.

@Darek

ty liczydło sobie kup a nie kalkulator

to czy sie zaliczysz wyjdzie w grudniu 2022

@pit

Koniec dyskusji, szkoda mi czasu na pisanie z tobą.

Ktoś wie ile procentowo będzie wynosiła trzynastka za 2021?

Podobno w tym roku rekordowo niski wskaźnik procentowy. Cięcia kosztów w firmie. Nie ma co liczyć na wypłaty jak w tamtym roku

Podobno piszesz głupoty.

Dojdzie i do nas. W tym roku negocjacje. Ludzie o sobie przypomną na każdy możliwy sposób

Bt1
@Tomek

W ratuszu potrafili się dogadać żeby dostać 8,5 % podwyżki na czele z P. Andrzejem. A kiedy P. Andrzej wynegocjuje takie podwyżki u nas w TC ?

Stara Wa
@Bt1

Związki lepiej niech się trzymają z daleko od negocjacji bo znów wezmą mniej niż inflacja tak jak w tym roku. Zarząd jednych jak i drugich trzeba pogonić na drzewo. Towarzystwo Samopomocy Chłopskiej. Na wydziale mają stawki windowane co roku więc dlaczego mają się Nami przejmować. Polska słabo wyszła na jednym takim elektryku to i Załoga TC tak wychodzi.

Trolu
@Bt1

Może czas pożegnać związki

Mistrz

Panowie opłaca się jechać za granice ? Czy pracowac tutaj i mieć non stop stresa?

@Mistrz

Zdecydowanie za granicą polecam

Jj

Dlaczego ?

BlackDawn

Nie mówię, żeby całkiem stawać ale strajk włoski byłby idealny. Tak jak ma być zgodnie z normą przepisami przemontaże, przezbrojenia, czyszczenia, postoje na WC. Nic Nam z racji takiego strajku nie zrobią. Pan Miroslau z Radą z racji obniżenia produkcji daje ludziom podwyżki. Jak negocjacje skutkują tym, że pracownik nie jest zadowolony z zarobków, w końcu robi na tych wszystkich nierobów, to powtórka po włosku, aż do skutku. Jeden miesiąc w tym roku i tak walimy za darmo. Żeby zniwelować inflację, musieli by się postarać ale to jest do zrobienia. Tylko Miroslau ze świtą musi mieć pretekst przed pejsami

Bt3
@BlackDawn

To jest dramat , żeby w tak znanej firmie pracownik nie mógł korzystać z postoju na posiłek czy potrzeby własne np toaleta.

@Bt3

Jeżeli jesteś członkiem Związków Zawodowych to zgłoś to do biura Związków i temat będzie załatwiony . Ten gość co Ci nie pozwolił zaspokoić Twoje potrzeby fiziologiczne następnym razem będzie Ci trzymał jak ty będziesz sikał a kanapkę przyniesie Ci do maszyny ...

Worker
@Bt3

Brak przerw, brak zasilania to nie jest problem. Na SFC jest nacisk, żeby pracować bez zasilania całą zmianę i ludzie robią plany z uśmiechem na twarzy. Pytanie czy pracodawca jest o tym świadomy?

@Worker

Tak tak dyskutujecie na tym forum bla bla bla zale wylewacie a nikt się nie postawi i taka jest prawda skulicie uszy i sztuki. Tutaj jaja ma każdy przyjdzie się zmotywować w kilku i iść po kasę to już nie ma mądrego.

Poldek
@Bolek

Jak to mówił Piłsudski: Polska to piękny kraj, ale ludzie to (usunięte przez administratora) I tak jest na TC, nawet jak jeden czy drugi robi spokojniej, mniej, to zaraz przyjdzie następny i zrobi znacznie więcej by pokazać jaki to on nie jest fifarafa, co on to nie potrafi, sam zasilić, przezbroić, naprawić..., a kieras tylko śmieje z niego, klepie po plecach bo ma z niego premię a pracownik większego garba ... I jeszcze myśli że nie jest do ruszenia bo robi to i to, a już wielu takich było i nie wytrzymali ciśnienia i się pozwalniali...

Poldek

Guf.o wiesz i w (usunięte przez administratora) byles, nie wiesz kim jestem, gdzie i jak pracuję.

życzliwa

bo kierownicy nie maja ludzi i przyjmują takich ludzi a sama się przekonałam jaki on jest bo sam mnie podrywał itp ciągle zachodził na konfekcje do mnie na maszynę jak robiłam na tak zwanej Ukrainie na BT3 i ciągle mi gadał o randkach by się z nim spotkać i proponował jakieś chore akcje zboczone

Ihu
@życzliwa

To sobie pomyliłaś osoby. Bo tą osobę co podałaś nie jest taka. Pomyliłaś osoby.

#
@życzliwa

Ciębie też przyjęli takiego ludzia bo nie mieli innych ludzi. Kierownik nie przyjmuje tylko kadrowy.!!! Wdzychasz budapren?

Na jaki wydział najbardziej opłaca się iść?

Do zyczliwej

Jeżeli to są pomówienia z twojej strony , to koleś powinien wnieść doniesienie do prokuratury o popełnienie przez ciebie przestępstwa

XYZ

Skoro go widzisz ciągle na innych wydziałach to musisz za nim chodzić i obserwować go , lepiej wez sie za prace bo za to ci placa , kobieto z problemami

Pk

To pisze jedna i ta sama osoba... Smutna.. Rozbawiona. Życzliwa.. Zdziwiona.. . He. He. Ja mam poważne pytanie pracyje 44 lata na wydziale pk i muszę niedługo odejść na emeryturę i czy pobierając emeryturę mogę dalej pracować na tym samym stanowisku. Na innej umowie lub zlecenie.

BlackDawn
@Pk

Oczywiście, że możesz pracować. Jak pozwala zdrowie oczywiście. Jak nic nie zgłosisz firmę, że chcesz odejść będziesz dorabiał pieniądze do emerytury dalszej.

Będzie renegocjacja podwyżek płac? Bo nie wiem czy wysilać się w tej robocie, i robić 300 opon zamiast 420

Obiektywny

Żadnych podwyżek nie będzie

@Tomek

Podwyżki są od 1 stycznia. Takie zostały wynegocjowane 2 lata temu. Totalnie niekorzystne w chwili obecnej. Teraz to pewnie jedynie jednorazowe "wyrównanie" co najwyżej zrobią, żeby niektórzy się uciszyli (wyznawcy (usunięte przez administratora) Ale na podwyżkę stawki nie ma co liczyć.

Bt3

Z takimi materiałami to 300 duzo

Wiesiek

Człowiek z pasji.

@Pracus

W chwili obecnej? A kiedy one byly korzystne? Kiedy zwiazki wynegocjowaly cos korzystnego dla pracownikow a nie zarzadu? Kpina

robotnik

Jednemu Menadżerowi z BT3 też było mało to teraz ma więcej ... Możesz do niego dołączyć ...ha ha haaa

robotnik

Każdy docenia to co miał ,ale dopiero w tedy jak to straci ......

Obserwator

Hej. Ja z serii innych pytań-czy ktoś z Was korzysta z OK SYSTEM?

stary mlodzik

a wielu dalej robi bez wyrownania 1-2-3zl za lata doswiadczenia ktorymi sie tak podpieraliu a dzisiaj wszyscy doswiadczenia maja a stawki zostaly.. solidarnosc kpina i zenada i utrata nadziei na normalnosc i uczciwe, rowne traktowanie dlatego robic powoli spokojnie i sie nie pali.,. a komu sie pali niech (usunięte przez administratora)

bt3

Załóż okulary bo chyba nie widzisz dokładnie co piszę ... Ja mówię o Związkach i nie wymieniałem żadnego bo oni o jednym wiedzą . Wiem bo należę do jednych i drugich .

Zapilźniok

Podobno związki zawodowe chcą jeszcze raz negocjować podwyżkę stawki wynagrodzenia na ten rok. Aż tak się boją stracić kasę? Haha

_
@Zapilźniok

Podobno?

@_

Za robotę wez się a nie mów ciągle o podwyżkach ... Ci co ciągle siedzą na L4 to chcieli by zarabiać więcej niż ci co (usunięte przez administratora)

Jacek
@@bt3

Przeczytaj uważnie! W nosie mamy twoje zdanie. Za robotę weź się TY. Nie będzie kasy, będą wypowiedzenia, a potem protest i strajk pozostałych. Protest nielegalny??? A słyszeli o proteście włoskim? Wtedy zesracie się w majty z bezsilności jak będzie wszystko robione tak jak być należy.: Niewypoczęty materiał? Nie robimy z niego Maszyna ma niebezpieczny defekt? Nie pracujemy na niej Obok maszyny (albo na nią kapie woda) przecieka dach? Nie pracujemy na niej Dużo tego wymieniać. Rynek pracownika. Korzystamy. Za taką obciążeniową pracę należy się co najmniej 4500 netto na BT3. Inne wydziały 2500 netto. Zawsze BT3 pokazywało że ma jaja, inne wydziały miały nas gdzieś ( i korzystały na tym), a nawet się z nas śmiały. Więc teraz mamy was gdzieś, i walczymy o podwyżki tyko dla siebie. Liczę na wsparcie pracowników BT3, że pokażemy prawdziwą siłę. Postawmy się tym, nie dajmy się wyzyskiwać!!!!!!!!!!!

Tomuś
@Jacek

ty się dobrze czujesz? inne wydziały 2500 netto? gdyby nie inne wydziały jak Bt1, Bt2, to byś tu manie nie miał pracy bo nie miałbyś co i z czego robić, więc więcej szacunku do kolegów z innych wydziałów. A jak ci nie opowiada praca na BT3 to się przenieś na np drutówkę na BT2, to zobaczysz co to praca, a nie że stoisz przed krupem, zakładasz dwa druty a maszyna sama robi, ty tylko oponę zdejmujesz. Przyjdzie ci mechanik, elektryk, maszynę ustawi i tyle, ty od czasu do czasu pomożesz zasilającemu i założysz z nim materiały, wielkie mi halo, normalnie szok, idź na maszyny gdzie chłopaki nad głowami tony materiałów na balotach przenoszą suwnicami, to się przekonasz jaka tam jest robota. Wy tam na tych krupach to wakacje macie, non stop poodpalane Internety, oglądacie mecze, na głowach słuchawki z muzyką i nic do was nie dociera, nic nie słyszycie. Tylko wielkie pretensje o wszystko do wszystkich, nie pasuje to się zwolnij.

@Jacek

To Ty przeczytaj co piszesz :) ... Jak złożysz wypowiedzenie to pózniej możesz sobie robić włoski strajk ... Ja nie jestem przeciwko podwyżkom płac ale trzeba to zrobić z głową i bez pośpiechu .Wszystkim pracownikom należą się podwyżki a nie tylko BT3 . Grzesiek i Marek wytłumaczą Ci co trzeba zrobić żeby osiągnąć cel . Nie nakręcaj swoich kolegów bo możesz zrobić im i sobie krzywdę . Zapisz się do Związków bo do jakieś bandy trzeba należeć :))))))

I
@Jacek

Panowie nie ma sie co miedzy soba ciac bo gora tylko na tym korzysta... Musimy dzialac razem bez podzialow

Ragnar
@Jacek

XD Włoski strajk i rynek pracownika, XD. W 2018 okazało się, że na Kruppach jest rynek pracownika, a na BT-2 co było? Dziki kapitalizm? Chyba tak, bo kolesie ze strachu jechali metry i robili w te swoje zielone portki.

Pawel
@bt3

Akurat do tej bandy lepiej nie nalezec

@Tomuś

wam bym odliczał z bt1 i bt2 jeszcze za jakość tego badziewia tak by wyszło 2000 netto

@Ragnar

Wszyscy mamy swoją rację i szkoda nawzajem sobie ubliżać . Powinniśmy domagać się żeby dodatek za niedziele był równy dla wszystkich , tak jak za sobotę bo niedziela jest dla wszystkich taka sama . Ci co nas gonią do pracy mają stawki dużo większe od tych co za ... szają a co za tym idzie i dodatek mają dużo większy . A swoją drogą zarobki powinny wzrosnąć i to znacząco .

Ragnar
@bt3

To pomyśl sobie, co można było ugrać, gdyby wszystkie wydziały strajkowały z nami.

@Ragnar

Nie można takich akcji robić samowolnie .. Muszą być negocjacje płacowe a w przypadku braku porozumienia spór zbiorowy . W czasie sporu zbiorowego nadal toczą się negocjacje . Jeżeli nadal nie ma porozumienia to spisuje się protokół rozbieżności i w tedy są rokowania . Jeżeli rokowania nic nie dadzą to w tedy do akacji wkroczy mediator i on sprawdza stronę formalną i żądania Związków czy są zasadne . Jeżeli i to nie przyniesie oczekiwanego przez załogę oczekiwań to w tedy jest referendum w śród załogi kto jest za strajkiem . Tak mówi Ustawa o rozwiązywaniu sporów Zbiorowych . Każda inna akcja jest niedopuszczalna bo pracodawca wyłapie tych bardziej aktywnych i wylecą dyscyplinarnie a paru gościom dołożą do stawki żeby nie było jedności w śród Załogi .Wiem że masz rację ale bądz cierpliwy i nie zgrywaj bohatera bo bohaterzy pierwsi giną .

Rjf
@bt3

Ladnie to opisales ale zwiazki tez musza chciec. Gdyby zawsze tak bylo wiekszosc zalogi by nalezala a tak...

@Rjf

Tu Cię zaskoczę bo większość załogi należy do Związków . Do obydwóch Związków należy 51,8% załogi . CIERPLIWOSCI

Zapilźniok
@bt3

Ale co to za porozumienie? Porozumienie związków które dostaną w łapę od firmy, a nam firma da 70 groszy do godziny. Widzisz jak to brzmi? Inflacja 9% rzekomo, a my dostajemy 70 groszy, przecież to jest jawna kpina z nas. Chcą od nas coraz więcej, a dają coraz mniej. Nie będziemy tak pracować

@Zapilźniok

Nie masz racji ... Zapis w Układzie Zbiorowym jest do zmiany ale na dzień dzisiejszy obowiązuje . W przypadku braku porozumienia Zakład uruchomi podwyżki płacy zasadniczej od miesiąca kwietnia 0.95% inflacji z roku porzedniego 50% z automatu a drugie 50% do podziału kierowników . Przymomnę Ci że inflacja za ubiegły rok będzie około 5.3% inflacji średnio rocznej . I teraz pomyśl kto dostanie najwięcej ? ano Ci co mają duże stawki a my dostaniemy ochłapy . Musimy zrobić wszystko zgodnie z prawem i jestem pewien że osiągniemy w tym roku to co chcemy .CIERPLIWOŚCI A

@bt3

(usunięte przez administratora) taaaaakkk ????????????????????????????

Niewierze
@bt3

Ciekawie mydlisz oczy jesli zwiazki cos NIBY wywalcza to tylko tyle zeby ludziom zatkac mordy jak zwykle zarzad bedzie zadowolony, zwiazki beda grac bohaterow a ludzie dostana ohlapy. Stary scenariusz wiec nie bajeruj ze sie cos w ich podejsciu zmienilo

@Niewierze

Masz rację że Zwązki nie zmieniły się zwłaszcza ty czterech gości ,ale sytuacja się zmieniła .Mamy na wydziałach przedstawicieli Związkowych i to oni muszą wyrazić zgodę żeby tych czterech mogli cokolwiek podpisać . Dlatego trzeba wszystko zmieniać od dołu . Rozmawiaj z Przedstawicielami ZZ na BT .

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 174 to opinie negatywne, a 641 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A