logo TC DĘBICA S.A

TC DĘBICA S.A

Dębica

Opinie o TC DĘBICA S.A

zadowolony 2017-02-07 19:47
Zarobki w Stomilu są bardzo dobre powiem najlepsze w całej okolicy do tego pakiet świadczeń socjal opieka medyczna kasa na święta trzynastka to tylko niektóre dobroczynności.
Miła i rodzinna atmosfera , w przerwie konkretne posiłki regeneracyjne i czego tu jeszcze chcieć?
Ktoś jak przychodzi i robić się mu nie chce to niech ma pretensję do siebie a nie do całego świata.
:) 2017-02-07 22:02
HahHaha Brawo ty! Tylko żeby miec tą przerwe musisz miec podmianke, bo inaczej lipa :) chyba jedyny zakład pracy w którym nie ma normalnych przerw pracowniczych
Staszek 2017-02-08 05:54
Zarobki w stomila to chyba najlepsze w pl l,atmosfera wspaniała,przełożeni na medal,specjalisty itd.,jak dobrze zakrecisz to se poruchas,po pracy na wiatach bimbra popijesz zagryziesz swojakiem,system czterobrygadowy ułożony pod pracownika idealny wręcz,półtora dnia wolnego(w tym czasie musisz się opi [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] wypocząć i jeszcze być na rano trzeźwy)buhahaha,ludzie się tam pchają pod bramą kolejki,podań całe sterty,a jacy ludzie wytyrani zniszczeni tragedia,najgorszemu wrogowi nie polecam tej pracy!!!
justin 2017-02-08 09:19
Podmianka na przerwę to wewnętrzny wymysł zakładu. Majstrowi zależy na planie to Ci załatwia podmianę, jeśli nie to wbijasz "posiłek". Tu nie ma dyskusji.
Beer 2017-02-08 10:55
A właśnie ze jest dwa razy 15min przerwa kodeksowa plus swoje na toaletę i ( usunięte przez administratora ) kosmos patologie
Justin 2017-02-08 16:19
Źle mnie zrozumiałeś. Przerwa Ci się należy bez względu na to czy podmiana jest czy jej nie ma. W sumie to masz 37 min do wykorzystania.
wsiowy 2017-02-08 18:40
Wyśta wszystkie mądre ale na forum a na wydziale to siedzita jak myszy pod miotłą i kiwacie łebkami na tak.
Zdemotywowany 2017-02-08 20:09
Patologia z tymi podwyżkami od majstrów... Zapieprzam cały rok robiąc plan i ponad, ocene roczną dostałem bardzo wysoką... ale że byłem 6 dni na chorobowym w ciągu całego roku to podwyżka już mi się nie należy... to podchodzi chyba pod mobbing i nie do końca jest zgodne z prawem takie zastraszanie z tym chorobowym... Masakra co się dzieje na tym zakładzie omijajcie z daleka.. ja już też szukam innej pracy i rozsyłam CV oby jak najszybciej się coś znalazło innego...
wsiowy 2017-02-09 06:13
A pod wiatą byłeś?
Justin 2017-02-09 07:25
Pod wiatą stawki nie załatwi, jedynie na paciare będzie mógł wcześniej zejść i będzie "cysty".
edek 2017-02-09 07:39
Są ludzie tacy jak ty dla których najważniejsza na świecie jest praca i podlizywanie się kierownikom, bo jak ten poklepie po ramieniu to jakbyś wygrał w totolotka. Jednak dla większości ludzi najważniejsza jest rodzina i życie prywatne. Więc skończ proszę te swoje wywody o kiełbasie i zbyt dużych zarobkach, bo świadczy to tylko o tobie. Poproś żonę aby kiedyś na nagrobku wyryto ci "zasłużony stomilowiec". Ja wolę kochający ojciec :) Czekam na kolejną cięta ripostę.
pk 2017-02-09 11:58
na pk jak pójdziesz po pod wyżkę to jest taka gadka że robisz rok i masz 17.50 a inni robią 8 lat lub 7 i mają 16 zł co to mnie obchodzi paru robi za grosze ?? ale ich niema wielu bo się pozwalniali boki zrywać .. pewnie tyle są warci skoro za tyle pracują ja bym im nie pozwolił kibli sprzątać . a ten siwy jak mu tam to sam chce się nażreć 11 mln mikser opony na lewo to niech ze swoich dołoży jak tam tyle lat siedzi to niech siedzi . jest nie do ruszenia bo za dużo wie o przekrętach ..
Młodzi bt2 2017-02-09 13:44
Podwyżki jak za króla ćwiczka 70grosiczka,na bt3zasilający ma więcej niż pracownik na bt2 który pracuje 30lot na safanie,patologia
Młodzi bt2 2017-02-09 13:52
Najgorszemu wrogowi nie polecam pracy w tc bardzo szybko się zestarzeje [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] zarobi nie będzie miał czasu na wypoczynek nerwowo Nie zwytrzyma,zarobki zróżnicowane każdy ma różnie panuje nie zdrowa atmosfera poczekajmy do lara,panie zasrany menadzerze dlaczego nie ma bloczków ile jeszcze będą pracownicy okradani pytam się,
Al capone 2017-02-09 13:56
Patologia i tyle w temacie!!!
Tomaszzz 2017-02-09 15:47
Nie rozumiem po co pracujecie tam, skoro jest tak źle? Kurde jest tyle innych firm normalnych... popierdzielcie tą śmieszną firmę, to nie będzie miał kto pracować i będą prosić ludzi, aby wrócili i wtedy niech wypierdalają wyzyskiwacze:) Pracowałem w stomilu i naprawdę najgorsza robota w moim życiu.
heh 2017-02-09 17:48
Patologia to twoje komentarze , wiecznie poszkodowany !! Kto cii broni przenieść się na bt3 na zasilanie?? Podejrzewam , że to ty wcześniej jeździłeś w seito i też było bee Trzyma cie ktoś na siłe??
Staszek 2017-02-09 19:04
Patologia jak można płacić i oszukiwać ludzi pracuje rok zarabiam więcej niż pracownik po 30latach to jest patologia a wy dalej chwalicie kołchoz haha sztucznie
Staszek 2017-02-10 00:32
Wiecie kiedy angarze będą dawać buhahaha
wsiowy 2017-02-10 10:40
Nic tylko o pieniądzach a robić ni ma komu weż się jeden z drugim za robotę a nie tylko ciągłe skomlenie i skomlenie.
Warunki mocie komfortowe a wom ciągle żle i żle!!!.
edek 2017-02-10 15:50
Lake Bodom 2017-02-10 16:45
Rozwala mnie to , że na stanowiska nierobotnicze dostaniesz się tylko po znajomości. Masz znajomych wchodzisz wyżej nie trzeba wam wyższego wykształcenia. Ludzie po studiach oczywiście nie wszyscy robią na maszynach na czterobrygadówce to ci którzy nie maja znajomych (poniekąd ich wybór). To jest w ich stylu dają ogłoszenia na wolne stanowisko pracy ale już maja swojego człowieka więc pytam po co ta cała szopka?. Po co do oceny rocznej była dołączona ankieta o rozwoju osobistym skoro i tak ląduje w niszczarce nikt tego nie czyta tak się dba o rozwój pracownika w firmie żenada. Znajomym nie trzeba wypełniać ankiet i tak dostaną awans i nowy angaż.
Ogarnijcie się bo w pewnym momencie obudzicie się z ręką w nocniku.
witia 2017-02-10 16:52
No tak jak ten z PK powkręcał co chciał bo ma chody a szkoły gdzie???
pracownik 2017-02-10 20:19
Jak dobrze że już weekend, bo mam dość tej harówki!
taki sobie 2017-02-11 07:16
Tak to jest prawda co piszesz Lake Bodom a jak masz plecy to taki (strzelam) Witalij czy ktoś podobny po byle czym dobrą prace dostanie , ale tak jest wszędzie.
Jav 2017-02-11 20:03
A najlepsze jest to że te osoby co mają po 16.50 i pracują 7 lat na paru maszynach się zwalniają, bo ta firma to cyrk na kółkach , taki majster alberskiemu by zgubił bez tych ludzi na produkcji idiota i tyle
Javv 2017-02-11 20:08
Ten wsiowy ma IQ 0.6 porównywalne do debila
wsiowy 2017-02-11 20:51
Jo ikiu 0.6 gupiś jest 0.7 trzasnołem i jescem poprawił 2 browarami ale maryśka salała łoj salała salała.
bulbulator 2017-02-12 12:14
we wpisach widać jakie mają ludzie w TC ograniczone horyzonty myślowe. Są przecież stanowiska gdzie pracuje się na 1 zmianę. Są stanowiska gdzie pracuje się na 4-brygadówkę ale związane z utrzymaniem ruchu. No ale tu trzeba się wykazać wiedzą i umiejętnościami. A "Jak się nie chciało dźwigać teczki to trzeba dźwigać woreczki". Z tego co wiem to na wydziale remontowym będą szukać ludzi do pracy - znajomy mówił że na obrabiarki, do magazynu, i nawet do biura (inżynierów). Tam chyba mają 2 zmiany. Tylko że tam trzeba coś umieć oprócz cwaniakowania i pisania na czatach. Kolega się przeniósł i jest zadowolony.
:) 2017-02-13 20:52
Młodzi bt2 jak sutuacja ? Pewnie podwyżke dostałes i już sie tutaj nie udzielasz:D a tak płakałeś zawsze :D
Młody bt-2 2017-02-13 21:41
Po prostu się zwolniłem ta sama kasa tylko 1 zmiana od poniedziałku do piątku 8 h pojebać 4brygadówke wiele firm płaci 2ty na rękę i przede wszystkim doceniajom ludzi co potrafią pracować a nie jak w T.C kto ma plecy ten ma lepsze stanowisko kasę i to bez wykształcenia szkoda zdrowia dla tego zakładu
Były stomil chłop 2017-02-13 21:59
Dokładnie zrobiłem to samo. Zwolniłem się z tego kołchozu i teraz zarabiam tyle samo pracując na 1 zmianę od pon-pt i jestem bardzo zadowolony, bo i mniej się o robię, także dwa w jednym. :)
stary pk . jeszcze zaskamlesz o pracę sam l 2017-02-14 11:22
możesz się zwolnić ale stomil ciebie nigdy nie zwolni kauczuk zapylenie rak wspomnisz jak będziesz dogorywał w męczarniach...
były 2017-02-14 12:05
W tej chwili to wy nie odbiegacie dużo od najniższej krajowej a ryzyko chorób duże tak jak kolega powyżej napisał.
Edek 2017-02-14 15:35
Na produkcji dzisiaj paranoja obrona Częstochowy ludzi kompletnie brak seito się rozpada na bt2stomilorzy brak,te stare już ledwie łażą a i młode sił nimajo bo cza zasowac za dziadka bliżej wiosny zawali się to jak domek z kart mam czutke z tego co ludzie gadają jeszcze mają się zwalniać z bt2,bo tam najniższe stawki mają pracownicy teraz jest tak ze stary pracownik na bt 2 ma mniej niż roczny na konfekcji istna patologia i kołchoz
młody 2017-02-14 15:50
Według mnie na bt2 brakuje menedżera tak samo jak na PK wydaje mi się że jak przyjdą za nich osoby bardziej operatywne to powinno się zmienić na plus.
robol 2017-02-14 18:31
Czyli afera się kroi? ale jaja!!!
obiektywny 2017-02-15 16:55
Jak już młodsi kierownicy tak piszą to musi coś być na rzeczy i konkretny audyt powinien tam być przeprowadzony.
ciekawy 2017-02-15 17:24
on taki młodszy kierownik jak z koziej [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] trąba, "z kąt" pobierał takie nauki hahaha
Pracownik (fizyczny) 2017-02-16 13:02
Ludzie zastanówcie się czasem co piszecie i jak to robicie, bo gdy się wchodzi na ten portal i czyta wasze wypowiedzi to można mieć wrażenie, że przynajmniej połowa z was to analfabeci i debile. Rozumiem, że pracodawca może nie być wobec was w porządku ale szanujcie język ojczysty. Za to wasi dziadkowie ginęli w czasie wojny żebyście nie mieli pojęcia jak pisać podstawowe słowa? To przynajmniej przepuszczajcie teksty przez słowniki (Google czy te zawarte w telefonach).
Potencjalny pracownik 2017-02-16 13:06
Generalnie w społeczeństwie jest mnóstwo chamstwa oraz szeroko pojętej głupoty. Jak tylko wszedłem na tą stronę, to nie rozumiałem komentarzy 80% ludzi i stwierdziłem, że skoro taki poziom pracuję na tym stomilu to po pierwsze nie dziwne, że jest w tym zakładzie tak źle, a po drugie nie dziwne, że praca z tego typu levelem dla normalnych ludzi jest bardzo uciążliwa, więc odchodzą.
jozin z bazin 2017-02-18 11:19
co to za wypadek byl na WORZE?
zzz 2017-02-18 12:31
Chłopie nawet nie pytaj...
waldi 2017-02-18 12:53
Jednemu z pracowników poleciała nawet krew z ust, także wesoło nie jest. Ale oczywiście zapraszamy do pracy z systemie 4 brygadowym za ok 2100 zł netto miesięcznie, zobaczycie jak jest pięknie i jakie są warunki pracy w TC.
Bt3 2017-02-18 13:33
Z nosa człowieku, już nie wymyslajcie niestworzonych chistorii
donaldson 2017-02-18 14:26
to na TC sa wypadki?
Dyslektyk 2017-02-18 18:44
Chistorii hahahaha
TATA 2017-02-19 14:13
cos w ostatnim czasuie duzo tych wypadkow.najpierw gosc na rowerze teraz chlopak na rozruchu maszyny.trzeba zwiekszyc jeszcze tempo:D to karetka nie bedzie wyjezdzac z hali:)
Coraz gorzej 2017-02-19 18:47
Optymalizacja produkcji po trupach do celu! Bo sztuk bedzie wiecej heh zero szacunku do ludzi , niedługo w pampersach bedziemy pracowac !! Poco ten postój na maszynie POSIŁEK jak nie wolno go wbic tylko podmianka!
Guma 2017-02-19 19:00
A co z tym chłopakiem na rozruchu maszyny? Wiesz coś?
Zostaw swoją opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TC DĘBICA S.A