logo TC DĘBICA S.A

TC DĘBICA S.A

Dębica

Opinie o TC DĘBICA S.A

Amsterdam 2016-12-02 16:07:21
HR w TC to porażka totalna można napisać, że to pseudo HR. Panie tam pracujące od managera po szeregową specjalistkę nie interesuje, że macie wyższe wykształcenie staż pracy w firmie chcecie się rozwijać to jest nie istotne. Najważniejsze jet to kto może was polecić czyli tak naprawdę kogo znacie czym lepsze znajomości tym lepsza posadka jeżeli nie macie nikogo to wam OXFORD UNIVERSITY nie pomoże. Duże nieporozumienie cały HR w tej firmie.
alcapone 2016-12-02 17:56:46
widzisz kamion, na dzień dzisiejszy sporo osób, m.in na BT2 mają stawki po 15.50zł i co, nie mają honoru bo o tym głośno mówią i się upominają o swoje? A co powiedzieć o władzach tej zapyziałej i komunistycznej firemki co takie pieniądze śmieszne płacą za tak ciężką pracę, w świątek piątek, niedzielę i to na 4 brygadówce?
Właśnie trzeba o tym głośno mówić, również na mieście, wśród swoich rodzin i znajomych, również pisać w necie na ten oraz wiele innych tematów dopóki dopóty się sytuacja w firmie znacznie nie poprawi.
A jeśli komuś nie przeszkadza że marnie zarabia po 16-16.5zł i się na to godzi, to mor.da w kubeł i nie przeszkadzać ani nie podkopywać tych co walczą o swój lepszy los i byt.
miastowy 2016-12-02 18:28:20
Co ty się dziwisz Brzostek to nie miasto a i nie wieś jak jadą do Dębicy to kierują się na komin a jak już pon kierownik zmianowy zapyta się takiego jak waszo się czuje to on chodzi dumny przez całą zmianę i zapieprza za dwóch.
kamion 2016-12-02 18:45:47
Jakos z miasta tez sie nikt nie zglasza jeden pieron czy wies czy miasto jak przyjdzie co do czego to wszyscy [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] chowaja.
PAN -- młodszy kierownik .. 2016-12-03 14:45:52
chwiejnego jak zwolnią to będzie chodził po dębicy z brodą do pasa jak sławek # ulizany# a rud chwiejnych poleci ze stołków. i wtedy nawet bunia nie wejdzie mu do tyłka tylko go oleje i będzie adorować następnego SZEFA !!!!!!! aaa jak ktoś ma macicę zamiast jajek żeby iść po podwyżkę niech nie szuka głupiego bo kilka osób było i dostało wyrównanie na 18 zł.. albo bawić się w podstępnego rasia i straszyć opisaniem do luksemburga cha cha cha .. i siedzi w radzie i kosi kosę cha cha cha .. za flaszkę sprzedałby matkę ..
seba 2016-12-04 14:13:39
piszecie tu a co drugi młody zapisany w związkach jak się będziecie wypisywać to może by coś zrozumieli a tak każdy wie jak jest
alcapone 2016-12-04 18:41:35
a co ci da wypisywanie się ze związków zawodowych? przecież one funkcjonują w Polsce jak państwo w państwie, mają liczne przywileje m.in: pracodawca sam w imieniu członka związku przelewa składki, darmowy dostęp do pomieszczeń na terenie zakładów, również konkretne sumy pieniędzy przelewa pracodawca jak i nietykalność szefów zakładowych związków i członków zarządu.
Póki to się nie zmieni i nie będzie jak na zachodzie, m.in we Francji czy Niemczech, gdzie ZZ są po za terenem zakładu, a składki płacą sami pracownicy co miesiąc dobrowolnie, tzn może zapłacić w styczniu, a w lutym jak mu się nie podoba to nie płaci itd., a ZZ funkcjonują i żyją wyłącznie ze składek swoich członków.
Ewentualnie jest jeszcze inne wyjście: założenie nowego, trzeciego ZZ w TC Dębica i samemu walczenie o lepszy byt.
bt3 2016-12-05 13:20:17
Podobno za odpad ma być w tym roku po 300zł...brutto. Śmiech na sali...
wsiowy 2016-12-05 13:39:20
A ile byś ty chciał? więcej ? za co? do roboty!!! a nie tylko ciągłe gderanie że mało i mało.
wsiowy 2016-12-05 14:50:19
300 złotych to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] tak trzymać!!!
wsiowy 2016-12-05 17:18:08
Najlepsza firma na podkarpaciu potrafi dzielić się z pracownikami
Rafał 2016-12-05 18:27:21
witam, czy sa jakies przyjecia w tc debica ? i jaka stawka na poczatek ? ile mozna wyciagnac tak na miesiac ? prosze o powazne odpowiedzi, dziekuje
Mamol 2016-12-05 21:18:38
Prawda jest taka że jedni na krupach maja po 5-10 latach 16 zł i pracuja za 3 przy czym inni na bt-2 to 2 godziny przed koncem zmiany konaja z nudow za 19 zl gdzie tu sprawiedliwosc ? Bt-3 najgorszy wydzial w tc. Mobing na kazdym kroku byle sztuka nie ma czasu isc za potrzeba. Niesprawiedliwosc i znieczulica.
janek 2016-12-05 22:53:34
na start dostaniesz od 15-17zl brutto zalezy na jaki wydzial.
Złodziej 2016-12-06 06:21:45
Na BT-3 z krupów ładnie dali parę osobą podwyszki o 1,50 a resztę osób olali tylko obiecują co oni ci nie załatwią jak będzie sztuka
Buniu 2016-12-06 06:33:58
Na BT-3 to kpina każą ci coraz więcej robić a kasy nie mają bo to biedaki nigdy nie mają dla pracowników tylko dla siebie jakoś znajdują
już niedługo 2016-12-06 12:06:41
Witam wszystkich, to i ja dopiszę coś o sobie. Złożone dwa cv, bez znajomości, po maturze, wiek 26 lat, staż w tc 6 lat, cztery stanowiska z egzaminem na dwóch wydziałach, najpierw BT5, od 4 lat BT3, krupp plt2. Stawka 16,50. Indywidualnie 1 raz poszedłem zapytać o podwyżkę do p. P.W., po seryjnie, tygodniami wykonywaniu 420 opon, z performance'm postojów na poziomie 105%. Z zerowym sukcesem i osobistą frustracją. Teksty typu "rób rób, zostanie to docenione" można włożyć między bajki. Za to młodemu który się przyjmie (do których nic nie mam, tyle dostali, też bym się cieszył, niech chłopaki robią) oferuje się na starcie tyle co mi z extra podwyżką przy umowie na stałe i za mniejsze wykonanie. Pracuję, trzeba żyć, ale czekam na spłatę kredytu i bez mrugnięcia okiem złożę wypowiedzenie. Nikt Cię tu nie doceni jeśli nawet robisz więcej (ja już nie robię więcej) a nie masz znajomości i wiecie co? Doskonale wiecie - tak jest wszędzie. Śmieję się z tc, śmieję się z ich zaspanych kadr pociotków w każdy poniedziałek parkujących auta tuż przed wejściem na palarnie i snujących się jak dzieci we mgle po hali dopieprzających się że na moim osobistym metrze nie widać grawury, że opasanie wystaje z kosza a przy maszynie stoi walnięte 3 wózki 4-tero pólkowe (które wykorzystam w ciągu 45 minut na opony 12 kg 17"), przypchane byle jak nie przeze mnie a przez seito. Pozdrawiam wszystkich, bez spiny, "8 godzin i do domu", grunt że na głowę nie leje a w barze czasem pierogi ;)
Buniu 2016-12-06 12:34:08
Po prostu jak przyjdą się pytać czemu tak mało się robi to stawka mnie blokuję w końcu mam 16 zł a młodzi po 17 ,50
Al capone 2016-12-06 17:09:43
Ile dajo na święta bo ponoć nic bo nima miksera ani łopon haha
seba 2016-12-06 17:10:02
to się zwolnij a nie zazdrość drugiemu może oni umieli wywalczyć dla siebie takie stawki w merkury na magazynie w straszęcinie dobrze płacą
Beer 2016-12-06 17:32:53
Wiem już nawet w seito na święta wiecy dajo i lepsze paczki dla dzieciaków haha jak się zwolnie to wiecy na butelkach pod stomilem zarobie
łoł 2016-12-06 18:38:23
Tylko narzekacie i narzekacie firma biedna widzisz ze nawet zupy byle jakie nie wspomnę o zarobkach na 4-brygadówce śmiać się czy płakać tylko biurokracja zadowolona bo biura będą rozbudować bo się nie mieszczą tylu specjalistów na jednej firmie WSTYD ze na święta nic nie ma . A tu początek roku się zbliża znowu będzie panowie JAKOŚ jakoś dacie radę urlop w grudniu firma godna polecenia jeb....e ludzi straszenia itp WOR to potęga debil
młody 2016-12-06 18:47:14
Kto się bił w tej stomilance kiedy? szok!!!
Nyka 2016-12-06 22:41:19
Hah 300 brutto za maly odpad bez talonow czysta zagrywka na oszczednosc zeby w przyszlym roku nie robic odpadu a w biurach za opony i mikser sie bawia hah kpina , smiech na sali placz i zgrzytanie zebow. A wy robic za 2 tysie i urlop w grudniu bo w lecie tylko dostana ci co kielbache z nyki przynosza i pija bimber z majstrami pod wiata.
Staszek 2016-12-07 02:13:13
Ponoć tak się pobili że szyba wyleciała w drzwiach w stomilance
Staszek 2016-12-07 02:22:48
Seito więcej daje na święta i bogatsze paczki a tc co daje ludzią wycisk w lecie i bimbel na wiatach i kiełbasę dla kierasa i ziemniaczki żeby doł podwyżkę i po maszynach nie rzucoł haha
Al capone 2016-12-07 02:30:04
Dajo chyba za odpad 12grudnia coś koło 300zł także na kielbache i na wódkę będzie.dziekujemy!!!
łobuz 2016-12-07 09:30:20
Przecież nikt tu nie kłamie a że prawda w oczy kole o patologii trzeba mówić głośno że połowa kadry bez porządnego wykształcenia bo stanowiska po rodzinie załatwione wszyscy wiedzom ze problem z urlopami w okresie letnim tez żadna tajemnica a jak ktoś się poczuł urażony niech zgłosi sprawę do prokuratury o ściganie z urzędu o oszczerstwa żaden się nie odważy bo prawda wyjdzie na jaw jeszcze obsmarują w gazecie dopiero bendzie dym my młodzi się was nie boimy zrozumcie wiec który odwagę ma Dębica Rzeszów Łańcut pozdrawiam i życzę szczęścia barany zeszły z hal do biur a teraz latają po wydziałach
robol 2016-12-07 12:09:58
Niestety ale prawdy nie da się ukryć ona boli ale musi boleć i będzie boleć
seba 2016-12-07 13:58:35
2100 lub 2200 na 4 brygadówce to śmiech na sali jak by to było od poniedziałku do piątku to sie zgodzę bo to jest podkarpacie , po ostatniej noce niby dwa dni wolnego chyba że nie śpisz nic
Al capone 2016-12-07 14:54:22
Teraz w okresie zimowym to powiedział bym że tylko jeden dzień bo jak się obudzimy po nocce to już ciemno dlatego odrazu lepiej się opić z rana piwska albo bimbla na wiatach i iść spać haha
szybko 2016-12-08 11:56:32
sytuacja sprzed tygodnia: 2 zmiana, na krupie wisi redtag o wybijaniu wysprzeglaniu kasety osnowy, wkoncu poduszka siada całkiem, nie da się robic, telefon do majstra, przyjezdza mechanik, jedzie po czesc na warsztat, wraca z pustym koszykiem na rowerze, przyczyna - brak czesci na warsztacie, no to heja wykracamy poduszke z innego krupa ktory stoi na kanban i jazda robi sie dalej, sztuka i dobre jest
robol 2016-12-08 13:10:28
A BHP zachowane było? bo kiełbasek i pepsi nie będzie!!!
Krzepki 2016-12-08 16:24:47
Oprócz Chwiejnego to Baniak też swoją córeczkę, która nic nie kuma wkręcił w BHP brawo HR w TC Dębica brawo... więcej takich kompetentnych osób nam potrzeba brawo...
seba 2016-12-08 16:57:13
na święta 300 zl brutto i do tego dochód do 1600 zl to plus150 brutto, od 1600 do 4000 to plus 120zl brutto
obserwator 2016-12-08 17:46:18
Od tego brutto odprowadza się tylko 18% podatku czy jeszcze jakieś inne składki? Bo jeżeli tylko podatek to w najlepszy wypadku można dostać 369 złotych, a w najgorszym 246 zeta.
xyz 2016-12-08 19:35:44
a ten dochód to trzeba im gdzieś coś podać czy to biorą z tego socjalnego co na początku roku składaliśmy?
capone 2016-12-08 20:12:51
No i jakie one mają predyspozycje do tej pracy? wybaczmy państwo ale.............................
seba 2016-12-08 20:13:54
z socjalnego i 12 kasa na koncie na pewno więcej jak 18 procent pewnie z 30 procent
robol 2016-12-08 20:58:45
100 procent ględzis i ględzis jak staro baba
xyz 2016-12-08 21:57:27
robol.. niektórzy chcą się czegoś dowiedzieć pożytecznego na tym forum bo w robocie żadnej informacji na ten temat nie ma... jeden sie zapytał drugi mu odpowiedział i jest git tylko jakiś debil napisze coś żeby tylko coś napisać i myśli że jest śmieszny...
wsiowy 2016-12-09 07:56:24
Za robote się brać a nie tylko piniondze i piniondze pon nie będzie wom za darmo płacił trza się wykozać
Obwcny 2016-12-09 08:08:58
Zamiast pracować non stop siedzisz na tym portalu. Wiesz ile firma miałaby więcej zysku gdybyś się nie zajmował pierdołami? Weź się w końcu za robotę.
Beer 2016-12-09 10:16:50
Pasowało by jakiś opłatek zrobić na wiatach,bimber kiełbasa ogórek ewentualnie jakiś śledzik mile widziani pracownicy brzuchate i wsiowate oni dużo piją ze szklany na szybko bo monis odjiżdżo,bo miastowe to tylko piwsko,które wydziały coś organizują wiadomo co?
psi syny 2016-12-09 10:36:39
kto się pobił w tej stomilance ????? chwiejny zrobił zebranie na stołówce całego wydziału żeby tu nie pisać bo są we firmie przekręty i chce dalej szabrować a innym gu...no podatku nie płacili to niech podzielą między pracowników CBŚ dojdzie prosiaczek też beknie do końca roku i wek.. od nas też serdeczne wek.. !!! przetargi itd itd ..
capone 2016-12-09 11:06:16
A to co chwiejnego prawda w oczy kole? czy brakuje rodziny i znajomków żeby obsadzić na stołkach bez właściwych kwalifikacji? i co na to rekrutacja TC? i pamiętajcie że są w firmie ludzie z konkretnymi studiami nie po zaocznym AWF czy zaocznej socjologii tylko że nie mają znajomości.
Anonimowy 2016-12-09 12:48:37
Gdyby tak było to już dawno zgłaszalibyście anonimowe donosy do instytucji państwowych i Luksemburga. A prawda jest taka, że paru głupków takich jak wy rozpowiada farmazony na zakładzie i portalach takich jak ten. Jawnie oczerniacie ludzi, którym nie powiecie tego samego prosto w oczy. Może nie mam racji? Nie dziwie się że im ciśnienie skacze gdy to czytają więc starają się przeciwdziałać. Gdyby mi ktos obrabiał tu cztery litery to już dawno zgłosiłbym sprawę do prokuratury i inspekcji pracy. Cwaniaczki ze smartfonami.
obiektywny 2016-12-09 14:11:21
A to w czym się tutaj forumowicze mylą wpisując prawdę i fakty kolego anonimowy? a swoją drogą to co cię tak ugryzło? boliii? to że przyjęcia do pracy są nie dla wszystkich to każdy o tym wie i żadna to nie jest nowość a zresztą nie o same przyjęcia tutaj chodzi.
O Luxemburg to ty nie bój młodzi załatwili że oni więcej wiedzą niż się komuś wydaje a wiesz dlaczego? bo oni się niczego nie boją.
Prokuraturą natomiast to ty siebie strasz a nie innych widzę że nawet nie wiesz co to jest i co tam można zgłaszać , a zresztą podobne organy kontrolne firmy GODYEAR a może nawet jeszcze wyższe już działają od dawna na zakładzie.
Nikt szanowny kolego tutaj nikogo jak do tej pory nie obrażał nie było wyzwisk , nazwisk , sam jako pierwszy użyłeś słowa głupków a więc powinieneś być zgłoszony więc trzymaj nerwy na wodzy.
robol 2016-12-09 15:02:42
No ale o co oni się bili w tej stomilance?
alcapone 2016-12-09 15:16:13
jak zwykle czarna się cackała z wydawaniem, jej przydałoby się zrobić optymalizację w wydawaniu posiłków pracownikom. Pracownik ma przerwę 15 minut a w samej kolejce czeka się 10 minut i dłużej zanim ona się wyrobi, a gdzie czas żeby spokojnie zjeść, dojść z powrotem na wydział do pracy? powinni się wziąć za tę Stomilankę, albo zrobić im konkurencję na wydziale. A o samym jedzeniu to też nie będę się wypowiadał, bo musiałbym dłłłłługo pisać, totalna porażka, ceny jak w Mariocie, a jakość gorsza niż spod budki dworcowej.
Zostaw swoją opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TC DĘBICA S.A