logo TC DĘBICA S.A

TC DĘBICA S.A

Dębica

Opinie o TC DĘBICA S.A

Abdul 2017-03-08 18:00
Mam pytanko?Kiedy zakład wypłaci 13? Proszę o poważne odpowiedzi i wiarygodne!
antykołchoz 2017-03-08 18:18
Hutchison to podobny kołchoz do tego, więc z deszczu pod rynnę.
Ulepimy balwana 2017-03-08 19:43
Ale zawsze mniejszy syn niż na Tc bo to Nowy zakład bedzie
Malizna 2017-03-09 19:52
Mam pytanie dlaczego za tak ciężką pracę gdzie się traci dużo kalorii dają nam taki syf na stołówce,dosłownie niekiedy to jakaś padlina,śledź w barze to jak sznorowka albo glisda, ostatnio fasolka była kwaśna wszyscy odrazu do sracza latali,w caritasie lepiej dają jeść niż w stomila albo więzień ma lepsze jadło.
zapieprzac 2017-03-10 06:38
Jest to bardzo proste jak jest przetarg na tego typu usługi to ma być tanio i jest tanio.
Ktos nowy 2017-03-10 10:06
Mam pytanie. Umowe na czad okreslony mam od 08.03 do 20.09 a zatem jaki okres wypowiedzenia mnie obowiazuje bo jednak tu nie mam zamiaru pracowac. Czy wogole mozna tubsie zwolnic wczesniej czy jednak okres obiwiazuje?
Mmmm 2017-03-10 10:39
Idz do kadrowej i powiedz ze tu nie bedziesz robił a jak ci powie ze 2 tygodnie okres wypowiedzenia to je zloz i do lekarza po L4
;) 2017-03-10 12:21
wedlug nowych przepisow Twoje wypowiedzenie to jeden miesiac ale tak jak pisze kolega;) chorobowe;) 13 jest 15 marca to sie beda wiesniaki bawic na wiatach:)
Waldek 2017-03-10 12:51
Bo ty się bawił nie będziesz? 13tka jest 15 marca, a wskaźnik do jej wypłaty wynosi 12%, a nie jak ktoś tu wprowadzał w błąd sugerując 8.5%, przez co niektórzy myśleli że dostaną o 500zł mniej niż w ub. roku.
Jest 12%, chyba ciut więcej niż za poprzedni rok.
pracownik 2017-03-10 13:35
Bo Stomilanka ma monopol. Kto ugotuje taką ilość posiłków w ciagu doby w tym mieście?
combo 2017-03-10 14:32
Widzieliście co powsadzali za wycieraczki przy szybach waszych aut?? :D no cyrk, już widzę te tłumy stomilorzy przeprowadzających się do bielsa-białej na prace tymczasową hahahaha.
ja 2017-03-10 15:57
szukaja do hutchinsona?
seba 2017-03-10 18:46
nie musisz wcale chodzić na stołówkę jedzenie nie jest tak złe jak to oceniasz mozesz iść do baru a tak to ile osób jest chętnych do kupienia bloczków
ja 2017-03-10 20:52
albo wymienc sobie bloczki w stomilance na slodycze napoje itp wiec w czym masz problem
kajtek stary 2017-03-10 23:31
ja za 13 jade na dziewczyny za pln
Mmmm 2017-03-11 11:22
Umowa zawarta na okres próbny

3 dni robocze, jeśli okres próbny przekracza 2 tygodnie
1 tydzień, jeśli okres próbny jest dłuższy niż 2 tygodnie
2 tygodnie, jeśli okres próbny wynosi 3 miesiące

Ktos nowy 2017-03-11 21:06
Dzieki. A zatem wynika ze 2 tygodnie. Pozdro. Tyle dam rade w tym kołchozie.
Pracownik 2017-03-12 16:18
To współczuję, ja mam w domu za darmo. A za 13-stkę kupię coś dzieciakom
combo 2017-03-12 17:14
haha, jak sie wszystkim geby zamknely nagle, bo podostawaja prawie poltorej pensji.
Robert 2017-03-12 19:05
chłopie, niedziela jest, dzień Święty, czas spędza się w Kościele, obiad rodzinny, później spacer z rodziną, a nie ślęczenie i klepanie durnych postów. Część osób podostawała podwyżki to im się zmienił punkt widzenia o 180 stopni, więc się nie dziw że na razie są w euforii, przyjdzie lato to zmienią zdanie jak urlopu nie będzie i trzeba musieć iść na L$ co by kilka dni w domu posiedzieć.
psi syny 2017-03-13 08:57
jak niektórzy po 4 mieś pracy mają prawie 20 zł to co się będą odzywać pierwsza umowa 17.50 potem 2zł podwyszki bo 4 miechy bez chorobowe cha cha KUPE LAT !!!na pk bękarta dziadurę wysiudali to się mści na wszystkich wiadomo , ten wytatuowany z wielkim zadem jedynie ma dobrze bo ma wielki zadek i tatuaże i jak by nie miał wielkiego zadka to by nie miał tak dobrze.i by nie siedział u elektryków całą zmianę ..
patryk 2017-03-13 14:12
a na pk to kiedy nadgodziny bedą .? teraz z taką stawką to mozna robić.. 19.70 razy nocka i swiąt i nadgodziny to mozna robić.
Staszek 2017-03-13 17:03
Starych wydymali bez mydła z podwyżkami dostali ochlapy teraz krzywo patrzą na młodych,idźcie do związków niech wam dadzą te wasze związki,a nie młodym wypominac sami się ruszcie,bo zyjecie jeszcze bitą komuną, najgorsze te zza pilzna tzw.zapilźnioki filozofy z pod remizy i po pijaku.
bt 2017-03-13 17:53
hehehehe ostatni komentarz to jest trafiony w samo sedno:D 100% poparcia;)
nowy po awf 2017-03-13 17:56
witam . Jak to jest z ta aviva ile co miesiac sie gromadzi na koncie tych pieniedzy? ile oni odbijaja z wyplaty? po jakim czasie mozna to wybrac?
wydział pk 2017-03-13 19:10
stare stomilorze są uzalerznieni od zupy stomilowskiej i będą robić nawet za obstawienie kiepa po siwym co pali w biurze przy pracownikach chce pokazać że jest nietykalny bo robi ponad 40 lat i wie za dużo o kradzieży opon 11mln mikser 3 tys opon lewe przyjęcia synalek ,córka ,babka .dziadek ,wujek. na walcowni chodził jak smoluch teraz wielkie panisko za imprezy imieninowe w knajpie zawadzie dla całego biurowca..
Staszek 2017-03-13 22:38
Stare stomilorze brzuchate jeszcze do tego zapilźnioki i wszystko jasne żyją jeszcze w komunie czy się stoi czy się leży to staremu się należy,ale niestety teraz jest na odwrót figa z makiem.
Toudi 2017-03-14 08:20
Witam ja już nie pracuje w tej firmie lecz mam do was pytanie do młodych osób czy widzicie się w tej firmie w wieku 45 lat w takim tempie pracy i systemie 4 brygadowym ludzie obudźcie się i szukajcie normalnej pracy bo pewnego dnia obudźcie się z ręką w nocniku i zadasz sobie pytanie ale zjebalem sobie życie życzę wam powodzenia i nie patrzcie na to co mówią starzy stomilowcy typu gdzie znajdziesz lepsza pracę bo to mnie rozwala
obiektywny 2017-03-14 09:50
SŁUCHAJCIE TO ON TAM JESZCZE PRACUJE? DLACZEGO?
Nowy po awuefie 2017-03-15 08:28
Wiela macie tej 13
warto postawić flaszkę, 2017-03-15 09:42
ja też jeba..em kiedyś na produkcji ale załatwiłem sobie do biura i teraz mam dobrze śpie przy kompóterze i mam tyle co niektórzy z tymi śmiesznymi nadgodzinami. na krupie były największe stawki a więc tam jeb..em no i stawka mi została.
wsiowy 2017-03-15 11:36
EEE to ty wykstałcony ześ jest AWF mos to i skokać umis a załocny cy dzienny? bo to wozne jest
WSIOWY 2017-03-15 12:38
Jak ty śpis przy komputeze po tym AWF to nic innego TYLKO PAPIR TOALETOWY WYDAJES
zmęczony!! 2017-03-18 08:14
na walcowni jest najniższa kategoria stawki godzinowej... moze i sa te przerwy ale wez jeden z drugim przyjdz i wdychaj 8 godzin ten syf... a i owszem trafiaja sie technolodzy którzy nie maja pojęcia o produkcji a kopią dołki pod fizycznymi... tak czy inaczej taka kasa za 4 brygarówce to jest smiech na sali... jak tak dalej bedzie to ten zakłąd [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] i panowie rządący nie bedą mieli z czego życ....
wsiowy 2017-03-18 12:26
To se strajkuj pod bramą czeka 200 osób na twoje miejsce
bratex 2017-03-18 16:48
czeka chyba u Ciebie na wsi a nie pod brama. skoncz juz z tym czekaniem i ludzmi bo moze tobie kolchoz uratowal zycie i nic wiecej oprocz niego nie widziales ale mlodzi juz nie sa tacy glupi. jak im nie pasuje to rzucaja rekawice i ida do domu. Pracy juz nie brakuje a za rok czy dwa bedzie jeszcze wiecej;)
wsiowy 2017-03-18 17:01
Pracy może już i nie brakuje ale trzeba jeszcze mieć chęci do niej
nowy po awf 2017-03-18 20:35
jak otworzy oczy jak on nic wiecej oprocz TC nie widzi;)
hehe 2017-03-19 16:59
Idzie lato idzie... A my będziecie chodzić na nadgodziny i dziobać żeby kasa była większa.
seba 2017-03-19 19:38
wsiowy to chyba na twoje miejsce bo masz dobra prace na zakładzie , w mielcu na strefie strajkuja
seba 2017-03-19 19:42
to i tak teraz były dobre podwyżki duzo osób dostało po 1,70 do godziny
wydział pk 2017-03-21 10:41
jest ładna pula do podziału walka o stołki nie liczy się kompetencja tylko układy i układziki zresztą jak wszędzie załatwisz to to ja to damy ogłoszenie po tygodniu jak synalek już będzie na stołku a jak ktoś się zapyta przykro po terminie>> dla goodjera liczy się tylko średnia.. jednego okraść drugiemu dać.
Dyrektor 2017-03-22 11:33
worek ziemniaków również mile widziany wieczorem dla pana kierownika.różne drobiazgi, niski pokłon , ale niema co dużo pisać bo firma wynajęła hakera żeby dojść kto tu pisze .
robol 2017-03-24 18:42
Ten haker to może mnie w d..e pocałować żyjemy w wolnym kraju a znam się na tym bardzo dobrze więc wiem jakie są procedury , co prawda w oczy kole?
Tylko prawda 2017-03-24 19:18
No to teraz pasowało by żebyś się ujawnił, jak te procedury są takie przyjazne dla ciebie robol hahah. A swoją drogą, to co tu wypisujecie, owszem, może 10 %prawdy, reszta pomówienia (karalne) plotki i wypowiedzi bez sensu
Widzew 2017-03-26 14:02
MAŁO!!!! Cyfra malutka panowie!! Już niedługo cywil!!! Zdrowia chłopy. Bo tego wam trzeba najbardziej.
MATEO 2017-03-27 18:24
Powiem tak, jak ktoś nie ma wyboru, a ma dobre zdrowie i oczywiście lubi pracować w niedziele, to jest to super praca, 8h i do domu. Dla pozostałych proponuje pomyśleć przede wszystkim o 'zdrowiu', bo to jest praca niewolnicza, lepiej mieć mniej ale żyć spokojnie, a niedziele spędzać z rodziną. PRACY JUŻ NIE BRAKUJE!!! NIE DAJCIE SIĘ ROBIĆ W BALONA HEH
PAN MŁODY KIEROWNIK 2017-03-27 18:55
( usunięte przez administratora ) nikt za tobą płakał nie będzie a tak naprawdę to co to kogo.. żalisz się czy chwalisz ??//nikt nawet ci nie powie życzliwego słowa pójdziesz jak pies do domu.mało ?? ROZUMU !!! zdrowia mozesz życzyć swojej starej my twoich życzeń nie potrzebujemy. przedstaw się to ci napluje w pysk. chłopa to masz u siebie na wsi .. albo swojego starego.na twoje miejsce czeka tysiąc podań. nie blokuj innym możliwości pracy. z prężnej firmie, powiedz mi to na mistrzówce to ci kopa zasadzę . na drogę,
p.k. 2017-03-27 20:32
dokładnie po co się tam pchał kartofle do domu chwiejnemu zawoził a teraz cwaniakuje w internecie a na hali największy lizus. nikt zaproszenia do domu nie wysyła tylko idziesz i sam skamlesz o pracę a jak się załapie to cho ,,cho ,co on to nie jest ,.pójdzie tam albo tam wszędzie na niego czekają . 3 razy tyle zarobi i za leżenie . bo umie wszystko tylko prawda jest taka że każdy się trzyma rękami i nogami. ojciec z matką robili całe życie 40 lat to i on poza stomilem nic nie widzi i taki będzie robił 40lat w kadrach wyczuli temat.. na szatni pogada ale jutro przyjdzie.
bt//2 2017-03-29 17:24
witek to na krupie powinien robić nie do biura po technikum !!!! takie chłopisko !!!! stary na pk. odchodzi na przymusową emeryturę to zobaczymy ?/ córka w BHP ( bierze do buzi z połykiem ) ...chce nabrać masy bo waży 30 kg...
Zostaw swoją opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TC DĘBICA S.A