logo TC DĘBICA S.A

TC DĘBICA S.A

Dębica

Opinie o TC DĘBICA S.A

:) 2017-09-08 08:23
Na wszystko trzeba sobie zapracować. Pracownik na mieszkanie, a zakład na renomę wśród pracowników.
Julita 2017-09-08 08:49
@:) czyli nie masz dobrego zdania o TC DĘBICA S.A? A czym to jest spowodowane? Pracujesz czy pracowałeś tam? Mógłbyś powiedzieć o swoich doświadczeniach osobom, które myślą nad pracą?
gość 2017-09-08 12:34
Julcia, poczytaj poprzednie 60stron.
Malizna 2017-09-08 21:19
Weźcie się za sumienną pracę a nie tylko narzekacie i siedzicie po palarniach i pijalniach, zakład dba o was co roku macie podwyżki,13stki, bony na święta jakieś premie finansowe co roku a wy własnego pracodawcę oczerniacie wstydzili byś cię się, widać tylko jacy jesteście ograniczeni umysłowo, potraficie tylko narzekać i obgadywac innych ochlac się bimbrem albo piwskiem po pracy w szczególności zapilznioki nagle im źle niechce się pracować i wszystko bee, zastanówcie się głąby nad tym co tu piszecie i nie bluzgajcie na zakład bo wam chlac daje, kąpiel, posiłek i godziwe zarobki jak na Podkarpacie a na wsi nie macie nic kupa smrodu.
daj daj 2017-09-09 09:21
Proszę powiedzieć w jaki sposób ludzie tutaj wypowiadający się oczerniają pracodawcę. Tylko konkrety proszę, bo przeczytałem tutaj ponad 20 stron i nie widzę jakiejkolwiek nieprawy poza tym CBA na zakładzie w zeszłym roku.
taki sobie 2017-09-09 19:24
Uważaj człowieku co piszesz i jak piszesz bo nawet to ci nie wychodzi
Zenon 2017-09-10 17:10
Tc Debica to [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] jakich malo. Pracowalem 7 lat i zarobki 2300-2400 w systemie brygadowym to jest kpina. Teraz pracuje od pon-piat 2500 bez swiat niedziel. Nie polecam nikomu tej firmy. Ty zapierd... a pociotki siedza schowani po kanalach i.nic nie robia
pracownik 2017-09-11 14:59
Czy związki zawodowe wywalczyły podwyżki? Negocjacje toczą się według tego co wyczytałem od czerwca (chyba 7?). Jakie są rezultaty?
gość 2017-09-11 15:50
Zadzwoń do związków i się dowiedz, w czym masz problem? A nie wysługiwać się innymi.
pracownik 2017-09-11 19:34
Czyli ten portal to nie strona informacyjna, a tylko do krytyki zakładu? Nie można zadać tutaj pytania dotyczącego warunków pracy albo jakichkolwiek innych spraw, bo przyjdzie mądrala twojego pokroju? To się nie wypowiadaj jeżeli sprawia ci to trudność.
Nowy 2017-09-11 21:49
Witam chciał bym się dowiedzieć jak wygląda praca na BT-4 wulkanizacja ? czy bardzo ciężko ?
gość 2017-09-12 10:26
Jakbyś był rzeczywiście pracownikiem TC to byś znał odpowiedź na swoje pytanie. A jak chcesz się czegokolwiek dowiedzieć, to poczytaj poprzednie 60 stron, masz wszystko opisane czarno na białym.
gostek 2017-09-12 11:56
Bardzo ciężko, praca w sporym hałasie, smrodzie i cały czas gorąco, również dość niebezpiecznie, są elementy gorące, można się poważnie poparzyć, ale jeśli jest się w miarę sprawnym intelektualnie oraz fizycznie to idzie się przyzwyczaić, w końcu my, Polacy, jesteśmy w stanie przyzwyczaić się do najgorszego, w końcu 50 lat pod komuną wytrwali to i na wulkanizacji wytrzymasz.
Bt 2017-09-12 20:29
Myśle, że na każdym wydziale można spotkac pracownika powiązanego ze związkami, więc jaki masz problem podejść i zapytać??? Ale nieeee na chali pokoraaa! dopiero w domu przed kompem KOZAK !! Pozdro dla wszystkich nie wylewających swoich żali na forum !! ☺
Alojz 2017-09-13 07:16
Panowie i Panie!! Bardzo dobra wiadomość!!! Od stycznia będzie podwyżka o 100zł stawek miesięcznych i o 70gr stawki godzinowej!!! Dotyczy to najniższego wynagrodzenia. Jaki wniosek z tego? Sprzątaczki ochroniarze i wszyscy inni o niskich zarobkach i kwalifikacjach będą zarabiać prawie tyle samo co spece mają podstawy tyrajac w smrodzie upale z narażeniem zdrowia i życia w TC.
br2 2017-09-13 09:58
To zostań sprzątaczką, kto ci broni? zmień pracę, weź kredyt, zostań ochroniarzem czy zamiataczem ulic bądź parkingów. Czyli twoim Ty z tego powodu, że ktoś będzie zarabiał 100zł brutto więcej, będziesz miał gorzej w TC? Im gorzej dla innych, tym lepiej dla Ciebie? Zamiast samemu pójść walczyć o swój lepszy los na TC, lepsze wynagrodzenie to zazdrościsz innym, bo mają, bądź będą mieć ciut lepiej. Takie to typowe polskie, zawistne jest podejście.
nick 2017-09-13 11:54
A ty jakim specem jesteś? Jaką szkołę ukończyłeś? Jakie znasz języki obce? Czy twoim zdaniem praca sprzątaczki, ochroniarza czy innych osób o, twoim zdaniem, niskich kwalifikacjach, 'czytaj: słabym wykształceniu, małej inteligencji' jest w warunkach pracy lekka i przyjemna? To że ciebie ktoś wyszkolił na jakiegoś robotnika wykwalifikowanego do pracy na jakiejś maszynie to nie oznacza, że jesteś kimś lepszym. A wypowiadanie się w ten sposób, jak Ty to robisz, świadczy o twojej ignorancji i niskim poziomie intelektualnym. A jak tak im zazdrościsz tej podwyżki najniższej krajowej do 2100 brutto, to się z nimi zamień.
obiektywny 2017-09-13 16:57
W zasadzie zmiana stawki godzinowej jako "najniższej krajowej" na 13.70 powinna nakłonić pracodawców (ale tylko w teorii) do podniesienia stawek u siebie o taką samą kwotę lub większą. Dlaczego? Aby różnica zarobków pomiędzy najniższą krajową nadal była na tym samym poziomie. Mam nadzieję, że nasz zakład widzi obecny brak rąk do pracy i ciągłe braki kadrowe ze względu na emerytury, renty, zasiłki przedemerytalne no i chorobowe w okresie letnim. Więc może będzie jakaś pozytywna niespodzianka? Jak tak dalej pójdzie to za 2 lata będziemy robić na raz na paru maszynach :)
Alojz 2017-09-14 08:02
Na wstępie pragnę kolego zaznaczyć ze nie jestem już pracownikiem T.C. Na zakładzie spędziłem 1dzień. o jeden za dużo! Podsumuje to krótko: zdrowie ważniejsze oraz czas dla rodziny i na własne pasje. Natomiast tekst o podwyżce napisałem zeby pokazać jak z każdym rokiem maleją proporcje zarobków pomiędzy renomowana międzynarodowa firma w której pracują wykwalifikowani pracownicy a zawodami w których ludzie mają najniższe poboru gwarantowane ustawą. Do tej grupy obecnie się ja zaliczam. Wybrałem świadomie i jestem zadowolony. Coś za coś. Albo dobre zarobki i ciężka praca w trudnych warunkach. Jeden weekend w miesiącu wolny zarywanie nocy... Albo 1800zł i czas na własne pasje,przespane noce itd. Pozdrawiam załogę T.C zwłaszcza z bt2.
napuerać 2017-09-14 11:22
oczywiście że dysproporcje maleją i niech maleją jak najszybciej, wtedy my, pracownicy TC się pozwalniamy z firmy i odejdziemy gdzie indziej i być może się z Tobą spotkamy, no chyba że ktoś rządzący w TC się obudzi i przetrze zaspane oczęta i pójdzie po rozum do głowy dając pracownikom sowite podwyżki, bo tak nie może być, że ci co teraz przychodzą do pracy na parę miesięcy dostają porównywalne stawki z tymi co pracują już ładne kilka lat i więcej i znacznie więcej umieją. A jak się nie zmieni nic w podejściu kierownictwa to ten zakład za kilka lat obudzi się z ręką w nocniku jeśli, jak piszesz o minimalnej, to ona rocznie jak będzie rosła szybciej niż wysokość podwyżek w TC, to za parę lat nie będzie się opłacało pracować w TC, bo minimalna będzie niewiele mniejsza niż w TC.
Bt 2017-09-14 16:30
Kolego jeden dzien w zakładzie spędziłes??? Hmm to nawet bys na chale nie wyszedl tylko czytal w biurze bhp itp.... Pozdro
Neutralny 2017-09-14 19:27
Napisałeś zostań ochroniarzem ale czy ty wiesz jakie warunki trzeba spełnić żeby nim zostać i chronić firmę? idż do koordynatora zapytaj to może ci powie a jeżeli nie to ja ci napiszę bo to nie jest żadną tajemnicą.
Wisłoka 2017-09-14 22:49
Warunek podstawowy to posiadanie stopnia niepełnosprawności. Reszta nieistotna. Na stronie urzędu pracy właśnie firma arma umieściła ogłoszenie że szuka pracowników ochrony do stomilu 4 osoby . Wykształcenie podstawowe wymagane ????????
Neutralny 2017-09-15 11:26
Stopień niepełnosprawności pierwszy i drugi a co do wykształcenia to czemu taki zdziwiony jesteś że podstawowe? praca łatwa , lekka , przyjemna i dobrze płatna a do tego dobre wyposażenie jeżeli chodzi o sorty mundurowe.
Jeżeli można kierować zespołem ludzi np. zmianą mając wykształcenie podstawowe to można również być portierem lub dozorcą.
abc 2017-09-17 14:55
Macie jebać, jebać i łeba nie podnosić i to za 2000 brutto!
RTS 2017-09-17 20:03
Coś z głową??? Zapraszamy Straszęcin sala nr 5 czeka...
Zdziwiony 2017-09-18 18:28
Nie pisz że z wykształceniem podstawowym lub zawodowym można kierować zespołem ludzi to jakaś paranoja tak mogło być X lat temu a nie teraz , chyba że według zasady nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera
Kolner 2017-09-18 20:30
Bez żartów....., a w TC nie ma ludzi na stanowiskach kierowniczych po zawodówce? Nie ma ludzi co najpierw dostają awanse po znajomości, a później na szybkiego robią studia zaoczne i non stop nie ma ich w pracy za zgodą znajomych przełożonych? Czy w TC nie ma pewnego kierownika strefy po OHP, który teraz robi/robił wieczorowo jakąś średnią szkołę z pewnie kupioną maturą? Wcale bym się nie zdziwił, jakby ta osoba za kilka lat wykazała się wyższym wykształceniem..., oczywiście kupionym w Tyczynie czy innej dziurze..... No co, czy wymyślam jakieś niestworzone historie?
Zdziwiony 2017-09-19 12:57
Proszę proszę o czym się tutaj dowiadujemy a już myślałem że to tylko kadra w ochronie ma tak lichutkie wykształcenie.
Wujek 2017-09-20 08:54
Randstad oferuje 3700zł brutto miesięcznie za 40godz tyg. Wymagania to wykształcenie podstawowe. Praca w Dębicy na ul.1maja... Może warto tak się zwolnić z T C a zatrudnić u nich. Stawka większa na dzień dobry niż u pracowników w TC z 30letnim stażem. Szczegóły na stronie urzędu pracy.
seba 2017-09-20 14:29
z rocznym stażem maja po 21 zl a z 30 letnim stażem po 19,50 i to jest w tym wszystkim najlepsze to jest polska i tacy sa polacy
ciocia 2017-09-20 14:51
bez żartów, kto ma po roku 21zł? chyba nie wiem gdzie, no chyba że to jakieś przydupasy co mają powiązania rodzinne na wyższych szczeblach...
Neutralny 2017-09-20 20:50
Jak mało to można zrobić sobie odpowiednie uprawnienia i przyjąć się do ochrony tam mają lepsze stawki.
ciocia 2017-09-21 10:30
Szczególnie ci ochroniarze co pilnują bram zakładów pracy to się przemęczają......, jak tak im źle, to czemu się nie przyjmą do TC, jak my mamy tak super zarobki......? przyjęcia są, w czym problem?
Eldo 2017-09-21 17:34
Ja mam pracuje od lutego. Dostalem w sierpniu 2 zl za wysokie bld. I teraz konczyla mi sie umowa dostalen 1.5 zł teraz mam 21.7 mozna bez znajomości
hehe 2017-09-21 18:21
Pokaż kwitek w postaci zdjęciao z wypłaty z zamazanymi danymi osobowymi to ci uwierzę :)
bt 2017-09-21 18:47
No właśnie wstaw kwitek z wypłaty bo inaczej nikt w to nie uwierzy... chociaż mnie już nic nie zdziwi na tym zakładzie
Eldo 2017-09-21 19:47
Ok po wyplacie bo stwake mam dopiero od 1 września
hehe 2017-09-21 20:33
Liczę na to, że nikt nie będzie musiał się upominać i dotrzymasz słowa. Swoją drogą jakie stanowisko zajmujesz? Pytam ze względu na to że jazgot na wydziale na którym pracujesz będzie niemiłosierny jeżeli mówisz prawdę, a dojdzie to do osób które pracują wiele lat dłużej niż ty, wielokrotnie prosili o podwyżki i odchodzili z kwitkiem. Wyjdzie na to, że są równi i równiejsi i pomimo braku ludzi zakład nadal sobie lekceważy pracowników.
bruno 2017-09-22 09:17
dzień dobry,
Proszę mi napisać jak się pracuje na t.c w kadrach inżynierskich.
Warto tam aplikować? łatwo zarządzać tłuszczą?
Ragnar 2017-09-22 09:21
Nie pokazuj żadnego kwitka, niech się łudzą, niech tych wsioków boli [usunięte przez admina słowo niecenzuralne] XD
greg 2017-09-22 11:11
Ale mają kwalifikacje w postaci grupek
Julita 2017-09-22 12:31
Zarobki może zależą od doświadczenia i kwalifikacji, dlatego może @Eldo ma taką stawkę. Pomyśleliście o tym? Czy któryś z Was może odpowiedzieć na pytania użytkownika @bruno? Odpowiadając pomagacie nie tylko jednemu użytkownikowi.
Eldo 2017-09-22 12:43
Pracuje na bt 3. Poprostu wykonuje powierzone zadania w 110 % i zostało to docenione.
ciocia 2017-09-22 12:53
a od kiedy pracujesz? na której brygadzie?
Borzo Wporzo 2017-09-22 13:04
Napisal ze od Lutego a brygada pewnie A :)
Ery 2017-09-22 13:21
A niech ma i 24 nie dlugo bede musieli kazdemu dac. Musza jakos zaczymac mlodych.
pracownik 2017-09-22 17:15
No juz uważaj że na BT2 dostaniemy podwyżki. Ten wydział to zawsze kulka u nogi bez względu na stanowisko.
Malizna 2017-09-22 20:51
Tym ze wsi i zapilzniokom to żadnej podwyżki bym niedal oni to tylko po palarniach kibelek i obgadywanie innych, po 8godz.piwska albo bimber na wiata żal im że młodym dają, a oni ochlapy niestety za kielbaske i za flaszkę i konfidenctwo skończyły się podwyżki, czasem ziemniaczki ewentualnie pół swiniaka na święta te czasy już minęły i bardzo dobrze, tylko rzetelna i sumienna praca niech dają tylko młodym jak najwięcej bravo dla zarządu, my młodzi dziękujemy.
gregory 2017-09-23 17:28
Zapilźnioki za ubezpieczenie będą pracować a jeszcze jak ich kierownik pochwalić to są w niebie.

Zostaw swoją opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica
UWAGA: Pamiętaj, aby Twoja opinia była zgodna z regulaminem i jak najbardziej merytoryczna - zależy nam na tym, by nasi użytkownicy mogli - także dzięki Twojemu wpisowi - dowiedzieć się jak najwięcej o pracy w firmie TC DĘBICA S.A