Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Heh

Witam, chciałem zapytać Was o opinie na temat pracy na odważalni, z góry dziękuję każdemu odpowiadającemu :)

Poldek
@Heh

Jak nie zależy ci na zdrowiu i nie marzysz o dożyciu do emerytury to szczerze polecam◉‿◉

Jak wygląda praca na bt3 i bt2 ? I jak z atmosfera?

Bongo

JEŻELI CHODZI O ZAROBKI TO W STOMILU SĄ ONE JEDNE Z NAJWYŻSZYCH W REGIONIE DO TEGO DOCHODZI OPIEKA SOCJALNA KTÓREJ NIE MA ŻADEN ZAKŁAD ITD ITD.

Mati

Drodzy przyjaciele pieniądze są potrzebne do życia jak powietrze do oddychania i w Stomilu je dostaniecie za pracę to jest pewne

Draxxon

Witam. Na jakie zarobki może liczyć pracownik na stanowisku Operator produkcji opon.?

Mati

Drodzy koledzy i przyjaciele w całej Dębicy nie znajdziecie pracy a w Stomilu zawsze was przyjmą z otwartymi rekami

Trghll

Zdrowych i Wesołych Świąt Wielkanocnych dla prezesa, dyrektorów, członków zarządu i rady nadzorczej, szefów związków zawodowych, kierowników, technologie, konstruktorów, kontrolerów procesu i wszystkich pracowników biurowych, aby wam się żyło lekko i przyjemnie dzięki ciężkiej pracy fizycznej pracowników tzw. dołowych, którzy swoją pracą wypracowują zyski dla tej firmy, dzięki czemu ma ona na Wasze pensje. Może i kiedyś My mrówki robole będziemy też mieć lepiej.

Umysłowy

To się zamień !

Z.Z
@Trghll

Ja tu tylko pragnę przypomnieć iż inflacja(zaniżana przez GUS) za:2021r wyniosła 8,6% mówmy o tym wszystkim spotkanym na wydziałach pracownikom tak żeby każdy był świadomy co gwarantuje mu układ zbiorowy w tym roku. Jaka mniej więcej podwyżkę powinien uzyskać w przyszłym roku. Przez dwa lata Nas okradli przy wielkim udziale ZZ. Nie pozwólmy aby historia się powtórzyła jeżeli podwyżki będą niższe niż 2,50 wywozimy Panów na taczkach????????

Nierób
@Trghll

Nikt nikomu nie broni szukac lepszej pracy, ewentualnie skonczyc jakas szkole wyzsza albo samemu się czegos nauczyc. Gdy bie wszyscy umyslowi to nie wiedzialbys jak robic opony, ile ich robic, z czego i komu sprzedac. Za tym zeby dobra opona powstala stoi masa ludzi ktorzy odwalaja kawal roboty ale oczywoscie taki eksper z produkcji (pewnie z BT-3) mysli ze robi na wszystkich i ze to on wypracowuje zysk bo zaklada druty na maszynie i laduje opone na wozek nie majac pojecia ile rzeczy musi wspolgrac zeby ta opona mogla trafic do klienta

Ragnar
@Nierób

Gierek wiecznie żywy. Niejeden marzy o powrocie czasów, kiedy robiono byle co, byle jak i żeby się nie przemęczyć. Żeby tylko można było imieninówkę wypić po kątach, na nocy się wyspać, a na święta dostać dwa kilo kiełbasy. XD

BT1

Twoja mama popełniła straszny błąd ....... Teraz trzeba się męczyć z takim osobnikiem jak Ty. Niestety mamy w zakładzie więcej wynalazków Tobie równych. Niestety przyszło Nam pracować z takimi osobnikami jak Ty. Cztero letni chłopiec ma więcej rozumu, rozwagi i wyczucia niż Ty

Miki

Witam. Czy nadal króluje kier M. Żąd*o?

@Miki

tak na H-100

Romek

Siema. Jak wygląda praca na konfekcji opon, jakie zarobki?? Pozdro

@Romek

Człowieku ,święta już są jakbyś nie zauważył ........

Obserwator
@Romek

Ciężka,odpowiedzialna.Wszak tu powstaje opona od podstaw Zarobki ponoć najwyższe na start

Popi

Jest nowa pani na br.C co zbiera buble wyobraźcie sobie że nawet przez hale się nie przejdzie tylko światowiec jej wózkiem przywozi.Masakra

Tytus

Na święta zakład taki biedny że nawet kilka stówek na święta nie dał, za dużo byśmy chcieli z pewnością

inteligent
@Tytus

Ciesz się że pracujesz w renomowanej firmie i masz super zarobki

Też pracownik
@Tytus

A kto w dzisiejszych czasach dostaje parę stówek , 90 % ludzi pracuje w maluch firmach gdzie nagrody , premie , 13 -ki , talony itp znają z opowiadań o czasach słusznie minionych .

Podobno w poniedziałek noc już ma przyjść do pracy, prawda to?

Bt1
@Tomek

Całkowita prawda

Mati

Ten zakład to senatorium i dobrze płacą stołówka darmowa opieka do końca zycia

Misiu

To są jaja oferty pracy na stronie urzędu pracy , jest aż tak żle?

@Misiu

Myślałem , że w takiej fabryce przerwa to rzecz Święta , a co się okazało? Jak cie nikt nie podmieni to nawet do toalety nie zejdziesz! Także nie polecam pracy. Ps Myślałem , że czasy niewolnictwa się skończyły!

Bolo

A kto ci bedzie robil za takie smieszne pieniadze na zmiany i w weekendy młody przyjdze zobaczy i juz nawet na nastepny dzien go nie ma bo za takie pieniadze jak oni daja to znajdzie prace od poniedziałku do piatku a nie na okragło.

Wwo

Jak wygląda praca jeżeli chodzi o system zmianowy i wynagrodzeń na magazyny w Tarnowie i czy są jakieś przyjęcia ?

@Wwo

To forum jest o TC Dębica, jako o fabryce, nie o magazynie znajdującym się w innym województwie.

Seba

Jak oni to liczą te wypłaty coś im to słabo wychodzi ulga dla klasy średniej

@Seba

No mi potrącili jakieś 700 zł podkreślam bez nadgodzin zadnych i chorobowego bardzo dobrze liczą :)

Seba

W marcu były dwa przelewy i to było razem obliczone mam takie pytanie czy jak wejdą zmiany od pierwszego lipca czy nam na koniec roku zwrócą nadpłatę

@Seba

Tego nikt nie wie i nikt nie jest w stanie tego wytłumaczyć

Młody
@Seba

Mi buchneli jakieś 600zl też nie byłem na chorobowym ani na nadgodzinach mniejszą wypłatę miałem jak za luty porażka już widzę jak oddadzą, wywalone mam tetaz.

@Młody

nic nie buchneli, po prostu przekroczyliście 12800 brutto w miesiącu gdzie przysługuje ulga dla klasy średniej i ta ulga która była na kwitku 15 marca teraz została odjęta na kwitku na wypłacie, do tego prawie dwa razy większa jest pobrana zaliczka na podatek, w moim przypadku ponad 1000zł gdzie normalnie jest w granicach 420-530zł. To wszystko odbierzecie sobie przy rozliczeniu rocznym PIT za 2022r, no chyba że rząd i zakład od lipca coś innego wykombinują i oddadzą to wcześniej niż przy rozliczeniu rocznym z US. Także spokojnie, nie spinać się, nikt nic nie stracił, wszystko będzie do odzyskania.

Bt33
@Darek

Poprostu nie macie ulgi klasy średniej która przysługuje gdy osiągniesz zarobek brutto 5.701

@Darek

A jeszcze jedno jak ktoś złożył żeby nie stosować ulgi dla klasy średniej i ma mniejszą wypłatę niż w lutym to co jest grane

Młody
@Darek

Ty darek tak może oddadzą w grudniu po południu tylko ze w grudniu będzie wszystko 2 razy albo więcej droższe także nie pajcuj bo jesteśmy stratni przy tej inflacji a to dopiero początek

Kamil
@Seba

Jaki jest koń każdy widzi, dalej głosujcie na zmianę na PiS i PO a potem narzekajcie że jest wam źle. Kolejne wybory wygra zapewne Koalicja, tak dla odmiany żeby Dobra Zmiana się kręciła :)

@Młody

Ja myślę że w grudniu to to będzie 100 razy droższe niż teraz, a tak w ogóle jak nas ruscy zaatakują to będzie i 1000 razy droższe, wręcz bezcenne. To już twój problem, że masz z tym problem, ja nie mam żadnego. Dostanę większy zwrot w marcu z US i tyle.

@Młody

PIS wam odda ale dopiero jak inflacja skoczy do 15% i wtedy powiedzą ,że to jest tarcza anty inflacyjna :))

@Kamil

Kiedy Związki zaczynają negocjacje płacowe ?????????????????????????????????? Burmistrzowi załatwili podwyżkę płacy 100% to i nam wynegocjują 1% i nie będzie zle

Darek

Ile dajesz procent? Nie mniej niż 15% w skali roku.

Gh
@bt3

Zapomnij o podwyżce, przenieś się na państwowe ,tam będą podwyżki

Kared
@Gh

Hehe, ty będziesz ciuku decydować o podwyżkach? Inflacja 10%, podwyżki muszą być minimum 2 zł a to i tak mało.

BT1 BT2 BT3 BT4 H100

No to niedługo żegnamy się z Panem Maziarką a na jego miejsce powitamy Pana D.P. ????

Robotnik
@BT1 BT2 BT3 BT4 H100

D.P będzie Szefem Produkcji a nie Dyrektorem

Mcmanaman

Co z premią kwartalną nie było przy wypłacie za marzec ?

@Mcmanaman

Koniec kwartału jest w marcu to będzie z wypłatą za kwiecień

@Mcmanaman

Weźcie ludzie najpierw przeczytajcie układ zbiorowy, a potem zadajcie pytania. Jeśli układ zbiorowy wam nie odpowiada, to złóżcie podanie do związków o projekt nowego z propozycjami zmian i już. A co do pytania, to premia za kwartał jest wypłacana z wypłatą w miesiącu następującym po ostatnim w kwartale, z wyjątkiem ostatniego, gdzie premia za październik i listopad jest wypłacana 15 grudnia, a za grudzień - z wypłatą za styczeń

Pasjonat

Robić a nie gderać ciągle mało i mało a to już sama praca w STOMILU to prestiż nad prestiże

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1102.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1004, z czego 194 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 638 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A