Opinie o TC DĘBICA S.A w Dębica

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy TC DĘBICA S.A. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie TC DĘBICA S.A o rekrutacji.

Branże: Opony i felgi - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o TC DĘBICA S.A w Dębica

Mateusz

22.50 - tyle będzie wynosiła od lipca 2023 roku najniższa krajowa. Chyba czas pakować manele z tego zakładu

@Mateusz

Przecież jak nie będzie odpowiednich podwyżek w TC to nikt kto ma dwie ręce i dwie nogi i poniżej 50 lat nie będzie tam siedział. Oni będą musieć podnosić pensje bo im ludzie będą uciekać. Więc nie bój się, podwyżek będą i to konkretne od 1.2023, jak nie to wiadomo jak to się skończy, zostaną sami starzy co mają do emerytury 1-4 lata i jeszcze szansę na odprawę. Młodzi uciekną.

Poldek

Rozumiem, że jak nie pójdę na nadgodziny to albo mi dołożysz ze swojej pensji, albo zagwarantujesz co najmniej 5 zł do stawki godzinowej na piśmie?

Bt3
@Poldek

Tak znana marka powinna zapewnić odpowiednią pensje bez żadnych nadgodzin, a po 5 zł to będziemy zbierać jak podubadniesz na zdrowiu przez te nadgodziny!!

@Bt3

Ale skoro pracujesz tam to chyba pensje masz godną? No bo inaczej to bez sensu pracować w firmie która cię nie szanuje i poniża twoją godność...., no chyba że sam się nie szanujesz, to jak ma cię firma szanować...., Btw, dla każdego wcześniej czy później będziemy zbierać po 5 zł.

@Poldek

Nie do niczego ci nie będę dokładał. Klepiecie nadgodziny to klepie, tylko nie mówicie potem że macie słabe stawki. Po co dawać wam podwyżki? Można dać wam parę groszy a wy pójdziecie na nadgodziny.

Popi
@.

Dokladnie

Gdzie dzisiaj byli BHP i inni? Wody po kostki na maszynach, ale oczywiście nikt tego nie widzi. Stanie się kiedyś coś komuś to dopiero będzie. Żałosne to już się dzieje. A ludzie też głupie że robią w wodzie zamiast stanąć. Takie coś to się nadaje do inspekcji pracy. Tego wam życzę..... Uje

Bt2
@Tomek

Najważniejsze okulary !!! Haha daremni specjaliści.

Zofia
@Tomek

A skąd ta woda? Stało się coś?

Obserwator
@Zofia

No przecież była burza

Patryk
@Tomek

Widzę, że dużo się tu udzielasz. Czemu wobec tego mając tyle do powiedzenia, nie pójdziesz sam i nie zgłosisz kierownikowi??

@Patryk

Po co mam zgłaszać kierownikowi? Żeby sprawa utknęła w toku? Wolę napisać tu, przynajmniej wszyscy zobaczą i sobie uświadomią co się tu wyprawia

Robotny
@Tomek

Okulary masz? masz! to noś i nie gadaj bo okular jest najważniejszy.

@Robotny

Niech no przyjdzie jakiś pajac że okularów nie mam.

Mati

Ludzie tak naprawdę trzymają się łapami Stomila bo w okolicy jest ciężko z robotą a większość po wielu latach pracy w tym kołchozie nie znajdzie zatrudnienia bo co może toczyć szpule i przewijać gumę plątać się i sciemniac

bt3
@Mati

Głupoty gadasz babo .... jest mnóstwo pracy dla osób nawet po 60

Zauważyłem że chętnych na nadgodziny przybywa. Z tego co widzę to jeszcze rok temu mówili że nigdy nie zostaną, wręcz wyśmiewali innych co zostawali, a teraz proszą żeby ich wzięli. Co?! Stópki procentowe podniesione, więc trzeba urobić na ratę balkoniarze haha. Teraz widzicie że nie ma co się śmiać z tych co chodzą, bo nie wiadomo w jakiej sytuacji życiowej są

@Tomek

Jaka rata?! Wziąłem mieszkanie za gotówkę hehe A nadgodzinki biorę bo wesela (usunięte przez administratora) wakacje kupno nowego samochodu więc jest na co zbierać.

Fizyczny

Przy Nowym Ładzie nadgodziny kompletnie nie mają sensu

@Fizyczny

Tak? A niby dlaczego?

Szympans
@Poldek

Bo i tak to będziesz musiał oddać Państwu przy rozliczeniu cebulionow w przyszłym roku przecież będziesz zarabiał więcej niż średnia krajowa prawda. Co poniektórzy poczują, że Boga złapali, a niedaj Boże w drugi próg wejdziesz

Leszno
Irek

Hahahaha czy ja dobrze widzę? od przyszłego roku jak nic się nie zmieni część załogi będzie pracować za najniższą krajową+dodatki? Ale jaja. Proszę mnie poprawić Jeżeli nie mam racji

Xyz
@Irek

Nie no bez przesady na pewno będzie jakaś wyższa bo nikt o zdrowych zmysłach nie przyjdzie na system czterobrygadowy za same dodatki. Poczekajcie zamiast pisać głupoty

@Xyz

Minimum 3 zł muszą dać, jak nie to będziemy uciekać stąd jak najdalej. 3 zł to i tak mało, ledwo 500 zł brutto. Tak jak pisałeś, kto normalny będzie siedział za dodatki, jak w takiej Biedronce, Lidlu, Śnieżce dodatki są takie same albo i wyższe i więcej ich jest.

Ci co mają ponad 10 tyś to dostaną 3 zł a Ci poniżej dostaną 5 zł do godziny

I gdzie ten nowy wodzu naczelny ?

Norman

Lipa straszna, nie pracuję tu długo ale 3200zł za miesiąc pracy w czterobrygadówce w soboty, niedziele i święta i w wysokiej temperaturze to trochę za mało. Stanowczo za mało. W moim poprzednim zakładzie pracy Związki Zawodowe wywalczyły podwyżkę 800 zł dla każdego pracownika i to w firmie gdzie pracuje się na akord. Nie jestem zadowolony. A miało być tak pięknie...

@Norman

Czyli w jakiej firmie?

Obiektywny

W zakładzie karnym

@Obiektywny

To w ZK robi się na akord? To co ty tam na akord robiłeś? Aż nawet boję się domyślać....

bt3

pewnie gały czaskał

@bt3

A to na tc też się przydaje ta umiejętność, szczególnie na mistrzowkach

Rado_bt3

Zaczyna się...plecaki wyładowane butelkami wody i czekają pod czytnikiem...

Zyga

Jedyne wyjście z tego kryzysu to napić wódki każdy na firmie i podwyżki gwarantowane pijani nie mogą robić i podwyżki beda

Niki

Ludzie to jakieś kpiny . oglądałam listę kandydatów na społecznych inspektorów a tam nawet kierownicy startują

Bernabeu

Ludziska kiedy będzie wypłacany social ???

@Bernabeu

wtedy co zawsze od lat, ćwierćmózgu

Jacek K.

Bylem dzisiaj na rozmowie o prace na BT2, patrzyli tylko czy mam wszystkie konczyny i rozumiem podstawowe pytania. A kasa ? Dramat, w biedrze mi zaproponowali dużo lepszą kase niż tutaj gdzie siedzisz w sadzach, (usunięte przez administratora) itp.

@Jacek K.

I przychodzisz do nas czy idziesz do Biedronki?

Bt2
@Jacek K.

To nie żałuj szkoda twojego życia i zdrowia ten dział schodzi na psy, porobiły się kliki rządzą jakby to oni nam płacili panoszą się bunczuczni czasem wręcz chamskie docinki w szczególności na pierwszych zmianach, a o innych zachowaniach już nie wspomnę, zarobki kiepskie podwyżek nie widać a inflacja rośnie zygać mi się chce jak tam idę mówiąc krótko.

Bolo.

Robimy za śmieszne pieniadze w biedronce czy lidlu zarobisz 3500zl i nie robisz w niedziele, swieta i po nocach zobaczymy co zwiazki teraz pokaza bo jak dalej bedzie taka kpina to ja sie zegnam z tym (usunięte przez administratora).

Fizyczny
@Bolo.

Co związki pokazały - gow..o jedno wielkie. Ostatnio stali przed Panem i jajo zrobione. Powiedział, że będzie modernizował zakład. Żeby modernizować musi mieć kto robić, bo jak na razie to im ludzie uciekają, a będzie jeszcze gorzej. Już wypowiedzenia na wydziałach się sypią, a to dopiero początek

Do was

Uwaga Uwaga nadajemy komunikat. Firma Oponiarska Dębica pragnie poinformować, że każde WC zostało wyposażone w systemy pozbywania się nieczystości (tak zwane siku i kupka). Po każdorazowym skorzystaniu z kabiny lub pisuaru pracownikowi bez względu na to czy robi plany czy nie przysługuje możliwość skorzystania z: - papieru toaletowego - spłuczki - urządzenia do pozbywania się resztek kupy z wnętrza sedesu (to ten kijek wyposażony we włosie, ale proszę nie używać go do mycia zębów!!) Bardzo prosimy o zachowywanie czystości w takim stanie jakiej oczekujecie sami przed skorzystaniem. Pragniemy także nadmienić, że mycie rąk jest nieobowiązkowe ale wskazane. Ważnym elementem wspólnej pracy jest także to aby nie oddawać nieczystości NA DESKI KLOZETOWE a do wnętrza sedesu, tzn. nie sikamy i nie robimy kupy poza otwór służący do wypróżniania się. Dodatkowo uprzejmie informujemy, że każdorazowe wrzucanie petów do pisuaru i wylewanie kawy do zlewu powoduje niedrożność systemu utylizacji oraz naddrożność systemu pokarmowego u sprzątaczek.

@Do was

Byku, zapilźnioków nie nauczysz tego. Użyłeś zbyt trudnego języka, aby pospolity mieszkaniec Jodłowej i okolic zrozumiał cokolwiek. Całe życie na dwójkę wychodzili z domu do wykopanej dziury na podwórku. Tam umywalki nie ma. Cygara można rąbnąć za siebie. Celować nie trzeba bo po co. Nie wspominając o używaniu papieru toaletowego. Wyschnie im, a potem samo odpadnie.

Zdzisaław

Do negocjacji płacowych powinno być po dwóch obserwatorów z każdego wydziału. Będzie "wielkie staranie" a wyjdzie jak wyjdzie i jak już było wcześniej. Panowie ZZ do roboty, bo jesteście naszymi przedstawicielami i łaski żadnej za te 10 tys. na msc. dla siebie nie robicie, chyba widzicie co się dzieje, i powinny was gryźć sumienia za sprzedaż pracowników na 2 lata, za grosze. Chyba każdy zdaje sobie sprawę że bez pracowników produkcji by Was nie było, a z resztą czy jesteście czy nie to i tak bez znaczenia bo działania żadnego. Zobaczymy co pokażecie w tym ciężkim czasie i na co Was stać. Pokażcie że jesteście po stronie pracowników a nie sprzedawać się w naszym imieniu.

@Zdzisaław

Związki niczego nie załatwią ale J.R TAK bo przecież żeśmy go wybrali

Pan

Pracujcie, pracujcie, oni się z tego cieszą i śmieją z GoWorka

Malizna

Ale (usunięte przez administratora) ja pi..... A dla pracowników którzy wypracowali zyski groszówki, mówię w (usunięte przez administratora) Mieć ich wykonania i te ich wykresiki sami się utopią pozdrawiam studentów filozofi którzy przychodzą na gembe ale odjechani goście nieźle, ten zakład to jeden wieli wał, pozdrawiam zdrowo myślących

Bolek

Premia ma być 500zl brutto na koniec sierpnia na rękę 200zl reszta podatek na kilo czereśni styknie ale (usunięte przez administratora)

@Bolek

500 brutto to ok 350 zł na rękę, kilo czereśni teraz "tylko" 24.99 w biedrze. A tak w ogóle, to wie ktoś o co chodzi z tym wyrównaniem wynagrodzenia co jest na kwitku za maj w wysokości 661.36 zł? Za co to wyrównanie, każdy ma taką samą kwotę? Znów coś nagmatwali z wypłatami w poprzednich miesiącach?

Bt3
@Tomek

Co się tomasz przejmujesz od 1 lipca dostaniesz podwyżkę to wszystkie straty ci zniweluje łącznie z 500+ i innymi dodatkami cały wór pieniędzy na wypłatę weźmiesz i pojedziesz na wakacje na jałowce hahaha

@Malizna

Na koniec Lipca a nie Sierpnia

Tomasz

Zakopane tańsze.

Br b
@Bt3

Nie wiem co chcecie od tego stomila ja wziąłem 4800 netto na bt3 i jestem zadowolony , bez nadgodzin i jest przyjemnie a jak coś dorzuca jeszcze przez te ich śmieszne negocjacje to będzie superancko

Ar
@Br b

No to polowa tego co mają związkowcy zadowala cię

@Br b

Jak ktoś ma stawkę ponad 30 zł to inna bajka nie zapomniał że są ludzie z dużo niższa stawka

irek
@Br b

To jeszcze powiedz jaką masz stawkę, bo ja mając +/- 26 zł wziąłem 4300 bez odejmowania ubezpieczenia itd. Czyli spodziewam się że ty masz ponad 30 zł/h. Przy takim tempie przyznawania podwyżek za 10 lat będziemy pracować za najniższą krajową +dodatki. Na tym zakładzie nikt nie myśli w perspektywie długoterminowej... Jak było ludzi to ich gnoili, ludzie pouciekali na inne zakłady i za granicę. Teraz ludzi brakuje i dalej robią wszystko po najmniejszej linii oporu, a co młodzi którzy teraz przychodzą do pracy to zmiłuj się panie Boże, bo oni w większości nie nadają się nawet na końcówki na BT2. Już raz ten zakład uratował Animex, drugi raz Ukraińcy w podfirmie, zobaczymy czy uda im się trzeci raz

Obserwator
@irek

Teraz przychodzą ze sklepów

BlackDawn
@irek

Ukrainiec Ci nie będzie robił za taką kasę w życiu. Co do młodych to różnie z nimi jest jeden chce pracować i się stara. Drugi z założenia będzie miał wywalone. Ci co się starają i tak nic z tego nie mają. Idąc po podwyżkę słyszą cięcie kosztów i wypowiedzenie z miejsca pracodawca ma gwarantowane. Nie ma się co dziwić, jeśli młodemu nic nie szkodzi gdzie indziej zarobi 4 stówy mniej i weekend wolny. Teraz będzie tylko gorzej, bo wiele ludzi powoli przeciera oczy. W szczególności ludzi młodych dla których ten zakład to nie wszystko. Najgorsze natomiast jest zamydlanie oczu ograniczeniem produkcji i przez to brak podwyżek. To jest bullshit jakich wiele ale ludzie to łykają. W tym momencie 30 zł mają staży wyjadacze, którzy mało tego mają prowadzenie a siedzą na końcówkach. Nie mówię, że wszyscy ale duży odsetek. To niestety zarządzanie firmą pod dyktando Luksemburgu jest jakie jest. W tym momencie jak mówisz gdzie pracujesz to słyszysz jedynie śmiech i widzisz minę zdziwienia na twarzy.

Robotny

Robić nie gadać!!!!

Jarek

Dziękujemy za zmianę warunków wybierania posiłków "R", jesteście(usunięte przez administratora) nawet na tym potraficie oszczędzać. Oczekujcie teraz kontroli z sanepidu na tragiczną jakość "posiłków".

Smakosz
@Jarek

Posiłki są rewelacyjne i takie nowoczesne ja ci nie smakują to nie jedz.

@Jarek

Jak miałeś w dawnej stomilance? Trzymałeś R cały rok zeby swięta za pilznem zorganizować? Czy musiałeś z miesiąca na miesiąc wykorzystać. Przestań płakać i żryj kanapeczki.

Ragnar
@elozero

Za czasów Stomilanki brali konserwy i siedzieli cicho.

Pan

Panowie, ZUS będzie strajkował, więc może ogarniemy podwyżki sobie, a im przez to większe wpływy? Ha ha. Inflacja około 14%, a my siedzimy jak ciche myszki i zasuwamy, wypracowując im zysk. Zamierzacie tak siedzieć i czekać do nowego roku? Myślicie że związki wam wywalczą 5 zł żeby było chociaż na zero? Znowu dzisiejsza wypłata pokazala że nie warto tu pracować

Ziomek

Do tc Dębica przyjmują do pracy za najniższa krajowa ale kabaret

adam

Co za flirtowanie na szatni sekretarki z mistrzówki z br b bt 3 z rafałkiem młodszym mistrzem Brakuje miodzia i już imprezki

były
@adam

Ale jaja toć to afera jest

Zostaw merytoryczną opinię o TC DĘBICA S.A - Dębica

• Jak się pracuje w TC DĘBICA S.A?

Zobacz opinie na temat firmy TC DĘBICA S.A tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1113.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w TC DĘBICA S.A?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 1012, z czego 197 to opinie pozytywne, 172 to opinie negatywne, a 643 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy TC DĘBICA S.A?

Kandydaci do pracy w TC DĘBICA S.A napisali 6 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

TC DĘBICA S.A