Opinie o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Toruń

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do pracy w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Toruń

Witam, bardzo fajna atmosfera, przejrzyste warunki pracy, wypłaty na czas :) ze wszystkim idzie się dogadać , cała ekipa bardzo pomocna :)

Czy może ktoś się podzielić opinią na temat pracy w 77 contact center czy to typowe korpo jaka jest atmosfera czy mozna pracować zdalnie? Jaką formę współpracy proponuję firma czy jest to umowa o pracę czy zlecenie ? Z góry dzięki za wszystkie informacje.

@Kandydat

Praca zdalna nie jest dostępna :/ Ogólnie atmosfera nie jest jak w korpo, a raczej małej słuchawce. Każdy się z każdym zna, trzyma, wspólny papierosek w grupie. Raczej są luzy, ze strony osób wyżej na pewno duże

Teresa

Czemu nie pozwalają zdalnie? :( Były chociaż wstępne rozmowy na ten temat czy coś?

Kinia33
@Teresa

Nie pozwalają pracować zdalnie bo taką przyjęli politykę... też się wkurzałam, moje znajome też się wkurzały... :/ ale w sumie to na dobre wyszło, bo w domu nie ma takiej sztos atmosfery jaką mamy tu :D

Teresa
@Kinia33

Haha, coś za coś. No ale koszty dojazdu jednak występują... Za takie rzeczy może zwracają coś?

Polecam pracę w tej firmie jeśli ktoś chce zdobyć doświadczanie w kontakcie z klientem na słuchawce to 77 contact center to idealne miejsce. Szef jest ludzki i da się z nim dogadać zespół jest zgrany i pomocny. Fajne warunki P O L E C A M :_

Apatorek97

Jestem na etapie zmiany pracy, podrzuci ktoś jak tu się pracuje? Szukają do pracy? Ogłoszeń nigdzie nie widać

Czy na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ kandydat na stanowisko DORADCA KLIENTA ma szansę poznać swoje przyszłe zarobki? Czy można negocjować proponowaną kwotę wynagrodzenia?
logo firmy Opiekunka seniorki w Niemczech
Toruń
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Inżynier Serwisu Wtryskarek
logo firmy Project Manager
Green Capital S.A.
logo firmy Prawnik
ONDE S.A.

Zostaw merytoryczną opinię o 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Toruń

• Jak się pracuje w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 18.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w 77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

77 CONTACT CENTER SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ