Opinie o Multiman Sp. z o.o. w Pruszków

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Multiman Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Multiman Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Multiman Sp. z o.o. w Pruszków

Jakie? Gdzie te ogłoszenia? Kolejne brednie. Spółka stoi na skraju bankructwa, ma sprawy sądowe ze wszystkimi byłymi pracownikami, ZUSem i urzędem skarbowym

zdziwiona

Z jakiego źródła masz te wieści ? Pracujesz tam ?

@zdziwiona

Pracowałam

zdziwiona
@Gość

I co z tego, że pracowałaś ? Nie odpowiedziałaś na pytanie. Uważam, że kłamiesz. Skoro pracowałaś to nigdy byś nie poleciła tego pracodawcy. Czemu nie pracujesz skoro było tak wspaniale.

@zdziwiona

Ja nie polecam, przeciwnie przestrzegam każdego.

ccc

HAHA dobre sobie...... znam jedną Anię z tego "biura". Ona na pewno was nie poleci. Proszę się pod nią nie podszywać. Jesteście żałośni. Znajdźcie sobie inną fankę.

@ccc

Kasię też znam irównież nie ma opcji żeby was poleciła

Ludzie ale w jakim zawodzie, na jakim stanowisku? Same trolle albo roboty tu piszą za kasę bez jakiejkolwiek wiedzy w temacie. Myślałam że coś się konkretnego dowiem ale tu nikt nic nie z tych co piszą pozytywy. Tylko w tych negatywnych są jakieś konkretne informacje. Czyli jednak lepiej się od firmy trzymać z daleka.

No ale jeżeli przyuczają to w jakim zawodzie?

Na staże ale w jakim chrakterze, na jakim stanowisku?

logo firmy Specjalista IT ds. wsparcia
Niemcy
HR Navigator
logo firmy Performance Marketing Manager
Polenergia Fotowoltaika S.A.

Jakie masz wykształecenie i doświadczenie?

Hejo, jeżeli szukasz pracy to ja szukam pracowników, serio, proszę tylko o podanie jakie masz wykształecenie i doświadczenie. Nie rozumiem tego, że ktoś ciągle tu wypisuje, że szuka pracy, że chętnie ją podejmie w Multimanie a jak ktoś pyta o wykształcenie i umiejętności to cisza. Coś tu jest nie tak.

zzzz

No nie, co za maruda. Jesteś żałosny.

zbulwersowany

Co jest "w sumie trochę dziwne" to że był to strszy pan czy to, że starał się być bardzo mądry ale mu to nie wyszło. Niestety jest to brutalna prawda. Zarówno jedno i drugie jest jak najbardziej prawdziwe. Obawiam się, że już wiek robi swoje. Ten pan zatrzymał się na przepisach z przynajmniej 10-15 wstecz.

zbulwersowany

Powinni, nie tylko w takim. Udzielał porady jakieś starszy pan. Dużo mówił i chciał być bardzo mądry ale jakoś mu to nie wyszło. Lepiej aby nie doradzał.

Gracja
@zbulwersowany

A nie mówił czasem, ze ma cztery doktoraty? Każdemu wciska takiego kita i myśli, że mu ktoś uwierzy. Każdy się z niego śmieje szczególniedziewczyny z urzędu skarbowego.

zbulwersowany

Doradztwem? Dobre sobie. Na tym się trzeba znać. Oni nie mają o tym bladego pojęcia. Kiedyś dali mi poradę. Było dokładnie odwrotnie jak mówili. Moja księgowa nawet tam chciała iść i zrobić im awanturę. Radzę uważać na takich "doradców".

Jakich uniformach, to nie bar szybkiej obsługi. Pojęcia nie masz o czym piszesz.

Miś

O to już pytaj bezpośrednio w firmie, i nie zapomnij dodać, że na IV piętro

Miś

Tak na IV piętro

A ty pracujesz na I czy IV piętrze?

Lili

No i jeszcze obowiązkowy uniform roboczy :) szefowa preferuje szydełkowe obrusy zamiast bluzki :)

Niestylista
@Lili

Lepiej tak , niż gorset i koślawe buty , no chyba że czasu było brak na przebranie się do drugiej pracy

Lili
@Niestylista

Chyba nie miałaś za mało czasu, z parteru na IV piętro, windą to jakaś jedna minuta a koleżanki Ukrainki (żal na prawdę żal dziewczyn) na pewno pomogą.

Skąd wiesz, że zróżnicowane? A jakie mogą być stanowiska w takiej firmie? Wyżej jest też napisane, że wypłaty są po 1850,- brutto.

Kier

Odpowiedź powyżej dla potrafiących czytać

NIe mają uprawnień, zostali skreśleni z listy podmiotów uprawnionych więc jaki audyt? A patrząc po wypowiedziach Pawła to coś cieniutko z tymi uprawnieniami.

Nie ma

Sądząc po twojej wypowiedzi (interpunkcja, gramatyka) jesteś nadal uczniem gimnazjum i to chyba niezbyt dobrym. Skąd zatem masz wiedzę na temat firmy?

Jak

A jakie są?

Zostaw merytoryczną opinię o Multiman Sp. z o.o. - Pruszków

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Multiman Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Multiman Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Multiman Sp. z o.o.
1.5/5 Na podstawie 39 ocen.
  • Staszica 1
    05-800 Pruszków