Opinie o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

"Najważniejsza jest dla nas motywacja do pracy, zaangażowanie w wykonywane zadania i chęć rozwoju. Poszukujemy osób, dla których praca nie stanowi przykrej konieczności, a przeciwnie – jest pasją, której realizacja daje uczucie spełnienia i satysfakcji."

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska w Bydgoszcz

madz

No wy chyba sobie żartujecie w tym momencie? Chyba nie mówimy o tym samym CTDP ;p No ale nic, kazdy ma swoje zdanie. A moje jest takie 'm-a-s-a-k-r-a' (usunięte przez administratora) Np. na moim przykładzie, moja koleżanka obok z boxxu, szło jej bardzo dobrze, była typowo telemarketingowa, głos i wszystko nadawało się w sam raz, zawsze sprzedaż jej szła bardzo dobrze, nadrabiała za połowe grupy, no niestety jak każdemu zdarza się gorszy okres, no jak wiadomo problemy z rodziną itp. No i nie szło jej jeden miesiąc. to co? zwolnili ją, bo 'styczniowe wyniki były w opłakanym stanie'. Ale to nic, moja koleżanka zachorowała na zapalenie spojówek, jak wiadomo choroba zarazliwa, to po tygodniu nieobecnosci, gotowa by to odrobić, z zwolnieniem L4, również ją zwolnili, bo przecież przez tydzień nic nie sprzedawała, a wiadomo nasz kordynator musi mieć z nas pieniądze ;) ogólnie cisnienie na sprzedaż. Na szkolenie poszłam z 5innymi i mimo, że zostaliśmy rozdzieleni do innych grup, to i tak trzymaliśmy sie cały czas razem, do pracy jezdziłam z takim zapalem, ze szkoda gadac(usunięte przez administratora)

to prawda tam się ludziom kit wciska

Nie polecam pracy tam tylko mówią dzwonimy, dzwonimy ciśniemy

marEks

Na początek napiszę, że pracuję w firmie krótko i niestety długo już tam nie będę. Warunki fantastyczne, ciepło - klima, zimno - ogrzewanie, własny box, własna szafka. Dobra płaca i na czas. Przerwy 10min,15min,10min czajniki, tostery itp. Ale ja osobiście nie potrafię wciskać ludziom czegoś czego oni nie chcą, bo sam to rozumiem. Jeżeli facet ma już laptopy, internet, tablety to po co mu kolejne, po co starszej babci 2 tablety jak ona nie ma na lekarstwa i nawet nie wie co to, jak facet mówi, że nie chce bo się nie zna to znaczy, że nie chce. Może i niektórzy mają to gdzieś ale ja niestety nie potrafię. Nie podoba mi się również, że trzeba na siłę wciskać takim osobom rozwiązania. Na początku nie myślałem tak nad tym ale po pewnym czasie mój punkt widzenia zmienił się. Naprawdę biorąc pod uwagę warunki nie można narzekać,ciężko o drugą taką pracę, ale niestety nie jest ona dla każdego w tym przypadku nie dla mnie.

Czy rozmowa kwalifikacyjna w CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska odpowiadała Twoim potrzebom? Czego dowiedziałeś się o swoim nowym, potencjalnym miejscu pracy? Twoja opinia jest dla nas ważna.
logo firmy Kierownik działu zakupów
Uno foods
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Bydgoszcz
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Kierowca w Transporcie Międzynarodowym na cysterny chemiczne
Bydgoszcz
ROOS SPEDITION SP. Z O.O.
EvAnS

No tylko w tym zapyziałym marketingu są do (usunięte przez administratora) umowy w wiekszości przypadków to lepiej się nameczyć a miec normalne pensje w miare:-/

Basic

Witam, nie wiem czy tu ktoś jeszcze zagląda, jeżeli tak, prosiłabym o odpowiedzi na pytania. Rozpoczynam własnie szkolenie w CTDP. Stworzyli tam grupe dla osób początkujących za 5/h, kiedy sie z takiej grupy wychodzi? Jak radzicie sobie z sytuacjami, kiedy ludzie nie kupują oferowanej rzeczy? Czy są jakies konsekwencje? Prosze o odp.

Co się stało z (usunięte przez administratora)? Czy po jego odejściu wzrosły wyniki?

A jak się pracuje w Toruniu? Sielanka?

to prawda

jesteśmy na wypowiedzeniu grupowym prawie 130 osób z Bydgoszczy ale Wy zostajecie bez obaw my idziemy w świat szkoda mi tych lat ale warto było...cóż czy do was nie rekrutują chodzi o Toruń?

kejti

A mi bardzo pasuje brak nadgodzin, 16 i do domciu :)))))

ori

Zasada jest prosta – sprzedajesz – zarabiasz, marudzisz i się dołujesz – wypadasz z gry, praca tylko dla najlepszych!

mimi23

Niestety tak właśnie jest :/ Teraz mamy takie czasy, ze nawet jeśli chcesz byc nawet stazysta i robic za darmo musisz znac przynajmniej dwa jezyki obce, mieć doświadczenie zawodowe i przechodzisz trzy stopniowa rekrutacje, po czym okazuje się, ze i tak ich nie dostałeś bo byli lepsi. Tu przynajmniej nie ściemniają wielka rekrutacja, przychodzisz, biora cie, ucza i zaczynasz prace. Głównie młodzi bez doświadczenia mają szansę trochę zarobić. Jak dla mnie to najlepsza opcja na prace

buffy

taka prawda, jak firmy mają płacić 800 zł miesięcznie zusu to co się dziwić, że najpierw wolą dac zlecenie? chociaż uważam, że umowa o pracę po 6 miechach to i tak dobra opcja. W ogóle każdy życiowy człowiek wie, że w Bydzi nie ma lekko z pracą, możesz oczekiwać i żądać - Twoje święte prawo, ale weź pod uwagę to, że wtedy szybko się ustawisz w kolejce po zasiłek, chociaż, nie nie ustawisz bo żeby dostać zasiłek trzeba mieć przepracowany staż, a jak się wybrzydza to się go nie ma:/. Póki co niestety to pracodawcy narzucają zasady więc albo je akceptujesz albo wypadasz z gry, nie wiem czy to się kiedyś w polsce zmieni ale do tego czasu trzeba sobie jakoś radzić

gubernator

a ty się z choinki urwałeś , że piszesz takie rzeczy? ależ oczywiście, że powinna mieć od razu umowę o pracę, powinna mieć też masę innych rzeczy, ale nie w Polsce. Teraz firmy zatrudniają tylko na własną działalność albo zlecenie,z dwojga złego wolę zlecenie, a te które dają umowę to powoli dinozaury na wyginięciu, Poczytaj trochę gazet to ci się oczy otworzą,teraz nikomu nie opłaca się zatrudniać na umowę o pracę, a to też przez chory system w Polsce

lilo

Wow, po 6 miesiącach dostałaś umowę o pracę! a nie powinnaś jej czasem mieć od pierwszego dnia pracy?

anonimka

pracowalam w agencji marketingowej w naszym pieknym miescie. Zrezygnowalam po niecałym roku pracy, czas pracy zamiast 8 h wynosil 12, wieczorami (ba! W zasadzie w nocy) padalam z nóg, nikt nie płacił nadgodzin, przez ten cały czas nie dostałam umowy o prace, a potrzebowałam żeby dostać kredyt. Zrezygnowałam i poszłam do pracy w ctdp, i o dziwo panują tu lepsze warunki ! po 6 miesiącach dostałam umowę o pracę, wychodzę punktualnie i nie wyrabiam „gratisowych” nadgodzin! Mówcie co chcecie ale ja doświadczyłam swoje i wiem co mówię!

Mr. Rain

Nie jest wazne w jakiej firmie pracujesz, faktem jest, ze większość z nich działa na podobnych warunkach - chodzi o to żeby sprzedawać. Nie ma wiec sensu wypowiadać się na temat warunków pracy (choć tu nie jest najgorzej), ważniejsze od tego jest to czy się do tego ktoś nadaje. Potrafisz sprzedawać? Dobrze zarobisz, nie potrafisz? Nie masz tu czego szukać, nie potrafisz ale chcesz się nauczyć? Tu masz taka szanse. Tyle.

rubi

Przeniosłam się do CTDP jakiś czas temu z innej firmy telemarketingowej z bydzi i mówcie co chcecie ale tutaj jest dużo lepiej. Takie cyrki jakie tam odchodziły to nawet małpy nie widziały, a tu? Bez porównania, kasa zawsze na czas, dobre premie, kierownictwo w porządku i normalne warunki socjalne. Poza tym praktycznie co miesiąc możesz uzbierać premię, a jeśli się nie uda zawsze masz podstawę, tam gdzie wcześniej pracowałam nie było podstawy tylko sama premia, tak więc zdarzały się dni, że siedziałam po 8 godzin za darmo!!! Także wiecie, trzeba doceniać to co pozytywne, narzekać zawsze można ale czasem warto pomyśleć,że inni mają gorzej zanim się zacznie narzekać

Koala

witam wszystkich potrzebował bym warunki ubezpieczenia grupowego w CTDP , nr (usunięte przez administratora) dziekuje za pomoc , jest to dla mnie bardzo wazne

silas

Pracuje jako TM i może to nie jest najbardziej prestiżowy zawód na swiecie , ale tez nie ma zbędnego stresu. Ja jestem w pracy 8 – 16 po czym wychodze do domu i mam popoludnie dla siebie. Moi znajomi pracuja na trzy zmiany albo siedza do wieczora w biurze a w weekendy przygotowuja prezentacje dla klienta. Może maja prestiż i adrenalinę, ale dla mnie najważniejsze, żebym miał czas dla dziewczyny i synka i no oczywiście ma się zgadzac na koncie.

Zostaw merytoryczną opinię o CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska - Bydgoszcz

CTDP Centrum Telemarketingu Dystrybucja Polska