Opinie o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Marki

Czarek

Pracowałem dłuższą chwilę więc wypada napisać coś o warunkach dla potomnych Pracując tutaj poznałem wiele fajnych i życzliwych osób bez których porady często trzeba by się sporo namęczyć żeby zrobić sprzedaż W firmie są szkolenia i sporo rzeczy się sprawdza ale jednak doświadczenie kolegów sporo znaczy a tego doświadczenia nikt nie żałował Myślę że jeśli będę musiał kiedyś zmienić pracę to pomyślę o was

Macias

Chciałem zobaczyć czy się sprawdzę bo o zmianie pracy myślałem już od dłuższego czasu, zaryzykowałem. Firma wypłacalna, płaci zawsze w terminie z umowy i nikt nie potrąca za nie wiadomo co jak to w niektórych takich firmach, więc uważajcie. Pracę w tds mogę polecić ja tam jestem z niej bardzo zadowolony.

Markoś

Pracowałem w firmie przez ponad 5 lat więc mam już jakiś obraz sytuacji. Praca jak to praca, wiadomo jeśli ktoś nie lubi ludzi to trudno będzie mu się odnaleźć a klienci potrafią być różni. Ja jednak mogę jak najbardziej polecić, warto spróbować i zobaczyć czy to robota dla Ciebie

Janusz

Jestem zadowolony z pracy, firmę polecił mi znajomy a ja chciałem się trochę przebranżowić Robota całkiem przyjemna i myślę że lekka A kasa też całkiem fajna wszystko zależy od stanowiska ile się zarabia.

Przedstawiciel Handlowy

Podoba mi się sposób rozmowy, bezpośredni i najważniejsze konkretny, bez udawania i owijania w bawelne

Czy się dostane

logo firmy Specjalista IT
logo firmy Technik w Centrum Napraw
Nadarzyn
Diebold Nixdorf
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
Stryju

Robię dla TDS już 3 rok i jak na razie żadnych problemów, kasa jest na czas taka jak na umowie w biurze fajni ludzie i zawsze można się dogadać

kacper

Cena nie jest najmniejsza, ale produkt jest tego warty. W biurze żwirowni mamy oczywiście pełno piasku nabitego w wykładziny i nie ma problemu, super działa.

Kobiałkowski Michał

Wkręcenie się nie było proste, nauka obsługi klienta i sprzedaży ale po kilku tygodniach już łapałem jak co wyrabiać, szkolenia są faktycznie merytoryczne a nie puste gadanie co by przegadać.

Remek

Sprzęt użytkuję od około 3 lat i nie ma porównania, robot przy tym odkurzaczu to jak niebo a ziemia, nie ma problemu z odkurzaniem wykładzin i dywanów a robot ledwo sobie dawał radę na wykładzinie z długim włosem

Spoko

Praca całkiem fajna - szkolenia -Dobra płaca -zdobrywanie doświadczenia -firma dba o pracownika

Stano

Sprzęt super, prowadziłem firmę sprzątającą biura i to naprawdę profesjonalny sprzęt.

Czarniecki

Popatrzyłem trochę jak wyglądają opinie na goworku i zaaplikowałem, pracę dostałem i faktycznie dobra robota.

Pozytywna

Z pracy jestem zadowolona do dzisiaj a minęło już dobre 2 lata, kobietom faktycznie łatwiej się sprzedaje ale to nie jest reguła.

Józef Kaszkel

Musiałem trochę przemyśleć ten zakup, ale posprawdzałem opinie i to faktycznie prawda, sprzęt sprawdza się super ;D

Chmielu

Warunki zatrudnienia bardzo dobre, wszytko czarno na białym i bez problemów Sprzęt mogę polecić jako były pracownik : ) Fajna i przyjemna robota

Mikołajczyk

Odkurzacz naprawdę świetny, kiedyś miałem w domu ale kupiłem teraz do biura, wiadomo sporo osób się przewija a obecny odkrzacz już nie specjalnie dawał sobie radę.

Miłosz Rogalski

Tak na prawdę jak już klient zgodził się na prezentację to ta jedna na 3-4 zazwyczaj kończy się zakupem Klient widzi jakie są możliwości produktu i jest później zadowolony

Kuba

Pracowałem kilka lat jako przedstawiciel handlowy ale jazda autem zaczęła strasznie mnie męczyć, tutaj dostałem teren i można szybko ogarnąć sprzedaż prosta sprawa szczególnie jak masz gadane

Marek Wieliczko

Jak dla mnie robota super, polatać pogadać z ludźmi i jeszcze wpada kasa. Dla tych co lubią trochę bardziej aktywnie spędzić dzień super sprawa

Daro

Stresowałem się trochę rozmową kwalifikacyjną ale nie było wcale tak źle. Rozmowa bardzo przyjemna, było pytanie o doświadczenie chociaż w sumie nie miałem go za dużo to usłyszałem żę są szkolenia i wszystko można bez problemu ogarnąć. Mija za 3 dni mój 10 miesiąc, więc warto.

Dawid

Na początku trzeba się trochę przyzwyczaić do tego że trzeba polatać ale praca bardzo fajna ludzie mili i to też współpracownicy jak i klienci Mi się podoba

Zostaw merytoryczną opinię o BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Marki

• Jak się pracuje w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 188.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 178, z czego 139 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 34 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Kandydaci do pracy w BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ napisali 8 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
4.6/5 Na podstawie 272 ocen.

BRB W&A SPÓŁKA Z OGRNIACZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ