Opinie o ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ w Łęczna

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe - sprzedaż detaliczna

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ w Łęczna

Natalia Nowy wpis

Uważacie ze firma sprawiedliwie traktuje pracowników ?

Jacek Nowy wpis
@Natalia

Tak. Szczególną troską otacza pracodawca osoby niepelnosprawne umyslowo

No. Nowy wpis

Do Wolny. Na Twoje miejsce od razu było kilku innych chetnych. Reszta bez komentarza. Pozdrawiam

Jąkała Nowy wpis
@No.

Było chętnych Z pewnością bo bajer na początku każdy łyknie Dlaczego pracują tam tylko młodzi ? bo dają się robić w ch.. Bez umowy, na stażu albo zlecenie. Ale na szczęście szybko nabierają rozumu i odchodzą. Dalej stosowane jest tam pirackie oprogramowanie ? :) O profesjonalizmie sklepu ze "specjalistami" od komputerów świadczy ich strona internetowa. Brak umiejętności stworzenia najprostszej strony internetowej świadczy o jakości usług. Stary adres, stare zdjęcia a na dodatek powiększając miniaturki zdjęć okazuje się że to zupełnie inne zdjęcie w linku.

Wolny

Do "znam Arkos" to prawda że odeszli wszyscy handlowcy - sami - a teraz ostatni kierowca opuścił firmę ? Widocznie ta "uczciwość" ich przerosła. Widać jak właściciel sam jeździ z towarem . Pewnie tak dobrze płacą w tej firmie że dla kasy sam się zatrudnił jako kierowca. Odradzam !! Przestrzegam !!!

Weronika

@znam Arkos, masz pozytywną opinię o Arcos. Jakie korzyści możesz wymienić, które sprawiają w Twojej ocenie, że warto podjąć współpracę z tym pracodawcą? Mógłbyś podzielić się swoim doświadczeniem z osobami, które zastanawiają się nad ubieganiem się o zatrudnienie w Arcos?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Specjalista IT
logo firmy E-commerce Sales Expert with German
Webinterpret SAS
logo firmy Regionalny Menadżer Sprzedaży Packaging Industrial
Igepa Polska Sp. z o.o.
logo firmy Manager w zespole Cen Transferowych
MDDP Michalik Dłuska Dziedzic i Partnerzy Spółka Doradztwa Podatkowego S.A.
znam Arkos

Firma Arkos to uczciwa firma.Dba o swoich klientow i jak sie pracuje a nie udaje to sie zarabia.To co jest napisane ponizej to bzdury. W dodatku nicki wpisujacych mowia wszystko swiadcza o ich prymitywizmie.Dobrze ze tacy ludzie nie reprezentuja juz firmy Arkos

Weronika

Jesteście pracownikami Arcos? Co możecie napisać o panujących warunkach w firmie? Jakie pozytywy dostrzegacie w pracy, a co Waszym zdaniem powinno ulec zmianie?

Niezadowony.

hehe do czego to doszło że firma się wstydzi wpisać poprawną nazwę firmy ;). To jest prawidłowy link do ARKOSU: http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,923250. Ale jesli nawet nazwa błędna, to oponie tu potwierdzają jak kiepsko jest w tej firmie to raz, a dwa takie beznadziejne częsci sprzedają ze ku*wa zeby zasilacze padały po poł roku czy roku pracy i warte po 200 zł. Żenada, omijać szerokim łukiem, nigdy tam nie zrobie już zakupów.

ulek

@pif tak jest ta oferta na stanowisko inzyniera procesu caly czas aktualna w Bielsko Białej jakbys nadal był zainteresowany wazne jest wykształcenie wyższe techniczne,doświadczenie w pracy z programami AutoCad, CorelDraw

GRUBAS!

To co wyżej i zła opinia o Arkosie Arkadiusz Kosiarski z Łecznej jest Prawdą ! cwany ruch zmienic nazwe na portalu. Jednak nic w przyrodzie nie ginie zapraszam do wpisywania tutaj do prawidlowo nazwanego ARKOSU z Łęcznej. http://www.gowork.pl/opinie_czytaj,923250

grubasek

Panowie nie mylcie tej smiesznej firemki z inna. Ta firma jest z Lecznej na lubelszczyznie i nazywa sie ARKOS. Serwis komputerowy i "hurotwnia" tuszy i tonerow. Ale wlasciciel firmy widzac co sie dzieje gdy ludzie zaczynaja pisac prawde o warunkach pracy. Niestety tej firmy nie warto polecic nikomu. Do administratorow prosze zmienic nazwe firmy na poprawna ARKOS Arkadiusz Kosiarski!!!

Grubasek.

Nie polecam tej firmy, odszedl kolejny pracownik firmy. Na pocz daja ci probna umowe na 3 mies z najnizsza krajowa. Potem przewaznie 1/4 etatu (mlodzi). Praca kierowcy za psie pieniadze + zawsze znajdzie sie cos by upierdolic premie bo "firma ma straty". Ogolnie nie polecam, duza rotacja stazystow, brak szacunku do pracownikow,ciagle kontrolowanie pracownikow i robienie im opinii. Co najlepsze: pracownik zamiast robic swoje obowiazki, to wykonuje takze obowiazki za innych pracownikow, za wszystko odpowiadasz byle zabrac kase. Powodzenia jasli ktos ma mocne nerwy. Hans, popieram, firma sie posypala;).

hans

hass jakt ak dobrze piszesz to dlaczego uwazasz ze ta firma nazywa sie Arcos ? guzik sie znasz bo firma to Arkos a wstydzi sie tej kiepskiej opinni i zmienila tutaj nazwe. Zmiencie nazwe na ARKOS !!! jak mowi klasyk Ch... D... i kamieni kupa. Odszedł pracownik który ciągnął ten wózek i posypała się firma ;)

Tłuścioch

Jak taki dobry sklep to czemu kombinuje z zatrudnianiem pracownikow u żony ? I co chwila zmienia siedzibę ? Nie warto tam startować bo umowy nie dostaniecie.

gość

Bardzo dobry sklep, obsługa perfekcyjna, przyjazna atmosfera. Polecam. Jestem zadowolony z tego sklepu

klient

Nie rzetelne sprawdzenie sprzętu i podwojenie kosztów naprawy. Oddanie sprzętu nie działającego, uznanego jako naprawiony.

Bez przesady

Bez przesady i w arkosie można zarobic. pracuje dla kasy nie dla szefa

GRUBAS

Firma nazywa się ARKOS a nie ARCOS!!!!!!!!

Łęczyniak

(usunięte przez administratora) Obiecuje kokosy a wypłaca podstawę bo zawsze znajdzie powód aby zabrać premię. Nie ma osoby, która tam pracowała i była zadowolona. Uważajcie!!! lepiej klepać biedę na bezrobociu niż pracować dla kogoś takiego(usunięte przez administratora)

Szef

Stek bzdur , kłamstw, wypocin ludzi którzy nie maja odwagi podpisać się imieniem i nazwiskiem.

?

Pierwszą umowa zazwyczaj jest staż. O ile otrzymasz w ogole umowe. Propuję zobaczyć jaka rotacja jest wśród pracowników. Jeżeli ktoś lubi czuć sie poniżany, dostawać grosze za prace i drżeć o swoją prace to gorąco polecam. A gdy potrzeba porozmawiać powaznie nigdy nie ma czasu i ucieka.

Zostaw merytoryczną opinię o ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ - Łęczna

ARKOS KOSIARSKI ARKADIUSZ