Opinie o INTER-MIREX w Katowice

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie INTER-MIREX. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w INTER-MIREX o rekrutacji.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o INTER-MIREX w Katowice

julia

A jest ktoś kto pracował w biurze?jakie opinie? Widzę że jest ogłoszenie o naborze

A.

Zwalniasz się sama a na całym Auchanie masz obrobioną 'dupę' przez szefową , że to ONA kogoś zwolniła, bo ktoś ciągle siedział i nic nie robił, ŚMIAĆ mi się chce, bo ja zwolniłam się z tej FIRMY sama i to nie przez to że siedziałam ale przez to że ciągle (usunięte przez administratora) jak osioł za darmo to raz a dwa szefowa tylko potrafiła kogoś(usunięte przez administratora) za to jaki jest, jak wygląda, i że wszystko jest źleeee ! tylko tyle potrafiła, nie stać jej na nic więcej. Ale nie patrzy na to że ten sklep upada przez jej chciwość oraz nielegalne rzeczy.

Michael

'Teuta' widocznie nie potrafię korzystać z internetu za to Ty tu śmigasz jak szczała :D:D:D:D

Teuta

Jeśli nie interesuje Cię praca w tej firmie tylko " informacja na temat tej Pani " to wystarczy wpisać w wyszukiwarkę nazwę firmy i będziesz mieć namiary na "tę Panią " chyba potrafisz korzystać z internetu skoro jesteś na tym forum.

Doradca Klienta

Rekrutacja w Silesi w salonie. Krótka ale rzeczowa, raczej na luzie bo blondynka z którą miałam rozmowę od razu przedstawiła się, była uśmiechnięta i miła więc zero stresu. Wszystko ładnie, pięknie ale szukają kogoś na cały etat. Przynajmniej nie owijała w bawełnę z "odezwiemy się", tylko szczerze powiedziała,że szkoda mojego i jej czasu na naukę kogoś kto po wakacjach podziękuje jej za współpracę.

To były rzeczowe pytania, bo dziewczyna przestudiowała sobie moje doświadczenie z CV. Pyt. o dyspozycje, czy nie mam problemu z nawiązywaniem rozmowy z klientem? Czy nie będę się wstydzić do nich podchodzić? Jakie mam plany na przyszłość?

logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Michael

nie potrzebuję pracy tylko informacji na temat tej Pani, interesują mnie na poważnie takich ubrań ! Pozdrawiam serdecznie

xzxz

Michael pewnie chodzi ci o szefowa bo ona tak się ubiera. Rotacja jest tak duża że uda ci się umówić na rozmowę kwalifikacyjną i będziesz mógł osobiście zapytać gdzie kupiła owe rzeczy :) A jak będziesz miły i sympatyczny to może cię zatrudni na jakiś miesiąc :)

Iu

No ale skąd wiesz ze to pracownica ? W czarnych skorach to chodzi właścicielka sklepów ...ale ona ma (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora) . .. (usunięte przez administratora)

Michael

Pozdrowionka dla Pani ze sklepu Lee Wrangler w Czeladzi,która nosi czarną skórzaną sukienkę z frędzelkami oraz jedyne w swoim rodzaju buty. Mam pytanie czy znacie te pracownicę? nie wiem czy to sprzątaczka czy sprzedawczyni, czy kto... albo wiecie skąd posiada owe ubrania i buty ? Proszę o poważne odpowiedzi, zbieram rzeczy z kosmosu i jestem tym zainteresowany. Michael

O Tym kierowniku, który ma umowę na kierownika.

v

A o kierowniku z którego sklepu mowa ?

J.

Jeżeli szefowe są(usunięte przez administratora) to cały personel ucieka :) delikatna różnica :) jakby się kierownik nie nadawał to prawdopodobnie w ogóle by nim nie został, a jednak nim był... i to dość długo :)

ANONIM

w tym sklepie nikt nie był kierownikiem od tego zacznijmy ! :D:D:D

xxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxxx

Jeżeli kierownik się nie nadaje i nie umie zarządzać personelem to cały personel ucieka ....

Miko

RADZE WSZYSTKIM BY OMIJALI TA FIRMĘ SZEROKIM ŁUKIEM!!! OBOJĘTNIE CZY CHCESZ PODJĄC PRACE W SKLEPIE CZY TEZ W BIURZE -NIE DECYDUJ SIĘ!!TE WSZYSTKIE WPISY SĄ PRAWDZIWE..PRZEZ 12H PRACY CIĄGLE JEST SIĘ OBSERWOWANYM PRZEZ SZEFOWE ( KILKA KAMER NA SKLEPIE)- NA CHWILE USIĄDZIESZ- ZARAZ DZWONIĄ Z PRETENSJAMI, A PRZECIEZ PRZERWA NALEZY SIE KAZDEMU!!! TYMBARDZIEJ PODCZAS PRACY 12H. MOBING I JESZCZE RAZ MOBING! ALE JAK PRACUJESZ TRZY DWUNASTKI POD RZĄD TO JEST OK, BO AKURAT NIE MA PRACOWNIKÓW WIĘC MUSISZ...NIE WAŻNE, ŻE MASZ INNE PLANY. CIĄGŁA ROTACJA PRACOWNIKÓW W FIRMIE, 3 MIESIACE JAK KTOŚ PRZEPRACUJE TO JUŻ SUKCES. PANI MIROSŁAWA MA WIECZNIE PRETENSJE, ŻE SŁABA SPRZEDAŻ, ŻE PRACOWNIKĄ NA PRACY NIE ZALEŻY, WYMYŚLI STO POWODÓW NIE ZADOWOLENIA, ZEBY CZASEM KTOŚ PODWYŻKI NIE CHCIAL... W TEJ FIRMIE JEST SIĘ PONIŻANYM... TYPOWY JELEŃ ZA 8ZŁ NA GODZINE OD ROBOTY...A PANIE SIEDZĄ W BIURZE I SZPIEGUJĄ PRZEZ KAMERY. powodzenia w prowadzeniu firmy dla Pań B. !!!

Cj

Zależy czy będziesz niewolnikiem czy nie . Jeśli nie będą miały pracownika innego to będziesz trochę pracować . Jak znajdą to bez skrupułów Cię zwalnia .

xxx

A wy tam pracujecie czy już nie? Jak długo można pociągnąć w tej pracy?

aero

Umowa ...zależy czy im zależy na pracowniku..jeśli nie ma kto pracować to ci dadzą od razu umowę o pracę na 3 mce jeśli im (usunięte przez administratora)(usunięte przez administratora)

kortez

A jak jest z płatnością i umowami?

kortez

Staram się o pracę w tej irmie.Jestem w szoku czytając opinie.... proszę o więcej informacji? Jak z pensja?jak z umowami?

Ben

Słyszałem ze szukają następnych jeleni do pracy w sklepach ale i w biurze , już obecna pani z biura niejaka (usunięte przez administratora)

Zostaw merytoryczną opinię o INTER-MIREX - Katowice

• Jak się pracuje w INTER-MIREX?

Zobacz opinie na temat firmy INTER-MIREX tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 7.

• Jak wygląda rekrutacja do firmy INTER-MIREX?

Kandydaci do pracy w INTER-MIREX napisali 3 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

INTER-MIREX