Opinie o Quality Welding Services Małgorzata Kozik w Gliwice

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Quality Welding Services Małgorzata Kozik. Zobaczysz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Quality Welding Services Małgorzata Kozik o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Quality Welding Services Małgorzata Kozik w Gliwice

***

pracuję w QWS a dokładniej jestem oddelegowany do niemieckiej firmy DEPA w tej firmie można robić nadgodziny które są lepiej płatne 10%,25%w należności od tego jaka godzina jest liczona nocna bądź popołudniowa ja zaliczki dostawałem ,kasa dziesiątego pani Ewa koordynator zawsze jest starają się rozwiązywać problemy po ludzku

@pracodawca

Dzień dobry, Panie Ramon odpowiadając na Pana komentarz. Akurat mamy pierwszy raz przypadek gdzie musieliśmy zgłosić sprawę na Policję. Zapraszamy do biura przedstawimy Panu materiały przekazane: sms z groźbami, maile oraz wiadomości głosowe gdzie ten "pan" obraża, grozi naszych Pracowników. Ma Pan rację, każdy z Panów ma prawo się wypowiadać na temat współpracy z firmami ale dlaczego się Panowie nie podpisują z imienia i nazwiska tylko się ukrywacie pod nickami? Macie coś Panowie do ukrycia? Mogę Pana zapewnić, że 80% opinii na temat naszej agencji to osoby, które w ogóle z nami nie współpracowały lub alkoholicy, którzy zostali zwolnienie dyscyplinarnie gdyż my nie współpracujemy z tego typu osobami ze względu na dobrą opinię u naszych Kontrahentów oraz zależy nam na bezpieczeństwie naszych Pracowników w Niemczech.(usunięte przez administratora)

Robin S

Wszystko zgodnie z umową,wypłaty na czas,z zaliczkami nie ma problemu.Zaistniałe problemy bardzo szybko są pozytywnie rozwiazywane(p.Ewa).Polecam

Jens Karstedt

Proszę nie pisać nieprawdy na temat firmy. Nie tolerujemy również obelg. Jeśli masz coś do powiedzenia, napisz do mnie e-mail: j.karstedt@qws-info.com

Byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Quality Welding Services Małgorzata Kozik? Podziel się relacją i opisz swoje wrażenia z rekrutacji na stanowisko Inżynier Sprzedaży.
logo firmy Serwisant Rowerowy
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Kuba

Witam. Mam zamiar wyjechać z tej firmy na stanowisko spawacza. ? Jak z wypłacalnością? Mieszkaniem? I praca spawacza? Jest do ogarnięcia czy wymagają Bóg wie czego

Wiesław
@Kuba

Kolego powiem ci tak jeśli zaczną się problemy zdrowotne u ciebie to osoby prowadzące (koordynator )będą problem odpychać od siebie ...Nie pomogą ... Płacą średnio 15 ma rękę to nie larytas

Widziałem na ich stronie, że można normalnie złożyć CV, ale nie widzę poszczególnych ofert. Na jakie konkretne stanowiska firma aktualnie poszukuje pracowników? Byłbym też wdzięczny za podanie lokalizacji. Jak długo trwa kontrakt zagraniczny?

Widziałem ofertę dla spawacza w Niemczech. Byłbym zainteresowany taką pracą i zastanawiam się czy nie skontaktować się z firmą. Widziałem, w ogłoszeniu, że kontrakt był na rok. Czy jest możliwość po tym okresie dalszej współpracy? Warunki mieszkaniowe są dobre? Finansowo jak się to przedstawia?

Igor

Tak jak najbardziej dostaniesz dwójkę z osobą co chrapie albo pije... Żadnej diety nie dostaniesz nadgodziny są płatne tak samo jak za zwykły dzień.... Koordynator wszystko powie ci żebyś pracował.... Gorzej jak Niemiec żuci cię na stanowisko na które nie mas doświadczenia Ale on powie im że oczywiście się nadajesz

@Igor

Jak na stanowisko na które nie mam doświadczenia?, to co tam jeszcze można robić? Co do tej osoby na kwaterze, no to jakby łamała regulamin czy coś, to chyba można to gdzieś zgłosić nie? Ciekawi mnie jak z dojazdem do pracy jest samej, daleko od mieszkania to jest?

A można dostać zakwaterowanie z jednoosobowym pokojem? Jak to jest przedstawiane na rozmowie i co jest w stanie zdziałać koordynator choćby w sprawie, gdy ze współlokatorem nie da się wytrzymać? I jak z kasą, ile płacą i czy w rzeczywistości jest to tyle, co opowiadają na rozmowie przed podpisaniem umowy?

Emil

Nadal szukacie. Pracowników na monet miejsce.. To po szukacie nie chcieliście fact podwyżki. Pracujcie sami

Spawacz

Osobiście bardzo nie polecam.. koordynator to człowiek który naobiecuje złotych gór tylko po to aby wysłać potencjalnego pracownika do pracy.. pełno niedomówień z jego strony manipulowanie faktami totalny szok.. Pani Ewa jak to pracownik miła ( przez telefon ) w końcu taka jej praca aby być miłym i zatrzymywać pracowników jak najdłużej.. kwatery hmm jak ktoś ma zamiar tu pracować na starcie musi wyrazić swoje zdanie że( bez jednoosobowej kwatery nie jadę ) spawacze powoli zaczynają uciekać taka prawda przez to jak traktują nas

Ksenia
@Spawacz

Co takiego obiecuje co nie ma potem odbicia w rzeczywistości? Za nocleg macie odciągane z wypłaty czy sami musicie za niego płacić? Jakie to są kwoty?

@Ksenia

Witaj, chcielibyśmy odpowiedzieć na Twoje pytania, ale musimy wiedzieć, o jakim projekcie mówisz i jakie masz kwalifikacje... QWS ma 34 projekty w Niemczech, a każdy projekt ma inne wymagania. Proszę wysłać e-mail na adres j.karstedt@qws-info.com Z wyrazami szacunku Jensa Karstedta

Beti
@Spawacz

A co takiego z tymi kwaterami jest nie tak, że polecasz ubiegać się najlepiej o jednoosobowa? Dużo was tam na jednej kwaterze? Mówisz, że naobiecuja złotych gór - a czy ustalone stawki finansowe się później zgadzają? Będę wdzięczna za odpowiedź, bo facet jest zainteresowany pracą tutaj

Robert Jakub
@Spawacz

Całkowicie się zgadzam i cieszę się, że nie doszło do podpisania umowy z żenującymi, pseudo dobrowolnymi oświadczeniami przyszłego pracownika. Po 25-ciu latach pracy przez agencje, szybko można się zorientować kiedy rekruter po prostu kłamie. W moim przypadku chodziło przede wszystkim o warunki zakwaterowania. Uzyskałem nawet nr tel. do kogoś na miejscu i okazało się, że nie ma podstawowych rzeczy takich jak TV, internet itp., gdzie zapewniano mnie, że wszystko jest jak w bajce...haha. A jak takich rzeczy nie ma, to z doświadczenia wiem że to jest to po prostu schowek na mopy przerobiony na coś do spania. Zostałem do tego obrażony, że kogo ja z siebie robię, że mam takie wymagania, a min. 600 € miesięcznie kasują. Rozmowę taką miałem z Panem Piotrem.

Quality Welding Services

Proszę napisać jaki problem nie został rozwiązany, chętnie włączę się do merytorycznej dyskusji. Stawki o których Pan pisze dotyczą pracowników magazynowych a nie spawaczy.

Quality Welding Services
@Spawacz

Proszę o konkrety bo pisze Pan bardzo ogólnikowo. Zawsze wywiązujemy się ze wszystkich ustaleń. Jeśli jest/był Pan naszym pracownikiem to proszę się przedstawić i opisać problem - może być na forum. Pozdrawiam

Daniel

Firma jak firma pośrednictwo pracy bardzo ciężki kontakt z koordynatorami bardzo dużo koordynatorów z Gliwic odeszło z pracy to o czymś świadczy rotacja w pracy jest bardzo duża bo przychodzą można powiedzieć odpady spawalnicze (usunięte przez administratora)szukają jak najtańszych kwater pokoje dwuosobowe oczywiście płatne pokoje chociaż na początku mówili że pokoje są darmowe i ciężko ciężko coś wynegocjować żadnych podwyżek mimo pracy roku czasu w tej firmie nadgodzin oczywiście nie płacą za soboty też nie tylko jedna stawka na umowie 13 brutto reszta pod stołem o diecie to człowiek może zapomnieć

@Daniel

A ci koordynatorzy to dlaczego odeszli, wiadomo? Bo mnie to zaciekawiło. A ile się za te pokoje płaci? Jak firma tłumaczy się z tego, że miały być darmowe a jednak nie są?

@Daniel

Witam, nie wiem o jakim projekcie mówisz. Nasi koordynatorzy pracują w QWS na stałe, Piotr 2,5 roku i Robert 1 rok. Przez ten czas nie było dla nas żadnych zmian. Pracownicy, którzy rozpoczęli pracę w 2023 roku, muszą płacić 5 euro za dzień i miejsce, ponieważ ceny w Niemczech podwoiły się, ale pracownik płaci 150 miesięcznie i 600 QWS miesięcznie. Myślę, że to więcej niż sprawiedliwe. Dopłaty, które otrzymujemy od klienta są również przekazywane 1:1 pracownikom. Zawsze istnieje możliwość awansu w QWS, ale wiąże się to z osiągnięciami. Zapraszam do osobistego kontaktu j.karstedt@qws-info.com Przeczytaj także nasze recesji Google od pracowników. Z wyrazami szacunku Jensa Karstedta Miler Polska 1 Rezension vor 5 Monaten Jestem bardzo zadowolony z współpracy. Szczerze mogę polecić QWS. Stawki godzinowe są wyższe niż w większości ogłoszeń, zakwaterowanie również jest wporządku, do tego zostałem bardzo dobrze potraktowany w sytuacji wyjątkowej gdzie dzięki Pani Ewie mogłem kupić Żonie prezent pod choinkę ???? za co jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam. Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir Marek Miniatorski Marek Miniatorski 5 Rezensionen vor 11 Monaten Polecam Agencje Qws nie owijają w bawełnę warunki naprawdę super.Takie właśnie powinny być agencje pracy to co mówią to jest w 100 procentach prawdą.Wiem bo przekonałem się na wasnej skórze polecammm przez 3 razy p Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir Rafal Koscinski Rafal Koscinski 1 Rezension vor einem Jahr Firma godna zaufania wywiązują się ze wszystkich ustaleń, kwatery zapewnione, dobra obsługa biura, praca jak praca trzeba robić ale warunki są w porządku. Übersetzung ansehen (Deutsch) 3 Bartosz Marcińczak Bartosz Marcińczak 3 Rezensionen vor einem Jahr Firma jak najbardziej godna polecenia, dotrzymują słowa, atmosfera przyjazna, warunki zatrudnienia jasne i przejżyste Übersetzung ansehen (Deutsch) 1 Bogusław Kobierski Bogusław Kobierski 1 Rezension·1 Foto vor 8 Monaten Uczciwa agencja, dbają o pracowników wszystko zgodnie z umową pieniadze na czas, praca na dłużej w dobrych warunkach. Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir Maciej Dołhun Maciej Dołhun 1 Rezension vor einem Jahr Super firma przede wszystkim przyjazna atmosfera, wszystko na czas zjazdy do ustalenia kwatery dobrze wyposażone. Übersetzung ansehen (Deutsch) 3 Artur Szewczyk Artur Szewczyk 1 Rezension vor einem Jahr Polecam firmę QWS jako pracodawce, wszystko na czas, organizacja na wysokim poziomie. Można im zaufać.???? Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir Bartosz Goranczwski Bartosz Goranczwski 2 Rezensionen vor einem Jahr Firma godna polecenia, dobrze wspominam współpracę. Wszystko zgodnie z umową ???? Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir malczan malczan 1 Rezension vor 8 Monaten Pracuje tutaj i jest wszystko w porządku ,wypłaty na czas , polecam ???? Übersetzung ansehen (Deutsch) Gefällt mir Piotr Osiecki Piotr Osiecki 1 Rezension vor einem Jahr Cześć Kochani. Super firma. Wiarygodna. Żadnej ściemy. Polecam gorąco. Piotr. Übersetzung ansehen (Deutsch) 3 Grzegorz Chejdys Grzegorz Chejdys 4 Rezensionen·13 Fotos vor einem Jahr Pracowałem kiedyś dla Nich, i z pewnoscia wroce bo dbają o ludzi . Polecam Übersetzung ansehen (Deutsch) 1 Adam Jo Adam Jo 1 Rezension vor einem Jahr Dla mnie praca super,wynagrodzenie tez w porządku:) Polecam

Robert Jakub
@Daniel

Dokładnie mam to samo zdanie i cieszę się, że nie doszło do podpisania umowy. Pracuję od 25 lat za granicą przez agencje i na wstępnym etapie rozmów już się okazali (usunięte przez administratora)...!!!!

Dariusz Projekt Weber
@Jens Karstedt

Jak nie a pani Barbara pan Fryderyk odeszli i to w przeciągu miesiąca.... Ludzie na projekt ....Weber... Nie marnujcie czasu my musieliśmy (usunięte przez administratora) A niemiaszki dobie chichy śmiechy. Najgorsza robota to dla nas. A zarobki 3000/3500 to za 220/240 godzin

Wojciech

Osobiście jestem zadowolony z pracy dla QWS. Wyjechałem z dnia na dzień i nie załuje. Wszystko tak jak ustalaliśmy przez tel zostało spełnione. Pani Ewa bardzo miła kobieta i pomocną . Pieniądze na czas. Kwatera w jak najlepszym porządku. Polecam! @Pracodawca

@Wojciech

Jakieś szczegóły co do tych kwater? Mnie to zaciekawiło, jak wyglądają warunki sanitarne? Ile jest osób na jedną łazienkę? Albo ile osób w jednym pokoju? Jak wyposażona jest kuchnia w takim mieszkaniu?

Łukasz

Firma QWS jest ok. Jestem krótko pracownikiem ale od samego początku zadowolony. Wszystko co ustalone i w umowie zrealizowane. W moim przypadku kwatera ok. w mieszkaniu mam pokój jednoosobowy. Pani opiekująca się mną zawsze i o każdej porze pomocna aż nadto ????. Życzył bym większość osób tak trafić. Wiadomo jedze się do pracy a nie na wczasy. Na tego pośrednika i tą firmę do której trafiłem nie narzekam. Polecam.

@Łukasz

I ta kwatera to przez agencję jest finansowana? Czy jak to wygląda? W ogóle daleko się mieszka od miejsca pracy? Jest jakiś dojazd komunikacją czy firma zapewnia jakiś transport?

@Łukasz

Widocznie fartem Ci się udało trafić ale nie wszędzie jest tak kolorowo

To zależy gdzie mają kwatery jak masz auto to wiadomo że blisko nie będzie

Elżbieta

Ktoś pracuje tu z was jako ślusarz, warto czy szukać dalej? Widziałam, że wymagają doświadczenia, a wiadomo czy staż ma znaczenie tutaj jakieś? Chciałabym też wiedzieć, jak w praktyce wyglądają te warunki zakwaterowania, po ile osób się mieszka i tego typu rzeczy. Bardzo proszę o pomoc, bo oferta jest tylko parę dni, a z ojcem dla którego szukam dopiero teraz znaleźliśmy.

Firma QWS jest firmą rzetelną godną polecenia, wszystko jest tak jak mówią czyli pieniądz na czas ,a zjazdy zawsze tak jak ustalimy wcześniej z pracodawcą, mają tez bardzo ogarnięta kiegową.

Edyta

O jakie problemy chodzi? Brat znalazł ogłoszenie na stanowisko spawacza/montera. Pisali tam o stawce 30zl/h i dietach wliczonych do wynagrodzenia. Wiadomo co ile jest zjazd do domu? I ile wynoszą te diety ponad te 30zł? Będę wdzięczna za informacje

@Edyta

Witam, w naszych projektach w Niemczech nie mamy ofert za 30zł. Wszyscy nasi pracownicy w Niemczech zarabiają w euro i dodatkowo mają u nas zakwaterowanie. W przypadku jakichkolwiek pytań prosimy o kontakt pod adresem recruitment.manager@qws-info.com Z wyrazami szacunku Jensa Karstedta

Edyta

Mąż znalazł ogłoszenie na spawacza. Wspomniane w ofercie były diety - czy to praca w delegacji w takim razie? Jak często jest się w domu? Może ktoś napisać czy firma gwarantuje zakwaterowanie? Będę wdzięczna za odpowiedź

@Edyta

Dobry dzień, Zgłoś się na adres recruitment.manager@qws-info.com.... Na wszystkie pytania odpowiemy podczas rozmowy kwalifikacyjnej. Z pozdrowieniami, Jens Karstedt

Bardzo dobra firma Miła atmosfera w pracy Zakwaterowanie zapewnione PANI EWA MENADŻER BARDZO MIŁA, POMOCNA, SUMIENNA ORAZ RZETELNA. POLECAM TOM FIRME WSZYSTKIM

Zostaw merytoryczną opinię o Quality Welding Services Małgorzata Kozik - Gliwice

• Jak się pracuje w Quality Welding Services Małgorzata Kozik?

Zobacz opinie na temat firmy Quality Welding Services Małgorzata Kozik tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 24.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Quality Welding Services Małgorzata Kozik?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 20, z czego 12 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Quality Welding Services Małgorzata Kozik
  • Lubliniecka 59B lok. 4