Opinie o Ecoabm Kamil Andruszkiewicz w Białystok

Poniżej zobaczysz opinie obecnych oraz byłych pracowników o firmie Ecoabm Kamil Andruszkiewicz. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w firmie Ecoabm Kamil Andruszkiewicz na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi budowlano-remontowe - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ecoabm Kamil Andruszkiewicz w Białystok

@cleo78

Jako osoba ktora chwile popracowala w tej firmie mam mieszane uczucia. Z jednej strony bardzo sympatyczni ludzie ktorzy te firme tworza z drugiej moja bardzo toksyczna kierowniczka. Na rozmowie mialam naobiecywane gory lasy lecz pierwsze wynagrodzenia zweryfikowaly. Jezeli ktos szuka tutaj pracy odradzam dzial zakupow.

@rudy102
@Klaudka

Pracowałem w dziale handlu najniższa na papierze i reszta pod stołem. Premia zależna od humoru prezesa także może o tym mowa.

Niedoszłypracownik

Płatność pod stołem to standard, już nawet na rozmowie o pracę o tym otwarcie wspomina kierownik. Oczywiście najniższa krajowa na papierze.. Zdecydowanie odradzam udział chociażby w rekrutacji, chyba że chcecie pracować za najniższą krajową.

Kuba
@Niedoszłypracownik

Czyli najniższa na umowie o pracę i coś jeszcze poza fiskusem? Ile to łącznie proponowano i na jakim stanowisku?

Pracowałam jakiś czas w Dziale Handlowym – bardzo miło wspominam to miejsce. Sympatyczni współpracownicy oraz pomocny Zarząd, miła atmosfera, a wypłata zawsze na czas. Polecam :)

ok Nowy wpis

ok

Aleksandra Nowy wpis

cześć. ile tego doświadczenia mogą teraz wymagać od kandydata na Product Managera? Kiedyś w ogłoszeniu zostało wskazane, że należy je mieć ale nie określono ewentualnego stażu. gdy oferta zostanie wznowiona to warto aplikować?

Ola1305

Miałam okazję uczestniczyć w rozmowie rekrutacyjnej w tej firmie i muszę powiedzieć, że było to bardzo pozytywne doświadczenie. Proces rekrutacyjny był bardzo dobrze zorganizowany - od momentu pierwszego kontaktu telefonicznego po spotkanie z zespołem rekrutacyjnym. Zero spięcia i luźna atmosfera sprawiły, że czułam się naprawdę komfortowo i swobodnie.

pierwszy mohikanin Nowy wpis
@Ola1305

zgadzam sie! Do momentu podjecia pracy wszystko bylo super a pozniej tendencja spadkowa i traktowanie pracownika jak (usunięte przez administratora)

Marina Nowy wpis

Hej, jak wygląda praca przy wsparciu sprzedaży? nie mam pojęcia jeszcze ile doświadczenia potrzebna żeby móc się przyjąć, ponieważ nie zostało to dookreślone ale czy pod względem atmosfery i zarobków polecacie się zgłosić?

W jaki sposób najlepiej przygotować się do rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Ecoabm Kamil Andruszkiewicz? Czy kandydat na stanowisko Magazynier powinien skupić się na jakichś określonych obszarach swojego życiorysu? Opowiedz nam o swoim doświadczeniu.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.

Nie wiecie czasem czy nie będą jeszcze poszukiwać do siebie Product Managerów? Wiem, że ze dwa lata temu była taka oferta. widełki w niej mnie zainteresowały. Jeśli wtedy w teorii udawało się wyrobić do 6 400 zł to ile będzie teraz? z 8 000 zł się przekroczy?

Jarek S.

Jestem stałym klientem ecoABM już od kilku lat – posiadają konkurencyjne ceny i produkty najlepszej jakości. Wydaje mi się, że jest to naprawdę wartościowe miejsce pracy. Pana Kamila (właściciela) znam osobiście i jest to naprawdę sympatyczny i bardzo pomocny człowiek

Widzieliście tamten komentarz dotyczący wypłat pod stołem? Nie wnikam jak tam było ale jeśli ja chce mieć wszystko na konto to na spokojnie tak może być? Nas tronie maja ofertę dla specjalisty ds. sprzedaży eksportowej. Interesuje się nią. Piszą o mile widzianej znajomości języków obcych. O których mowa?

Mateusz

Pracuję w ecoABM od ponad roku i mogę śmiało powiedzieć, że jest to naprawdę warte uwagi miejsce pracy. W firmie panuje przyjazna atmosfera, a możliwości rozwoju zawodowego są ogromne.

Z tamtą premią poważnie uważacie, że tylko od humoru byłaby zależna? Macie jakieś konkretne przykłady? Faktycznie nic o sprzedaż a raczej wyniki z niej się nie opierało? Zastanawiam się przy tym czy sezonowość jakaś w ogóle występuje czy raczej dopinasz wszystko do tego samego poziomu targetu?

@cleo78

Klaudka
@@cleo78

Ale co to znaczy, że pierwsza pensja zweryfikowała wszystko. To pracownik jak podpisuje umowę to nie wie ile dostanie kasy za miesiąc pracy? To jakaś niespodzianka czy o co chodzi? Nie było info o pensji?

@rudy102
@Klaudka

Kazik

Jeśli ktoś obecnie czyta tę wiadomość, zainspirowany ogłoszeniem pracy w tej pseudo firmie, która w rzeczywistości nie spełnia swoich obietnic, to zdecydowanie warto zastanowić się, czy warto inwestować swój czas i energię w udział w procesie rekrutacyjnym. Dla wszystkich potencjalnych kandydatów i obecnych pracowników chciałbym przekazać jedną ważną myśl: szanujcie samych siebie oraz swój cenny czas! W tej firmie jesteście lub będziecie dla jej zepsutego szefa NIKIM.

Niedoszłypracownik

Kuba
@Niedoszłypracownik

Tedi

Firma kanty (usunięte przez administratora) Zrobili mi 2 lata temu instalacje fotowoltaiczne, nie ustawili odpowiednio falownika, zakończyli działalność instalacyjna, gdy się zgłosiłem żeby mi te ustawienia zmienili, a powinni to zrobić po pierwszym uruchomieniu, powiedzieli że gwarancja się skończyła i powiedzieli że wyślą serwisanta ale na mój koszt. To przestawienie to 2 minuty pracy. Tak traktują klientów. Nie polecam tej firmy.

Fizo

Wyraźnie panuje tam kompletny chaos, co jest widoczne w ogromnym przemiale ludzi. Taka sytuacja wpływa negatywnie na atmosferę w miejscu pracy i sprawia, że pracownicy nie czują się stabilnie. Szef firmy odejmuje pracownikom z wypłaty za ich pomyłki, dodatkowo jest rozpieszczonym mamim synkiem i tworzy toksyczną atmosferę pracy utrudniając efektywną komunikację oraz współpracę. Płaca w tej firmie jest słaba, dużo pracowników pracujących bez umowy. Takie są moje odczucia o tej firmie, a jedynie byłem na rozmowie w sprawie pracy. Całe szczęście udało mi się porozmawiać z pracownikiem firmy, który mi odradził pracę w tym miejscu.

Ula
@Fizo

A na jakie stanowisko była ta rozmowa kwalifikacyjna? I kto ją prowadził?? Rekruter czy właśnie ten pracownik, który odradził pracę tu?

Maja

Jakiś czas temu mieli ogłoszenie i szukali kogos jako Stanowisko Kierownik Sprzedaży Internetowej (e-commerce). Tam dawali pensję w ogłoszeniu 6300 - 10 000 zł miesięcznie. Dodali tez info, że jest jakiś system premiowy. Znaczy, że do tej pensji dochodzi premia, czy w te kwoty jest już premia wliczona?

git
@Maja

Dostaniesz najniższą krajową plus premię "uznaniową"

@git

Heh a kto uznaje, że ktoś dostanie premię i jakiej wysokości? Kto o tym decyduje podczas ustalanai premii?

Interesuje mnie praca na stanowisku Specjalista Ds. Zakupów. Czy 5300 PLN podczas pracy na pełen etat są w tej branży satysfakcjonujące?

Rekrutacja

Ja nie wiem co trzeba miec w glowie zeby kandydata na stanowisko handlowiec opiekun klienta, wypytywac na temat pracy w e-commerce od stony aukcji i jak firma dzialala, i co trzeba zrobic zeby na allegro uzyskac wielowariantowosc albo co to produktyzacja jak to sie ma nijak do stanowska oferowanego. Takze o wypytywanie programow narzedzi do e-commerce. Bo koedys sluchajcie to hit ta osoba tez sie zajmowala e-commerce :D i co chciala sie dowartosciowac na tej zasadzie ze cos tez na ten temat wie xd. Przeviez to nie na temat. Nie rozumiem, to marnowanie czyjegos czasu i zadawanie pytan nie zwiazanych z przyszlym stanowiskiem. I oczywiście ze w dtuga stone to nie działa bo nic sie nie dowiedzialam na temat firmy i stanowiska. Przepytano mnie pod kątem nie wiem czego sama ??? Mam tylko jedno pytanie gdzie jest sens? I czy ta osoba co przeprowadza te rozmowy powinna tym sie zajmowac? Bo ja mysle ze nie ;) Ps. rownie dobrze moglam wyjsc z tej rozmowy bez wytlumaczenia ponieważ tak nie powinny byc prowadzone rozmowy, dwa mogliscie telefonicznie taka rozmowe bezsensowna przeprowadzic. Gratuluję dla rekrutera :)

C
@Rekrutacja

Podbijam

Haha
@Rekrutacja

Prowadzacy te rozmowe kwalifikacjna musial miec jakas traumę z e-commerce, ewidentnie mial male poczucie własnej wartości. Racja, szkoda czasu na takie rozmowy, bylo wyjsc w trakcie rozmowy adekwatnie do sytuacji.

Zostaw merytoryczną opinię o Ecoabm Kamil Andruszkiewicz - Białystok

• Jak się pracuje w Ecoabm Kamil Andruszkiewicz?

Zobacz opinie na temat firmy Ecoabm Kamil Andruszkiewicz tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ecoabm Kamil Andruszkiewicz?

Ecoabm Kamil Andruszkiewicz
  • Gen. Stanisława Maczka 52 lok. 2