Opinie o Lumeris Sp. z o.o. w Białystok

Poniżej przeczytasz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lumeris Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Lumeris Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lumeris Sp. z o.o. w Białystok

Konrad Nowy wpis

Usługa wykonana. Pieniądze w terminie.

Na Sportowo ODZ Nowy wpis

Korzystałem z usług firmy. Kryształy wyszły bardzo piękne. Idealnie nadają się na puchary dla zwycięzców. Jeszcze raz dziękuję za tak profesjonalne podejście.

Piotr T Nowy wpis

Od momentu dołączenia do zespołu doświadczyłem profesjonalizmu i zaangażowania ze strony zarządu i kolegów z pracy. Firma Lumeris jest nie tylko rzetelna, ale także wyjątkowo skrupulatna w swoich działaniach. Bezproblemowo załatwiane są wszystkie sprawy, a nasze wypłaty zawsze są terminowe i kompleksowo zorganizowane. Co więcej, uważam, że pracując w Lumeris, jestem otoczony profesjonalistami w swojej dziedzinie, którzy nie tylko doskonale znają się na tym, co robią, ale także potrafią współpracować w zgranym zespole. Ich zaangażowanie w rozwój każdego pracownika i dbałość o dobre relacje międzyludzkie sprawiają, że praca w firmie jest nie tylko satysfakcjonująca, ale również inspirująca. Jestem dumny z tego, że mogę być częścią tak godnej zaufania organizacji jak Lumeris Sp. z o.o. i szczerze polecam ją każdemu, kto szuka miejsca pracy lub współpracy, gdzie profesjonalizm, uczciwość i zaangażowanie są na pierwszym miejscu."

Wiktor Nowy wpis

Przyszedłem na praktyki do Lumeris sp zoo 4 tygodnie temu. Dużo doświadczenia praktycznego ale również teoretycznego, które pozytywnie wpłyną na moją przyszłość. Pozytywna atmosfera pracy wśród profesjonalistów w swoim fachu tworzy idealne środowisko do poznawania nowych umiejętności nie tylko w dziedzinie grawerowania w szkle. Jest to świetne miejsce do odbycia praktyk jak i dłuższego stażu.

Rozmowa kwalifikacyjna to zwykle stresujące wydarzenie. Czy ta w Lumeris Sp. z o.o. się do takich zaliczała? A może wręcz przeciwnie? Czekamy na Twoją opinię.
Jakub

Przyszedłem tutaj na praktyki i bardzo owocnie je spędziłem. Dowiedziałem się wiele nowych rzeczy od profesjonalistów. Atmosfera w firmie była bardzo przyjemna i profesjonalna. Dowiedziałem się wiele nie tylko o grawerowanie w szkle, ale także o modelowaniu 3D, retuszu zdjęć i wielu innych rzeczach. Było to dla mnie na pewno przyjemne i kształcące doświadczenie.

Kryształy 3D

Rozmowa kwalifikacyjna przebiegla sztywnie. Bardzo bardzo duzo pytan zbędnych :) typu definicji ,,co znaczy bycie niemilym" ,,co znaczy komunikacja" ,,co znaczy...." ? Duzo tez niepotrzebnego drążenia, gorzej niz na komisariacie czy z rozmowa z dochodzeniowki i policja. Sadze, ze wlasciciel firmy powinien zupelnie inne pytania odnosnie np pracy czy osoby. Naprawdę zmudna rozmowa, oporna, JAŁOWA, nudna, na ktorej chce sie wyjsc. I tutaj z calym szacunkiem ale rozmawia sie jak z osoba oderwana od rozmow kwalifikacyjnych. Nie rozumiem tez samego podejścia ponieważ to nie jest praca na wysokim stanowisku, zwykly szary pracownik i tu uwaga za najniższą krajową. Wiec juz na samym początku takiej rozmowy nic dobrego nie wróży, co najwyżej wyzysk pracowniczy. Przedstawienie szefa obowiązkow ,,kazdy pracownik zajmuje sie wszystkimi obowiązekami, poniewaz czesto nie ma pracownikow, ktorzy sie tym zajmuja" Co???? To znaczy, ze kazdy sobie chodzi jak chce do pracy i nie jest odpowiedzialny za swoje stanowisko? I ktos inny musi przychodzic i zajomowac sie wszystkim na tych stanowiskach? Przeciez to absurd, chyba, ze to sami studenci za najniższą krajową na zleceniu z podejciem przejciowym do pracy. To polecam nie zawracac glowy dla pracownikow, ktorzy chca pracowac na stale i nie sa studentami, jak ktos umie przeczytac cv to sobie poradzi. Naprawdę smiesznych rzeczy mozna bylo sie dowiedziec i posluchac smiesznych pytan z malo intelektualna osoba. Reasumując firma nie jest nastawiona na rozwoj, bardziej na wyzysk i niskie pensje, poniewaz nie potrafi rozwinac sie przez taki system pracy jaki oferuje. Jestes odpowiedzialny za nic i za wszystko. Jeszcze odniose sie do przeogromnej rotacji w tej firmie, co miesiac lub co pare miesiecy pojawia sie te same ogloszenie o prace. Nie jest to spowodowane rozwojem, ale mozna sie domyślić z czego wynika ta rotacja na rozmowie w Kryształy (usunięte przez administratora) Mala firma bez potencjalu i ambicji prowadzona na bylejakości. Jak ktoś szuka czegos konkretnego to nie polecam marnowac czasu, ponieważ rozmowa dlugo trwa, z ktorej nic, a nic nie wynika. Mogliby podeslac te innowacyjne pytania o definicje w wordzie dla kandydatów, zaoszczedziloby to znacznie czas, tym którym nie chca uczestniczyć w takich typu rozmowach i czas firmy, ale jak ktos sie nudzi w firmie to nie patrzy na swoj i czyjś czas :).

Ewelina

W ogłoszeniu w sieci na stanowisko Pracownik administracyjno-biurowy napisali że można być w trakcie studiów. A wiecie czy firma pozwala dostosować godziny pracy do zajęć na uczelni? Jest jakaś elastyczność?

@Ewelina

Biorą kogo popadło i nie wiedzą kto czym się zajmuję i czym się ma zająć. Firma zajmuję sie wszystkim i niczym. Więc się nadasz jako studentka, ludzie, którzy szukają czegoś konkretnego i na stałe na pewno się nie odnajdą. Tym bardziej że oferowana jest tylko umowa zlecenie i najniższa krajowa.

Cześć, Pytanie w kwestii miejsca zatrudnienia. Czy firma oferuje kursy doszkalające? Czy firma oferuje umowe o prace? Czy rozmowa rekrutacyjna jest kilkuetapowa? Dziękuje za odpowiedź.

Konto

Nie oferuje kursow zadnych, firma stoi w miejscu i nie rozwija sie. Nie oferuje umowy o prace, w te miejsce jeszcze nie doszla taka forma zatrudnienia. Umowa zlecenie i najnizsza krajowa. Rozmowa kompletnie niekompetentna, wiec nie wiem jak moglaby wygladac w tym miejscu kilkuetapowa.

@Konto

I do tego zlecenia nie dorzucają może jakiejś premii czy benefitów?

Konto
@Urszula

Nie, nie dorzucaja, co najwyzej pracy

@Konto

A nie, to pracy bym nie chciała raczej więcej no chyba, że lepiej wynagradzane? To czego tak naprawdę wymagają?

'
@Urszula

Jakie lepiej wynagradzane, w takiej firmie powinnas sie cieszyc z najnizszej krajowej na zleceniu i jeszcze dziekowac za prace :D a jakby mogli to by z checia nie placili. Wymagaja tak jak ktos wspomnial wcześniej wszystkiego i niczego. Polskie cebule rosna w sile z januszami biznesu na Podlasiu.

C

Jest przeogromna rotacja i ciagle ogloszenia wiec niechetnie. Rotacja nie wynika z rozwoju firmy, tylko z ciaglej wymiany kadry pracowniczej na inna.

@C

No cóż, to w takim razie słabo zaczyna to wyglądać. Ale ciekawe jest to, że wciąż znajdują się chętni to dla firmy pewnie też jakiś znak? No bo to jak niby wyjaśnić?

Niebiesko
@Urszula

Ludzie przychodzą i odchodzą jest ogromna rotacja. Popracują miesiąc i odchodzą następnej osoby szukają. I tak w koło, tak to wyjaśnić i żaden to znak. Znak taki, ze firma slabo zarządzana, rotacja o niczym dobrym nie świadczy w firmie. Jeszcze wspomne za najniższą krajową na zleceniu. Rozmowy też są prowadzone tragicznie. Kreowanie sie na profesjonalistów, a nawet nie potrafią prowadzić rozmów i na odwrót wychodzi ,, niż zamierzany cel" Śmiech na sali, żałosne.

Rozmowa

Ze tez takie firmy sie utrzymuja. Az dziwne. Jakos mnie nie szczegolnie dziwi rotacja pracownicza po rozmowie kwalifikacyjnej z szefem.

Zostaw merytoryczną opinię o Lumeris Sp. z o.o. - Białystok

• Jak się pracuje w Lumeris Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Lumeris Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lumeris Sp. z o.o.?

Lumeris Sp. z o.o.
1.9/5 Na podstawie 9 ocen.
  • Praw Kobiet 6
    15-535 Białystok