Opinie o Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji w Białystok

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji. Znajdziesz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Wyroby szklane - obróbka szkła

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji w Białystok

Jan Ł.borodo Nowy wpis

Witam! Cały czas ogłoszenia na operatora.mechanika.itd..,ludzie się zwalniają czy jak?

Obserwator Nowy wpis

Czy skomplikowany jest proces rekrutacji na stanowisko Inżyniera procesu? Kto z osób, które brały już udział opisałby, ile etapów z kim i o czym? W oparciu o co można dyskutować, ile się otrzyma podstawy z przewidzianego przedziału 4 500–6 000 zł brutto?

LG

Stawka na czas przyuczenia na granulator ok.20zł/godz. Jak się nauczysz i sobie radzisz dorzucą z 2zl. Poza tym dodatki za pracę w nocy, weekendy i święta. Czasami premia. Po czasie jak dojeżdżasz autem masz ryczałt za dojazdy. Dobre to że praca zmianowa po 12 godz. i masz dużo czasu poza robotą. Poza tym chyba podobnie jak w innych małych firmach dobra atmosfera i nie ma nadymania się przez wyższych lub starszych pracowników.

Wiesław Chuiński Nowy wpis
@LG

Jaki jest okres przyuczenia ? 20 zł na rękę ?

LG

Jak teraz się pracuje jak gorąco.

Anna Nowy wpis
@LG

A jak Ty pracowałeś to jak było?

Czy zechciałbyś podzielić się z nami wrażeniami ze spotkania rekrutacyjnego w firmie Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji? Jak oceniasz poziom trudności oraz atmosferę spotkania? Z chęcią dowiemy się wszystkich niezbędnych szczegółów dotyczących przebiegu rekrutacji.
Wiesław Chuiński

Jaka jest umowa i stawka na początek?

Iza
@Wiesław Chuiński

A o jakie stanowisko Ci chodzi?

A to wszystko jest lipa
@Wiesław Chuiński

Nie mam czas zjeść, czy pójść do toalety no i musisz zność humory kierownictwa.

@A to wszystko jest lipa

Zgadza się pracuś z Ciebie straszny. Nie ma kiedy zjeść ale XXL już za małe. Jak przyszłej to byłeś tylko XL. No i do roboty się nie garniesz tylko ciągle narzekasz i co raz na zwolnienie lekarskie a my za Ciebie musimy sprzątać pod granulatorem. Jak bym był kierownikiem to dawno bym Cię zwolnil takiego lenia.

@Wiesław Chuiński

Stawka jak opisane w poprzednim poście a umowa od jakiegoś czasu tylko o pracę. Kiedyś były zlecenia ale chyba już zrezygnowali z tej formy

@Marek

Studenci tu nie pracują?

Marzena

Widzę Waszym zdaniem praca jest ok. Piszecie też, że awans jest uzależniony od wiedzy pracownika. Tak z ciekawości i z doświadczenia jakby ktoś mógł powiedzieć po jakim czasie mniej więcej się go dostaje i w jakiej wysokości?

Jo nestor
@Marzena

Awans zależy od tego czy będziesz robić kierownictwu ciepłe kakao i śpiewać przy tym pociąg do gwiazd.

@Jo nestor

I o takie proste? To w pracy tutaj niczego kompletnie nie trzeba osiągać?

Mikołaj

Spóźniają się z wypłatami!

Czy pracownicy w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji dogadują się między sobą?

Szakir

Niestety Lagun lubi donosić :/

W dniu dzisiejszym w tym roku
@Szakir

A co takiego Lagun do donosi?

Klapki kubota

A czy bon swiateczny jakis jest na swieta?

Marian
@Klapki kubota

Nic nie ma

Sebastian
@Marian

Nawet szacunku.

Jak długo trwa proces awansu w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji?

Awans jest uzależniony od wiedzy i zaangażowania pracownika. Różne okresy uzależnione też od wakatu. Czasami trzy miesiące.

Klaudia

Macie bony żywnościowe ?

Maniek

Czy zaklad jest zabezpieczony od koronawirusa? Chodzi o plyny, maski, (usunięte przez administratora)?

Jakie jest podejście kierownictwa do pracowników w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji?

Kermit

Nie ma żadnych problemów, można się porozumieć w każdej sprawie.

@Kermit

A jak z tą restrukturyzacją w Lsa? Jakieś zmiany dla pracowników są widoczne? Czy ich nie dotyczą?

SS
@Monika

A o jakie zmiany pytasz konkretnie? Twoje pytanie nic nie wnosi.

Kermit

Zwyczajnie, jedni odchodzą nowi nie przychodzą- podobnie jak wszędzie praca jest a pracowników brak.

Czy zdarzają się nadgodziny w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji?

Kermit

Jak najbardziej są płatne nadgodziny. Zwłaszcza że notorycznie brakuje ludzi do pracy.

Podpowiedzcie jaka jest aktualnie sytuacja w firmie i czy warto aplikować?

andrzej

na produkcji nie płacą za okres przyuczenia /kilka dni/, praca w hałasie, pyle popiołowym, wyziewach z pieca

@andrzej

Nie ma takiej opcji. Płacą od 1- dnia pracy, szkolenia również.

Weź pracowałem
@andrzej

Pracowałem na granulatorze i jak przychodzili nowi do przyuczenia to mieli płacone od pierwszego dnia nauki. Kierownik to nawet pozwalał przed podjęciem decyzji o pracy poobserwować co się robi na tym stanowisku. Tylko zabronił cokolwiek robić.

@jde
@andrzej

@andrzej No na pewno przed podjęciem pracy nie wiedziałeś, że w zakładzie wykorzystują popiół i że będzie pyliło i że hałas będzie. Za czas szkoleniowy też się płaci. Robota na produkcji jak robota na produkcji. Tyle w temacie.

FG
@andrzej

Płacą normalnie wiec nie wiem o czym piszesz ale zgodzę się że praca w pyle - więc trzeba nosić maski

FG

Praca generalnie ok.

@Event, miałeś doświadczenie w pracy dla LSA produkcja kruszyw? Piszesz, że już nie pracujesz dla tej firmy - jaki wpływ na podjęcie decyzji o zmianie pracy miały warunki oferowane przez przedsiębiorstwo? Wielu kandydatów do pracy zagląda do serwisu, warto dodać komentarz, który będzie dla nich pomocny.

Event

Kamil to nie za bardzo tak pisać. Razem pracowaliśmy na zmianach to wiem, że jak Ci się pomylili z naliczeniem godzin to cały zakład wiedział choć mówiłeś, że kierownik poprawił i po sprawie. Mnie też to raz spotkało ale nie musiałem się wykłócać tylko zgłosiłem i po problemię. Też już nie pracuję ale nie mam takiego zdania o tej firmie. Nie było źle. Zresztą jak pamiętam nie pracowałeś tam krótko. A awans to wiesz, że jak zrobiłeś głupotę to Ci nie dali, dobrze że nie wyrzucili.

Zostaw merytoryczną opinię o Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji - Białystok

• Jak się pracuje w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji?

Zobacz opinie na temat firmy Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji?

Lsa Sp. z o.o. w Restrukturyzacji
  • Gen. Wł. Andersa 3