Opinie o Vervano Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej przeczytasz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Vervano Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Vervano Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Vervano Sp. z o.o. w Warszawa

Jak na firmę, która w branży transportowej działa od trzech lat, co można sprawdzić w stosownym rejestrze z firmami, zaskakuje tak duża liczba wpisów. Większość z nich to jakieś skargi na rzekomo nieuregulowane należności. Miłą odmianą od pozostałych komentarzy byłyby słowa wyjaśnienia od jakiegoś pracownika. Może udałoby się dowiedzieć, czy firma wywiązuje się z płacenia wynagrodzeń i jakie to mogą być kwoty?

Amadeusz Burda TZM Kalisz Nowy wpis
@Piotr

Firma płaci na czas, nie wiem skąd te negatywne wypowiedzi. Pracujemy cały czas i jest wszystko w porządku. Polecam współpracę.

Adam Nowy wpis
@Amadeusz Burda TZM Kalisz

Oszuście zakłamany. Ta firma nigdy nie funkcjonowała. Osobiście znam właścicieli tej firmy. Ktoś się podszywa pod tą firme i (usunięte przez administratora) przewoźników. A właściciele firmy którzy nigdy nie rozpoczęli działalności jeżdżą po całej Polsce i się tłumaczą przed sądami!!! Piszesz pozytywny komentarz bo jesteś jednym z nich!!!!!

Firma raczej nie z Warszawy, a z Poznania i zgodnie z sądowym rejestrem działa. Tylko skąd się biorą te wszystkie komentarze o niepłaceniu, czy wyświetlające się w przeglądarce serwisy handlujące długami, skoro wyjaśnianiano ostatnio, że kasa jest na czas? Ktoś to może na dziś potwierdzić z punktu widzenia pracownika?

Adam Nowy wpis

Firma nie funkcjonuje. I nigdy nie funkcjonowała. Ktoś podszywa się pod tą firmę i (usunięte przez administratora) ludzi z pieniędzy. Wiem bo sam jeżdżę po różnych sądach w tej sprawie. Nie spolpracujcie z tą firmą.

Tomasz

poratujecie kontaktem do firmy?

Edward
@Tomasz

dzwoń do kancelarii podanej wyżej, firma to przekręt musisz to zgłosić

Joanna

Witam i dziękuję serdecznie za kontakt!! Złożyłam sprawę u Panów z tej kancelarii i miejmy nadzieję że się uda!

Jak wspominasz rozmowę kwalifikacyjną w firmie Vervano Sp. z o.o.? Czy warunki oferowane przez pracodawcę zgadzały się z informacjami zawartymi w ogłoszeniu? Jak przebiegło spotkanie? Podziel się swoimi wrażeniami.
731 5O4 996

Poszkodowane osoby proszę o kontakt. Udzielę informacji i doradzę jak odzyskać swoją należność.

@731 5O4 996

Ale piszesz to w kontekście tej konkretnej firmy? Twierdzisz, że ktoś tutaj został przez nich poszkodowany?

@731 5O4 996

leczyć się. bo zaraz ty będziesz poszkodowany spamerze

Transport
@Adam

Nie oddajecie pieniedzy ludziom, bardzo dobrze ze ktos sie za was bierze !!!

@Transport

Za ciebie barani łbie weźmie się psychiatra. Nudzi ci się? Nikomu nie jesteśmy dłużni żadnych pieniędzy!!!!!!!!!!! Będzie cię słono kosztować wypisywanie takich bzdur, bo pomówienia są karalne, spotkamy się w sądzie!!

biggi
@731 5O4 996

kto jeszcze nie otrzymał od nich kasy?

@biggi

No i kto kasy nie otrzymał (usunięte przez administratora) stąd spamerze i nie wypisuj bzdur!!! Nawet odwagi nie masz, aby podpisać się z imienia i nazwiska.

Artur
@Adam

mi też nie zapłacili, sprawa jest juz w kancelarii

Wanda
@Adam

Czyli firma ma wszystkie sprawy uregulowane i jest wypłacalna, tak?

Jarek82

radkowski
@Wanda

nie

Agata

A ty miałeś jakiś problem? Udało Ci się odzyskać pieniądze?

heniu

lipa nie polecam, nie płacą

Agata
@heniu

A ile Ci nie zapłacili? Zgłosiłeś to gdzieś?

Arek

Sprawdzałem ich w BIG-u. Zalegają firmie faktoringowej ok. 10000, 00 PLN. Zasada jest taka: nie płacą Faktorowi, nie zapłacą przewoźnikowi. Rozmawiałem z nimi na ten temat, to zwalali winę na (usunięte przez administratora) księgowa. Odpuściłem sobie zanim zacząłem. Najlepiej sprawdzić klienta u Faktora, oni mają różne info o takich artystach.

BAJKOPISARZ
@Arek

AREK TY JESTEŚ LEPSZY NIŻ ANDERSEN. BAJKI POWINIENEŚ PISAĆ, MARNUJESZ SIĘ TU CZŁOWIEKU.

xD

Tobie psychiatra już nie pomoże xD

Arek
@BAJKOPISARZ

Może i bajkopisarz według Ciebie, ale osobiście przerabiałem kilku takich artystów. A później płacz na FB, że frachtów w miesiącu za 10000€, tylko firma nie płaci. Jeżeli uważasz, że wszystko z nimi Ok, to szerokiej drogi. Było kiedyś pytanie, więc odpowiedziałem. Życzę powodzenia.

@Arek

Współpracował pan? Proszę o podanie pańskich danych, na pewno nie zostawię tak tego. Szkaluje pan moją firmę i będą wyciągnięte konsekwencje prawne!!!!

@Adam

A istnieje możliwość, że po prostu pomylił forum czy coś? Bo rozumiem, że żadne przytoczone sytuacje na fb nie miały miejsca?

Aleksandra

Jak tak patrzę na forum widzę chyba coś o jakiś windykacjach. Firma miała może jakieś problemy z niewypłacalnością czy to jakiś sztuczny spam jest? Orientuje się ktoś?

TransMar
@Aleksandra

Firma zalega ludziom bardzo dużo kasy, kupują spółkę za spółką i nie płacą przewoźnikom!!

Bzdury
@TransMar

Co to za bzdury!! Pisanie takich oszczerstw jest karalne!

kancelaria
@Bzdury

TO nie bzdury tylko prawda !!!

Danuta
@kancelaria

A skąd niby wiesz ze to prawda?

@Bzdury

Jeśli tak to dlaczego oni tak zmyślają i robią z tego jeden wielki harmider?

xD
@Aleksandra

Dlatego, że busiarz siedzi na obszczanym parkingu i się nudzi, więc wypisuje głupoty. Niech lepiej pobawi się penisem, będzie miał większy pożytek z tego niż z pisania bzdur i pomówień na goworku.

@xD

Haha, ok dzięki za sprostowanie.XD ale dalej spam z tymi windykacjami się pojawia, serio myślisz, że to dalej on skoro padło tu jasne info, że to karalne?

Rob559

Firma Vervano to (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) Nie wypłacają żadnych pieniędzy przewoźnikom. Mnie też nie wypłacili 11tys euro. A taki ch jak ja znam wielu.Wystarczy sprawdzić na forach transportowych... Nie długo moja sprawa idzie do sądu karnego i cywilnego. Sprawa zgłoszona w prokuraturze...Tak że wszystkie wątpliwości co Vervano są rozwiązane....

Robson555

Tak.Nie wypłacają pieniędzy.Firma widmo.(usunięte przez administratora)

Honorata
@Robson555

Od dłuższego czasu nie wypłacają już pieniędzy?

Janek

Informacje w sprawie 881.501.751

Capela M.
@Janek

Dziękuję!!! Duża kwota wróciła...

TOMASZ

Potwierdzam. dobrze że się skontaktowałem bo świeże podejście

Zostaw merytoryczną opinię o Vervano Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Vervano Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Vervano Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 4.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Vervano Sp. z o.o.?

Vervano Sp. z o.o.
3.5/5 Na podstawie 13 ocen.
  • Kielecka 41A lok. 8
    02-530 Warszawa