Opinie o Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy w Katowice

Poniżej przeczytasz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy. Znajdziesz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Pozostałe firmy

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy w Katowice

Czy w Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy obowiązuje nienormowany czas pracy? Czy Sekretarka / Sekretarz umożliwia pracę zdalną? Jest ogłoszenie z 15 września na Pracuj.pl.

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy?

Agnieszka Nowy wpis

Polecam Ci pójść do innej kancelarii, bo jeżeli Partnerom tej brakuje elementarnej wiedzy prawniczej , jak chociażby z jaką datą powinno być złożone pełnomocnictwo , to wiele siw tu niw nauczysz …

Agnieszka Nowy wpis

(usunięte przez administratora) Człowiek , który nie jest godny zaufania . Który miał palcem dwa razy pokazany błąd, ale dalej uważał, ze zjadł wszystkie rozumy…polecam fragment : „A jak coś nie wyjdzie , to także wiadomo , do kogo mieć pretensje” . O ironio … nie mogę uwierzyć , ze zamieniłam swoją własną wiedzę na temat pełnomocnictw na krnąbrność i upór kogoś, kto już wyraźnie nie ogarnia …

Agnieszka

Szanowni Czytający, omijać szerokim łukiem : Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy ul. Dąbrowskiego 22/105 40-032 Katowice tel. (32) 2014456 faks (32) 2014458 www.prawozamowienpublicznych.pl. Pan J.Klatka to pewny siebie prawnik, który nie tylko nie poświęca należytej uwagi prowadzonym przez siebie sprawom, co jeszcze nawet mając palcem pokazany błąd, tkwi w nim z rzadko spotykaną butą. Składał nasze odwołanie do KIO i nie tylko odwolanie przygotowane zostało z 2 dniowym opóźnieniem w stosunku do obiecanej daty, co dalej zostało przesłana do nas , jako Klienta, z wyznaczonym czasem około pol godziny na sprawdzenie i odniesienie się, a na koniec załączone zostało do niego nieważne pełnomocnictwo do reprezentacji . Dalej, pomimo możliwości jego sanacji i załączenia poprawnego (po wezwaniu KIO!!!) , które było załączone we wcześniejszych aktach postępowania , prawnik dwukrotnie pytany przeze mnie o to, czy faktycznie data pełnomocnictwa może być późniejsza aniżeli czynność , do której podjęcia jest ono potrzebne, dwukrotnie odpisał, ze tak uważa i zdania nie zmienia… Odwołanie zostało oczywiście cofnięte. Zamówienie na ponad 6 mln utracone . Jedyne , co Pana J.Klatkę interesowało, to przelew jego wynagrodzenia . A poziom nonszalancji nijak ma się do wiedzy , która w zakresie pełnomocnictw jest elementarna , a przynajmniej elementarna być powinna. Dramat. Zal i niepowetowana strata .

logo firmy Specjalista psychoterapii uzależnień
logo firmy Kierownik biura – EV Academy Manager
Piaseczno
NRF Poland Sp. z o.o.
logo firmy Pracownik działu eksportu z językiem niemieckim
Bydgoszcz
AA Euro Recruitment Poland Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy - Katowice

Kancelaria Radców Prawnych Klatka i Partnerzy
  • Dąbrowskiego 22 lok. 105