Opinie o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi dla firm - pozostała działalność

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. w Katowice

Emi77

Dzień dobry, piszę ten post spontanicznie, przy kawce środowej, pewnie będzie trochę bez ładu i składu. Korzystam ze wspolpracy z biurem i dziwią mnie trochę niektóre wpisy.. u mnie narazie wszystko działa sprawnie, nie jestem moze zasypywana ofertami, ale tez taka informacje otrzymalam podczas rozmowy. kiedys korzystalam z innego biura, ktore juz nie istnieje, i majac porownanie, duet wychodzi w moich oczach lepiej. moj dobry kolega poznal w tym biurze swoja narzeczona, takie rzeczy dzieja sie, jest to trudny temat - niezaleznie czy korzysta sie z tindera, sympatii, badoo czy jeszcze czegosinnego, po prostu bardzo trudno jest poznac kogos i cos fajnego zbudowac... siegnelam wczoraj po magazyn PANI i tam dokladnie wszystko jest napisane, podppisuje sie pod kazdym slowem tej dziennikarki. jesli jestescie w zwiazkach, dbajcie o nie.. jak to mowia u sasiada trawa jest zawsze bardziej zielona.. dopiero jak czlowiek zostaje sam, zdaje sobie sprawe, jak trudno jest na nowo zaufac, poznac, pokochac. i dlatego jestem w biurze! pozdrawiam wszystkich!

rozczarowana

W październiku dobiega końca moja umowa. Otrzymałam dotąd 3 propozycje. Dwóch panów nie wykazało zainteresowania mną, jeden dzwonił, ale był z daleka i szukał raczej gospodyni domowej. I cisza. Podesłałam nowe zdjęcia - nie zostało to nawet skomentowane i nie wiem, czy trafiły na moją wizytówkę. Do mojej pani opiekunki nie mogę się dodzwonić, na maile nie odpowiada. Potwierdzam opinię, że biuro naciąga klientów na niemałe przecież pieniądze. Żałuję, że nie poczytałam opinii przed podpisaniem umowy. Oczywiście zakładam również, ze może nie ma kandydatów z moimi wymaganiami, ale myślę, że kultura wymagałaby, aby o tym poinformować.

@rozczarowana

Szanowna Pani, trudno nam odnieść się do Pani opinii, gdyż nie wiemy, kto jest jej autorem. Bardzo proszę o kontakt z naszym dyżurnym konsultantem pod nr 505 199 095, względnie prosimy o wysłanie wiadomości e-mail / telefon do konsultantki, która prowadzi Pani program. Nie jesteśmy w stanie napisać, co zawiodło w komunikacji między Panią a biurem. Proszę nie sugerować się czasem trwania umowy; każdy z naszych konsultantów podchodzi elastycznie do współpracy z Klientem - od czasu trwania umowy ważniejszy jest jej przebieg - i to zawsze mocno podkreślamy! Obszar, w jakim poruszamy się, jest bardzo delikatny; każdy Klient jest inny, każdy program jest inny. Umowa nie może zakończyć się, jeśli udało się wymienić tylko trzy kontakty. Jeszcze raz zachęcamy Panią do kontaktu z nami! Serdecznie pozdrawiamy, konsultanci Duet

Prawda
@rozczarowana

Witam. Czy można prosić o kontakt e-mialowy ? Jestem klientka biura i chcę rozwiązać umowę… podaje e-mail : malgorzatarol79@gmail.com ?

Hanna

Dzień dobry, dobrze czytać te wszystkie posty, bo po wakacjach, jak już zląduję na dobre, mam w planach wizytę w biurze. Osobiście nie mam żadnych doświadczeń związanych z portalami i raczej unikam wszelkich mediów społecznościowych, choć praca czasem "każe" gdzieś się pokazać i coś powiedzieć. Niedawno trafiłam na wywiad z pracownikami w/w biura i chciałabym przekonać się osobiście, jak to wszystko wygląda.

m.
@Hanna

nic nie tracisz, nie będąc na portalach. Ten najslynniejszy, na literę T - odradzam. Biuro jest zdecydowanie bardziej godne polecenia.

Tomasz
@m.

zgadzam się. Niebo a Ziemia, usluga takiego centrum zapoznawczego jest wiarygodna, realna, w moim przypadku - skuteczna... przede wszystkim cenię ją za to, że sam "nic nie muszę" - nie muszę zakładać nigdzie konta, upubliczniać swoich danych, udostępniać zdjęć, pisać, przekonywać, że jestem warty rozmowy czy spotkania. To robi za mnie biuro, mnie zostaje tylko komfort "wyboru". Czego chcieć więcej? Znam osobę, która znalazła za pośrednictwem Duet żonę, więc - jak widać, są możliwości.

AdrianM
@m.

Portale nie są złe, ale to fakt, trzeba mieć czas, cierpliwość, twardą skórę i łeb na karku. Ja mam tylko te dwie ostatnie cechy, dlatego właśnie zdecydowałem się trochę w ciemno i wykupiłem abonament w biurze, na efekty trzeba poczekać, ale sama idea tej firmy i sposob, w jaki otrzymuje kontakty, dziala na korzyść.. Na portalu tez jestem, nigdy nie wiadomo.. wszystko jest dla ludzi

@AdrianM

Szanowny Panie, zgadzamy się z Pana opinią – dobrze być w różnych miejscach, bo w różnych miejscach mogą być wartościowi ludzie. Im więcej takich miejsc, tym więcej możliwości na fajne, ciekawe znajomości. P.S. Jest nam miło, że wziął pod uwagę również nas w tym wyborze! Pozdrawiamy, dobrego weekendu! Duet

Zainteresowana

Wczoraj znalazłam artykuł o szukaniu miłości w moim ulubionym babskim magazynie "PANI" - swoją drogą, warty przeczytania, duży przekrój tematyczny, od aplikacji po wlaśnie biuro matrymonialne. Przekonująco napisane, szczegolnie wlasnie ten fragment o Duet, : "Pomagamy w szukaniu przyjaciela, partnera, towarzysza życia. Przychodzą do nas osoby, które chcą dojrzałej, mądrej relacji. Wylogowali się z randkowych aplikacji, mówiąc nam o tym, co ich tam spotkało. Czują się totalnie "przeczołgani", doświadczyli licznych nieporozumień, emocjonalnego, a czasem i finansowego wykorzystywania. Pracuję od 15. lat w tej branży i coraz częściej słyszę, nie tylko od kobiet - które są z zasady bardziej wrażliwe i ostrożne, ale również od Panów, jak wiele złego spotkało ich w tym wirtualnym świecie". Ja też czuje sie przeczolgana przez internet, można wylądować na psychotropach, pierwszy raz uslyszalam o takim biurze. moje ulubione pismo pisze o takim biurze, wlasnie teraz, kiedy ... i ja chcialabym kogos poznac.. jakis znak chyba.

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Kierownik Regionalnej Sprzedaży
Słupsk
Dominika

Skorzystałam z biura 3.5 roku temu. Od 3 lat jestem w szczęśliwym związku i właśnie oczekujemy dzidziusia :) najlepsza decyzja w życiu! Polecam!

Alexandra

myślę, że warto być w takich miejscach - które skupiają właśnie takie osoby, o które nam chodzi - wolne, niezależne, szukające związku. to, czy z tej mąki będzie chleb, to już jakby inna sprawa - trochę chęci, trochę otwartości, trochę mądrości życiowej, trochę szczęścia też. mój przyjaciel poznał kilka lat temu w takim biurze swoją ówczesną partnerkę, obecnie już żonę. Dziś sama znalazłam się na takim etapie w życiu, że jestem sama. Nie jestem jeszcze gotowa na takie poszukiwania, ale myślę, że wezmę pod uwagę taką instytucję. bo jak nie tam to gdzie? Ola

E.K.
@Alexandra

zgadzam się. Z jednej strony ludzie nie mają się gdzie poznawać, z drugiej - mają trudność w budowaniu relacji. Jako psycholog z wieloletnim stażem zgadzam się z powyższą opinią - dobrze, że są takie miejsca, gdzie nie tylko można poznawać 'takie osoby o jakie nam chodzi", ale i nieco "porandkować" z różnymi osobami, bo dzięki praktyce jesteśmy w stanie wiedzieć, czego chcemy, kogo szukamy i co sami jesteśmy z siebie dać. I po trzecie - świetnie, gdzie przy tym całym procesie "poszukiwania partnera / partnerki" jest ktoś, kto nas wysłucha, coś poradzi, popatrzy na sytuację z boku. Dobre, profesjonalne biuro matrymonialne powinno działać wielopłaszczyznowo, łącząc te wszystkie elementy. Bo nawet, jeśli nie uda się akurat tu poznać tej "drugiej połówki", to można zdobyć wiedzę i doświadczenie, która - być może - zaprocentuje w przyszłości.

Czyżby?
@E.K.

A gdzie jest takie "dobre biuro zapoznawcze"? Na czym polega owa "dobroć" jakiegoś biura? Bo chyba nie na tym, że bierze z góry 100% należności za usługę, której nie wykonało, tzn. Stan przed podpisaniem umowy jest taki sam, a nawet gorszy, niż przed podpisaniem umowy, celem której jest rzekome "za poznawanie się" - chyba tylko biura z naszymi pieniędzmi ????

@E.K.

Szanowna Pani, nic dodać, nic ująć! Staramy się pracować dla Państwa wielopłaszczyznowo; nasza praca nie sprowadza się tylko do wymiany kontaktów, ale również doradztwa, wsparcia, a czasem po prostu zwykłej, ludzkiej rozmowy. Nie możemy odpowiadać za to, co dzieje się po wymianie kontaktów (czy zaiskrzy, czy nie) i nie zagwarantujemy nikomu miłości. My dajemy kontakty, reszta jest już w Państwa rękach. Serdecznie pozdrawiamy! Duet

Oo

Jestem klientką biura już od paru miesięcy i rozważam kolejną umowę. Widzę duże szanse i możliwości, jakich nie mam na co dzień. Praca, dom, nastoletnia córka. I gdzie tu poznać. Portale odpadają na starcie, nie moje klimaty, a może zwyczajnie nie mam w sobie aż takiej odwagi, by ryzykować i pokazywać się całemu światu. W biurze jest dość kameralnie, spotkania z mężczyznami mam raz na jakiś czas. Mogłoby być więcej tych kontaktów, nie ukrywam.. choć też za bardzo nie wyobrażam sobie żeby biegać na spotkania co drugi dzień. Nie jest to usługa idealna, ale w sumie taka branża – ludzkich emocji, nadziei, słabości. Może i mnie powiedzie się, a jeśli nie to trudno, ważne żeby próbować.

@Oo

Szanowna Pani, dziękujemy za miłą rekomendację. Zapraszamy do skorzystania z naszych usług w przyszłości. Pozdrawiamy, Duet

M.M.1975

decyzja o skorzystaniu z usług tego biura to jedna z lepszych decyzji w moim życiu. Gdyby nie jakaś przypadkowo kliknięta reklama, nie wiedziałbym w ogóle o takim miejscu. Mam bardzo dobre wspomnienia - poznałem kilkanaście mega interesujących kobiet. nie miałbym możliwości złapania takich kontaktów w środowisku, w którym funkcjonuję na co dzień. Jestem od jakiegoś czasu w związku z jedną z tych zapoznanych kobiet, świeża sprawa, pożyjemy zobaczymy. Uczestnictwo w takim biurze otwiera horyzonty i daje możliwości na poznawanie wolnych, ciekawych kobiet. Czy to naturalne i romantyczne, czy sztuczne - to kwestia uporządkowania sobie tego w głowie i tyle. Dla mnie nie ma znaczenia, jak i gdzie, ważne, kogo poznam i czy znajomość ma szansę na dalszy rozwój. Michał

@M.M.1975

Szanowny Panie Michale, dziękujemy za podzielenie się swoimi spostrzeżeniami. I bardzo cieszymy się, że wśród tych kilkunastu kobiet, które Pan poznał, udało się spotkać tą "jedyną". Pana słowa często pokrywają się z tym, co słyszymy w rozmowach z naszymi Klientami - będąc wśród nas, mają Państwo możliwość poznawania osób spoza swojego środowiska. Pracujemy dla osób, które czasem poszukują kogoś np z tej samej branży zawodowej ( bo łatwiej o porozumienie, zrozumienie dla specyfiki pracy, bo można z czasem wspólnie coś stworzyć na polu zawodowym), ale również dla osób, które mają przesyt kontaktów biznesowych i chętniej związaliby się z kimś z nieco "innej bajki", by .. pracę zostawić w pracy, móc zmienić perspektywę, nie przynosić spraw zawodowych do domu itp. Panie Michale, trzymamy kciuki za Państwa znajomość! konsultanci Duet

Współpraca i rekomendacja

Z powyższą firmą współpracowałam przy realizacji materiału do miesięcznika Twój Styl - świetna rozmowa z konsultantkami stała się inspiracją do napisania artykułu, który został bardzo dobrze odebrany przez czytelników. Myślę, że jeszcze nieraz będzie mi dane zwrócić się o pomoc do Duet-u - to, w moim osobistym odczuciu, świetne źródło inspiracji o damsko-męskim świecie. Polecam więc firmę do współpracy na polu biznesowym. Agnieszka T.

Edi44

korzystalam z biura w 2018 roku – udalo mi sie stworzyc czteroletni, fantastyczny zwiazek z mezczyzna zapoznanym wlasnie w duet. Ta sielanke przerwal wypadek. Rozwazam powrot do umowy, widze duze mozliwosci, a alternatyw za duzo tez nie ma.....

@Edi44

Szanowna Pani, bardzo nam przykro z powodu zaistniałej sytuacji... W razie ponownej chęci skorzystania z naszych usług, prosimy o kontakt pod nr telefonu naszej infolinii - 505 199 095 lub bezpośrednio do konsultantki, która wówczas prowadziła Pani program. Życzymy powodzenia! Duet

zadowolonyklient

Polecam usługi tego biura wszystkim singlom, którzy są na takim etapie w życiu, że chcą .. a nie mają z kim. Tutaj nie ma internetowych podrywaczy, ściemniaczy, manipulantów i życiowych ciapulków. Oferty są przemyslane, na poziomie. Chodząc na spotkania, nie czuję się zażenowana. Nie wiem, czy stworzę z kimś jakąś dłuższą relację, ale ciesze sie, że daję sobie szansę.

Re:
@zadowolonyklient

dziękuję za podzielenie się swoją opinią. ja właśnie zaczęłam swoją "przygodę" z biurem. Nie wiem, jak będzie przebiegał program, ale skoro udało się znajomemu, to może i mnie. Agnieszka

@zadowolonyklient

Szanowna Pani, dziękujemy za miłe słowa. Cieszymy się, że jest Pani zadowolona z naszych usług. Dołożymy wszelkich starań, aby dołączyła Pani do grona tych osób, które znalazły za naszym pośrednictwem wartościowego partnera! Serdecznie pozdrawiamy, Duet

@Re:

Ja także dołączam się do grupy tych "szczęśliwie zeswatanych" - zaznaczę, że wcześniej nie byłem bierny w poszukiwaniach, uważam, że szczęściu trzeba trochę dopomóc, a nie tylko czekać...szukałem i bywalem w różnych miejscach, z różnym efektem. Dopiero tutaj poznalem fantastyczną kobiete. Czy to przypadek, czy szczęśliwy fart, czy moc sprawcza Pani z biura- nie wiem i nie ważne. Będę dobrze wspominał współpracę i szczerze polecam usługę wszystkim mądrym mężczyznom. A.R. z Warszawy

@zadowolonyklient

Dziękujemy Pani za miłą rekomendację :-) Domyślając się, kto się za nią kryje, jesteśmy przekonani, że również Pani uda się zaznać szczęścia w życiu osobistym. Do usłyszenia!

@Andrzej

Panie Andrzeju, pięknie dziękujemy za fajną rekomendację! Mocy sprawczej nie mamy, ale - doświadczenie, zaangażowanie i zapał do pracy - z pewnością TAK. Nasza firma to źródło dobrych kontaktów, o które tak trudno w codziennym życiu. My dajemy kontakty, reszta - w Państwa rękach. Cieszymy się, że Pan wykorzystał swoją szansę i życzymy Państwu powodzenia w rozwijaniu znajomości. konsultanci Duet

Katia

podpisuje sie pod tymi slowami. W swoim gronie znam osobe ktorej udalo sie poznac wlasnie w takim biurze matrymonialnym, wprawdzie nie wiem czy w tym, ale to niewazne. Ja tez cos nie mam szczescia z facetami, nie wiem czy udzial w takim przedsiewzieciu zrewolucjonizuje moje zycie no ale kurcze jak nie tu to gdzie?

@Katia

Szanowna Pani, to prawda - polecenie biura matrymonialnego przez bliską osobę to zawsze podwójna motywacja i zachęta do skorzystania z takiej formy usługi. Tym bardziej cieszymy się, że komuś z Pani otoczenia udało się stworzyć związek w takiej instytucji, jak nasza. Życzymy również Pani powodzenia w znalezieniu tej przysłowiowej "drugiej połówki". Pozdrawiamy serdecznie! Duet

Linette

Nie wszystko jest dla wszystkich, nikt i nic nie jest idealne, i nie każdemu da się pomoc, nie każdy też się zakocha itp itd.. nikt nie da gwarancji miłości ALE trzeba próbować, otwierać różne drzwi, bywać, korzystać, uśmiechać się do ludzi. I Wierzyć. Ja nie wierzyłam, ale wierzyła moja konsultantka, nie było od razu ochów i achów, były różne randki, - emocjonalnie lepsze i gorsze, lecz zawsze na poziomie. Poznałam swojego obecnego partnera pod koniec trwania umowy, mamy plany... próbujcie kobiety różnych możliwości :) jak chcemy mieć mądrego i fajnego faceta to naprawdę trzeba być w takich miejscach do których tacy mężczyźni przychodzą.

I.M.
@Linette

gratulacje, mądrze napisałaś, dajesz nadzieję, choć nie jest łatwo, dziwne czasy. próbować trzeba. ja pół roku temu pochowałam męża, nie wiem czy będę gotowa kiedykolwiek na coś nowego, podziwiam ludzi, którzy tak potrafią - odważnie i do przodu, natomiast jeśli kiedyś dojrzeję, to nie wyobrażam sobie szukać w innym miejscu niż takie biuro.

Duet - odpowiedź właściciela

Szanowna Pani, według nas wpis "pachnie" po prostu zadowoleniem z usługi. Zdajemy sobie sprawę, że nie każdy z Państwa będzie podzielał opinię Pani o nicku "Linette", jak i innych umieszczonych tutaj wpisów. I to jest zupełnie normalne! Pracujemy dla Państwa od 21. lat; gdyby nie RODO, moglibyśmy dzielić się szczęśliwie zakończonymi historiami niemalże codziennie. Mamy wiele wspólnych "sukcesów", mamy również wiele "powrotów" - nawet wtedy, gdy nie udało się Klientowi stworzyć związku, chce dać sobie kolejną szansę. To dla nas również bardzo dobra i ważna rekomendacja. Zachęcamy Panią do rozmowy ze swoją konsultantką - może uda się nam znaleźć wspólne rozwiązanie? Pozdrawiamy! dział personalny Duet Centrum

Iza

NIe polecam biura matrymonialnego #duetprestige Jedna wielka ściema. Pierwsze spotkanie z Panią Basią - sympatycznie, obieceująco, ale na tym koniec dobrych rzeczy. Wpłata za kilka miesięcy 2800 zł. W tej cenie przez te kilka miesiący nie ma już kontaktu z opiekunem tylko ok. 10 maili ze zdjęciami i opisami , które nijak się mają do przedstawionych oczekiwań. Potem okazuje się że panowie nie odpisują, nie wiadomo, czy te profile były prawdze. NIe można było tego zweryfikować. Nigy nie doszło dożadnego spotkania. A kontakt ze strony biura nagle się urwał bez pożegnania i podsumowania.

Madonna
@Iza

Mam własne bardzo źle doświadczenia z tym biurem. Jestem w kontakcie z innymi osobami, które, straciły pieniądze, będziemy działać. Szukajcie kontaktu email na innych niezależnych portalach, jak ten z nazwą gazeta - zgłaszajcie się, osoby, które czują się poszkodowane, i działajmy RAZEM.

Ja35

Przed podpisaniem umowy widziałam w internecie kilka negatywnych opinii, ale człowiek ma klapki na oczach i wierzy, że jego udziałem będzie właśnie ten opisywany przez wielu tutaj happy end. Teraz będąc ich klientką podejrzewam, że pozytywne opinie są dziełem właścicieli Duet Prestige. Podpisałam umowę w połowie czerwca. Za rok współpracy zapłaciłam 3800 zł, czego się nie robi dla miłości. Przez pierwszy miesiąc dostałam 4 propozycje, z czego pierwszej powiedziałam "tak", pozostałe 3 spotkały się z natychmiastową odmową. Panowie nie byli dopasowani pod względem wymagań, miejsce zamieszkania nawet kilkaset km od Warszawy, o osobowości czy wyglądzie nie wspominając. Ostatni pan to była jak dla mnie porażka, pasowaliśmy do siebie jak (usunięte przez administratora) do karocy (styl życia, osobowość, cele, wygląd), po tej propozycji napisałam konsultantce, że w ogóle nie widzę wysiłku włożonego w jakiejkolwiek dopasowanie ludzi, ona na to zaczęła pyskówkę, że nie daję im szansy, trzeba chodzić na spotkania itp. Po tej akcji od miesiąca nie ma kontaktu z biurem - ani konsultantka, ani główny numer nie odpowiada. Radzę osobom niezadowolonym zgłaszać tę firmę do Rzecznika Praw Konsumenta, co ja zamierzam uczynić. Biuro wykorzystuje chęć poznania drugiej połówki i słabość człowieka w tej kwestii, bierze kasę, a potem "możesz mi naskoczyć". Co za podła instytucja. Jedyne co, to cieszę się, że nie skusiłam się na program VIP za 7800 bodajże, chociaż może ich lepiej traktują, kto wie.

Klara - ja także
@Ja35

Oto kolejny wpis - jest nas coraz więcej! Osoby w tej trudnej sytuacji - działajmy RAZEM: rozmawiajmy.razem@gmail.com Ja mam podobne doświadczenie, szukam osób w tej samej sytuacji, by przedyskutować i podejmować wspólnie działania, bo - jak pokazuje ilość takich wpisów w internecie - jest nas wiele osób w tej trudnej sytuacji. Są możliwości działań, podaję kontakt: rozmawiajmy.razem@gmail.com

Klijet M.

Witam wszystkich ktorzy sa w poszukiwaniach , chcialem polecic to Biuro wszyscy nauczylismy sie tylko narzekac, ale to nie zalezy od biura , tylko od nas samych kogo szukamy . jestem naprawde zadowolony z obslugi P.Basia K. szczegolnie polecala mi odpowiednia pania , sam nie bylem do konca pewny . a teraz po roku prosze pobieramy sie i uwierzcie osoby pracujace tam spelniaja odpowiednia role na stanowisku . Polecam, bardzo profesjonalne Biuro

Acer
@Klijet M.

Gratulacje! ja także jestem pod opieką tej konsultantki i wierze w szczesliwe zakonczenie.

Beata

Polecam, bardzo profesjonalne miejsce. Czułam się zaopiekowana ,zrozumiana, wysłuchana. Spotkania zakończone sukcesem. polecam z całego serca.

m.

jestem klientem biura. dobra decyzja. wiadomo, nie każdego da się usatysfakcjonować, ile ludzi, tyle emocji, odczuć, opinii. W moim przypadku, ogarniętego i zadbanego 45-latka, program działa. Za bardzo nie chcę zapeszać,ale serio, jestem pozytywnie zaskoczony, że taka instytucja ma moc.

Ja jestem załamana poziomem świadczonych usług. Ofert jest bardzo mało (usunięte przez administratora), w większości niezgodne z kryteriami.(usunięte przez administratora) Ja zdecydowanie nie polecam.

Krzysztofff

Korzystam. sceptycznie podeszłem do tematu, ale usługa sprawdza się. Każdy ma inne oczekiwania i doświadczenia - moje są takie, że dużo pracuję, prowadzę firmę, nie mam ani czasu ani chęci szukać miłości w internecie. to trochę nie mój świat, nie moje wartości. Tutaj jest kameralnie, sympatycznie. Oferty które otrzymuję trzymają poziom, chodzę na spotkania, czas pokaże.. niezdecydowanym panom polecam.

Zostaw merytoryczną opinię o Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. - Katowice

• Jak się pracuje w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Zobacz opinie na temat firmy Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 27.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 13, z czego 5 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 4 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.
4.7/5 Na podstawie 22 ocen.
  • Tadeusza Kościuszki 38 lok. 5
    40-013 Katowice

Duet Prestige Paweł Niemiec Małgorzata Matusik-Niemiec sp.j.