Opinie o Cono Blow Moulding Sp. z o.o. w Zabrze

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Cono Blow Moulding Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cono Blow Moulding Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja opakowań plastikowych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cono Blow Moulding Sp. z o.o. w Zabrze

Dominik

Pracowałem w tej firmie od samego początku, więc mogę się śmiało wypowiedzieć. Wypłata na czas, zarobki godziwe, trzeba pracować jak wszędzie. Szczerze mówiąc nie rozumiem większości opinii negatywnych, ponieważ mało mają wspólnego z prawdą. Praca jak każda inna w fabryce, wystarczy chcieć pracować i człowiek dobrze zarobi. Fakt ten potwierdzi to, że większość kadry pracuje tam powyżej 10 lat.

Sylwia
@Dominik

Atmosfera też chyba w porządku skoro nic złego na ten temat nie mówisz? Dobrze się zarobi tzn ile? Możesz podać jakaś konkretna sumę?

Ryszard Nowy wpis

Coś forum przycichło, a na ofertę zatrudnienia na pracownika produkcji można trafić, ale przeterminowaną o dwa lata. Podawali nawet ówcześnie, że do zarobienia było 3 000–4 000 złotych brutto. Wiecie tu więcej, czy i dla kogo jest robota? Oraz za ile?

Witam Czy ta firma nie nazywała się kiedyś NICRE?

@pracownik

Nie, firma znajduje się na strefie ekonomicznej, na tej ulicy jest wiele firm dlatego często kilka z nich ma ten sam adres

pracownik Nowy wpis
@Paweł

a ja jednak z tego co widzę to jest to firmą połączona koligacjami rodzinnymi z firma NICRE, ale to mało ważne. Życzę powodzenia w doborze załogi i rozwoju firmy. Oby rozdmuch i wtrysk szły pełną parą bez większych awarii.

Marek Nowy wpis

Widzę nowe ogłoszenia o pracę pakowacz, kontroler jakości, na jakie zarobki na rękę może liczyć przyjęta na nowo osoba? @Pracodawca

Dominik

Krystyna
@Dominik

To są dobre wyniki można dostać coś ekstra, jakaś premie? Są nadgodziny? Jeśli tak to są płatne czy odbierane w postaci dnia wolnego? No i czy w tym długim czasie pracy tutaj miałeś szansę na rozwój, awans?

Sylwia Nowy wpis

Lukasz

Witam Cenimy ludzi którzy są ambitni i pracowici kreatywni. Park maszynowy - nowy - cyklicznie przybywa. Kontakt bezpośredni - zawsze można zgłosić uwagi. Hala produkcyjna - warunki ok Jasne zasady gry. Osoby które piszą bzdury nigdy nie maja odwagi stanąć oko w oko z Pracodawca. Najpierw trzeba zrozumieć z czego się biorą pieniądze na wypłaty. Z poważaniem Lukasz

Aleksander
@Lukasz

A jakie macie kryteria naboru pracowników, zakładając, że wybieracie i zatrudniacie sami, bez pośredników? I czy jesteście w stanie postawić na kogoś, kto jeszcze nie robił na produkcji, a co za tym idzie nie obsługiwał maszyn? Jak się domyślam potrzeba by było wdrożenia, które by wymagało trochę czasu.

TF JOB

Zdecydowanie nie polecam współpracy. Moja firma wynajmowała pracownikow produkcyjnych spółce Cono Blow Moulding. Usługa wykonana ale faktury Pan Prezes nie zamierza zapłacić. Sprawa skierowana do sądu. Dodatkowo skierowani tam pracownicy mało pochlebnie wyrażali się o warunkach pracy w zakładzie.

Dmitri
@TF JOB

(usunięte przez administratora) !!!!!

@TF JOB

1. Kogo wynajęła pana firma? Jakie kompetencje mieli ci ludzie ? Czy wie Pan co to znaczy pomylić się (w najprostszej czynności) liczeniu detali ? To znaczy odebrać reklamację wraz z karą za błędnie spakowany towar, koszty nikomu nie są potrzebne. Wynajmujecie ludzi, fajnych ludzi nie pracowników mogących wejść na produkcję. 2. Skoro mamy złe warunki to proszę przyjść na kontrolę, w ciemno stawiam na wygraną że w naszym kiblu czyściej jest niż w twoim biurze.

@TF JOB

cytat z opinii o tobie: Titi 21 Nowy wpis24.11.2022 22:31 Pracownik PORAŻKA! traktują ludzi jak tanią siłę roboczą , straciłem 2 miesiące czasu obiecywali pracę, a po 2 miesiącach że nie ma i mam wyp... TRAGEDIA ! ODRADZAM (usunięte przez administratora) !

@TF JOB

Opinie TF Job Sp. z o.o. Kędzierzyn-Koźle - GoWork.pl https://www.gowork.pl/opinie_czytaj,21706838 Witryna24 lis 2022 · Zobacz opinie na temat firmy TF Job Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1 . Jakie są opinie … Titi 21 Nowy wpis24.11.2022 22:31 Pracownik PORAŻKA! traktują ludzi jak tanią siłę roboczą , straciłem 2 miesiące czasu obiecywali pracę, a po 2 miesiącach że nie ma i mam wyp... TRAGEDIA ! ODRADZAM (usunięte przez administratora) ! • Turba44 Nowy wpis12.07.2020 23:32 Zawiodłem się na obsłudze. 3 tygodnie czekałem na prace ! Której nie otrzymałem a zapewniali ze już jest pewna

Opinia

Bardzo dobry zakład pracy, wynagrodzenie wypłacane na czas. Praca jak każda na produkcji, jak chcesz pracowac to sie odnajdziesz. Wynagrodzenie adekwatne do pracy i wykonywanych obowiązków.

Agata
@Opinia

Podasz mi jakieś konkretniejsze kwoty? Bo myślę czy nie zgłosić się na produkcję, o ile u was kobiety nie mają za ciężko? Premie jakies macie czy tylko same podstawy?

Radosław

Rozmowa kwalifikacyjna ok .

Firma dla ludzi co nie boją się ciężko pracować za czym idzie wysokie wynagrodzenie . Jak ktoś ma dwie ręce i nogi i myśli że to wystarczy to za płotem w kftp takich geniuszy przyjmują .

@Piotr

No tak ale podobno się tu KP nie przestrzega, bo ludzie z tego co zrozumiałam się przepracowują. To prawda?

@Izabela

kodeksu pracy to oni na oczy nie widzieli

Izabela

A to syn prezesa jest w firmie?

@Izabela

Zależy jak kto rozumie pracę ... jedni przychodzą do pracy a inni przychodzą zarabiać

No jest i właśnie jakby każdy zrobił 60% tego co on to będzie ok

@Michał

60? To faktycznie taki wydajny jest? To czemu przykładu nikt nie bierze z niego, jakoś negatywnie go tu postrzegają? :/

Sylwek
@Izabela

Syn jest jedynym kompetentnym pracownikiem w tej firmie , zapierdziela bo musi gdyby nie on dawno byście upadli niżej niż upadliście .

Pracownik Kftp
@Piotr

Nie sądzę żeby były osoby ułomne zatrudniane do naszej firmy. Proszę pilnować swojej firmy, a nie wypowiadać się nt innych.

@Pracownik Kftp

witam, czyli opinie tutaj wystawiane nie są od byłego pracownika? skąd taka pewność, z tego wypowiedzi chyba nie wynikało nic na temat zatrudniania osób niepełnosprawnych. Czyli firma nie przyjmuje nikogo z grupą? Pisali też o tym, że jedna osoba ma bardzo dużo pracy, do dziś obowiązki zostały wyrównane?

Pracownik Kftp
@Izabela

nie będę wdawała sie w żadne dyskusje. Po pierwsze nie znam firmy Cono. Kftp to osobna firma.

Esencja

BHP - BRAK KODEKS PRACY -BRAK. PRACA PONAD WYMIAR -TAK. WŁAŚCICIEL - MASKRA. CZYSTA NERWICA, SZAŁU DOSTAJE MOMENTAMI - klnie, wyzywa, szczuje ludzi na siebie NIE POLECAM, POZDRAWIAM

@Esencja

Również pozdrawiam i powodzenia zyczęczę

@Esencja

Co znaczy praca ponad wymiar?? Uprzejmie proszę o doprecyzowanie tego zarabistego i abstrakcyjnego określenia

@Michał

A ile średnio ludziom tu w miesiącu godzin wychodzi? zastanawiam się czy tego nie miał na myśli, o nadgodzinach już pisali ale aż tak sporo ich jest?

Czy w firmie Cono Blow Moulding Sp. z o.o. można przejść z umowy o pracę/zlecenie na B2B? Czy ktoś tak zrobił?

ABK

Tak, bez problemu po pierwszym miesiącu na pracy na zlecenie jest umowa o prace

Ktoś pracował jako brak w Cono Blow Moulding Sp. z o.o.? Warto starać się o zatrudnienie tutaj?

Borys

nie

@Borys

Jest szansa na jakieś szersze uzasadnienie? O który obszar w firmie chodzi?

Angel

Rozmowa rekrutacyjna w tej firmie to jedno wielkie nieporozumienie. Osoba pracująca w biurze miała robić wszystko począwszy od obsługi co zaznaczam jest normalne po mycia ekspresu (po czym za chwilę się słysze, że nie jest się od sprzątania). Podczas etapów rekrutacji nikt nie dzwoni z zaproszeniem na rozmowę, tylko wszystko jest opisane w mailach. Brak profesjonalimu, Sama praca może i ciekawa natomiast podejście osób, które starają się znaleźć pracownika tragiczne. Pozdrawiam

Agata
@Angel

To ile tych etapów rekrutacji mają, że aż to w mailach rozpisują? Gdzie w ogóle ogłoszenie do nich można znaleźć? Podpowiesz?

Ela
@Agata

najpierw to standardowo przesłanie CV po którym mailowo lub telefonicznie jest się zaproszonym na rozmowie, u mnie nie było więcej etapów

W Zabrze Cono Blow Moulding Sp. z o.o. prowadzi rekrutację na stanowisko Pracownik Produkcji. Wziąłeś udział w tym procesie? Napisz, na co potencjalni kandydaci powinni zwrócić uwagę przed udaniem się na rozmowę kwalifikacyjną. Takie informacje mogą okazać się cenną wskazówką dla mieszkańców regionu, którzy biorą pod uwagę pracę w firmie.

Były

Znowu są ogłoszenia o pracę?? Czyli nic się nie zmieniło dalej porażka ???????? Radzę omijać firmę

Były

Radzę omijać szerokim łukiem. (usunięte przez administratora) Cały czas przychodzą nowi pracownicy, ale potrafią "zniknąć" z pracy już po kilku godzinach, albo po paru dniach rezygnują. Nie ma się co dziwić atmosfera jest co najmniej trudna do zniesienia. Jesteś cały czas na monitoringu(usunięte przez administratora) Firma przez to jest bardzo nie stabilna. Nienormowany czas pracy nawet po 12h, nawet w weekendy. A widziałem, że jedna pani była w pracy ponad 20 godzin. W piątek wieczorem dowiadujesz się czy pracujesz w weekend i na następny tydzień, co zawsze i tak się zmienia z dnia na dzień. Pieniądze marne. Nadgodziny i weekendy płatne normalnie, ale nie ma 100%, ba nawet nie zobaczysz 50%. Dodatku za nocki również nie ma. Praca przez cały rok, weekendy, święta, nawet w Boże Narodzenie i sylwestra. Niby trzy zmiany ale to różnie bywa.

hmm
@Były

skoro jest tak tragicznie to czemu jest tylko jedna begatywna opinia ??

Admin445
@hmm

Wszystko w porządku, atmosfera bardzo dobra

@Były

Dobry wywód…. Uważasz ze da się założyć druga firmę zamykając pierwsza z długiem ponad pół miliona. Bez sensu i podstawy są takie komentarze. Obecnie pracuje w tej firmie, dostaje premie za nocki, nadgodziny itd…. Na zarobki nie można narzekać, a weekendy jakaś często nie występują. W skrócie głupoty piszesz, może prześlesz jakieś dowody??

Izabela

No ciekawe czy coś ma, żeby pokazać. A skoro tu pracujesz to powiesz coś o Dyrektorze? Bo widzę, że sam się tu wypowiedział, że zdarza mu się krzyknąć. Jak to wygląda z Twojej perspektywy?

Były

A kto powiedział, że zamknięta została firma z zadłużeniem. Czytaj ze zrozumieniem. Firma w upadłości z długiem. Mimo to zatrudniali nowych pracowników pod RX a wypłaty szły z innej firmy i innego konta. Jak mam ci udowodnić, chcesz zobaczyć umowę o pracę lub świadectwo z RX? Takie informacje są dostępne w internecie. Sprawdź kto jest właścicielem tych trzech firm. Zdziwisz się.

Dawid
@Były

W upadłości z długiem i zatrudniali dalej ludzi? Nikt nie sprawdzał co się dzieje z firmą? ;o

@Dawid

Dokładnie tak było w tamtym roku. Rozmowa kwalifikacyjna w siedzibie firmy Nicre w Zabrzu. Pozniej dawali umowę pod Rx-plast (w upadłości), początkowo tylko na okres próbny tak miało być. Sprawdziłem w internecie o co chodzi z tą upadłością, tam natrafiłem na informacje o tym na jaką kwotę jest zadłużona firma i o jej likwidacji. Po rozmowie z właścicielami na temat umowy, twierdzili , że następna już będzie pod Cono ale tak się nie stało. Następna umowa również była pod Rx-plast więc podziękowałem. Praca na hali z szyldem Nicre, zlecenia robione dla Cono, wypłata z Cono a umowa pod Rx-plast. Cyrk.

@Były

Po pierwsze zawsze mogłeś odmówić pobrania wynagrodzenia, po drugie nic nie było niezgodne z prawem możemy przyjmować ludzi do każdej z firm. My proponujemy a druga strona się zgadza lub nie, ale nie to było powodem zatrudniania jednych osób w Cono a drugich osób RX: Powodem była tak zwana selekcja dla lepszych lub gorszych w potencjale i w Cono zatrudnialiśmy ludzi którzy wyglądali na rozważnie a w RX tych ...

Cześć wszystkim. Mam pytanie w sprawie zatrudnienia w Cono Blow Moulding Sp. z o.o.. Czy rozmowa rekrutacyjna jest stacjonarna? Czy warunki zatrudnienia są odpowiednie? Czy firma daje "wczasy pod gruszą"? Serdecznie dziękuje za podpowiedź.

????????

Jak chcesz robić cały rok na okrągło to polecam tę firmę kodeks pracy tu nie istnieje

@????????

Skoro podobno nie istnieje to gdzie pip jest w tym wszystkim?

????
@Izabela

Umowa pod jedną firma a wypłata pod drugą ????????????. Sama sobie odpowiedź

@????

No to tym bardziej pip nie powinien tego zbadać? Albo ja mechanizmu nie rozumiem? Serio tak robią?

Dyrektor

Rozmowy rekrutacyjne (wszystkie) odbywają się stacjonarnie o umówionych porach. Wczasów pod gruszą nie ma ale firma udziela innej pomocy w tym materialnej. Żaden z mechaników nie zarabia mniej niż 5 700 na rękę i piszę nie o kimś kto jest w stanie utrzymać ruch maszyn na zmianie tylko o pomocy, która z czasem się usamodzielni i z czasem sama ogarnie zmianę. Jeżeli tym furiatem jestem ja to ok zdarzało mi się krzyknąć np wtedy kiedy ktoś co przedstawił się w CV za giganta techniki zakręca standard śrubę w lewo i robi to na maszynie za 3 bańki albo jak uzasadnia, że potrzebuje 7 dni uczyć składać 10 pokrywek na sztapli to faktycznie zdarza mi się krzyknąć ale ja kursów nie mam z zpchr ani z młodzieżą trudną nie pracowałem dlatego faktycznie proszę wszystkich partaczy, poszukiwaczy skarbów i fachowców od łączenia L4 z urlopem mieszanym z weekendem szerokim łukiem nas omijajcie, bardzo szerokim.

Zostaw merytoryczną opinię o Cono Blow Moulding Sp. z o.o. - Zabrze

• Jak się pracuje w Cono Blow Moulding Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cono Blow Moulding Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 11.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cono Blow Moulding Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 9, z czego 4 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Cono Blow Moulding Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Cono Blow Moulding Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Cono Blow Moulding Sp. z o.o.
2.3/5 Na podstawie 3 ocen.
  • Handlowa 3
    41-807 Zabrze

Cono Blow Moulding Sp. z o.o.