Opinie o Arbivest Sp. z o.o. w Wrocław

Poniżej zobaczysz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Arbivest Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do zatrudnienia w Arbivest Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Arbivest Sp. z o.o. w Wrocław

Co jaki czas w Arbivest Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Honorata

Dużo takich pracowników którzy pracowali bez wypłaty jest? Nie widziałam tu takich komentarzy. Jakie to są kwoty? Długo ludzie tak pracują bez pieniędzy?

Ania Nowy wpis

Ja też w internecie widziałam te stare ogłoszenie specjalista ds sprzedaży produktów finansowych. Już ktoś o nim pisał, ale ja jestem zainteresowana aktualnymi rekrutacjami. Czy wiecie, teraz szukają jakiś pracowników, a jak tak, to podajcie miejsce? Bo szukam w sieci i nie widzę. Pytam konkretnie o pracę w administracji, nie muszę mieć kontaktu z klientem.

Lola Nowy wpis

Ciekawi mnie ta oferowana pensja. Podane są widełki 15000 - 35000 zł. Nieźle, ale to jest pensja zasadnicza? Czy pensja i jakaś prowizja? Bo to ciekawe, chodzi mi o stanowisko Specjalista ds sprzedaży produktów finansowych. Te 15000 to na start jest czy po okresie próbnym?

Były pracownik Nowy wpis
@Lola

Żadnych pieniędzy nie zobaczysz tak jak Klient Żadnych zysków. To wałek.

były.... pracownik...? Nowy wpis

Nie mogę się nadziwić jak wszyscy są bezsilni wobec tego (usunięte przez administratora)

Co jaki czas w Arbivest Sp. z o.o. można ubiegać się o podwyżkę?

Hahahhhah jaka podwyżka?! Można tylko stracić pieniądze. Nic tu nie uzyskasz.

Honorata

A w jaki sposób można stracić te pieniądze? Przecież pracuje się żeby zarabiać. Możesz napisać coś więcej? Jak to jest w ogóle możliwe

@Honorata

Po prostu Ci nie zaplaci, to (usunięte przez administratora) wszystkie umowy o pracę, umowy dla Klientów, potwierdzenia inwestycji dla Klientów to lipa, taki mikro mikro mikro Maddoff, wpisz Arbivest na Tik Toku.... Klient też żadnych zysków nie zobaczy....

Honorata

Jeżeli byłeś na rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Arbivest Sp. z o.o., to podziel się z nami swoimi wrażeniami. W jakiej atmosferze odbyło się spotkanie? Jak oceniasz merytoryczne oraz techniczne aspekty rekrutacji?

Warto zobaczyć tik toki, które teraz zamieszcza i wyśmiewa się ze wszystkich, którzy "zainwestowali"

To ile nas jest?

Ciekawy
@Anon

Abstrahując od tego że nie placi pracownikom, ciekawi mnie czy wypłaca klientom z inwestycji, czy oni też wpłacają i po kasie?

@Ciekawy

Raczej nie.

@Anon

Ostatnio sie dowiedziałem jaką masę klientów (usunięte przez administratora) bez skrupułów (usunięte przez administratora)z oszczędności życia. Jest to "człowiek" nadający się jedynie do utylizacj na wysypisko (usunięte przez administratora)

@Ciekawy

Zapomnij. O ile uda mu się kogoś naciągnąć to nie ma szans, żeby cokolwiek wypłacił wplacajacemu. W tej historii nic się nie zgadza, łącznie z adresem rejestracji firmy. W budynku wskazanym w KRS nikt nie wie o takiej firmie, sprawdzałem u właścicieli.

Iwona

No to może warto ponowić zgłoszenie czy coś? Oni się w ogóle do tego jakoś odnieśli?

@Iwona

Napisali ze oddali w ręce pip we Wrocławiu a później cisza

Dokładnie nic

On założył sobie nową spółkę (może i nie jedną) polecam wyszukać sobie i tam też napisać opinię.

Iwona

Widzę, że sporo osób dość stanowo odradza współpracę z nimi. Podobno jest tu trudno i można nie doczekać się własnego wynagrodzenia. Faktycznie żaden z pracowników nie doczekał się zapłaty za swoją pracę czy to jakaś hejterska ustawka tylko? Wie ktoś?

zainteresowany pracą
@Iwona

Mam propozycję pracy że świetnym wynagrodzeniem, pytanie czy to prawda?

@zainteresowany pracą

Wynagrodzenie, które obiecuje Pan prezes jest super bo nikt nigdy go nie zobaczył. Przekonałem się o tym na własnej skórze. Prawie 2 miesiące zmarnowane. Dopiero teraz widzę ile nas jest... Mam nadzieję że w końcu dosięgnie go sprawiedliwość

Odradzam
@Iwona

Tak, ja byłam "zatrudniona", ale ani wynagrodzenia ani niczego nie dostałam. Będąc w szpitalu na oddziale kiedy dostałam L4 jako płatnik nie widniała firma Arbivest. Sprawę zgłosiłam na policję jako wyłudzenie danych osobowych, bo tylko tak można to określić.

@Odradzam

Dokładnie. Nie zgłosił nikogo do ZUSu. I podatków oczywiście też nie płaci. Więc ta umowa nie warta nawet papieru na którym jest wydrukowana.

Iwona

Aha, czyli chyba nie ustawka? I serio tego zusu dodatkowo brak? To jak wy to uregulujecie teraz?

@Iwona

Sprawa jest zgłoszona na policję. Tak się uregulujemy.

No, w sumie wątpię że uregulujemy to, bo chyba już wyjechał z Polski

Aha. No i co teraz niby

@Iwona

Fajnie jeszcze wspomnieć o jego "niemieckim" akcencie, który jakoś zanikał gdy podczas presji zaczynał się stresować. Myślę, ze nawet to jest kłamstwem bo słyszałem i widziałem jak ładnie potrafi mówić i pisać po polsku xD

Mam pytanie, czy ktoś wpłacił jakieś środki na inwestycję w oferowany przez Arbivest arbitraż i na tym zarobił w tej firmie? Czy właścicielem Arbivest jest Pan Krzysztof Burecki, którego szuka zaniepokojony kolega?:) http://www.patriot24.net/video-zaginal-krzysztof-burecki-z-wroclawia-jego-przyjaciel-prosi-o-pomoc-w-poszukiwaniach,28084

@Zainteresowany

Tak to ten sam... Mam nadzieję, że w końcu wpadnie w ręce sprawiedliwości

W żadnym razie nie podejmujcie pracę w tej firmie. Nie dostaniecie swoich pieniędzy a usłyszycie tylko kłamstwo "prezesa". Od współpracy z tą firmą są same problemy.

Uwaga! Nie podejmujcie współpracy z tą firmą! Nie dość, że nie doczekacie się wynagrodzenia to jeszcze zrobienie wyników graniczy z cudem poprzez opinie jakie krążą o "prezesie" w internecie. Poszukajcie troszkę, a znajdziecie. 20 dni zwodzenia za nos, kłamstwa, mataczenie... Dramat.

Anon

Uwaga (usunięte przez administratora) Stanowczo odradzam współpracy! Usłyszycie piękne historyjki ale niestety w żadnym stopniu nie pokrywające się z prawdą :(

Omijajcie szerokim łukiem. Prezes firmy jest poszukiwany przez policję. Praca polega na oszukiwaniu ludzi.

Zostaw merytoryczną opinię o Arbivest Sp. z o.o. - Wrocław

• Jak się pracuje w Arbivest Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Arbivest Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Arbivest Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Arbivest Sp. z o.o.
  • Gen. Władysława Sikorskiego 2-8