Opinie o Jetjob Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie byłych oraz obecnych pracowników o firmie Jetjob Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Jetjob Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Pośrednictwa pracy tymczasowej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Jetjob Sp. z o.o. w Kraków

Mike Nowy wpis

Malo placo, lecz uczciwie i w czas. Mile Pani zarzadza. PS. Pracowalem jako rekruter.

Anon Nowy wpis

Ta agencja to jedna wielka tragedia, nie dajcie się nabrać na “premię do 2000zl” coś takiego nie istnieje. Wypłaty na czas może i są ale nie pełne pracowałem tam 4 miesiące nigdy nie było wypłaty żebym nie musiał dzwonić po 100 razy żeby dosłali resztę. Zapomnijcie żeby ode Rabki wasze telefon w razie problemu/pytania trzeba dzwonić kilkanaście razy żeby z łaską wysłali SMS-a o treści “witam, proszę o sms” żenada… Na zarobki takie jakie oni mówią też nie macie co liczyć w praktyce zawsze wychodzi to inaczej. Nie polecam i odradzam jakiejkolwiek współpracy szkoda nerwów i zdrowia.

Administrator Nowy wpis

W Jetjob Sp. z o.o. prowadzona jest rekrutacja na stanowisko Pracownik Produkcji. Jesteś osobą, która wzięła w niej udział? Napisz, jak Twoim zdaniem wyglądała rozmowa kwalifikacyjna. Ta opinia może ułatwić innym podjęcie decyzji związanej z zatrudnieniem w firmie.

Anon Nowy wpis

Omijać agencję szerokim łukiem. Wypłaty nie docierają na czas, osoba kontaktowa unika wiadomości, ignoruje gdy tylko pojawia się problem. Nie dajcie się nabrać na jakiekolwiek dodatki. Nie ma czegoś takiego jak dodatek na paliwo ani na transport. Nie jestem jedyną, która została oszukana przez agencję. Są to zarówno Polacy jak i ludzie innych narodowości. Spośród innych agencji ta oferuje najniższą płacę. Mimo, że pracowałem tam niecałe 2 miesiące, spotkałem się w tak krótkim czasie z tak wielką ilością niedogodności. Nie polecam nikomu.

Firma Jetjob Sp. z o.o. prowadziła rekrutację na stanowisko PRACA POMOCNIK NA MAGAZYNIE. Czy brałeś w niej udział? Możesz opowiedzieć innym o tym, jak było. Czy przebieg rozmowy odpowiadał Twoim potrzebom? Podziel się swoją opinią z innymi.
logo firmy Serwisant rowerowy
Olena

Pracuję za pośrednictwem agencji JetJob już ponad rok i mam bardzo dobre doświadczenia. Kontakt z koordynatorem zawsze, bez zastrzeżeń, wypłaty również na czas. Praca i warunki dokładnie takie jak przedstawiono mi podczas rekrutacji. Współpracowałam już wieloma agencjami pośrednictwa pracy, ale to JetJob polecam w 100%!

Patryk

Pracuję na ampacars, praca jak praca ale mi odpowiada. Wynagrodzenie średnie około 4750 złotych na rękę za 8 godzin pracy. Z minusów to 3 zmiany ale wiedziałem to podczas zatrudniania.

Danuta

Pracuje w Agencji już jakiś czas. Wszystko super. Kontakt z Koordynatorami i Opiekunami projektu jest zawsze. Wynagrodzenie wypłacane na czas. Fajne premie. Jestem zadowolona ;) Polecam serdecznie

ikona autora wywiadu

Wywiad udzielony przez użytkownika Marcix

04.09.2023 04:09

Marcixikona wywiad

Pracowałem w firmie Anpacars, właśnie za pośrednictwem firmy JetJob. Miała to być, jak podano w ogłoszeniu, lekka i przyjemna praca. Oprócz tego, w ogłoszeniach były podawane atrakcyjne zarobki, minimum 6 tysięcy złotych miesięcznie.

Na jakim stanowisku pracowałeś/aś i na czym ono polegało?

Marcixikona wywiad

Byłem zatrudniony jako pracownik magazynowy, a moja praca głównie opierała się na pobieraniu towaru z półek oraz pakowaniu go do pojemników. Były też inne miejsca w pracy, na które teoretycznie zostałem przeszkolony, lecz w niewystarczający sposób, co opisał w dalszej części wywiadu.

Co było powodem zakończenia współpracy z firmą?

Marcixikona wywiad

Trudne warunki pracy. Musiałem przychodzić do pracy minimum 20 minut przed swoją zmianą, aby przygotować się - wejść na halę, znaleźć wózek do wykonywania swoich zadań. Zdarzało się tak, że wózka nie było, wtedy obowiązkowo należało poszukać zastępczego sprzętu. Zazwyczaj ściągano go w takich sytuacjach z innego piętra, więc trzeba było znieść wózek własnoręcznie lub z pomocą innego pracownika (windy nie było). Do tego dochodziło ryzyko narażenia zdrowia (rzeczy porozmieszczane na półkach były niepoukładane, a same półki przepełnione, dlatego wyciągnięcie jednej rzeczy groziło obsunięciem się innych). Ponadto, zostałem przeszkolony przez osobę, która nie porozumiewała się ani w języku polskim, ani angielskim, co potęgowało moją frustrację oraz uniemożliwiało skuteczną pracę. Co więcej, na miejscu pracowali nieodpowiednio wyszkoleni brygadziści, a większość osób tam zatrudnionych to właśnie brygadziści.

Marcixikona wywiad

Za żadne skarby! W grupie pracowniczej na popularnym komunikatorze, często pojawiały się wiadomości dotyczące JetJob, mówiące o tym, że otrzymana wypłata okazała się zbyt niska lub nie była wypłacana na czas. W ostatnim miesiącu mojej pracy miała miejsce sytuacja, gdy wypłaty zostały przekazane z opóźnieniem dwudniowym. Przez ten okres na wspomnianym komunikatorze sytuacja była bardzo napięta, ponieważ ludzie chcieli otrzymać zarobione pieniądze. Pośrednik zdecydowanie unikał kontaktu, a zaczął odpowiadać na wiadomości po interwencji jednego z pracowników, który zagroził podaniem firmy do PIP. Finalnie, wypłaty okazały się zbyt małe. Sam poprosiłem o pasek płacowy, lecz pośrednik mnie zignorował i nie odpisuje na moje wiadomości.

Marcixikona wywiad

Odbyło się tylko jedno szkolenie przygotowawcze, mające trwać 5 dni, lecz z nieznanych mi powodów zostało ono skrócone do 4 dni. Było przeprowadzone przez osobę z Ukrainy, która nie mówiła ani po polsku, ani po angielsku, co wpływało negatywnie na skuteczność szkolenia.

Jak oceniasz atmosferę panującą w firmie? Jak myślisz, z czego to wynikało?

Marcixikona wywiad

Atmosfera była grobowa. Pracownicy pochodzili w większości z Ukrainy i Afryki, a w mniejszości z Polski i Azji. Bywało tak, że niektóre grupy się nie lubiły, a swój udział miały w tym stereotypy na temat danej społeczności.

Marcixikona wywiad

Niczego nie chcę zgłaszać swojemu byłemu pracodawcy i pozostanę anonimowy. Chciałem tylko, aby ludzie poznali część informacji o tym, co to jest za firma, oraz do jakiej pracy rekrutuje.

Marcix

Zatrudnianie do (usunięte przez administratora), wypłaty nie na czas, unikanie kontaktu przez pośrednika w sytuacji dla niego niekomfortowej (gdy przy czymś zawini), a po groźbach złożenia skargi do PIP nagle nawiązują kontakt. Nie polecam zatrudniać się u tego pośrednika.

Z czego miałoby wynikać to, że dziękowano by pracownikom tak często za współpracę jak ktoś napisał? Pytam, bo widziałam, że jest oferta dla speca do spraw rekrutacji. Widnieje na pewnym portalu na uop na pełen etat. Czy znacie przy tym stawkę, bo nie została podana? Jest dopisek o premii uznaniowej, za jakie wynik się taką otrzymuje?

Denton

Firma tragiczna - zero komunikacji z kimkolwiek. Przyjmuja ludzi do pracy i zwalniaja bez slowa informacji.OMIJAC szerokim łukiem !

Zostaw merytoryczną opinię o Jetjob Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Jetjob Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Jetjob Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 8.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Jetjob Sp. z o.o.?

Jetjob Sp. z o.o.
  • Opolska 110