Opinie o Cloud Call Center Sp. z o.o. w Warszawa

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz aktualnych pracowników o pracodawcy Cloud Call Center Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Cloud Call Center Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Telemarketerzy i call-center

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Cloud Call Center Sp. z o.o. w Warszawa

Nie idźcie tu jeżeli nie chcecie mieć problemów z wypłatą swojego wynagrodzenia. W pierwszym miesiącu przelewają z delikatnym opóźnieniem. Kolejne miesiące jak dłużej popracujesz to zaczynają przelewać wynagrodzenie z miesięcznym opóźnieniem i to w ratach. Zaległości narastają a ich pseudo hr Ci odpiszę że sprawa została przekazana i zostanie wyjaśniona ale nie napiszą konkretnie kiedy. TY PRZESTAJESZ SIĘ UPOMINAĆ A ONI ZAPOMINAJĄ O TWOIM ZALEGŁYM WYNAGRODZENIU

Kot

Ja swoją wypłatę dostałam po 4 miesiącach składając pismo do sądu. Nie polecam nikomu

OLA

Kiedy szukałam pracy, naprawdę martwiłam się, czy znajdę odpowiednią opcję. Teraz, po kilku miesiącach pracy w call center, mogę śmiało powiedzieć, że podjęłam świetną decyzję. Zespół koordynatorów tutaj to prawdziwi mistrzowie wyrozumiałości - zawsze gotowi do pomocy w każdej sytuacji. Szkolenia, które otrzymujemy, są naprawdę profesjonalne i cały czas podnoszą nasze umiejętności, przy tym cała atmosfera sprzyja rozwojowi. Cieszę się, że tutaj nie odczuwam presji w negatywnym sensie. Wręcz przeciwnie, mamy zdrową dawkę rywalizacji, która napędza nas do osiągania lepszych wyników. Polecam serdecznie każdemu ;))

@OLA

Same kłamstwa. Szkolenie to żart trwa jeden dzień na dobrą sprawę potem jest normalna praca tylko niepłatna, chyba że przerpacujwa 250h ( co jest niewykonalne bo nieplacą na czas) Wypłata do 10 jak w normalnych firmach nie pojawiał się nigdy u nikogo na zleceniu, o premiach nie wspomnę. Opóźnienia są często miesięczne. Rywalizacja ? Czytanie formułek w trakcie pracy zdalnej to zajęcie równie zmuszające do rywalizacji jak łowienie ryb. Firma w chmurze, z fikcyjnym warszawskim biurem. O(usunięte przez administratora). Wstyd nawet wpisać sobie pracę u nich w CV, bo nikt normalny nie przepracuje tam więcej niż pół roku, po takich wałach z wypłatami.

Łukasz

Nie szanują czasu ludzi. Zostałem zaproszony najpierw na pierwszy etap rozmowy, potem na drugi (spotkanie online). Po dołączeniu do rozmowy kilka minut po 9.00 czekałem wraz z innymi uczestnikami, a potem zostałem wyrzucony ze spotkania, gdyż firma zrezygnowała jednak z mojej kandydatury, ale nie raczyła poinformować o tym wcześniej.

Marlenka

Hej, ja też chciałabym aplikować, oferta fajnie wygląda. Dasz znać, czy firma się z Tobą skontaktowała? :)

Jolanta

Cześć, pisaliście o miesięcznym opóźnieniu w wypłacie. To do dziś aktualne? i przede wszystkim czy dosłownie każdy miał taki sam problem? Interesowała mnie już kiedyś praca jako konsultant ds. umawiania spotkań głownie dlatego, że to opcja zdalna, ale wtedy szukali akurat kogoś na etat, a ja chciałam dorobić. Na dzień dzisiejszy można przyjąć się na połówkę?

Naks
@Jolanta

Tak, dalej robią sobie jaja i nie wypłacają na czas nawet śmiesznych kwot za pracę przez połowę miesiąca. Ich dział HR odpisuje aktywnie tylko jak grozi im się sądem. Więcej stracisz na adwokata niż zarobisz. Szkoda czasu

Klara Nowy wpis
@Naks

To jakie te kwoty mają być przyznawane Konsultantom ds. Umawiania Spotkań, że w ten sposób je nazywasz? W ogłoszeniu nie podano wprost zarobków. dodatkowo o co chodzi z ta częścią miesiąca, wypłaty nie są miesięczne?

Magda

Niestety, ale firma Cloud CC rzeczywiście nie wypłaca pracownikom wynagrodzenia, nie odbiera telefonów, nie odpisuje na maile. Skarga do Inspektoratu Pracy złożona, ale sprawa moze potrwac nawet kilka miesiecy, takze odradzam rozpoczynania pracy w tej firmie. 5dniowe szkolenie po 8,5h dziennie platne 300zl brutto, a w trakcie „szkolenia” przemycone było wiele godzin normalnej pracy, z tym że niepłatnej i bez możliwości zarobienia premii. W ostatni dzień szkolenia dowiedzieliśmy się, że płacone będzie jedynie za godziny rozmow w systemie, nie za pełne godziny pracy, więc łącznie z obiecywaną „premią” wychodzi i tak poniżej średniej krajowej.(chociaż na ten moment nie otrzymałam jeszcze żadnych pieniędzy). Zdarzają się awarie systemu w trakcie pracy, za ktore nie licza pieniedzy, a na pytania dlaczego tak jest nikt nie odpisywal.

@Magda

Magda G. Dziękujemy za podzielenie się swoimi doświadczeniami. Pragniemy przeprosić za wszelkie niedogodności, które napotkała Pani/Pan w trakcie współpracy z naszą firmą. Rozumiemy frustrację związaną z opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia oraz problemy komunikacyjne i techniczne, które Panią dotknęły. Chcielibyśmy poinformować, że wszystkie zaległe wynagrodzenia zostały już uregulowane, włącznie z dwukrotnością odsetek za opóźnienie, aby zrekompensować powstałe niedogodności. Przelew został zrealizowany i powinien być widoczny w sesji przychodzącej. Jeszcze raz przepraszamy za zaistniałą sytuację i dziękujemy za cierpliwość oraz zrozumienie. Zapewniamy, że podjęliśmy odpowiednie środki, aby podobne problemy nie miały miejsca w przyszłości. Jesteśmy zobowiązani do ciągłego doskonalenia naszych procesów i komunikacji, aby nasza współpraca była zawsze satysfakcjonująca.

Magda Nowy wpis

Dostałam część wypłaty z wiadomością, że 19kwietnia został wysłany kolejny przelew z resztą wynagrodzenia, także w przyszlym tygodniu sie okaze, czy bede miec na koncie bo jeszcze nie mam

Na szczęście były pracownik Nowy wpis
@Magda

Jak się wyśle wezwanie do zapłaty albo powie się, że nie zwróci laptopa dopóki nie dostanie się należności to wysyłają szybciej. Wykorzystują mało asertywne i młode osoby, które nie znają swoich praw. Sam takie znałem, są tu komentarze osób, które długo czekały o takie, które wgl nie dostały.

Firma nie jest wypłacalna, strata czasu.

Porota Dogocka

Jest wypłacalna, właścieli tej pseudodziałalności jakoś stać, żeby szukać działek pod Warszawa. Nie płacą, bo to (usunięte przez administratora) Ja dostałam wynagrodzenie ale już po dwóch dniach opóźnienia wysłałam pismo od adwokata, straszyłam sądem i pisałam do tych gangsterów na linkedin. Trzeba z nimi ostro, żeby się bali.

@Porota Dogocka

Szanowna Julio, lub bardziej Sulio Jtanisławska, jak już zastosowałaś grę liter, podczywając się wpisem pod wspólnika firmy, oczywiście odpowiadamy Tobie szczegółowo. Jest nam niezmiernie przykro w związku z zainstniałą sytuacją oraz nieplanowanym opóźnieniem w rozliczeniu, ale proszę nie szerz dalszych nieprawdziwych informacji. Otrzymałaś wynagrodzenie wraz z dodatkowo 20-krotnością należnych Tobie odsetek z tytułu powstałego opóźnienia, jednocześnie zostałaś poinformowana o powstałym opóźnieniu lub kolejnym etapie rozliczenia. Mimo nerwowego charakteru który pokazałaś w bardzo błyskotliwy sposób, serdecznie Ciebie pozdrawiamy i życzymy sukcesów, bez żadnych wpadek zawodowych, w szczególności gdy z innej rozmowy rekrutacyjnej na którą błyskawicznie przełączyłaś się do innej firmy, dyrektor firmy dzwoni z zapytaniem czy rekomendujemy Ciebie na stanowisko xy, zdecydowanie TAK. Dostałaś poważnie bardzo pozytywną rekomendację, życzymy Ci samych sukcesów. Jeszcze raz przepraszamy Ciebie za niedogodność. Napewno wyciągniemy wnioski z tego typu zdarzenia, aby poprawić warunki współpracy. Jeżeli masz jakieś dodatkowe uwagi z chęcia zapoznamy się z nimi skontaktuj się bezpośrednio poprzez adres email hr at cloud call center kropka pl. P.S. Julio serdecznie prosimy zaprzestań oczerniać naszą firmę, co w dalszym kroku spotka się z reakcją kancelarii prawnej. Pamiętaj że nie ma anonimowych wpisów.

@CloudCallCenter

Jaką rekomendacje? Nie aplikowałam do żadnej firmy. Wszystko co napisałam to prawda. Otrzymałam wynagrodzenie po wysłaniu wezwania. Może odpowiedzcie na komentarze byłych pracowników, którzy piszą, że nie dostali wynagrodzenia od 8 miesięcy?

SzczeraPrawda Nowy wpis
@CloudCallCenter

Bardzo dobrze, że w końcu trafiliście na osobę która domaga się swoich praw. Też miałam nieprzyjemność prosić wasz szanowny HR o informacje na temat należnej mi wypłaty. Niestety nie otrzymałam wynagrodzenia mimo że zakończyłam współpracę pół roku temu. Wszystko co tu piszą jest szczerą prawdą. Zatrudniacie młode, naiwne osoby, którym następnie wasz HR mydli oczy na temat wypłaty. Wpłacie zawsze z opóźnieniem, środki wg uznania, a czasami nic. Większość odpuszcza, nie dysponując środkami na prawnika. Nikt też nigdy nie kontaktował się z wami w sprawie jakichkolwiek rekomendacji, nie bądźcie bezczelni. Macie fatalna opinie na forach internetowych, gdzie ludzie ostrzegają przed słynna firma outsourcingową na C z fikcyjnym biurem, która trudni się paraniewolnictwem. Bo dokładnie tym są wasze praktyki polegające na niewypłacaniu należności za pracę.

byly pracownik

Firma nie wypłaca wynagrodzeń, zacząlem szkolenia ponad miesiac temu i wszytko wygladało sensowanie, ale to ściema W pierwszym miesiacu dalej nie dostałem wyplaty, zlozyłem wypowiedzenie, a CCC pisze o jakis zaliczkach ktorych nie ma na umowie piszac ze jest to proba kontynuowania wpsolpracy, Nie polecam nikomu, a zwlaszcza ludziom ktorzy maja kredyty i rodzine na utrzymaniu, przykre to jest ale wszystkie te opinie sa prawdziwe, firma polega na tym, ze placa ludziom odpowiedzialnym tam za przyjmowanie pracownikow na krotki moment czasu, nie wyplacaja, ludzie sie zwalniaja, i jak wyslesz im sprzet to zapominaja o wszystkim, nie wysylajcie im nic dopoki nie dostaniecie calosci wynagrodzeni Ludzie ktorzy chca pracowac tutaj PRZECZYTAJCIE TEN KOMENTARZ zanim bedziecie miec z nimi problem, tez czytałem te opinie przed i myslalem, ze moze to wina tych ludzi ale nie ma takiej opcji, to firma ktora nie wyplaca wynagrodzen i (usunięte przez administratora) na kazdym.

łysy ze szkolenia
@byly pracownik

zgadzam się z tym co pisze osoba wyżej. Byłam również na szkoleniu, rozmawiałam z pracownikami tej firmy którzy tam aktualnie pracują - rozmawiałam na czacie firmowym. Wszystko to co napisała osoba wyżej jest prawdą. Nie traććie na to czasu, jedno wielkie (usunięte przez administratora)

Porota Dogocka
@byly pracownik

Ja dostałam wynagrodzenie ale już po dwóch dniach opóźnienia wysłałam pismo od adwokata, straszyłam sądem i pisałam do właścicieli tego pseudoprzedsiębiorstwa na linkedin. Trzeba z nimi ostro, żeby się bali.

@byly pracownik

Przykro nam czytać o Pana/Pani negatywnych doświadczeniach z naszą firmą. Przede wszystkim chcielibyśmy przeprosić za wszelkie niedogodności, które mogły wyniknąć w związku z opóźnieniami w wypłacie wynagrodzenia. Rozumiemy, jak ważna jest terminowość w tych sprawach, szczególnie dla osób, które mają na utrzymaniu rodziny lub spłacają kredyty. Chcielibyśmy poinformować, że Pańska/Pani wynagrodzenie zostało wypłacone w pełnej kwocie wraz z dwukrotnością odsetek za opóźnienie. Jesteśmy zdeterminowani, aby poprawić nasze procesy i zapewnić, że taka sytuacja się nie powtórzy. Doceniamy każdą opinię, która pomaga nam rozwijać się i udoskonalać nasze procedury. Dziękujemy za przekazanie tej sprawy i jesteśmy otwarci na dalszy dialog, aby upewnić się, że wszystkie Pańskie/Pani obawy zostały rozwiane. W przypadku dodatkowych pytań zapraszamy do kontaktu pod adresem hr at cloud call center pl.

@Porota Dogocka

Dzień dobry Julia S., Rozumiemy Pani frustrację związaną z opóźnieniem w wypłacie wynagrodzenia i przepraszamy za wszelkie niedogodności. Chcemy zapewnić, że nie jest to standardem w naszej firmie, a każdy przypadek opóźnienia traktujemy bardzo poważnie. Jednakże, chcielibyśmy wyrazić nasze zaniepokojenie sposobem, w jaki postanowiła Pani załatwić sprawę. Rozumiemy, że sytuacje, gdy wynagrodzenie nie jest wypłacane na czas, mogą prowadzić do stresu i niepokoju, ale zachęcamy do bezpośredniego i konstruktywnego dialogu z naszym działem HR w pierwszej kolejności. Interwencja prawna jest oczywiście prawem każdego pracownika, jednak wierzymy, że wiele sytuacji można rozwiązać w bardziej amicable way, co jest korzystniejsze dla obu stron. Podszywanie się we wpisie pod inne osoby i stosowanie zastraszeń mogą przekraczać granice etyczne i prawne. Zgłoszenie tego typu działań do naszej kancelarii prawnej jest krokiem, który musimy podjąć w celu ochrony naszych pracowników i firmy. Dbamy o to, by środowisko pracy było bezpieczne i oparte na wzajemnym szacunku, a wszelkie działania, które mogą to zakłócać, są przez nas analizowane z należytą powagą.

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej w firmie Cloud Call Center Sp. z o.o.? Które pytanie uznajesz za najciekawsze, a które za najtrudniejsze? Które z zaproponowanych warunków na stanowisku Konsultant ds. umawiania spotkań wydawały Ci się najkorzystniejsze?
logo firmy Brand Manager (Sektor Przemysłowy)
Sarnów
Inducomp Industrial Components Sp. z o.o.
logo firmy Brand Manager
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
ndjdh

jeżeli chodzi o prace, ile mogę mieć wolnego i ile mogę pracować? mogę ustalać sama sobie grafik? na czym wogole polega ta praca?

@ndjdh

Grafik jest bardzo elastyczny, zgodnie z Twoją deklaracją podczas rozmowy rekrutacyjnej. Zapraszamy do kontaktu z nami, wszystkie informacje o warunkach współpracy można uzyskać pod adresem hr małpa cloudcc.pl Zapraszamy do przesłania swojego CV.

@Cloud Call Center Sp. z o.o.

szkoda że wypłat nie wypłacacie, opóźnienia, brak kontaktu, firma nie ma biura a adres podany jako siedziba to pole

Omijać

Szykuje się pozew zbiory przeciwko parce (usunięte przez administratora) prowadzącej ta fikcyjna działalność. Są osoby nie dostające wynagrodzeń od 8 miesięcy. Dosłownie nikt nie dostał wynagrodzenia na czas. Ciekawe co na to In Post, w którego imieniu min każą się kontaktować. Zwłaszcza, że dział HR regularnie kłamie na temat "opóźnień od podwykonawców". Nie traćcie ludzie czasu i nerwów na niewolniczą pracę u utracjuszy.

OLA

@OLA

Xyz

Jak jest z praca zdalna? Czy z wynagrodzeniem nie ma problemu? Jest na czas?

@Xyz

Praca zdalna na zasadzie wolontariatu, wynagrodzenia czasami nie ma przez miesiące :)

Hej, o jakim stanowisku piszesz, konsultancie ds. umawiania spotkań może? właśnie z ta oferta tu jestem i miałam pytać czy na umowę o pracę nie wezmą, bo akurat zlecenie mam wpisane. Ale tak już dla jasności, nawet jak się opóźnią to wszystko człowiek ma uregulowane?

Była pracownica

Nie, ja niestety od ponad 8 miesięcy czekam na zaległe 3 tysiące, oczywiście po zwolnieniu odpisywali na maile, że „za tydzień”, „w ciągu miesiąca” wyślą zaległą wypłatę, a potem wiadomo - zero kontaktu

Dno
@Xyz

Są poważne problemy z wynagrodzeniem. (usunięte przez administratora) unikanie kontaktu, oszukiwanie w mailach na temat wypłat. Do tego jest jak widać co raz gorzej, kiedyś spóźniali się z wypalatmi tygodniami teraz miesiącami. Jak ktoś się za bardzo upomina może liczyć nawet na zwolnienie Unikać jak ognia! Opłacają chyba tylko dział HR o ile taki istnieje, a nie jest to pracodawca i jego wspólniczka.

Wypłata

@Pracodawca Spóźniają się już kilka dni. Czekam jeszcze dzisiaj na wypłatę, jeśli nie otrzymam pieniędzy to skieruje sprawę do sądu. Odpisują tylko jak otrzymali pismo od adwokata. Wykorzystując jak mogą, robią pseudoszkolenie, które polega głównie na pracy. Z resztą za pracę i tak nie płacą. (usunięte przez administratora)

Kot

Aga

Mimo przejścia całego procesu rekrutacyjnego pozostawili mnie bez kontaktu i obiecanej umowy. Omijać z daleka jeśli szanujecie swój czas!

W tej ofercie dla konsultanta ds. umawiania spotkań piszą wprost, że wymaga się bieglej obsługi komputera. w jakim konkretnie zakresie? co dokładnie się przy tym robi i takie ewentualne programy należy znać, żeby moc pracować?

Ktoś o kim zapomnieliście

Usuwają komentarze te najgorsze a w miarę takie z których mogą się wytłumaczyć zostawiają dla stwarzania pozoru bycia lub istnienia firmy. Nie polecam tej firmy. Sami decydują kiedy i ile Ci przeleją. I czy w ogóle dostaniesz wynagrodzenie. Nie ryzykuj swojego czasu.

Ta firma to widmo - opłacają wirtualne biuro w Warszawie a gdzie znajduje się ich prawdziwa siedziba tego nikt nie wie. Ze względu na liczne przekręty z pracownikami którym nie wypłacili wynagrodzeń pewnie dlatego się nie ujawniają. Wiem co to za małżeństwo z imienia i nazwiska prowadzi tą pseudo działalność. Mnie też oczywiście dotyczy sprawa nie wypłacenia wynagrodzenia. (usunięte przez administratora)mnie nie ujdzie wam. Chcę aby sąd wymierzył wam jak najwyższa karę. Zrobię wszystko by tak się stało. Nie możecie dłużej prowadzić tej pseudo działalności.

Witam, po jakim czasie od wysłania CV dostanie się feedback lub będzie się od razu zaproszonym do jakiejś rozmowy? w tym styczniowym wątku pewna Pani chyba słała dokumenty, ale nie widzę potwierdzenia czy rozmowa już miała miejsce? Zależy mi na czasie, chodzi rzecz jasna o te ofertę dla specjalisty ds. umawiania spotkań

Elka

Jeśli chcą Ci zaprosić na rozmowę online otrzymujesz smsa z linkiem do kalendarza i wybierasz termin rozmowy.Do mnie chyba po tygodniu się odzywali.

@Elka

Dzięki za informację. A czy słyszeliście może o przypadkach, żeby tego linku nikt nie podesłał? Co w takich przypadkach, dobrze jest jeszcze raz aplikować?

Łukasz

@Łukasz

Wszystkie zaproszone osoby na pierwszy etap rekrutacji online zgodny z treścią ogłoszenia jak również wybrane już osoby na onboarding zawsze są wysłuchiwane. Jeżeli spotkanie się nie odbyło z przyczyn niezależnych od rekrutera wystarczyło napisać e-mila a sprawa została b wyjaśniona.

@Cloud Call Center Sp. z o.o.

dzień dobry , pilnie poszukuje pracy na sluchawkach, 3 letnie doświadczenie , jestem zainteresowana pracą u Państwa, proszę o kontakt, jeśli chodzi o moje cv to wysłalam , proszę o jakiś kontyakt telefoniczny

@Lucyna

Dziękujemy za przesłanie swojego CV oraz wyrażenie zainteresowania pracą w naszej firmie. Cieszymy się, że zdecydowała się Pani aplikować na stanowisko Konsultant ds .umawiania spotkań. Ze wszystkimi osobami przechodzącymi pozytywnie pierwszy etap rekrutacji kontaktujemy się telefonicznie.

@Cloud Call Center Sp. z o.o.

Dziękuję bardzo i czekam z nadzieją na kontakt że będę mogła u Państwa pracować

Sonia
@Lucyna

Po jakim czasie od zgłoszenia udało się nawiązać kontakt? zastanawiam się ile czasu średnio mija od podesłania CV do podpisania umowy. Czy możliwe, że po tygodniu rozpoczęłoby się prace?

@Sonia

Zapraszamy do kontaktu z nami, wszystkie informacje o warunkach współpracy można uzyskać w trakcie rozmowy z osobą odpowiedzialną za rekrutację. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania napisz do nas hr małpa cloudcc.pl

@Sonia

cv wysłalam dość dawno, do tej pory nikt ze mną nie kontaktował się i juiż pewnie nie skontaktuje, mialam nadzieję że w końcu znalazłam pracę

@Lucyna

Dziękujemy za złożenie swojej aplikacji na stanowisko Konsultanta ds. Umawiania Spotkań w naszej firmie. Zapraszamy do kontaktu z nami. Jeżeli masz jakieś dodatkowe pytania napisz do nas hr małpa cloudcc.pl.

Marlenka

Rekrutują konsultantów telefonicznych, wytłumaczy mi ktoś na jakich zasadach przyznawana jest ta 40% premia?:) Czy cele są bardzo ciężkie do osiągnięcia? Mam status studenta, wiec zlecenie jak najbardziej mi odpowiada. Obawiam się tylko grafiku. Czas pracy co prawda jest elastyczny, ale może firma wymaga minimalna liczbę godzin pracujących w miesiącu? Myślicie, ze ok. 60 będzie wystarczające? Praca zdalna jest możliwa od razu, czy na początku pracuje się z biura? Jakie podejście maja koordynatorzy/team leaderzy do zespołu? Można się z nimi dogadac, pomogą rozwiązać problem, jeśli ewentualnie się pojawi?

Dziękujemy za złożenie swojej aplikacji na stanowisko Konsultanta ds. Umawiania Spotkań w naszej firmie. Cieszymy się, że zdecydowałeś/zdecydowałaś się dołączyć do naszego zespołu. Prosimy o przesłanie swojego aktualnego CV w celu dalszej oceny Twojego doświadczenia i umiejętności. Po pozytywnej weryfikacji, skontaktujemy się z Tobą w celu umówienia spotkania rekrutacyjnego. Na tym etapie będziesz miał/miała okazję podzielić się bardziej szczegółowymi informacjami na temat Twojej kariery zawodowej, doświadczenia oraz zapytań dotyczących stanowiska.

Jaka atmosfera jest między działami w Cloud Call Center Sp. z o.o.?

To zapytanie o wiek poniżej pełnoletniego mnie zaciekawiło. Również przy tym kwestia odnosząca się do lokalizacji. Chodzi o to, że tutaj w zakładce z ofertami pokazuje, że szukają do Lublina oraz Krakowa. jest przy tym i tak oznaczenie, że to praca zdalna, wiec czy w ogóle jakieś różnice występują w warunkach pracy? niezależnie od miejsca zamieszkania można sobie wybrać miejscowość?

Kandydatka

Witam, czy osoba 17-nasto letnia tez moze aplikowac do pracy?

Zostaw merytoryczną opinię o Cloud Call Center Sp. z o.o. - Warszawa

• Jak się pracuje w Cloud Call Center Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Cloud Call Center Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 127.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Cloud Call Center Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 60, z czego 11 to opinie pozytywne, 32 to opinie negatywne, a 17 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Cloud Call Center Sp. z o.o.
2.7/5 Na podstawie 23 ocen.

Cloud Call Center Sp. z o.o.