Opinie o Berlin Outlet Sp. z o.o. w Rzeszów

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Berlin Outlet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Berlin Outlet Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja odzieży wierzchniej

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Berlin Outlet Sp. z o.o. w Rzeszów

Magdaszuk

Pracowałam w firmie przez prawie miesiąc,sama praca była w porządku,ale nerwowość i nagła zmiana emocji z strony szefowej nie zachęciła mnie do dalszej współpracy.Radziłabym zmianę kadry,ewentualnie jakąś wizytę u terapeuty zamiast wyżywać się na pracownikach.Nigdy tam nie wrócę

@Magdaszuk

Jak ta nerwowość wpływała na samą pracę? Atmosfera mocno na tym cierpiała czy jednak dało się to jakoś przełknąć? Szczera rozmowa nic nie dawała? Mówisz, że sama praca oki, umowa jest o pracę? Stawki wyższe niż płaca minimalna?

@Magdaszulk Nowy wpis
@Magdaszuk

Wiem, że ten komentarz ma już kilka miesięcy, ale również muszę się do niego odnieść. Gdy zaczęłam prace nic nie wskazywało na to, że to będzie dla mnie aż taka trauma. Pracownicy sklepu zadowoleni z mojej pracy oraz tego, że szybko się uczę, ponieważ nie miałam wcześniej doświadczenia. Ale na wstępie wzrok pracownic, które są najmądrzejsze bo pracują najdłużej i widać nie na rękę im nowy pracownik co już sprawia że nowa osoba źle się czuję. Ale swoją prawdziwą twarz pokazała "szefowa", która zjawiała się wtedy kiedy jej się to podobało, krzywo się patrzyła i wyśmiewała. Wydzieranie się na pracowników, gdzie było widać że każdy się jej bał i jak ją widział to udawał "idealnego". Umowę o pracę podali mi dzień przed zwolnieniem mnie więc to też sporo mówi. Tragedia

Hanna Nowy wpis
@@Magdaszulk

Wow, a ja właśnie trafiłam na ogłoszenie do pracy do sklepu i można pracować na stały lub dorywczo. A co do umowy, to zanim firma daje umowę o prace, to wcześniej jest zlecenie, czy wcale nie ma umowy?

Oksi

Cięzko nazwac rozmowę o prace rozmową. Własciciel przez 10 min ( tyle trwała niby rozmowa ,gabił się w biust). Brak odzewu po rozmowie, bo se zrobił casting kobiet . Aha dodam taki fakt ze z pochodzenia jestem Ukrainką ale juz od lat jestem obywatelką Polski. To dostaję pytanie czy potrafię rozmawiać i pisać. Szok. Żenada.

Pracodawca Nowy wpis
@Oksi

Dziękujemy za podzielenie się opinią, jednak pani wypowiedź jest czystym nadużyciem. Rozmowa trwa zazwyczaj tak długo, jak interesująca jest autoprezentacja potencjalnego kandydata do pracy, czasami tak jak w tym przypadku wystarczyło kilka minut by ją zakończyć. Pracodawca miał problem ze zrozumieniem co pani mówi, więc dopytał o poziom języka w piśmie, ponieważ jest to bardzo istotne w naszej pracy, przy wystawianiu aukcji internetowych na całą Polskę i Czechy,nie możemy sobie pozwolić na najmniejszy błąd, Co do kwestii „robienia se” castingu kobiet,zapewniamy że podobne zjawiska nie mają miejsca w naszej firmie i są pomówieniem, co jest karalne. (usunięte przez administratora) na rozmowie o pracę skupiamy się na tym co jest napisane w cv i zadajemy interesujące nas pytania. Część pani wypowiedzi została automatycznie zablokowana sprzed administratora strony,znaczy to tyle,że zostało złamane polskie prawo, sama pani sobie wystawiła świadectwo. Niedorzecznym jest żalenie się z powodu nie przyjęcia na stanowisko pracy, wybraliśmy osobę bardziej kompetentną, oraz taką której autoprezentacja była na nieporównywalnie wyższym poziomie. Ponad wszelką wątpliwość, prowadząc rekrutację nie kierujemy się wyglądem potencjalnych pracowników,tylko ich kompetencjami. Na pani przykładzie widać, że nikogo nie wykluczamy w naszej rekrutacji i jesteśmy otwarci na obywateli innych krajów. Życzymy powodzenia w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

@Pracodawca

A ile maksymalnie czasu przeznaczacie na rozmowę? Czy znajomość języka obcego preferowana jest właśnie w piśmie czy bardziej w mowie? I cała rozmowa przebiega w języku obcym czy tylko jakaś jej część?

Jak długo trwa proces awansu w Berlin Outlet Sp. z o.o.?

Patrycja

Byłam pracownikiem przez kilka miesięcy, niestety byłam zmuszona zrezygnować ze stanowiska ze względu na przeprowadzkę. Nasza współpraca przebiegała bardzo dobrze. We wszystkich sprawach była możliwość dogadania się. Świetna atmosfera i kontakt z innymi pracownikami. Bardzo polecam i zachęcam do współpracy! ☺️

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Berlin Outlet Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Praca wspolniczka do sklepu spozywczo-przem?
logo firmy Serwisant rowerowy
Oksi

Nie polecam tego pracodawce. Pare tygodni temu było dodane anonimowe ogłoszenie ze poszukują pracownika. Na następny dzień dostałam zaproszenie na rozmowę. Przez 10 min ( tyle trwała rozmowa , (usunięte przez administratora). Powiedziałam ze jestem dyspozycyjna i zainteresowana pracą. Natomiast brak odzewu, bo miał casting kobiet .

Była pracownica

Pracowałam w firmie kilka miesięcy i byłam zmuszona zrezygnować ze względów zdrowotnych (z jakiejkolwiek pracy) na dłuższy czas, nasza współpraca układała się bezproblemowo, zostałam zapewniona o możliwości powrotu jeżeli będę chciała. 100% polecam

Danuta
@Była pracownica

Super! Już trochę czasu minęło od twojego wpisu ale chciałabym podpytać na jaką umowę można tutaj liczyć? Są szanse na umowę o pracę? Czy jedynie zlecenie?

Mariola

Współpracuję z firmą od lat i bardzo sobie chwalę, towar zawsze taki jak w ogłoszeniu,szybka wysyłka,przemiła obsługa, ze wszystkim zawsze mogę się dogadać ,bardzo polecam Mariola

Pracuję w firmie już jakiś czas i mogę stwierdzić że jest to najlepsza i najlżejsza z moich dotychczasowych prac polecam

Kamila

W takim razie, jakie kompetencje i umiejętności uważasz za niezbędne do wykonywania tej pracy i jakie są główne wyzwania związane z tą pracą?

Aldzik

Słabe podejście do pracownika tak samo jak do atmosfery

Honorata
@Aldzik

A można spytać o co konkretnie chodzi? Ostatnie opnie raczej na to nie wskazywały, więc co miałoby się tutaj dziać?

@Aldzik

Dziękujemy za podzielenie się opinią,jednak trudno nazwać panią naszym pracownikiem,była pani jedynie zaproszona na dzień próbny,po rozmowie i kilku godzinach zrezygnowaliśmy ze współpracy. Przypominamy że portal go work nie służy do mowy nienawiści i dzielenia się opiniami jeżeli w danym miejscu się nie pracowało. Życzymy powodzenia w znalezieniu satysfakcjonującej pracy.

@Honorata

Dziękujemy za zainteresowanie warunkami w naszej firmie. Chętnie odpowiemy na wszystkie pytania,prosimy je kierować drogą mailową lub telefoniczną, udzielimy rzetelnych informacji. Aktualnie nie prowadzimy rekrutacji. Pozdrawiamy

Nie ma co narzekać

Praca jest ok

Pracuję od jakiegoś czasu w firmie BerlinOutlet i mogę powiedzieć tyle - jak się pracuje, a nie udaje, to się zarabia. Można sobie wypracować naprawdę fajne stawki, oczywiście pod warunkiem, że się chce pracować. Wiem na własnym przykładzie, bo już po miesiącu pracy dostałam dużą podwyżkę, ale tylko dzięki temu, że się naprawdę staram i zależy mi na pracy. Z szefem zawsze można się dogadać w każdej kwestii, grafik też mam bardzo elastyczny, jak chcę wolne to mam wolne, jak chcę tydzień na rano to chodzę na rano. Koleżanki (i kolega) z pracy to super zgrana ekipa. No i oprócz tego jesteśmy na pierwszej linii oglądania towaru, więc jak coś mamy ochotę wziąć to mamy dojście jako pierwsi i to w dodatku z ogromną zniżką pracowniczą. Ja pracę tutaj lubię i cenię. Na pewno nie jest to robota dla kogoś kto chciałby cały dzień siedzieć, ale jeśli ktoś lubi dynamiczną pracę jak ja to śmiało polecam pracodawcę, bo robota jest bezstresowa i lekka.

To ile dni w tygodniu trzeba tutaj pracować i ile razy jest dzień wolny? Na ile dni?

@Anna

Grafik ustalasz indywidualnie, nie ma sztywnych zasad, soboty są pracujące jak to w sklepie, ale możesz na przykład w tygodniu odebrać dzień wolny, tylko trzeba z góry powiedzieć, że w te dni Cię nie ma. Ja akurat dopiero co się zwolniłam, bo nieoczekiwanie dostałam pracę w wymarzonej branży, ale tego pracodawcę nadal mogę śmiało polecić.

@Anna

Dziękujmy za zainteresowanie warunkami pracy w naszej firmie. Do przepracowania jest 160 h miesięcznie, oczywiście wyjątkiem są osoby uczące się. Grafik jest elastyczny,nie preferujemy zmian 12 godzinnych, jedynie 6 lub 8 . Zachęcamy do bezpośredniego kontaktu w sklepie lub na adres email w celu pozyskania rzetelnych informacji. Pozdrawiamy Berlin Outlet.

W jakiej wysokości wypracowałeś sobie pierwszą podwyżkę po tym miesiącu? Bardzo mnie to ciekawi... Na jaką kwotę jest szansa?

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie Berlin Outlet Sp. z o.o.?

Przede wszystkim interesuje nas dyspozycyjność potencjalnego kandydata, umiejętność szybkiego uczenia się,dobra organizacja pracy oraz zaangażowanie. Pytania dotyczą tych kwestii. Pozdrawiamy Berlin Outlet

Krzysztof
@Pracodawca

I ile czasu ma nowa osoba, by nauczyć się sprawnej organizacji pracy w tej firmie? I czy są obecnie jakieś nabory, bo nie zauważyłem?

Klient

Polecam, fajny sklep. Zawsze upoluję jakąś perełkę :) Panie z obsługi są mega ! Mimo że zawsze jak ktoś mnie pyta w sklepach czy mi w czymś pomóc to odpowiadam szybkie NIE, natomiast tutaj widać że obsługa jest na prawdę zaangażowana i pomaga w sposób naturalny i "niewymuszony" ! Dziękuję i na pewno będę do Was wpadać na łowy !

Gaga

Nieslownosc, towar pojedyncze sztuki, nawet nie ma jak zaproponowac klientowi ani innego rozmiaru, ani koloru,nie mówiąc o sprzecie agd, o którym nic nie wiadomo. Na magazynie balagan w pudlach, ciężko coś znalesc.. Firma dwa lata a nikt nie pracuje od poczatku, non stop ktos inny..

@Gaga

Szanowna M.M vel Gaga dziękujemy za podzielenie się opinią, niestety nie możemy się z nią zgodzić, ponieważ większość rzeczy, o których Pani pisze jest nieprawdą. Mówi Pani o pojedynczych sztukach odzieży w naszym sklepie. Owszem, mamy dużo pojedynczych sztuk, ponieważ jak sama nazwa wskazuje nasz sklep to OUTLET. Czy Pani nie wiedziała gdzie składa swoje CV? Sam fakt tego, że nie ma Pani pojęcia na jakich zasadach działają sklepy outletowe świadczy o Pani niekompetencji i był jednym z powodów, dla których nie chcieliśmy kontynuować z Panią współpracy. Odnośnie informacji dotyczących sprzętu AGD - nie wymagamy znajomości specyfikacji każdego sprzętu, ponieważ przy takiej ilości towaru byłoby ciężko nauczyć się na pamięć wszystkich parametrów. Do dyspozycji pracowników jest 7 komputerów i absolutnie zawsze jest możliwość podejścia do komputera i sprawdzenia specyfikacji, kiedy klient pyta o dany sprzęt. Oprócz tego w sklepie jest tablet do dyspozycji pracowników, który również można mieć przy sobie obsługując klienta i posiłkować się informacjami z sieci za jego pomocą. Co do rzekomego bałaganu na magazynie - duża ilość towaru nie świadczy o bałaganie. Zgadza się, że mamy bardzo dużo rzeczy, jednak wszystko jest dokładnie podpisane, każdy regał jest opisany, każdy, nawet najmniejszy element w naszym magazynie ma swoje miejsce. Brak umiejętności odnalezienia danego towaru świadczy tylko i wyłącznie o powolnym przyswajaniu wiedzy, ponieważ na naukę nazw firm i wdrożenie się w magazyn dajemy aż dwa tygodnie płatnego szkolenia. To nie jest aż tak ogromna powierzchnia, żeby jej nie ogarnąć w dwa tygodnie. Pracownicy, którzy są z nami tyle samo czasu ile była z nami Pani doskonale radzą sobie w magazynie, wiedzą gdzie można znaleźć konkretny produkt. Przykro nam, że dwa tygodnie szkolenia były dla Pani zbyt krótkim okresem, żeby się wdrożyć, ale to niestety nie jest nasza wina. Ponad to cała ekipa sklepu nalegała na rozwiązanie współpracy z Panią, ponieważ nie chciała wykonywać Pani oddelegowanych obowiązków, wybierała Pani tylko zadania łatwe jak siedzenie przy kasie czy rozwieszanie odzieży. Natomiast my wymagamy odrobinę więcej zaangażowania, otwartości czy doradztwa klientom, reszta pracowników czuła się w związku z tym poszkodowana, ponieważ wszyscy musieli wykonywać dane obowiązki, tylko nie Pani, bo cały czas zasłaniała się Pani swoim brakiem umiejętności. W odniesieniu do ostatniego zdania Pani wypowiedzi - nasza firma nie istnieje na rynku 2 lata. Nie zatrudniamy również pracowników od początku istnienia firmy. Prosimy nie kłamać i nie rozpowszechniać oszczerstw na nasz temat, ponieważ za zniesławienie grozi odpowiedzialność karna z art. 212 kk. Owszem, ostatnio zatrudniamy nowe osoby, ale to tylko dlatego, że nasza firma bardzo dynamicznie się rozwija i rozrasta, a w związku z tym potrzebujemy więcej rąk do pracy. Przykro nam, że nie była Pani zadowolona ze współpracy z nami. Niemniej mamy nadzieję, że znajdzie Pani dla siebie satysfakcjonujące zatrudnienie. Pozdrawiamy, Zespół BerlinOutlet.

Pracownica
@Gaga

Ale jakim cudem chcesz mieć więcej sztuk z danej rzeczy skoro to jest outlet? ???? Przecież outlety właśnie na tym polegają, że mają końcówki kolekcji, produkty wyprzedażowe itp i wyprzedają to w dużo niższych cenach. A klientowi zawsze można zaproponować coś innego, podobnego i jeszcze jakiegoś rabatu udzielić. A skoro ci nie pasowała praca w outlecie to po co w ogóle się pchałaś do pracy tutaj? Jak się nie umie sprzedawać i rozmawiać z klientami to zawsze się szuka winy we wszystkich tylko nie w sobie. A prawda jest taka, że nic nie robiłaś, a my z dziewczynami musiałyśmy się z Tobą obchodzić jak z jajkiem, bo "ty nie umiesz". I na początku to było ok, ale już po okresie szkolenia wypadałoby chociaż wiedzieć, żeby nie pchać się klientom do przymierzalni (!!!) czy znaleźć samodzielnie drugi but. Bądźmy dorośli i szanujmy się wzajemnie! I szczerze to wszystkim nam ulżyło, że już cię nie będzie, bo twoja obecność na zmianie w niczym nie pomagała, a wręcz dokładała nam roboty, bo musiałyśmy cię pilnować żebyś znowu czegoś nie odwaliła. Ja ze swojej strony mogę powiedzieć, że praca jest lekka, szefostwo to młodzi wyluzowani ludzie, zawsze doceniają inicjatywny pracowników i chętnie słuchają naszych sugestii, nie ma żadnej spiny kiedy chce się wziąć wolne, zespół jest mega spoko, a i są tu dziewczyny, które pracują praktycznie od początku i są zawsze bardzo pomocne, nawet jak ich nie ma na zmianie to bez problemu odpisują na wszelkie pytania i pomagają jak mogą.

Pracowałam przez chwilę w tym sklepie wszystko było ok zrezygnowałam sama,bo znalazłam prace w swojej miejscowości Polecam

Halina

A właśnie jak ktoś jest spoza lokalizacji to tam jakiś transport oferują? Albo dopłaty do paliwa? Może ty będziesz wiedzieć

@Halina

Dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w naszej firmie. Nasz sklep mieści się w największym centrum handlowym w mieście,nie organizujemy pracownikom transportu ani nie dokładamy się do paliwa,jak chyba wszystkie inne sklepy w tej galerii handlowej. Pozdrawiamy serdecznie i zapraszamy do bezpośredniego kontaktu drogą mailową w sprawie uzyskania rzetelnych informacji.

Stała klientka

Mój ulubiony sklep! Kocham go za ciuszki Pretty Little Thing ❤️ Nigdzie nie ma takiego wyboru i ceny bardzo spoczko ;) Bardzo polecam !!!!!!!! ; )))))))

Bożena
@Stała klientka

No i super. A jak obsługa? Jest pomocna?

@Bożena

Obsługa przemiła ????????????

@Stała klientka

Przemiła i bardzo pomocna obsługa Polecam (miały być emotikonki a wyszły znaki zapytania :)

Greg

Duży asortyment w bardzo niskich cenach. Byłem w szoku jak mało zapłaciłem przy kasie. Będę polecał!

Pracowała w Berlin Outlet kilka miesięcy po czym musiałam zrezygnować ze względów osobistych. Teraz udało mi się wrócić do pracy i godzić ze studiami. Po zakończeniu roku akademickiego będę pracować więcej godzin i zarabiać lepiej. Jestem zadowolona z warunków pracy, lubię wszystkie osoby, które tam pracują. To młody i zgrany zespół. W pracy nie jest ciężko, firma ciągle się rozwija, a młode osoby mają okazję uczyć się nowych rzeczy. Bardzo polecam!! Ps. Pracownicy mają super rabaty, a towar w sklepie jest unikatowy, tych marek nie ma w Rzeszowie.

@Karolina

zdradzisz jaki jest rabat dla pracownikow na ciuchy , chociaz 50-80% ?

Bylypracownik

Szczerze nie polecam tego pracodawcy. Brak jakiegokolwiek szkolenia wdrażającego, w pierwszy dzień robi się przypadkowe rzeczy.(usunięte przez administratora) Co chwilę jest ktoś nowy po czym się zwalnia, bo widzi jak wygląda sytuacja w sklepie. Na magazynie jest taki bałagan że ciężko postawić tam nogę, nie mówiąc o tym żeby tam cokolwiek znaleźć.

Halina
@Bylypracownik

Masakra, ale chociaż przyjmują osoby z doświadczeniem czy taki człowiek nieznający branży ma od pierwszego dnia radzić sobie sam? :O

Bylypracownik
@Halina

Mówi co masz robić np. Przebrać manekiny z czego skrytykuje całkowicie ubiór a jak ona ubierze to jest cyrk. (usunięte przez administratora)tez nie zna się tam zbyt na czymś to widać, wystarczy tam iść nawet na zakupy i da się to tam zauważyć

Honorata
@Bylypracownik

XDD To może niech zaczną podawać trend na tydzień, żeby było wiadomo o co z tymi manekinami chodzi? Np., w tym tygodniu lata 80, nie byłoby tak łatwiej? ;p

@Bylypracownik

Dziękujemy za komentarz i podzielenie się tą opinią. Zawsze staramy się podchodzić do naszych kandydatów z szacunkiem i jest nam bardzo przykro, że masz negatywne odczucia. Firma zatrudnia młode osoby i nie wymaga od nich doświadczenia. Wszystkiego uczymy podstaw. Firma prężnie się rozwija, a co za tym idzie osoby pracujące u nas nabywają nowych umiejętności technik i obsługi zaawansowanych portali sprzedażowych. Posiadamy dwa duże magazyny w których wszystko ma swoje miejsce i jest szczegółowo podpisane. Dokładamy wszelkich starań do udoskonalenia pracy w naszej firmie. W ostatnich kilku miesiącach w firmie zaszły znaczące zmiany na lepsze. Zachęcamy do kontaktu emailowego z chęcią wyjaśnimy dokładnie zaistniałą sytuację.

@Honorata

Dziękujemy za zainteresowanie warunkami pracy w naszej firmie. Pragniemy zapewnić, że pracownicy naszej firmy nie są odpowiedzialni za wygląd wystawy sklepowej oraz stylizacji na manekinach. W celu pozyskania rzeczywistych warunków pracy panujących w naszej firmie zachęcamy do kontaktu email lub w naszym sklepie.

@Halina

Dzień dobry, dziękujemy za zainteresowanie. Po zatrudnieniu każdy pracownik przechodzi 2-tygodniowy okres wdrożeniowy w siedzibie firmy. Tak jak pisaliśmy wcześniej nie wymagamy doświadczenia i uczymy wszystkiego od podstaw. Nasz zespół składa się z młodych osób, które chętnie pomogę jeżeli jest z czymś kłopot. W celu pozyskania rzeczywistych warunków pracy panujących w naszej firmie zachęcamy do kontaktu email lub w naszym sklepie.

Zostaw merytoryczną opinię o Berlin Outlet Sp. z o.o. - Rzeszów

• Jak się pracuje w Berlin Outlet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Berlin Outlet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 21.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Berlin Outlet Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 19, z czego 14 to opinie pozytywne, 5 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Berlin Outlet Sp. z o.o.

Berlin Outlet Sp. z o.o.