Opinie o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych oraz byłych pracowników o firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Telbridge sp. z o.o. sp.k. w Olsztyn

Mam dość

Jedna wielka katastrofa, jak wcześniej czytałem negatywne komentarze o innych oddziałach to myślałem, ze po prostu przesadzają, bo przecież ja tego nie odczułem. Wystarczyło chwile poczekać. Nie zrobisz raz wyniku i już cię wywalają. Zmarnowane trzy miesiące życia.

Sratatata

Witam, jestem tu gościnie. Dostałam newsa, że ktoś szlachetna opinie wstawia, a mówię co mi szkodzi udzielę się. Pracowałam w tym jakże zacnym miejscu, no niestety mogę te korpo nazwać wyzyskiem dla Ukraińców. (Choć wiem że w Toruniu pracują Ukraińcy, absolutnie nie chce ich obrażać.) Mianowicie zacznijmy bajkę od początku. Szkolenie: malowanie systemu na którym mamy pracować na kartce, kurde szczerze mówiąc tu osoba która prowadzi szkolenia pokazała zaangażowanie i wsparcie dla konsultanta od samego początku. Czyli na poziomie bardzo niskim. Praca na sali: Wszystko było idealnie na początku, wspieranie się nawzajem, wspólny język nawet z naszym szefem. Odejście szefa i przekazanie pod opiekę w sumie zarządzanie 40sto paroma osobami dla dwóch młodych mało doświadczonych dziewczyn to już jest naprawdę strzał w kolano. Oczywiście spadł wynik, zaczęły się redukcję godzin, które miały nas motywować do pracy ale człowiek w ogóle nie czuł chęci takiej jak na początku przychodząc tam. Jak do 12 nic nie sprzedaż, idziesz do domu! Gdzie tu jest motywacja, to jest bardziej wywieranie presji na drugiej osobie ... Pomijając że na rekrutacji nie było mowy o takich sytuacjach, nie było też mowy że musisz dzień w dzień być w robocie i nadrabiać wynik za nowych agentów bo był wiecznie nabór. Również nie ominie was takie info ze grafik elastyczny nie oznacza że bierzesz godziny takie jak chcesz... Myślałeś tak? To żyłeś w błędzie, spoko nie tylko Ty ja też. W tym (usunięte przez administratora) musisz ustawiać się tak jak im pasuje, na zleceniu trzeba pisać prośbę o urlop albo jak jesteś chora/chory oni ci każą wysyłać zwolnienie lekarskie...hit sezonu. Jak ktoś tam ci powie o premii w sumie to jest dość normalnie sprzedaż=wynik=premia tu było Sprzedaż=wynik=brak premii bo nie powiedziałeś przy taryfie Solo L 5G, tylko solo L. Nie bądź naiwny przemysl dwa razy na co się piszesz bo wiem że są trudne czasy dla nas wszystkich ale tak naprawdę jak odeszłam stamtąd po 8 msc. to poczułam wielką ulgę na sercu. Plusy: powiem tak jedynie co dobrze wspominam to nawiązanie relacji z ludźmi z Olsztyna jak i z innych lokalizacji. Złapanie doświadczenia jak się rozmowia z klientami (jeśli ktoś nie miał tak jak ja doswidczenia na tzw. słuchawce) DWA PLUSY TEJ PRACY.

quiz

Jeżeli kiedyś pracowałaś/pracowałeś w tej firmie wybierz odpowiedz najbardziej pasującą do firmy: a) jak (usunięte przez administratora), które zarządzają tą firmą b) jak beznadziejna premia c) jak (usunięte przez administratora), który się tam dzieje jak przyjedzie kierownictwo(usunięte przez administratora) d) jak doradzam zmienić pracę dla ludzi, którzy zaczęli tam pracować e) elitarne kierownictwo na wyższych stanowiskach, którzy nie mają pojęcia na temat sprzedaży f) jak faktów nie oszukasz, po prostu praca jak na polu bawełny, napracujesz się a i tak starczy(usunięte przez administratora) skoro ucinają nawet przepracowane godziny g) jak gdy odeszłam/ odszedłem z pracy poczułam/em ulgę h) jak hamulce wewnętrzne, które ci już puszczają gdy tam pracujesz i) jak irytujące odprawy ciągle o tym samym (usunięte przez administratora) k) jak kasa, która zostaje w telbridge gdy pracownik nie dostanie premii l) jak ludzie, którzy tam pracują nie są traktowani z odpowiednim szacunkiem m) jak (usunięte przez administratora)niezmiernie "miła" osoba, kto ma wiedzieć ten wie n) jak najmniejsza krajowa którą dostaniesz (a i tak nie pełną przy redukcji godzin) o) jak odpłatne szkolenia, ŻARTOWAŁEM p) jak prostactwo, które tam jest stosowane r) jak redukcja godzinowa s) jak strasznie żałuje, że nie złożyłam/em wypowiedzenia wcześniej t) jak tragicznie się czuje gdy pomyślę o tej firmie u) jak ucieczka w trybie natychmiastowym z tej pracy w) jak jak wypowiedzenie, które przyjdzie na twój adres dopiero miesiąc po rozwiązaniu umowy x) jak xero przelewu premii na niecałe 5zł, które mogli by przykleić na drzwiach, żeby ludzie byli świadomi z czym mają do czynienia y) jak yeti- tak samo prawdopodobne, że go spotkasz jak prawdopodobieństwo, że osoba, która tam pracuje zostanie sprawiedliwie rozliczona za swoją prace w tej firmie z) jak ze spokojem ducha mogę śmiało przyznać, że wszystkie odpowiedzi są poprawne

Lolita
@quiz

Wszystkie odpowiedzi są poprawne. Zapomniałeś dodać że jednak tak każdy ma jakieś swoje stanowisko ale żeby do kogoś pójść z pytaniem, pomocą czy nawet stawieniem się za konsultanta każdy umywa ręce. ???? Czasem nie dostaniesz akceptowalnej rozmowy za to że nie podałeś w taryfie "5G" śmiech na sali, a co najlepsze jest to że oni za zarobione pieniądze od sprzedanych umów i tak mają i za nie żyją a ty możesz liczyć na marne 1,23 zł premii.i obiecywanie złotych gór od szkoleniowca który wygląda jak bałwan bo fałdki się jej tak rozlewają na wszystkie strony świata też jest żałosne. Dziękuję nie pozdrawiam były pracownik od stycznia z teleburdelu.

a.

Niedawno chciałam wysłać cv do tej firmy, natomiast napisałam na pewnej stronie na facebooku co ludzie sądzą o tej firmie i spotkałam się z samymi negatywnymi opiniami i stwierdziłam, że odpuszcze..

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Telbridge sp. z o.o. sp.k.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
logo firmy Szwaczka / Szwacz do przyuczenia
Dfm Sp. z o.o.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
logo firmy Medyczny Przedstawiciel Handlowy
IDALIA LUDWIKOWSCY SPÓŁKA JAWNA
abc

Wytrzymałem tam miesiąc, okropna atmosfera, ucinanie godzin za wszystko za co tylko się da. NIE POLECAM

również były pracownik

Na wstępie chciałam napisać, że jak najbardziej zgadzam się z komentarzem, który jest tu zamieszczony. Mogę dodać, że z własnego doświadczenia wiem, że te "premie", które obiecują nie są wypłacane w sposób uczciwy. Wynik można trzymać na bardzo dobrym poziomie, ale jak się dostaje 1.12zł premii (oddzielnym przelewem od wypłaty) to nawet nie starczy na bilet ulgowy do autobusu, żeby dojechać do tego cyrku zwanego Telbridge. Wynik nie liczy się do premii a 100 różnych innych czynników, które sprawiają ze 3/4 sali (a nawet więcej) dostaje premię w przedziale 5 - 0.5zł. Pracowałam tam praktycznie od początku powstania oddziału telbridge w Olsztynie i nie polecam wysyłać cv.

Najgorsze korpo w jakim można pracować. Pewna dama, robiąca tam za kierownika oddziału, nie ma szacunku do pracowników, traktując ich jak roboty, które powinny pracować za darmo. Jeden wielki shit, nie ma tam osoby, która by się dłużej utrzymała. Jeśli ktoś ma stalowe nerwy i lubi wolontariat, to praca idealna dla niego. Elastyczny grafik istnieje tylko w przypadku, kiedy matka boska Toruńska przekazuje wiadomość o redukcji godzin dla pracowników. ( jeżeli jest się wpisanym na 8 godzin w grafik, to pracuje się 4 i za 4 ma się tylko zapłacone, nooo żyć nie umierać! ) Pieniądze z premii to może starczą na gumę kulkę lub zapałki. Szkolenia odbywające się w tej firmie, są bezpłatne, abyś mógł zarabiać później mniej niż najniższa krajowa. Osoba odpowiedzialna za szkolenia rozrysowuje system, na którym pracujemy, na kartce zamiast pokazać wszystko na komputerze. JEDNYM SŁOWEM: NIE POLECAM !!!

xyz

Zgadzam się z powyższym, nie ma nic gorszego niż praca w tej właśnie firmie. Jeden wielki wyzysk. Szkoda słów na to co tam się dzieje. Nie liczy się tam pracownik i jego zdanie, nic nie jest zgodne z jakimkolwiek Kodeksem Pracy. Pracując na umowie zlecenie, nie można wziąć dnia wolnego, tylko należy ustalić sobie wcześniej URLOP, gdzie na umowie wyraźnie jest napisane, że to pracownik ustala sobie godziny pracy. Chodź byś nie wiadomo jak pracował to i tak powiedzą Ci, że do niczego się nie nadajesz, no bo jak nie Ty to ktoś inny przyjdzie. Szkoda czasu i nerwów. Mało co zarobisz a zjesz zęby na tej pracy. Nie polecam !

Zostaw merytoryczną opinię o Telbridge sp. z o.o. sp.k. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Zobacz opinie na temat firmy Telbridge sp. z o.o. sp.k. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 59.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Telbridge sp. z o.o. sp.k.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 57, z czego 13 to opinie pozytywne, 42 to opinie negatywne, a 2 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Telbridge sp. z o.o. sp.k.