Opinie o Makro Cash and Carry w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Makro Cash and Carry. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do pracy w Makro Cash and Carry o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Makro Cash and Carry w Olsztyn

Krzysztof Nowy wpis

Szukają tu teraz pracownika działu dostaw. Chciałbym wiedzieć jak długo się jest na okresie próbnym? Standardowo 3 miesiące czy jak się ma doświadczenie w handlu można od razu dostać umowę na czas określny? Ktoś negocjował to na rekrutacji? No i jak z pensją?

Pracownik Nowy wpis
@Krzysztof

Dają więcej niż minimalną.

Stary byly pracownik

Przede wszystkim ucinanie premii dla wszystkich no prawie, swoich ludzi traktowała. Nie jeden pracownik już się przez nią zwolnił albo ona zwolniła (to szybciej). Pracowałam jeszcze jako przedstawiciel jak to się budowało wtedy byli fajni kierownicy szczególnie p. Marcin z tego co wiem to też już tam nie pracuje, p.Ewa i trzeci pan też taki fajny był starszy może troszkę.

Stary byly pracownik

A poza tym żeby już nie drążyć tematu za moich czasów kiedy to powstało każdy "szary" pracownik śmiał się że firma MAKRO a zarobki niestety MIKRO, tyle co mam do powiedzenia

@Stary byly pracownik

A dlaczego te premie są ucinane? Jaki podaje powód?

Stary były pracownik
@Karolina

Proszę samemu sobie sprawdzić, w razie Wu powiedzenia ????

Edyta
@Stary były pracownik

Chyba nikt nie ma zamiaru na wlasnej skórze przekonac sie e po miesiacu pracy cos mu zostanie obiecete, lepiej czerpac wiedze od tych co wiedzą coś na ten temat lepiej i więcej :)

Stary były pracownik
@Edyta

Sprobuj sił powodzenia dlaczego mam mowic co bylo co nie było, spróbujcie same, w razie wu mało firm do pracy innej niż makro? Zadajecie czasami pytania takie że chyba człowiek by się nawet nie dorobił. Sorki takie moje zdanie. Nie ta to inna robota

Edyta Nowy wpis
@Stary były pracownik

dla mnie to po prostu dziwna postawa , co to za problem opisac dzialanie firmy dla nowych kandydatow do pracy ... broni ci tego ktos? po co sie tutaj wypowiadasz jak nie chcesz nic napisac ...

Stary były pracownik Nowy wpis
@Edyta

A po to się wypowiadam bo takie mamy czasy że każdy ma prawo do wypowiadania swych poglądów i zdań! Chyba wystarczy, nikomu jeszcze w tych czasach nie podano gotowej pracy na tacy a najlepiej jeszcze najlepszej fuchy. Sprawdź przekonaj się i napisz, może tobie akurat tam się spodoba, powodzenia????

Stary byly pracownik

Mam takie pytanie czy p. Danusia dalej na logistyce? Czy w końcu stał się cud i cofnęli kobitkę bo jak na czterech kierowników to nie była do przyjęcia? Nie tylko zresztą moje zdanie. Ale bez jaj dalej pracuje tak przez ciekawość?

Przyszły PRacownik

Witam jest tu ktoś z działu dostaw , jak zarobki i, Atmosfera ;> ?

@Przyszły PRacownik

W dziale dostaw? Kretynów nie brakuje np. Ser Kozłowski który nie szanuje ludzi szczególnie ich często obraza, jednakże (usunięte przez administratora) jest nie do ruszenia :/

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Makro Cash and Carry spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Makro Cash and Carry - Olsztyn

• Jak się pracuje w Makro Cash and Carry?

Zobacz opinie na temat firmy Makro Cash and Carry tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 1.

Makro Cash and Carry