Opinie o Ortel Sp. z o.o. w Olsztyn

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o firmie Ortel Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Ortel Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Ortel Sp. z o.o. w Olsztyn

Kacper Nowy wpis

@hejoo dlaczego było tam aż tak zle?

Natalia 123 Nowy wpis

Co wy tu w ogóle dalej robicie ?

Hejoo Nowy wpis

Gorszej pracy nie miałam.

Alicjapaukszty Nowy wpis

Szymonek, Michałek, Beata i Dominko z syndromem Napoleona dalej pracują ? Jeśli nie to może jest jakaś szansa na krótkie wybicie tego czegoś.

Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego w firmie Ortel Sp. z o.o.? Czy jest łatwy, czy może trudny do przejścia? Czy gdybyś miał możliwość odbycia rozmowy kwalifikacyjnej jeszcze raz, to również skorzystałbyś z zaproszenia?
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Olsztyn
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Likwidator szkód rolnych i majątkowych
Olsztyn
MWJ Rzeczoznawcy Sp. z o.o.
logo firmy Handlowiec
ID Energy Sp. z o.o.
Sylwia

Hej, dalej tak gnębicie ludzi ?

Magda

To coś to porażka, nawet nie da się tego nazwać pracą, poniżanie ludzi, odsyłanie po dwóch godzinach do domu jak nie chcesz gnębić biednych ludzi, tego w ogóle nie powinno być na rynku, to (usunięte przez administratora) !!!!! Sprzedawanie garów za 10 tysięcy to Żałosne. Nikomu nie życzę takiej pracy i takiego „szefa”. mniej niż zero

Sylwiaaa

Pracowałam w tej firmie chyba miesiąc. Porażka! Oszukiwanie ludzi do których się dzwoni, traktowanie pracownika jak śmiecia, najgorsza moja praca. Daleko nie zajdziecie. Kierownictwo (usunięte przez administratora) i wodorosty, zero kultury. Domino i Michałek, mam nadzieje ze nie pracujecie już.

Trudno oprzeć swoje zdanie na jednej opinii do tego wystawionej po tak krótkim okresie pracy w firmie.

Szczęśliwa była telemarketerka

Pracowałam w tej firmie niecały rok. Więcej nie wytrzymałam. Wiele osób odchodziło z firmy po zaledwie miesiącu. Warunki pozostawiają wiele do życzenia - zepsute słuchawki, słaba jakość połączeń oraz wszechobecny harmider na sali pełnej konsultantów. Praca telemarketera z pewnością nie należy do łatwych, a w tej firmie szczególnie. Zatrudniają w oparciu o umowę-zlecenie (najniższa stawka), jednocześnie mają wymagania jak przy umowie o pracę. każą układać grafik z miesięcznym wyprzedzeniem i odrabiać godziny za nieprzyjście do pracy, chyba że dostarczy się im zwolnienie lekarskie. W świetle przepisów jest to niezgodne z prawem i dziwię się, że jeszcze Inspekcja Pracy się tym nie zainteresowała. Do tego firma często firma spóźnia z wypłatami. Pominę już milczeniem fakt, że każą dzwonić do ludzi po dwudziestej i rano, a nawet w soboty. Niektórzy klienci otrzymują telefony nawet kilkanaście razy w ciągu tygodnia, są tym faktem sfrustrowani i wkurzeni. Numery nie są usuwane z bazy, kiedy klienci o to proszą (ciekawe co na to RODO?). Wszystko niestety skupia się na konsultantach, którzy muszą przeprowadzić rozmowę z klientem według z góry narzuconej formułki i namówić go na przyjęcie zaproszenia. W zależności od podejścia kierownictwa jest stały nacisk na osiągane wyniki i zwalanie winy na konsultantów za małą liczbę zaproszeń. Przez osiem godzin są maksymalnie trzy przerwy, plus ewentualne krótkie wyjścia do toalety lub zrobienie sobie herbaty itp. Jeśli ktoś w danym dniu ma więcej przerwy w wykonywaniu połączeń, niż przewiduje to norma, wówczas albo ma odciągane pieniądze z wynagrodzenia albo każą odrabiać. Podsumowując, praca w tej firmie jest stresująca, wyczerpująca , w dodatku za niewielkie pieniądze. Chyba że ktoś lubi wciskać innym ludziom głupoty przez telefon i na okrągło gadać to samo. Zdecydowanie nie polecam tej pracy osobom wrażliwym ze słabą psychiką. Lepiej już podjąć się roznoszenia ulotek lub pracować na kasie w Biedronce.

Stary Szczery Pracownik
@Szczęśliwa była telemarketerka

Wszystko co jest napisane powyżej jest prawdą.Teraz pozwalniali dużą część stałych pracowników,i zatrudniają nowych.Ludzie pracujący tam kilka lat usłyszeli powód zwolnienia "bo na Ciebie wypadło".Śmiech na sali(usunięte przez administratora).Nie polecam w żadnym stopniu.Jeżeli pojawiają się pozytywne opinie to tylko i wyłącznie jeden z Kierowników je wstawia.Przez 6 miesięcy nie dostałem ani razu wypłaty na czas.Dodatkowo do wypłat są również kary które w niekórych miesiącch sięgają 100-200 zł.,.

Szczęśliwa była telemarketerka

Zostaw merytoryczną opinię o Ortel Sp. z o.o. - Olsztyn

• Jak się pracuje w Ortel Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Ortel Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 6.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Ortel Sp. z o.o.?

Ortel Sp. z o.o.
  • Aleja Marszałka Józefa Piłsudskiego 10 lok. 14