Opinie o Bogmar BB Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Poniżej znajdziesz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Bogmar BB Sp. z o.o.. Znajdziesz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie Bogmar BB Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Bogmar BB Sp. z o.o. w Bielsko-Biała

Dora Nowy wpis

Pierwsze co chciałabym wiedzieć, a zabrakło mi w ogłoszeniu dl specjalistki ds. kadr to wysokość pensji. Napisze ktoś, chociaż widełki, bo to już będzie pomocne ? Piszą tylko o terminowym wynagrodzeniu, a to przecież żaden luksus. Jeśli już chodzi o te daty, to niech ktoś da znać, w jaki dzień zwykle jest kasa na koncie...

Honorata

Wiecie coś o posadzie Pracownika produkcji? Mi właśnie o te prace najbardziej chodzi. Napisali, że praca jest od 7 do 15. A wiecie coś o nadgodzinach? Można sobie dorobić do pensji nadgodzinami? A, no i czy wgl są płatne, czy do odebrania?

Kubololo Nowy wpis
@Honorata

Godziny są do wybrania, jeśli jest potrzeba ze strony firmy (duże zamówienie) to robi sie nadgodziny.

Julia Nowy wpis
@Kubololo

Często się zdarzają te nadgodziny? Trzeba jakoś wcześniej się zapisać na taką dodatkową pracę czy każdy może zostać i dorobić? Możesz też dać znać na jakiej umowie jest praca?

Pracownik Nowy wpis
@Julia

Mało takich sytuacji, powiadają o nich wcześniej, można tylko wybierać nadgodziny, umowa o prace jest normalnie.

Polecam każdemu kto szuka stałego miejsca pracy. Fajna atmosfera, fajne szefostwo, fajni współpracownicy, coraz bardziej kompetentni ludzie zatrudniani. Wszystko idzie ku lepszemu!

Łukasz

Jakiś czas temu byłem na rozmowie o pracę na stanowisko handlowca/specjalisty ds. sprzedaży. Niestety nie udało mi się dostać tej pracy ale dostałem propozycję pracy Agenta Sprzedażowego. Mimo dobrych warunków finansowych nie mogę sobie na tą chwilę pozwolić na pracę bez stałej pensji. Niemniej jednak liczę na to, że z czasem się to zmieni a propozycja będzie nadal aktualna. Trochę rozmów odbyłem w ostatnim czasie i rzadko kiedy można spotkać takie podejście. Pani która przeprowadzała rozmowę stworzyła bardzo sympatyczną atmosferę swoją osobą. Pytania były nieszablonowe, dobrze weryfikujące skill sprzedażowy. Profesjonalizm i podejście do człowieka zasługuje na dużą 6.

Czy w trakcie Twojej rozmowy kwalifikacyjnej w Bogmar BB Sp. z o.o. rekruter przedstawił Ci możliwą kwotę wynagrodzenia? Jakie warunki zatrudnienia oferowane są na stanowisku Księgowy / Księgowa?
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.

Zostaw merytoryczną opinię o Bogmar BB Sp. z o.o. - Bielsko-Biała

• Jak się pracuje w Bogmar BB Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Bogmar BB Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Bogmar BB Sp. z o.o.?

Bogmar BB Sp. z o.o.
  • Jana Sobieskiego 160