Opinie o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy City-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie City-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Iza Saśko

Polecam wszystkim naprawdę dobra i solidna firma :)

Bartek i Magdalena

Godna polecenia firma na 100% Milo było was poznać jesteśmy szczęśliwi ze mamy wodę w domku :)))) Będziecie mieli napewno u nas więcej zleceń bo juz sąsiedzi wypytują czy jesteśmy zadowoleni a jesteśmy i będziemy polecac Pozdrawiam serdecznie

Karaś

Witam Czytam tu tych parę negatywnych komentarzy to mi się chce śmiać naprawdę jaka zazdrość ludzka niema granic to jak się czyta to widać że to jedna i ta sama osoba lub konkuręcia pisze jest to śmieszne to dureń by tylko się nie zorientował że to celowe działanie widzę że ta firma odp w prost na forum że zaprasza do siedziby i co nikt nie jedzie przecież to śmieszne nie sugerujcie się tymi złymi pewnie to konkurencja która niema roboty i psuje opinię innym

Zadowoleni

Dobry wszystkim Chcemy wyrazić swoją opinię na temat firmy City-bud która wykonywała u nas dużą pracę Zaczynając od studni , szamba ,i wykonanie nawadniania ogrodu Opinię wystawiamy mega pozytywną nawet nasz hydraulik który robił u nas stwierdził że bardzo dobrze wykonują przyłącza itp po tym jak to oglądał Wszystkie prace zostały wykonane zgodnie z terminem sprawdzone czy wszystko działa otrzymaliśmy wszystkie potrzebne papiery do wykonanych prac oraz deklaracje zgodności Estetyka i funkcjonalność urządzeń pierwsza klasa wszystko jasno i klarownie wytłumaczone jak korzystać mieszkamy już w nowym domu od 6 miesięcy wszystko sprawnie działa tak jak powinno po całości prac ekipa tych młodych ludzi ładnie wszystko posprzątała pograbiła że naprawdę miło Polecamy ich usługi można naprawdę rozmawiać i się dogadać finansowo naprawdę dobrze Polecamy i jeszcze raz dziękujemy ))))))):::))))))))))

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany/ Разнорабочий на стройку w firmie City-Bud Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
Cecylia Lachawczyk

Witam wszystkich Chciałam pozostawić bardzo dobrą opinię na temat firmy City-bud sp.zoo zajmują się prosfesionalinie swoją robotą nie mamy ani jednego zastrzeżenia wszystko wykonane tak jak sobie życzyliśmy dodatkowo została wykonana u nas po badniu wody cała stacja uzdatniania wody ładnie wszystko pracuje możemy każdemu polecić usługi tej firmy chłopaki naprawdę robią mega dobrą robotę nasi sąsiedzi również się zapisali u nich na wykonanie pełnego osprzętu fajnie bo firma wogole nie powbiera żadnych zaliczek płaci się dopiero po wykonanej usłudze tak więc widzisz odrazu co wykonali i jak chodzi niema obawy wtedy o nic pozdrawiam wszystkich

Kamil Bednarczak

Nie polecam. Nie pisze Anonimowo. Firma oszukała mnie po całości jeśli chodzi o ilość wody i głębokości studni . Montaż instalacji to kolejna partyzantka. Jest już oszukanych 4 inwestorów. Sprawa głoszona na Policję będziemy z nim walczyć! Nie polecam całkowicie

@Kamil Bednarczak

Kamil Bednarczak nasza firma nigdy nie unika żadnego kontaktu drzwi w firmie są otwarte dlaczego pan nie przyjedzie jeśli jest tak jak Pan pisze drzwi są otwarte ........ Przecież jeśli Panu robiliśmy usługi Ti adres zna pan przecież Pozdrawiam serdecznie

Bolek

czy ta firma city bud z Gryfic wierciła komuś studnie na działce???

Ernest
@Bolek

Mi wiercili dwie studnie. Gość chciał gotówkę. Teraz mam problemy z urzędem skarbowym. Nie chce wystawić potwierdzenia zapłaty. Brak odpowiedzi do tej pory. Będę zgłaszał sprawę

Wika
@Ernest

Hej coś tu Pan kręci zaplacil pan to znaczy ze praca została odebrana i wszytko działa tak to by pan nie zapłacił u nas wiercili i po zakończonej pracy dali wszystkie atesty fv i dokumenty i też płacilismy gotówką u siostry tak samo wydaje mi się że pan to konkurencja i źle się pan wypowiada na firmę City bud bo sam o sobie nie możesz nic dobrego powiedzieć .........

Karol
@Bolek

TAK MI WIERCILI NA CAŁYM OSIEDLU DOMKÓW STUDNIE W 18 DOMKACH I JESTEM BARDZO ZADOWOLNY I MOGĘ ICH KAZDEMU Z CZYSTYM SUMIENIEM POLECIĆ

Barbara kamień
@Bolek

Witam u mnie woercili jesteśmy zadowoleni z usługi jeśli się Pan zastanawia bez problemu polecama

Aafa
@Bolek

Nie polecam , (usunięte przez administratora) , skasowali za 40 m a po sprawdzeniu wyszło 18 ( niestety nie było nikogo przy wierceniu ) i wody jest tylko na 2 minuty pracy pompy , do tego zamontowany pojemnik przecieka , wszystko zgłoszone firmie mieli przyjechać ale oczywiście nikt się nie pojawił , naciągacze omijać ich

Janek.P

Polecam serdecznie firmę od studni głebinowej współpraca zrealizowana bardzo dobrze praca wygląda solidnie oraz wody też solidnie leci wykonywali mi na polu studnie do rolnictwa do deszczownicy studnia na dzień dzisiejszy podaję 30 m3 na h jesteśmy zadowoleni nie straszna nam susza teraz planujemy kolejne realizację z firmą City-bud sp.zoo na wykonanie kolejnych studni na polach polecamy wszystkim rolniką z korzystania z ich usług dobieraja dobrej jakości osprzęt spełnili nasze oczekiwania w 100% była to nasza pierwsza taka studnia nie wiedzieliśmy wogole na czym to polega i jak to będzie wyglądało zostało nam to profesjonalnie wytłumaczone i w trakcie wykonywania prac dużo się dowiedzieliśmy jak to wszystko wygląda itp dziękujemy napewno skorzystamy z dalszych usług pozdrawiamy

Adek

Witam wszystkich W dniu wczorajszym firma city-bud sp. zo.o wykonywała u nas studnie głębinowa z pełnym osprzętem i podloczeniem do budynku Pracę wyglądały bardzo fajnie zespół pracowników wykwalifikowany każdy wiedział co ma robić widać że zajmują się tym na co dzień wszystko ładnie podłączone estetycznie po pracy ładnie posprzątane materiały do studi dobrej firmy użyte wodę puścili długo aż była czysta moge każdemu ich usługi polecić bo są firmą profesjonalną i mają obszerną wiedzę w tym co robią Umówiłem się również z nimi na montaż zbiornika na (usunięte przez administratora) bo też się dowiedziałem że takie usługi wykonują Jeszcze raz dziękuję za dobrze wykonana pracę Pozdrawiam

Stanisław

Witam Serdecznie Chciałem bardzo podziękować za wykonanie studni głębinowej wraz montażem obudowy u nas na działce pod dom uratowaliście nam inwestycje bardzo solidna praca i pozytywne nasze odczucia dziękujemy !!!!!!!!!!! Gmina odmówiła nam przyłącza wody do domu może za rok może tak ciągle zwodzenie dzięki firmie City bud sp zoo możemy teraz kończyć wszystko i zamieszkać w domu ale to bardzo bardzo wszystkim polecamy znają się na swoim fachu od pracy po praktykę i doradzenie sprzęt jakim przyjechali nowoczesny solidny widać rozwój w tej firmie fajnie otrzymaliśmy umowę pełna dokumentację...... Cenowo też bardzo fajnie ogólnie wygląda to solidnie i woda leci cały czas od 3 dni pełną rurą stawek zapełnia co mi ogólnie się podobało też że porządek po sobie zostawiają Jeszcze raz polecamy serdecznie :::;;;;;;;;;;;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):::;;;;;;;;;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))));;;;;:::::::::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

Graczyk
@Stanisław

Dobry wieczór U nas wczoraj wykonywali zamówioną usługe podpinamy się również do opinii wyżej bardzo fajni chłopacy pracowici deszcz padał nawet na chwilę nie stanęli wiedząc że przyjechaliśmy z daleka by wykonali nam na działce ROD odwiert byśmy mieli wodę na początek zamówiliśmy tylko studnie po dluszych rozmowach podielismy decyzję o studzience wiemy że to była dobra decyzja polecamy firmę z czystym sumieniem

Dorian i Karolina
@Graczyk

Witam Czy mogli byśmy prosić o namiar na firmę która u państwa woerciła również chcieli byśmy w naszym domku wykonać odwiert i mieć swoją wodę a szukamy sprawdzonej firmy Z góry dziękuję

Zadowolony klient
@Stanisław

Dobry wieczór Zbierałem się na wpis ale nie miałem kiedy by się podzielić również swoją opinią na temat tej firmy pracy jaką wykonali na mojej działce A więc zaczynając od zamówienia usługi na woercenie studni rozmowa z pani bardzo mi dużo dala gdyż wszystko zostało mi szczegółowo obiasnione Przyjazd na działkę zrobił ogromne wrażenie niesamowicie przygotowana ekipa do pracy Praca szybka solida i konkretna każdy wie co ma robić idzie to płynie aż miło się patrzy Finalnie jestem bardzo zadowolony woda jest full Dziękuję i polecam każdemu kto chce mieć swoje ujęcie wody Pozdrawiam

Rakuś
@Zadowolony klient

Siema Widzę każdy zadowolony może i ja też bym mógł być dajcie namiar na tych chłopaków to my również na gospodarstwie sobie wykonamy taką usługę do podlewania Czekam na namiary

MIELNO
@Stanisław

Dobry wieczor Firma city-bud sp zoo wykonywala dla nas studnie glebinowa jestesmy mile zaskoczeni gdyz udalo sie zrobic to w jeden dzien a mamy doswiadczenie w temacie bo to nie pierwsza nasza studnia w zyciu porownujac pare firm uwazam ze maja duze doswiadczenie w tym co robia i maja wiedze na ten temat potrafia fajnie wytlumaczyc tak by klijent rozumial o czym mowa i sobie to wyobrazic wszystkie dokument fajnie przekazane co nas zaskoczylo bardzo to ze daja gwarancje pelne atesty i deklaracje instrukcje i to ze jak by nie znalezli wody nie pobieraja oplaty zadnej a to bardzo zadko spotykane w tych czasach ale u nas woda jest naprawde z calego serca polecamy firme i bez zadnego zastanowienia wybierajcie ich do pracy a bedziecie tak zadowoleni jak my serdecznie dziekujemy

Krystain

Dzień dobry Chce wyrazić swoją pozytywną opinię na temat firmy wiertniczej City bud sp zoo która wierciła u mnie studnie głębinową od samego początku profesjonalne podejście wszystko dobrze wytłumaczone warunki umowy itp wykonali u nas pełen pakiet wraz z obudową wygląda to rewelacyjnie woda zasila dom oraz podwórko ekipa sprawnie szybko wykonała usługę ładnie posprzątali jesteśmy zadowoleni bardzo z wykonanych usług tej firmy kto by się nie zapytał będę polecał ich pracę bo znają się na swojej pracy podoba mi się to że dają pełną dokumentację i gwarancję na wykonaną pracę stosują dobrej firmy materiały bo wszystko sprawdziliśmy zażądaliśmy atesty oraz deklaracje i bez problemu zostały nam wręczone dziękuję raz jecze pozdrawiam

Zainterasowany
@Krystain

Może jakieś namiary na tą firmę można?

Klient

Nie polecam Firmy, wykonali studnie na mojej działce, po 3 dniach woda się skończyła, jeżeli coś będzie nie tak ze studnią mieliśmy się kontaktować, tak też zrobiliśmy, od miesiąca ktoś do nas ma się odezwać lecz cisza...cały czas jesteśmy zbywani. Jeżeli zdarzyło Ci się to samo proszę o komentarz.

@Klient

Witam nie będę dwa razy odp tej samej osobie pod inną nazwą Zapraszam do biura jeśli to nie konkurencyjne wpisy napewno zostanie pozytywnie załatwiona sprawa Pozdrawiam

radzę uwazac na te firme wszystko niby fajnie pieknie jak mówią a potem brak zaplaty ... i cisza.. Oddałem jakiś czas temy do windykacji i wlasnie wpłyneła kolejna wplata od city-budu :) nie sprzedawajcie tego na gieldzie windykujcie to !! Zostawiam tu namiar do pana Szczęśniaka on sięzajmuje sprawą city-budu na prokuraturze 572 300 704

jacekgp
@:)

tak zrobię. w październiku minął rok

mariusz świdnicki
@:)

niedawno spłaciła się całośc po dzialaniach pana Szczęśniaka :)

@mariusz świdnicki

A jak długo to trwało odkąd wziął się za tę sprawę?

Jurij
@:)

Potwierdzam opinie. Brak szacunku do klienta, wymijanie się z odpowiedzialności i cały czas próba naciągnięcia na kasę. Odradzam.

@Jurij

I to jest pisane na bieżący okres? Nie wiem na ile w tym prawdy ale czy przy takim scenariuszu osoby zatrudnione mogą mieć jakieś kłopoty? Jak od strony pracownika to może wyglądać?

@:)

Chętnie też się odezwę do tego Pana zostałem też (usunięte przez administratora) przez tą firmę ale też znalazłem dużo ludzi (usunięte przez administratora) przez pana Jarka

PATRYCJA
@:)

WITAM ZADZWONIŁAM POD TEN NUMER NIEMA TA FIRMA ŻADNEJ SPRAWY ŚCÌĄGNEŁAM BIK KRD JEST FIRMA CZYSTA WIEC NIE ROZUMIEM PO CO LUDZIE WYMYŚLAJĄ TAKIE BZDURY

@PATRYCJA

nie ma? jakie jest na to potwierdzenie gdzie go dla pewności szukać? pracownicy firmy także zabrali głos w tej sprawie? ilu ich docelowo powinno być żeby wszystko dobrze działało?

@:)

Witam Bardzo proszę dzwonić pod ten numer dowiedzieć się wszystkiego dany komentarz nie jest o naszej firmie tylko o firmie z Polski która posiada taką nazwę jak my Pozdrawiam serdecznie

Niezadowolony

Nie polecam z całego serca tej firmy Po wywierceniu studni stwierdzili że woda jest i żeby teraz nie puszczać wody tylko poczekać 3 dni alby studnia się opsypała. Zapewniali że gdyby się okazało że wody nie będzie bez żadnego problemu przyjadą i wywierać kolejna oczywiście w cenie bo jak mówią za puste się u nich nie płaci i nie zostawiają ludzi bez wody. Po zgłoszeniu im że studnia jest pusta miał w tej sprawie kontaktować się szef bo kobieta z biura twierdzi że sprawami reklamacji właśnie on się zajmuje a ona nie może wyznaczyć terminu. Na telefon czekam już ponad miesiąc czasu w pierwszych dniach jeszcze odbierała telefon powtarzając że szef dzisiaj zadzwoni ale po kilku telefonach już przestała odbierać. Będę kierował sprawę do sondy i szukam więcej osób (usunięte przez administratora) przez tą firmę.

@Niezadowolony

Witam Po pierwsze nie rozumiem dlaczego piszecie panswtow anonimowo odbieram to jako celowe działanie Sprostowanie nasza firma nigdy nie ucieka od problemów jeśli jest taka sytuacja zapraszamy do siedziby naszej firmy napewno wyjaśnimy sytuacje proszę wziąść dokumenty potwierdzające wykonanie naszej pracy i napewno zostanie wszystko wyjaśnione Proszę również nie działać destrukcyjnie w naszym kierunku gdzie nasza siedziba firmy jest czynna i drzwi są otwarte i to mnie dziwi bardzo dlaczego jest pisany taki komentarza a nie rozmowa by sytuacje wyjaśnić

Kornel

Witam wszystkich Wybrałem firmę City-bud sp.zoo dlatego że posiada dużą ilość opinni pozytywnych oraz widziałem osobiście ich pracę jadąc obok mojej miejscowości jestem bardzo zadowolony wykonaniem usługi z pełnym osprzętem pracuje studnia drugi miesiąc trawnik podlewa w domu ciśnienie jest ładne chciał bym wszystkim polecić firmę bo robią mega dobrą robotę pozdrawiam serdecznie

SZYMEK

Dzięki chłopaki za dobrze wykonaną pracę. Pozdrawiam

Deiv

Dzień dobry. Chciałbym wydać negatywna opinie o firmie City-bud. Ponieważ umowilem się z nimi na odwiert studni głębinowej na 16 czerwca i wykonawca w ogóle nie przyjechał a nie nie odbiera telefonów. Zostałem (usunięte przez administratora) Zaplanowalem pracę budowlane i brak wody wszystkie je wstrzymuje. Uważam że firma nie szanuje klientów i jest nie wiarygodna

Jak jest z pakietem medycznym w City-Bud Sp. z o.o.? Można dołączyć rodzinę?

Wiesia

GODA POLECENIA FIRMA BRAK UWAG JAKOSC 100 %%

Sabina i Wojtek

Witam Polecamy firmę City-bud sp.zoo wykonali na na dwóch obiektach dużo pracy studnie I pracę ziemne jesteśmy bardzo zadowoleni ???? polecamy w 100%

Zostaw merytoryczną opinię o City-Bud Sp. z o.o. - Gryfice

• Jak się pracuje w City-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

City-Bud Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Ks. Stanisława Ruta 4 lok. 5
    72-300 Gryfice