Opinie o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy City-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie City-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Kajtek

Witam Firma City-bud sp.zoo Jest godna polecenia wykonali u nas pełną hydrofornie i studnie od A do Z I działa wszystko bardzo dobrze chce każdemu polecić ich wiedzę oraz doświadczenie Pozdrawiam

Alicja

Dobry wieczór. Chcemy wszystkim polecić firmę city bud bardzo młoda załoga ale solidna super robota panowie pozdrawiamy

Kołobrzeg

Witam chcemy polecić firmę jesteśmy bardzo zadowoleni z wykonanej usługi całość prac została wykonana zgodnie z umową .. Pozdrawiam

Bartosz

Witam Posiadamy pensjonat zamówiliśmy w firmie City-bud sp.zoo wykonanie studni z całą hydrofornią mega ładnie wszystko wykonane i ma to wszystko sens Pozdrawiam i dziękuję

@Bartosz

ile czasu mogły te wszystkie prace potrwać? ciekawa jest jestem ceny za wykonaną usługę i ogólną robociznę. czy stawka może zostać uznana za rynkową? ciekawe w jaki sposób później dochodzi do rozliczenia za pracę

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany/ Разнорабочий на стройку w firmie City-Bud Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Technik obiektu - Konserwator budynków
Instalator-Service Sp. z o.o.
logo firmy Konstruktor
Szczecin
Ammega Poland Sp. z o.o.
logo firmy KIEROWCA KAT C
Gogolin
Eko-Probud Sp. z o.o.
R.M.

Witam dziękuję chłopaki za fajną i szybką robotę Pozdrawiam

Barbara

WITAM POLECAM FIRME STUDNIE ROBIĄ SOLIDNIE I WODA LECI CAŁY CZAS BRAK UWAG POZDRAWIAM

@Barbara

Witam, a ilu Panów pracowało przy tej studni u Pani? Byli to może młodzi ludzie? Widziałam po prostu, że do firmy kiedyś szukali pomocniczego robotnika budowlanego i zastanawiam się czy mój młodszy brat mógłby tutaj sobie fajnie zarobić i przy okazji nauczyć się co i jak.

Florentyna

Witam polecam firmę budowali nam pensjonat jesteśmy zadowoleni 100 % uczciwości polecamy

Konrad i Zuza

Mega fajna i profesjonalna firma dziękujemy za wykonany odwoert studni trzymajcie się i tak dalej pa

Kaja

Witam chciałam podziękować za wykonaną pracę u nas na ośrodku i polecić wszystkim firmę City-bud sp z o.o fajnie szybko i dobrze pozdrawiam

Szewczyk

Dobry wieczór chciałem podzielić się dobrą opinia na temat firmy city bud fajny efekt końcowej pracy aż miło się patrzy na budynek oraz zagospodarowanie terenu pozdrawiam ocena 10 na 10

BARBARA W

DZIEKUJEMY ZA DORZE WYKONANA USLUGE POZDRAWIAM SERDECZNIE POLECAM

Konarzewscy

Fajna firma zgrana ekipa czysto sprawnie i na temat gwarancja dokumenty atesty bez problemowo .....

Iza Saśko

Hej Wiercili w naszej małej wsi kilka studni i u nikogo niema problemu fajnie zrobione wody na umur polecam warto ;)))))

TADEUSZ

DZIEŃ DOBRY FIRMA CITI BUD SP ZOO REALIZOWAŁA W NASZYM OGRODZIE ODWIERT STUDNI GŁĘBINOWEJ Z PODŁĄCZENIEM DO BUDYNKU JESTEŚMY ZADOWOLENI BARDZO Z USŁUGI WYKONANEJ POZDRWIAM

Wróblewski@

Polecam firmę City-Bud do wykonywania studni głębinowych u nas została wykonana zgodnie z projektem polecam pozytywna firma

Kaja i Paweł

WITAMY BRZYDKO SIE CZYTA JAK FIRMY ROBIĄ ZŁE OPINIE DLA INNYCH FIRM BARDZO SŁABO Z WASZEJ STRONY MY JESTEŚMY BARDZO ZADOWOLENI Z TEJ FIRMY DOSTALIŚMY FANY RABAT WIELE FIRM STUDNIARSKICH NIE PODJĘŁO SIE NA NASZYM TERENIE WYKONANIA STUDNI A IM SIE UDAŁO MEGA POLECAMY

Piotrek 2289

Witam fajna firma zgrani ludzie wykonywali mi studnie głebinową z całym osprzętem jestem mega zadowolony pozdrawiam

Roman

Kto wie, ile bym tu teraz zarobił, jako pomocniczy robotnik budowlany i o co mogą mnie pytać na rekrutacji? Dwa lata temu proponowali chyba 17 zł brutto / godz

Tomasz
@Roman

Co ty mówisz wogole pracowałem tam 5 lat i milem 22 zł i późnej 24 zł na rękę więc bajki piszesz pozdrawiam

@Tomasz

A stawki to tu sztywno dają według schematu, że po jakimś okresie podwyższają i tyle czy może się negocjuje coś i stąd ta rozbieżność?

Karol

Witam Stawiała mi firma City-bud sp.zo.o kilka budynków jestem zadowolony Ludzie profesjonalni ładnie ubrani sprzęt budowlany na poziomie Czytam komentarze i widać zazdrość innych firm

Maciek

Gdyby wszystkie firmy tak działały na rynku każdy inwestor był by zadowolony ????

@Maciek

No cóż, brzmi ok a "tak" tzn., jak konkretnie?

Zostaw merytoryczną opinię o City-Bud Sp. z o.o. - Gryfice

• Jak się pracuje w City-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

City-Bud Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Ks. Stanisława Ruta 4 lok. 5
    72-300 Gryfice