Opinie o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy City-Bud Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do pracy w firmie City-Bud Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Realizacja projektów budowlanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o City-Bud Sp. z o.o. w Gryfice

Bolek

czy ta firma city bud z Gryfic wierciła komuś studnie na działce???

Aafa
@Bolek

Nie polecam , (usunięte przez administratora) , skasowali za 40 m a po sprawdzeniu wyszło 18 ( niestety nie było nikogo przy wierceniu ) i wody jest tylko na 2 minuty pracy pompy , do tego zamontowany pojemnik przecieka , wszystko zgłoszone firmie mieli przyjechać ale oczywiście nikt się nie pojawił , naciągacze omijać ich

radzę uwazac na te firme wszystko niby fajnie pieknie jak mówią a potem brak zaplaty ... i cisza.. Oddałem jakiś czas temy do windykacji i wlasnie wpłyneła kolejna wplata od city-budu :) nie sprzedawajcie tego na gieldzie windykujcie to !! Zostawiam tu namiar do pana Szczęśniaka on sięzajmuje sprawą city-budu na prokuraturze 572 300 704

City-bud sp.zoo
@:)

Witam Bardzo proszę dzwonić pod ten numer dowiedzieć się wszystkiego dany komentarz nie jest o naszej firmie tylko o firmie z Polski która posiada taką nazwę jak my Pozdrawiam serdecznie

Stanisław

Witam Serdecznie Chciałem bardzo podziękować za wykonanie studni głębinowej wraz montażem obudowy u nas na działce pod dom uratowaliście nam inwestycje bardzo solidna praca i pozytywne nasze odczucia dziękujemy !!!!!!!!!!! Gmina odmówiła nam przyłącza wody do domu może za rok może tak ciągle zwodzenie dzięki firmie City bud sp zoo możemy teraz kończyć wszystko i zamieszkać w domu ale to bardzo bardzo wszystkim polecamy znają się na swoim fachu od pracy po praktykę i doradzenie sprzęt jakim przyjechali nowoczesny solidny widać rozwój w tej firmie fajnie otrzymaliśmy umowę pełna dokumentację...... Cenowo też bardzo fajnie ogólnie wygląda to solidnie i woda leci cały czas od 3 dni pełną rurą stawek zapełnia co mi ogólnie się podobało też że porządek po sobie zostawiają Jeszcze raz polecamy serdecznie :::;;;;;;;;;;;)))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))):::;;;;;;;;;;))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))));;;;;:::::::::))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))))

MIELNO
@Stanisław

Dobry wieczor Firma city-bud sp zoo wykonywala dla nas studnie glebinowa jestesmy mile zaskoczeni gdyz udalo sie zrobic to w jeden dzien a mamy doswiadczenie w temacie bo to nie pierwsza nasza studnia w zyciu porownujac pare firm uwazam ze maja duze doswiadczenie w tym co robia i maja wiedze na ten temat potrafia fajnie wytlumaczyc tak by klijent rozumial o czym mowa i sobie to wyobrazic wszystkie dokument fajnie przekazane co nas zaskoczylo bardzo to ze daja gwarancje pelne atesty i deklaracje instrukcje i to ze jak by nie znalezli wody nie pobieraja oplaty zadnej a to bardzo zadko spotykane w tych czasach ale u nas woda jest naprawde z calego serca polecamy firme i bez zadnego zastanowienia wybierajcie ich do pracy a bedziecie tak zadowoleni jak my serdecznie dziekujemy

Elizka Nowy wpis

Dzień dobry. Chciałam się zorientować czy Geolog ma szanse na zatrudnienie. Firma pokazała mi się w sieci w takiej kategorii ale nie mogłam znaleźć żadnego ogłoszenia. W dawniejszych wpisach ktoś wspominał o tej funkcji. Czy zatrudnienie jest możliwe w oparciu o umowę o pracę?

Barbara Nowy wpis

Witam wszystkich Polecam firmę City bud Jest to naprawdę bardzo dobra firma jestem z ich wykonanej pracy bardzo zadowolona i polecam wszystkim miłego dnia

Mali Nowy wpis

Kiedyś na necie widziałem, że firma robi studnie głębinowe teraz już mam w nich doświadczenie, bo pomagałem w kilku miejscach i chciałem sprawdzić z ciekawości jak się tu przy nich zarabia . po tym co teraz jedna Pani napisała mam rozumieć, że się spóźniłem i ze robotnicy już nie są przyjmowani?

Czy City-Bud Sp. z o.o. ma ściśle ustalone godziny pracy?

Mirella Nowy wpis

Chyba firma nie istnieje lub (usunięte przez administratora) ludzi. Próbowałam się z nimi skontaktować niestety każdy oba numery to ,,abonent czasowo niedostępny” Dodatkowo dwa podane mejle na stronie oraz na teczce nie istnieją gdyż moje mejle wracają…

Jak oceniasz przebieg rozmowy kwalifikacyjnej na stanowisko Pracownik ogólnobudowlany/ Разнорабочий на стройку w firmie City-Bud Sp. z o.o.? Podziel się z nami pozytywnymi aspektami rekrutacji, jak również wszelkimi zastrzeżeniami odnośnie procesu. Jaki był rezultat Twojej rozmowy?
logo firmy Aplikator Celulozy / Piany Pur / Dekarz
Rybnik
KRUKTERM SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
logo firmy Kierownik Budowy (1)
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Krystyna

Jak sądzicie, zarobki w samej firmie są podobnie fajne jak zdanie o niej pisane przez ostatnich komentujących? Przyznaje, że cos właśnie ofert nie mogłam odszukać, myślałam ze może tu będą się ogłaszać. Czy warto podesłać partnera?

Bartek

Polecam również firma konkretna zna się dobrze na swoim fachu widać jak sprawnie idzie praca i estetyka wykonania Pozdrawiam

Barbara

Dzień dobry W piątek firma wykonywała mi studnie chciałam wystawić dla innych do wiadomości pozytywną opinię jestem zadowolona z wykonanej pracy dziękuję chłopaki pozdrawiam serdecznie

Karolina Kotwicka

Dobry wieczór chciałam wystawić pozytywną opinię dla tej firmy wiercącej studnie otrzymałam odmowę na przyłączenie wody z sieci posiadałam bardzo trudne warunki dojazdowe do posesji ale po dłuższych staraniach i wytrwałości firmy poradzili sobie by dojechać po budynek gdzie wydawało się to niemożliwe Praca poszła bardzo sprawnie z sukcesem woda dziś już leci 32 godziny bez żadnego przerywania jest czyściutka bardzo Wydajność studni na godzinę wystarczająca 4 tysiące litrów jestem bardzo zadowolona nowy dom a brak wody dziękuję serdecznie firmie City-bud Sp.z o.o za cierpliwość i wytrwałość polecam gdzie tylko mogę Dziękuję razy 999 999 9999 Pozdrawiam :)))))))))

Czytam tutaj aktualne pozytywne opinie od klientów. A jakie aktualne opinie o pracodawcy mają pracownicy? Chłopak chciałby się tutaj zatrudnić jako pomocnik budowlany. W internecie znaleźliśmy starą ofertę pracy na to stanowisko i z niej wiemy, że kilka lat temu oferowali umowę zlecenie. Teraz jaką umowę dają?

@Anna

Witam oni nie zatrudniają ludzi tam stałe osoby cały czas pracują wiem bo pytałem kilka razy Pozdrawiam

@Tomek

Witam, a kiedy Pan się pytał po raz ostatni o to? Widzę, że opinii klientów wciąż przybywa, sam bym się zastanowił nad przyjęciem, z tym ze dopiero na spokojnie po nowym roku. czy możliwe ze wtedy będzie ktoś potrzebny? ciekaw jestem czy normalnie na umowie o prace

Fabian Tomicki

Witam serdecznie Podzieliśmy współpracę z firmą wiertnicza City-bud Sp.z o.o na wykonanie 12 kąpleksowych studni głębinowych z podłączeniem do budynków przy pracach nadzór prowadził kierownik budowy oraz geolog pracę zostały wykonane bardzo dobrze bardzo czysto i sprzęt pierwsza klasa jakim ta firma dysponuje jestem bardzo zadowolony z tego jak dobrze układała się współpraca polecam każdemu wybór tej firmy z prostych rzeczy dobra jakość materiałów dora komunikacja sprzęt wiertniczy a co ważniejsze z każdej studni leci płynnie woda ;) Jeszcze raz dziękuję i pozdrawiam

Jakich pytań można się spodziewać na rozmowie rekrutacyjnej w firmie City-Bud Sp. z o.o.?

Bartosz

Witam Nie zatrudniają ludzi tam cały czas pracują stałe osoby od kilku lat kilka razy bylem z CV i pytałem niema szans mają dobre zarobki i każdy się trzyma posady Pozdrowienia

@Bartosz

Od czterech lat jest stała ekipa? A co z jakimś rozwojem? Nie ma coraz większej liczby inwestorów? Pisze pan, że udał się do firmy wraz z CV. Czyli śmiało można je na zaś złożyć? Ile minimum doświadczenia jest wymagane?

Arek

Witam Co w tym dziwnego że ta firma nie zatrudnia ludzi więcej mają obsadę od kilku lat i nie zmieniają ludzi to świadczy że muszą mieć tam ludzie dobrze i trzymają się stanowisk Piszesz co z rozwojem troszkę nie na miejscu o swój rozwój się martw bo to ty szukasz pracy z tego co widać bardo się ta firma rozwija fajna siedziba firmy inwestują w budynki mają nowoczesny sprzęt więc nie mając pojęcia o tej firmie nic to się nie wypowiadaj bo to słabe co piszesz Ja widzę bo mam zakład obok tej firmy i widzę jak dobrze prosperu ta firma Pozdrawiam serdecznie

@Arek

Opiszecie zatem ten cały park maszynowy, w który inwestują? Koledze wyżej pewnie chodziło po prostu o rozwój stanowiskowy, a nie przyjęcia spowodowane rotacją. Czy od nowego roku planowana jest większa liczba pracy? wtedy bym jej potrzebował i może zdecydowałbym się na firmę. Czy wysłanie cv na dzień dzisiejszy będzie później uwzględnione? Biorą pod uwagę kandydatów?

Kazik

Dzień dobry Polecam bardzo fajna firma Wykonali u mnie usługę wywiercenia studni i mogę pozytywny wydać komentarz Pozdrawiam

Karolina Mroczkiewicz

Hej Bardzo dziękuję firmie City bud za super wykonaną studnie głębinową jestem zadowolona praca profesionalna od samego początku widać mega rozwój firmy maszyny nowoczesne załoga wykwalifikowana w tym co robi 100%%% wszystkim polecam Pozdrawiam

ZADOWOLONY INWESTOR

Dobry wieczór Tydzień temu zakończyła firma city-bud sp. zo.o ich dział zajmujący się odwiertami pionowymi czyli studniami głębinowymi dwóch odwiertów po 70 mb każdy z obudowami szczelnymi i pełnym osprzętem mamy gospodarstwo agroturystyczne i potrzebujemy dużo wody zadanie wykonali rewelacyjnie prace zostały wykonane w 3 dni dziś dziś otrzymaliśmy badania wody są ok wszystko w normie możemy teraz puścić wodę na obiekt serdecznie polemy ich prace są solidi i bardzo pracowici polecamy na 100%

Fabian

Witam serdecznie Chciałbym dać mega pozytywną opinię dla firmy City bud wykonali mega robotę mam wodę wszystko fajnie uzbrojone wydajność studni bardzo dobra I serdecznie polecam ich usługi Pozdrawiam

Traszkiewicz Piotr

Dzień dobry dziś mogę po zakończonych pracach wydać opinię o jakości prac firmy City bud sp zoo Ustalenie realizacji bardzo fajne podejście wszystko zostało mi wytłumaczone bardzo dobrze Realizacja bardzo profesionalny sprzęt chlopaki widać że na codzień wykonują daną pracę płynność i estetyka bardzo fajnie było na to patrzeć Efekt końcowy powiem tak polecam ich każdemu kto pyta się mnie jak moja studnia profesjonalna firma Pozdrawiam

Sławomir

Dzień dobry W dniu dzisiejszym zakończyła się budowa naszego domku murowanego stan surowy zamknięty firma City bud sp zoo z materiałem ten domek jesteśmy zadowoleni bardzo wykonawstwa przy okazji wykonali również nam studnie z podłączeniem oraz oczyszczalnie z tunelami dziękuję za fajnych ludzi oraz za bardzo fajne podejście do pracy Mogę na koniec dodać polecam ocena pięć z plusem Pozdrawiam

Waldemar Czerwiński

Dzień dobry Firma City bud sp zoo była wybrana z 7 firm które składały ofertę na wykonanie 6 kompletnych studni z przyłączem oraz 6 szczelnych zbiorników Na szambo również z przyłączem Wybraliśmy ich bo mają bardzo dobrą opinię wśród swoich inwestorów oraz wodzelismy ich wykonane prace co przeważyło nad innymi wykonawcami Inwestycja była wykonana terminowo nawet szybciej niż był założony czas prac odbiory zostały dokonane zgodnie z normami jesteśmy bardzo zadowoleni z ich usług bardzo profesjonalne podejście i wiedza na temat wykonywanych prac Jest to nasza nie ostatnia inwestycja napewno będziemy dalej współpracować :) Dziękuję za wszystko i polecam każdemu ich usługi Pozdrawiam

Grodek2020

Siema wszystki ;) Dziś odebraliśmy wykonaną pracę przez firmę City-bud sp.zoo jesteśmy zadowoleni bardzo pracę trwały około 4 dni wykonywali nam pełne nawadnianie ogrodu wraz ze studnia zdarciem darniny rozłożeniem nawadniania siatka i wysypanie czarnoziemu wszystko fajnie wygląda i zraszacze fajnie śmigają Pozdrawiamy i polecamy wszystkim

Waldemar Kartus

Witam Polecam bardzo dobrze wykonują studnie polecam

Zostaw merytoryczną opinię o City-Bud Sp. z o.o. - Gryfice

• Jak się pracuje w City-Bud Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy City-Bud Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 14.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w City-Bud Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 11, z czego 9 to opinie pozytywne, 2 to opinie negatywne, a 0 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

City-Bud Sp. z o.o.
4.8/5 Na podstawie 58 ocen.
  • Ks. Stanisława Ruta 4 lok. 5
    72-300 Gryfice