Opinie o Joblab Magdalena Demarczyk w Dąbrowa Górnicza

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Joblab Magdalena Demarczyk. Przeczytasz poniżej również opinie kandydatów do zatrudnienia w Joblab Magdalena Demarczyk na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Joblab Magdalena Demarczyk w Dąbrowa Górnicza

Kamil Nowy wpis

@Polak polecasz tą agencję? pomagają we wszelkich formalnościach od początku do końca ?

Polak Nowy wpis
@Kamil

Organizuja cale zatrudnienie w firmie. Umawiaja na rozmowe w firmie porem na badania i pierwszy dzień pracy razem z bhp. Umowa nie jest agencyjna tylko od razu pod firme takze polecam

Ola Nowy wpis

Dziekuje bardzo, Pani Madzia bardzo mi pomogla

Jakie jest podejście do liderów z zewnątrz w firmie Joblab Magdalena Demarczyk?

Nick Nowy wpis

Kto zadaje te pytania? Czy wy to wcześniej czytacie?

Polak

Polecam. Znaleźli mi pracę

Czy po rozmowie w Joblab Magdalena Demarczyk rekruter odezwał się do Ciebie z informacją zwrotną? Po jakim czasie to nastąpiło? Podziel się swoim doświadczeniem z innymi.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Patka

Mam nadzieje że koronawirus pozamiata takie firemki robiące z ludźmi co im sie podoba

Adriano
@Patka

Myślisz, że to koronawirus, czy na przykład nieudolnie prowadzony biznes przez właściciela powoduje, że firma pada? Czytam te komentarze i chociaż właścicielka ma odwage odpowiedzieć, to nie do końca jestem przekonany co do jej wiarygodności. Znikąd nie bierze się tyle wskazań na brak profesjonalizmu, złe traktowanie klienta i jak to w świecie rekruterskim bywa, dopychanie statystyki na kandydatach, żeby tabelka sie zgadzala. I żeby nikt nie myslal, ze pisze to zeby obrazic JOBLAB, ja wiem jak wazna jest PRACA dla ludzi gdy nie maja co do garnka wlozyc i musza utrzymac rodzine. Zaden rekruter tego nie zrozumiem dopoki sam nie znajdzie sie w takiej ciezkiej sytuacji jak jego wielu kandydatow, ktorych traktuje jak tabelka w exelu

@Adriano

Czyli bardziej wiarygodny jest dla Ciebie anonimowy komentarz, który może napisać każdy niż osoby, która podpisuje się swoim nazwiskiem? P.S. Firma ma się świetnie i tworzą ją ludzie i głównie nasi Kandydaci, którzy pracują dla naszych Klientów i zapewniamy, że żaden nie jest traktowany, jak kolejna tabelka w Excelu :) Niedociągnięcia niestety zdarzają się wszędzie, bo jesteśmy tylko ludźmi, dlatego jeśli zdarza się jakiś błąd, chcemy go wyjaśnić jak najszybciej! Dziękujemy za każdy komentarz. Pozdrawiamy, Zespół JOBLAB

Czy Joblab Magdalena Demarczyk ma ściśle ustalone godziny pracy?

JOBLAB

Dzień dobry, pracujemy od poniedziałku do piątku od 8.30 do 16.30. Ze względu na obecna sytuację związaną z koronawirusem pracujemy częściowo zdalnie, dlatego zachęcamy do wcześniejszego telefonicznego umawiania spotkań przez naszych kandydatów i klientów. Serdecznie pozdrawiamy, Zespół Joblab

Jaro

Kontakt na każdym etapie rekrutacji, profesjonalna rozmowa, bez jakiś bzdurnych pytań tylko konkrety. W porządku Agencja. Nawet pani Magda pomogła mi wynegocjować lepsze warunki. Po rekrutacji w tej firmie sądzę że te opinie poniżej to jakaś nagonka albo jakiś rozzalony człowiek który nie dostał pracy się wyżywa ;)

Polecam! znaleźli mi prace. Bez problemowy kontakt, umówienie rozmowy i zaraz informacja ze się dostałem, badania i już pracuje. Złego słowa powiedzieć nie mogę

Matheo

ale spam sobie pisze Wlascicielka. A moze pochwalcie sie jak jest naprawde? Ciezko znalezc o was pozytywne opinie

Sylwia

Współpraca ma wysokim poziomie

BadDream

Przykro czyta się negatywne opinie na temat takiej małej firmy, w korpo to zawsze przy duzej ilosci pracownikow, znajdzie sie ktoś, kto źle wplynie na odbiór, ale gdy widze ze to jednoosobówka gdzie nie ma wielu zlecen i mozna skupic sie indywidualnie na kliencie to jednak średnio to widzę. No ale... każdy sobie rzepke skrobie.

Jestem zadowolony ze współpracy z Pastwa firmą. Rewelacyjny kontakt i wsparcie w trakcie znalezienia pracy.

@Paweł

Dziękujemy za pozytywną opinię.

pit

wszystko pięknie do momentu kiedy jest już po rozmowie o prace, widocznie firma zdecydowała że mnie nie zatrudni ale potrzebuje o tym wiedzieć do tygodnia po rozmowie a nie że człowiek się łudzi bo wszystko niby ładnie, pięknie podsycane jeszcze przez "miłą" rekruterke że mamy "WIELKE SZANSE" a potem po miesiącu bez odzewu dochodzi do nas że zostaliśmy tylko statystycznie wykorzystani

@pit

Szanowny Panie, dziękujemy za opinie. Aby móc wyjaśnić sytuację, prosimy o kontakt. Wówczas zweryfikujemy, gdzie został popełniony błąd. Aby sytuację wyjaśnić są nam potrzebne informacje od Pana. Będziemy wdzięczni za kontakt.

kandydat

Szkoda czasu na rekrutacje. Żadnej odpowiedzi po rozmowie o pracę. No feedback.

@kandydat

Dzień dobry, staramy się skontaktować z każdy kandydatem telefonicznie, który brał udział w rekrutacji. Jeśli próba połączenia się nie uda - kontaktujemy się mailowo lub przez SMS. Jesteśmy tylko ludźmi i czasami zdarzają nam się błędy. Jeśli faktycznie nie otrzymał Pan od nas feedbacku - najmocniej przepraszamy i zapraszamy do kontaktu, abyśmy mogli wyjaśnić sytuację.

pit
@JOBLAB

fajne kopiuj wklej, szkoda tylko że nawet tego wam się niechce i trzymacie w niepewności ludzi szukających pracy

Czy Joblab Magdalena Demarczyk narzuca terminy urlopów wypoczynkowych?

JOBLAB

Jesteśmy agencją pracy stałej, co wiąże się z tym, że umowa o pracę podpisywana jest bezpośrednio z pracodawcą. Nie mamy wpływu na jej przebieg, czyli urlopy. To pracownik i pracodawca po zatrudnieniu ustalają szczegóły dotyczące m.in urlopów. Serdecznie pozdrawiamy

Anka

Czyli sugerujecie, żeby nie korzystać z usług JobLabu? Ok, nie będę ryzykować.

Monia

Ja uważam że jest to jedna z lepszych agencji. Mój mąż dzięki nim znalazł pracę prawie pół roku temu. Teraz ja straciłam pracę przez koronawirusa i od razu pomyśleliśmy że zadzwonimy do Joblab. Dostałam od nich jedna ofertę i klient nie chciał mnie przyjąć bo nie mam prawa jazdy bo teraz mogło by być kiepsko z dojazdem i po kilku dniach dostałam taka informacje z agencji ale pani zapewniła mnie ze będzie szukać dla mnie czegoś innego jeśli chce. Tego samego dnia oddzwoniła i umówiła mnie na rozmowę o pracę i już od dziś zaczęłam nowa prace. Nawet dziś do mnie dzwoniła żeby zapytać czy wszystko OK. Moim zdaniem to bardzo dobra agencja. Zatrudnienie pod firma, wszystkie informacje przekazywane o pracy identyczne, żadnej ściemy i przede wszystkim szybko. Nie trzeba czekać bóg wie ile.. Ogólnie polecam!!0

@Monia

Dziękujemy za pozytywną opinię.

Jach
@JOBLAB

Popieram. Wszystko ok.

Strata czasu! Kolejna "Grażyna bYznesu", która myśli, że pozjadała wszystkie rozumki!! Obiecuje złote góry, a następnie kontakt się urywa.

@Kandydat

Przykro mi, ale to nie jest opinia na temat firmy i jej funkcjonowania. Nie zamierzam się do niej odnosić, ponieważ jest co najmniej poniżej jakiegokolwiek poziomu zachowania kultury osobistej. Proszę pamiętać, że mimo nie dodania swojego nazwiska w internecie - nie oznacza to, że jest się anonimowym.

Do roboty

Kolejna której się robić niechce tylko żerować na pracy innych. Ludzie omijajcie takie firmy, nie gódźcie się na prace przez żadne agencje a tymbardziej takie firmy krzaki to samo się to zlikwiduje.

@Do roboty

To nie jest opinia na temat firmy. Firma jest legalnie działającą i zarejestrowaną działalnością, więc nie jest, jak Pan wspomniał ,, firmą krzak''. Proszę nie wprowadzać ludzi w błąd. Nikt w tej firmie nie żeruje na pracy innych. Proszę zasięgnąć więcej informacji na temat pracy agencji zatrudnienia stałego, zanim wystawi Pan obraźliwą opinię.

Nie wiem czemu takie złe opinie. Ja jestem zadowolony. Stały kontakt z firmą. Za każdym razem jak była informacja o rozmowie albo o informacji od firmy to zostawiłem informacje zwrotną. Dostałem pracę na stanowisku Specjalisty ds obsługi klienta z J. Niemieckim i jestem zadowolony cała rekrutacja.

JOBLAB

Dziękujemy za pozytywną opinię i życzymy powodzenia w nowej pracy! :)

Zostaw merytoryczną opinię o Joblab Magdalena Demarczyk - Dąbrowa Górnicza

• Jak się pracuje w Joblab Magdalena Demarczyk?

Zobacz opinie na temat firmy Joblab Magdalena Demarczyk tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 5.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Joblab Magdalena Demarczyk?

Joblab Magdalena Demarczyk
3.7/5 Na podstawie 31 ocen.
  • Majakowskiego 27
    41-300 Dąbrowa Górnicza