Opinie o Apteka Melissa (Melissa Sp. Z O.O.) w Łódź

Poniżej znajdziesz opinie byłych oraz obecnych pracowników o pracodawcy Melissa Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Melissa Sp. z o.o. o rekrutacji.

Branże: Produkcja leków, produktów leczniczych i suplementów diety

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Melissa Sp. z o.o. w Łódź

camile

Czy jest może jakiś program rekomendacji pracowników? Będę dopiero wkrótce zaczynać pracę i mam znajomą do polecenia do pracy, coś da się w tym temacie załatwić?

Rama
@camile

Mamy taki program, z którego można korzystać, ogólnie słyszałam o tym, ale jakie są zasady nie wiem, bo nie miałam jeszcze nikogo do polecenia

Mikser
@camile

Wiesz co, no nie wiem jak to wygląda w przypadku świeżego pracownika. Swoje najpierw raczej musisz przepracować, zanim będziesz kogoś polecać

@Mikser

okej, dzięki za odpowiedzi, w takim razie będę musiała jeszcze dopytać o to w pracy

DD

to zadzwoń i zapytaj, co za problem?

jeszcze nie

@DD

no w sumie też racja, nie musisz czekać na mnie, możesz sobie sama ogarnąć

ella

Jakie są godziny pracy?

Ambaras
@ella

Jakie masz na myśli stanowisko? To może jednak pomóc w określeniu godzin pracy.

mejbi

ketia
@mejbi

I jak zmiany wychodzą?

@Ambaras

Jakie tu są tak właściwie wszystkie stanowiska do obsadzenia?

rose
@Grażyna

Apteka nie tylko składa się z farmaceutów ale też osób pracujących na magazynie, w hr, logistyce itd Raczej sporo się tego znajdzie

@rose

I jeśli chodzi o miejsca dla kobiet to nie ma ograniczeń? Na każdym stanowisku pracują?

sup

Macie możliwości rozwoju? Jak to wygląda? Bo jest to jedna z rzeczy na których mi jednak zależy

kix
@sup

Jakie stanowisko?

Farmaceuta

Lara
@kix

a ma to jakieś istotne znaczenie względem apteki

kix
@Lara

Ale wiesz, że każda firma ma swoje zaplecze administracyjne i nie było nigdzie powiedziane, że pytanie dotyczy apteki sensu stricto?

Gucia
@kix

Niektórzy sobie z tego nie zdają sprawy, że jeszcze ktoś tym musi zarządzać

@kix

Okej, a odpowie ktoś na moje pytanie?

@kix

Chyba nie w tę stronę rozwinęła się dyskusja

#Agusia

Jeśli szukasz pracy, dołącz do Naszego zespołu :) Bardzo fajna atmosfera w pracy, tworzymy świetny Team!

Ulaurszula
@#Agusia

Mieszkam na Balutach czy coś jest w pobliżu??

Gosia
@#Agusia

Złożyłam CV i zero odzewu.

Ninis
@Gosia

To dziwne. Ja aplikowałam dwa razy w odstępie kilku miesięcy, pierwsza odpowiedź była negatywna, ale dostałam feedback, za drugim razem mnie przyjęli.

Loka
@Ninis

Przecież nie z każdą osobą, która złoży cv się kontaktują, wszędzie tak jest

@Loka

No niby nie ale mogliby dać info zwrotne, że cv chociaż doszło czy coś. Bo tak to ktoś się stresuje i czeka. :(

logo firmy Fizjoterapeuta- Praca w szpitalu
Katowice
Ipf Medical Sp. z o.o.
logo firmy Dietetyk
Fudeko S.A.
logo firmy Kosmetyczka
Jarosławiec
Health Resort & Medical SPA Panorama Morska

Firma Melissa Sp. z o.o. chce zatrudnić kogoś na stanowisko Magazynier. Czy ktoś miał okazję tam pracować i może powiedzieć o swoich doświadczeniach?

Były pracownik.

Pracowałem 3 miesiące jako magazynier na przyjęciu towaru. Moim zdaniem praca jest męcząca, a czynności które trzeba wykonać aby przyjąć towar na magazyn na półkę,,,,bez sensu,,,, towar wyprowadzasz do systemu,a potem odkładasz na paletę poczym inny kolegą znów ja przekłada na inną paletę żeby później znów ja przełożyć na następną paletę, a w końcu do miejsca docelowego. Oczywiście premia jest śmieszna od liczby przyjętego towaru,czyli wyscik szczurów. Możesz przyjąć milon produktów,ale kolega z innej zmiany przyjmie milon jed produktów i to on dostanie premię, a ty nic... Totalnie ZERO....socjalu..... Nawet urlopu nie bardzo można wziąć,(usunięte przez administratora)że nie możemy sobie wziąć jeden albo dwa dni urlopu żeby sobie leżeć i nic nie robić. Ale chcę zauważyć że to jest mój urlop i będę robił z nim co będę chciał .... (usunięte przez administratora) Chcesz się przekonać to spróbuj........

@Były pracownik.

No to jak go chcesz to bierzesz i tyle, takie prawo na uop przecież przysługuje. ;) A co tu grozi za to, że na bezpodstawne polecenia się nie reagowało?

Pracownik fizyczny
@Były pracownik.

Zgadzam się całkowicie z powyższa opinią, premia jest zależna od wyników danego pracownika… Wystarczy ze inna osoba ma 1 więcej wyniku i ma premie….. a ty nie…. zero socjalu….. (usunięte przez administratora)Natomiast drugiego kierownika trzeba szukać po całym magazynie natomiast on siedzi i rozmawia ze swoimi podpracownikami gdy inni pracują na swoją premie i marną wypłatę…. Krotkomowiac Nie polecam… Nieprzyjemni ludzie… nieprofesjonalni…

Marek 72

Zawsze byłem pozytywnie obsłużony - polecam

Zniesmaczona :((

Pomoc apteczna( Łódź Widzew) - pracowałam trzy miesiące na okresie próbnym, który nie został przedłużony bez wyraźnego powodu, Na rozmowie wstępnej warunki płacowe dość zachęcające i do przyjęcia. Po dwóch tygodniach od podjęcia pracy otrzymałam umowę, na której wynagrodzenie było dużo niższe od ustalonych na rozmowie kwalifikacyjnej. Najniższa krajowa bez premii i innych benefitów. Praca bardzo ciężka na dwie zmiany, również w soboty (do odbioru dzień w tygodniu). Pracodawca nie zapewnia żadnego "socjalu" poza papierem toaletowym i ręcznikami papierowymi . Na herbatę , kawę czy cukier pracownicy się składają we własnym zakresie. Podczas upałów ponad 30stopniowych nawet woda nie była zapewniona dla pracowników. Zaplecze apteki bez klimatyzacji (dosłownie pot leciał po ciele) a tam odbywa się cały proces przyjmowania, weryfikacji i sortowania leków. Ogólnie ciężka praca i marna płaca, Jestem zniesmaczona takim traktowaniem pracownika.

Marek59

Towar dostarczony błyskawicznie, pomimo weekendu. Polecam.

@Marek59

Ale to w weekendy normalnie dostarczają czy tutaj było to na specjalne życzenie?

dermokonsultantka

Dzień dobry. Byłam na rozmowie o pracę na stanowisko dermokonsultantki w listopadzie 2021 i styczniu 2022 w Warszawie .Za pierwszym razem, od już chciano mnie zatrudnić gdyż znam program kamsoft ( pracuje 0d 10 lat w aptece na tym programie) i co się z tym wiąże pełen zakres fachowości, znajomość branży dermokosmetyków ( uczestnictwo w szkoleniach) dyspozycyjna. Warunkiem była umowa choć na rok. Obiecano mi choć poinformować o decyzji dot. mojego zatrudnienia w aptece Melissa w Warszawie. Cisza do chwili tego wpisu. Nie maja pracownika , cześć dermo nadal otwarta na jedna zmianę, wolą straty, ciekawe co na to właściciel. Jestem sprawna, aktywna, zadbana ale wnioskuję, że nie przyjęto mnie z tyt. wieku 57 lat(choć podobno nie wyglądam )pomimo fachowości znajomości programu i kosmetyków. Na drugiej wizycie to samo ale już z innymi osobami .Mogli choć oddzwonić, to takie nieprofesjonalne zachowanie Pani dyrektor z Łodzi i koordynatora, które ze mną rozmawiały pomimo obietnic zwrotnej informacji. Skoro tak postępują to nic dziwnego, ze nie ma drugiej dermo. Co do umowy to zawierają ją na 3 miesiące gdzie jak wiadomo na równorzędnych stanowiskach w innych aptekach umowa jest na rok. Czekaja na b. młodych, bez doswiadczenia i znajomości oprogramowania, którzy po 1 mieisacu zrezygnują z pracy ( wiem to z autopsji). Zniesmaczona kandydatka.

Lidia
@dermokonsultantka

Przykro mi :( Nie rozumiem, czemu firmy nie doceniają takich doświadczonych osób, jak Ty. Probowałaś może już do innej firmy aplikować? Może będzie lepiej? :)

Maciek ju

Ile można zarobić przy pakowaniu leków na magazynie ?

Justyna

Co do pracy w Melissie w Łodzi, to wiszą dwa ogłoszenia dla pracownika magazynu i pracownika z orzeczeniem o niepełnosprawności, ale to chyba stare oferty. Wiecie coś o świeżych miejscach pracy np. jako obsługa e-commerce tej apteki? Dajcie znak, proszę :)

Pracuje w aptece już dłuższy czas i było dobrze natomiast teraz brak szacunku do pracownika nowe rzeczy których nikt nie wyjaśnia i mimo trudnych warunków coraz większe wymagania Nowe zmiany wprowadza ekipa z Ukrainy która nie ma podejścia do człowieka i wszystkich traktuje z góry ponadto zachowuje się jak szef mimo ze jest tylko od wprowadzania systemu i ciagle się o wszystko czepia Nie polecam

Samuel

Tak ostatnio mało informacji o pracy zostawiacie na forum. mam nadzieję, że warto aplikować?

...
@Samuel

Nie polecam żadnych dodatków brak szacunku do pracownika

Irena
@...

Czy prócz wspomnianego braku dodatków masz jeszcze jakieś zastrzeżenia odnośnie pracy w Melissa, że nie polecasz? Piszesz, że na dodatki nie ma co liczyć ale może samo wynagrodzenie jest spore? Na jakie dokładnie zarobki można liczyć w firmie? Oraz jaka jest umowa?

Sam

O czym wy piszecie? Kasa taka sobie - liczy się wciskanie kosmetyków. Zespół tez do bani

Czy w Melissa Sp. z o.o. są szkolenia zewnętrzne?

Ma

Nie

Gocha

Wszystko super.

Czy w obrębie jednego działu w Apteka Melissa Internetowa są wewnętrzne rekrutacje na liderów?

PozostanęAnonimowa

Nie sądzę

PozostanęAnonimowa

Jest naprawdę ok, bardzo spoko szef i dobra kasa jak na łódzkie warunki. Zespół tez w porządku, wcześniej pracowałam w dużo gorszych firmach wiec wiem co mówię. Polecam

Przemek

Fajni ludzie, dobra kasa! Polecam! @pozdro

Pracuję w firmie od prawie 4 lat, Jestem bardzo zadowolona :) wynika to przede wszystkim ze stabilizacji, którą udało mi się osiągnąć dzięki pracy w tej firmie. Dużym plusem jest umowa, wynagrodzenie na czas i rewelacyjny Zespół! Atmosfera w pracy dla mnie to podstawa. Mam nadzieję, że opinia będzie pomocna dla aplikujących. Warto!

Zostaw merytoryczną opinię o Melissa Sp. z o.o. - Łódź

• Jak się pracuje w Melissa Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Melissa Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 29.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Melissa Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 8, z czego 0 to opinie pozytywne, 7 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Melissa Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Melissa Sp. z o.o. napisali 1 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Melissa Sp. z o.o.
4.2/5 Na podstawie 128 ocen.
  • Pomorska 80
    91-409 Łódź