Opinie o Euro Call Center w Lublin

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Euro Call Center. Przeczytasz tutaj też opinie kandydatów do podjęcia pracy w firmie Euro Call Center o rozmowie kwalifikacyjnej.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Euro Call Center w Lublin

Zbieranina przypadkowych ludzi, kompletnie się do tej pracy nie nadających. Przyzwalanie na toksyczną atmosferę, bo komuś się tli pod kopułą że wewnętrzna konkurencja to odwróci uwagę od kiepskich warunków. Rzuciłem papierami po wielokrotnych próbach normalizacji sytuacji

sok

Niedobre

Pzemosz

Widzę oburzyły się osoby które nie do końca rozumieją co im się mówi. Pracowałem i siedząc blisko stanowiska trenera słyszałem jak kilka razy trener powtarzał osobie co wprowadzić aby polepszyć wyniki i co? I dalej to samo, a później płacz że do domu lub cele są robione. Jak pracowałem też mi nie szło ale wprowadzałem to co trener mówił i nie było problemu. Ci co dużo piszą tutaj to pewnie w domu im się nudzi lub szukają pracy gdzie samo się zrobi.

Dominika
@Pzemosz

pierwsza podstawowa zasada trzeba zacząć od siebie...

Ziom
@Pzemosz

Jak znaleźć jakikolwiek kontakt do tej firmy, która notorycznie bezprawnie wydzwania do mojej żony? Powinniście się wszyscy wstydzić, że pracujecie w takim badziewiu

lolek
@Ziom

Nie puacz ziomek, nic się nie dzieje. Zwykłe call center. Każdą firmę tak szukasz? Bez przesady. Zamknij żonę w piwnicy bez telefonu to będzie miała spokój. Wyraziła zgodę marketingową to dzwonią.

koLo
@Ziom

Trzeba było nie wyrażać zgody na kontakty marketingowe w sieci komórkowej czy innej instytucji i by było wszystko ok. Szanuję ich bo to nie łatwa sprawa użerać się z ludźmi którzy najpierw wyrażają zgodę a następnie mają pretensje do kogoś...

JFK
@koLo

Niestety firma łamie prawo, bo każdy zgodę może cofnąć a psim obowiązkiem takiej firmy jest już nie dzwonić. Sam z racji nieprzerwanego nękania tej pseudofirmy zgłosiłem ją za nękanie (jako dowód wystarczyło kilka nagranych rozmów potwierdzających że jednoznacznie kazałem im usunąć moje dane a oni dalej kilka razy dzwonili). Wstydzil bym się pracować w firmie tak łamiącej prawo i oszukujacej ludzi. Porównywalny wstyd wpisać to potem w CV...

Gelu
@JFK

To że konsultantowi Pan mówi aby usunął dane i numer to konsultant tego nie może zrobić. Proszę zrozumieć że takie kwestie rozwiązuje się poprzez stronę i siedzibę firmy. Jeżeli dla Pana to wstyd pracować w takiej firmie to ciekawy jestem co by Pan zrobił zwłaszcza teraz w tej sytuacji mając do wyżywienia rodzinę. Mówi się że żadna praca nie hańbi. A tu proszę, zastanawia mnie czy miło by Panu było gdyby ktoś obrażał Pańską pracę? Można czegoś nie lubić ale zachowajmy trochę kultury i nie negujmy innych. Może ktoś akurat lubi kontakt z klientem i zapraszać ludzi na spotkania prozdrowotne i gdzie mogą z czegoś skorzystać.

Nadia
@JFK

Proszę zgłosić w takim razie, pracuje tu od kilkunastu miesięcy i wielu takich było... Tylko chcą, trzeba ponosić konsekwencje swoich czynów. Pewnie gdyby się zagłębić na pewno da się zrezygnować ze zgody marketingowej ale nie jest to podane na tacy.Teraz nawet w sieciach komórkowych otrzymuje się zniżkę do abonamentu 5 zł za zieloną fakturę oraz właśnie 5zł za zgody marketingowe. Ludzie to zaznaczają bo co? bo oszczędzą a połączenie zawsze można zakończyć ;) niestety konsultancie nie mogą tego zrobić takie ich zadanie.

toty

Kolejny "mędrek".

koLo
@toty

Może "mędrek" ale sam zacząłem zwracać uwagę jakie chwyty są stosowane aby tylko wyrazić zgodę na cele marketingowe i już nie wyrażam gdzie nie muszę. Wystarczy się zagłębić i sprawdzać co się klika i gdzie. Już nie klikam zaznacz wszystko dla skrócenia czasu.

bbcpl
@Gelu

ta a później na tych spotkaniach emerytom niepotrzebne rzeczy wciskacie związując ich szemranymi umowami kredytowymi.

Zbyszek
@Gelu

Pracujesz dla (usunięte przez administratora) którzy naciągają staruszków na pokazach. Dane osobowe są kradzione na 100% bo dzwonią w kółko na ten sam 1 świeży numer kradziony z OLX bo tylko tam był podany i nigdzie indziej. Nigdy nie było i nie będzie na niego zgód marketingowych bo kupiłem go tylko do obsługi OLX. Z OLX też ukradli miasto w którym rzekomo mieszkam.

Zbyszek
@Gelu

Tak jak ty tłumaczyli się strażnicy obozów koncentracyjnych.

ksywka5633
@koLo

1. Nie wyrażałem żadnej zgody na telefony marketingowe, a numeru pod który dzwonią nie mam zwyczaju podawać. 2. Jak twierdzą, że wyrażałem, to niech mnie raczą poinformować gdzie i kiedy taką zgodę wyraziłem. 3. Podejrzewam, że pobierają dane np. z serwisów ogłoszeniowych albo kupują nielegalne bazy danych z włamań do serwisów, sklepów internetowych etc. 4. Jak ktoś już słusznie zauważył, taką zgodę można cofnąć, a ja mam prawo wglądu w moje dane, które przechowują. 5. Za niezachowanie zasad RODO grożą ogromne kary, więc może warto żeby jakaś instytucja się nimi zajęła.

asdfg
@ksywka5633

Na pytanie skąd mają numer pada odpowiedź "od kontrahenta". Nie są w stanie udzielić podstawowych informacji kto i na jakiej podstawie przetwarza dane osobowę. Na pewno nie działają legalnie ani na podstawie jakiejkolwiek zgody marketingowej.

@Gelu

Nawet nie wie pan jak bardzo się pan myli. Obowiązkiem pracownika jest przekazanie prośby o usunięcie danych z systemu do działu zajmującego się przetwarzaniem danych. Jeśli tego nie zrobi to i firma ma problemy i ta osoba. A dlaczego to wiem ? Bo u mnie w firmie takmto wyglada i na szkoleniu z RODO tak to określili. A teraz do rzeczy - wpadłem tutaj bo mam podobny problem - prosiłem omusunięcie moich danych ale dalej dzwonią więc ja biorę sprawy w swoje ręce i zgłaszam sprawę do UOKIK oraz mam nadzieję że ugram coś w sądzie.

Ona
@Gelu

Bardziej godna jest praca w (usunięte przez administratora) niż w tym waszym Call Center i wciskaniem scamu z fotowoltaiką. Nawet na gov.pl ogłosili, że (usunięte przez administratora) to scam.

Hvggert

Pracuje tam

Patryk92

Co chcecie od tej firmy tam odbiera sie połaczenie przychodzace na infolinii z RTV EURO AGD, tu sie nie wydzwania do ludzi i nie zacheca na pokazy garnków czy jakies inne pokazy. Nie rozumiem tego hejtu.

gades
@Patryk92

nie zrozumiałem znaczenia odnośników "tam...RTV EURO AGD" i "tu..." Co łączy eurocallcenter.pl z RTV EURO AGD?

Czy rozmowa kwalifikacyjna w Euro Call Center spełniła Twoje oczekiwania? Jak oceniasz spotkanie z rekruterem?
logo firmy Opiekunka lub opiekun seniorki w Niemczech
Lublin
Ethicus Care Premium Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Ubezpieczeniowy
Anna Młynarczyk
logo firmy Spawacz MIG MAG TIG
Lublin
TEKTRUM Sp. z o.o. Sp. k.
logo firmy Specjalista ds. kontroli obiektów logistycznych
"GWARANT POZNAŃ" SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
kamil

nie polecam tej firmy. To (usunięte przez administratora) i nie wypłacają wynagrodzenia

Beata

Właśnie odebrałam telefon z tej firmy. W niedzielę! Okazało się, że po drugiej stronie jest (być może częściowo bezpośrednio obsługiwany przez człowieka) bot (nagrania kobiety z taśmy), który calkowicie zaplątał się w rozmowie. Firma próbowała wyłudzić dane osobowe twierdząc, że otrzymałą jakieś tajemnicze zlecenie dotyczące badania zdrowia. Bot jednak nie był w stanie wyjaśnić, od kogo owo zlecenie pochodzi i o jakim konkretnie wydarzeniu zdrowotnym (przez kogo organizowanym) chce mnie informować. Z nagrania odtwarzano zapis, że "nie może mi udzielić takich informacji." Bardzo jednak się interesował np. moim miejscem zamieszkania. W skrócie - (usunięte przez administratora) i wyłudzacze.

Karol

Firma spamujaca - wydzwania voice bot w kazdy mozliwy dzien (rowniez niedziele) i o roznych porach. Naciagaja na fotowoltaike i dofinansowanie. Nawet po kontakcie z zywa osoba na linii nie usuwaja numeru telefonu z bazy i wciaz spamuja. Do zgloszenia i niech placa kary za glupote.

koszmar

to z tego centrum dzwonią automaty naciągacze z programu "województwo dba o zdrowie"? odbieram kilka takich telefonów miesięcznie, nigdy automat nie chce podać, skąd ma mój numer tel i zaprasza na darmowe pokazy. obrzydliwość. blokuję numery, a i tak dzwonią z innych. automat zawsze przedstawia się jako Magdalena Turek.

gAL
@koszmar

Polecam tel np z androidem 10 lub wyżej jest tam automatyczna blokada spamu , mi blokuje całe (usunięte przez administratora) tylko normalne firmy nie nękające są w stanie się dodzwonić

Jack

Mój telefon pozyskali nielegalnie. Firma posiada automat, który wydzwania na wszystkie numery jakie mają w bazie tak naokrągło. Na przestrzeni roku miałem ok. 60 tel. od bota.

Do pracownika Eurocallcenter

Jesteś świadomy brania udziału w szeroko zakrojonym (usunięte przez administratora). Wiesz o tym doskonale. Mimo to naciągasz ludzi/obsługujesz bota, bo chcesz zarobić łatwe pieniądze i masz w (usunięte przez administratora) ludzi. Pamiętaj więc, że karma wraca. Gdy powinie ci się noga w życiu - wpadniesz w kłopoty bez wyjścia, zachorujesz na śmiertelną chorobę czy stracisz nogę w wypadku - jesteś ostatnią osobą, która może mieć jakiekolwiek pretensje do losu. Amen

Kamil

Marketing bezpośredni bez zgody. Marketer nie potrafi podać danych rejestrowych firmy dla której pracuje ani wskazać danych administratora danych osobowych powtarzając tylko w kółko adres mailowy "iodo@eurocallcenter.pl".

Xxxx

Nękanie - dzwonią co chwile bot przedstawia się z imienia i nazwiska co według mnie jest niezgodne z prawem. Totalnie (usunięte przez administratora) ścierwo.

Łukasz

Ich pracownica - totalna idiotka - Klara Sobieraj: mówię do niej, że na nudną robotę, a ona na to, że nie jest robotem

MN

Uporczywe nękanie przez telefon. Za każdym razem proszę o wykreślenie z bazy i blokuję numer. Następnego dnia telefon z innego numeru i historia się powtarza. Możliwe, że jest to próba wyłudzenia danych osobowych.

Cracket

czy ktoś juz skąłdał wniosek do prokuratury o nękające telefony pomimo zgłoszenia zaprzestania przetwarzania danych kontaktowych?

wcurwiony
@Cracket

Złożylem podanie do UODO. Firrma zarejestrowana w bloku na ukrainie, typowy januszex

Galen

No firma kogucik, nielegalnie pozyskują dane osobowe i nękają ludzi telefonami.

asd

Pozdrawiam wszystkich nieudaczników którzy pracują w tej firmie i naciągają ludzi. Mam nadzieję, że wasze telefony też non stop dzwonią i ktoś coś wam wciska. Obyście nie mogli się dodzwonić do szpitala lub musieli ratować swoje babcie bo ktoś im coś wcisnął a ta mało na zawał nie zeszła. Jakimi nieudacznikami musicie być, że pracujecie w takiej branży? Nie możecie znaleźć żadnej innej pracy? Przyznajecie się komuś czym się zajmujecie? Macie jakichś znajomych? Przecież to wstyd powiedzieć że sie zajmuje telemarketingiem i oszukiwaniem starych ludzi. Większy szacunek mają panie pracujące przy trasie.

Ryszard
@asd

A możesz powiedzieć jak wyglądała taka rozmowa? Jestem ciekaw szczegółów. :)

Beng
@Ryszard

Co chcesz wiedzieć?

Normalny

Znowu przed chwilą dostałem telefon z ich komputera ktory wpisanymi fgrazami probowal zachecic mnie do kupna garnków czy na pokaz zdrowotnej bielizny. Juz mam dosyc wydzwaniania do mnie i braku reakcji na prosby o NIE DZWONIENIE WIECEJ!

Edek Bez kredek Robot nałogowy

Wasz robot nie chcieć mi sprzedać usłsugi montażu paneli deski barlineckiej. Za karę prosze go nie oliwić przez tydzień

aaaaaaaaaa

786840056, E-mail: mwilk.hr@gmail.com Oto kontakt do pracownika tej firmy !!!! Działajcie tak jak oni!

Zostaw merytoryczną opinię o Euro Call Center - Lublin

• Jak się pracuje w Euro Call Center?

Zobacz opinie na temat firmy Euro Call Center tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 118.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Euro Call Center?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 99, z czego 41 to opinie pozytywne, 45 to opinie negatywne, a 13 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Euro Call Center