Opinie o Allnet Electronics Sp. z o.o. w Lublin

Poniżej przeczytasz opinie obecnych i byłych pracowników o pracodawcy Allnet Electronics Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Allnet Electronics Sp. z o.o. o rozmowie kwalifikacyjnej.

Branże: Doradcy biznesowi

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Allnet Electronics Sp. z o.o. w Lublin

Karolcia Nowy wpis

Witam serdecznie, nie wiecie czasem czy przedstawiciele handlowi nie są przyjmowani? widziałam na stronie firmowej ze oferowany jest sprzęt AGD, biurowy i tym podobne. mam doświadczenie w branży ale nie mogłam przy tym niestety znaleźć oferty w sieci.

Były pracownik magazynu Nowy wpis

Zgadzam się że ekipa młoda i zgrana można pracować na umowę na etat ale ja jako student wolałem zlecenie bo pensja zupełnie inna na plus :P) także jak kto woli bo zawsze można się dogadać.Płacą na czas zawsze w ostatni dzień miesiąca jest przelew na konto. Weekendy wolne bo w piątek zawsze mniej pracy więc i wcześniej można wyjść. Jak komuś trzeba gdzieś wyjść lekarz urząd itp. to wolne dzień czy dwa czy inne wyjścia można sobie załatwić nie robią problemów.

W jaki sposób są weryfikowane są umiejętności kandydata na rozmowie kwalifikacyjnej w Allnet Electronics Sp. z o.o.?

Lidia Nowy wpis

Zauważyłam, że szukają do zespołu specjalisty ds. obsługi klienta e-commerce (allegro). Chcę aplikować, może macie jakieś rady co do potencjalnej rozmowy kwalifikacyjnej? Na co się przygotować? Wynagrodzenie wynosi 3800, ponoć gdy ktoś się sprawdzi może liczyć na premię. Tak to działa? Firma nie szuka na się powodów, aby tej premii nie przyznać? :) Po dwóch miesiącach można dostać umowę o pracę, czyli na początku pracuje się na zleceniu, tak?

Zostaw swoją opinię o rozmowie kwalifikacyjnej w firmie Allnet Electronics Sp. z o.o.. Jak oceniasz zaangażowanie rekruterów, ich podejście do kandydata, punktualność oraz organizację spotkania? Czy poleciłbyś aplikację innym? Czekamy na Twoją opinię.
BS

ciekawe, że przez 16 lat pracy żadan pracownik ani klient nie napisali opinii o tym pracodawcy i sklepie, może prawda ma drugie dno i te opinie z jakiegoś powodu są usuwane? :-/

Siwy

Kupiłem u Nich na allegro PAROWNICA DO UBRAŃ TKANIN ŻELAZKO PAROWE STEAMER firmy Esperanza. Totalny (usunięte przez administratora) ! Moc niby 1400w a para dawała jakbym ja zimą dmuchał,odesłałem do reklamacji a Oni do serwisu Esperanza. Jedni i drudzy warci siebie. Ci z serwisu odpisali że warunkowo czyszczą a sprzęt nie był używany,dosłownie dwa razy włączony dla sprawdzenia czy działa i okazało się że taką parą to ja mogę sobie.....nie będę pisał wulgaryzmów, przyszedł tragiczny,stan wizualny okej ale z dyszy ciągle do dziś wali się czarna maź a ONI czyli sprzedawca i serwis twierdzą że wadą jest złe użytkowanie.(usunięte przez administratora) pytam się jak może być złe użytkowanie jak sprzęt nie był użytkowany bo się nie nadawał ! (usunięte przez administratora)

Ekipa fajna miła atmosfera, pracy dość dużo jako 1 praca w sam raz. Wszystko pokażą i nauczą. Większość pracuje na umowie zlecenie dlatego praca raczej dla ucznia lub studenta. Praca bardziej tymczasowa przed świętami mają największe zapotrzebowanie jeżeli zamówień jest mniej dziękują od razu.

Zostaw merytoryczną opinię o Allnet Electronics Sp. z o.o. - Lublin

• Jak się pracuje w Allnet Electronics Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Allnet Electronics Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 3.

Allnet Electronics Sp. z o.o.
  • Mełgiewska 9E
    20-209 Lublin
  • NIP: 9462681080 REGON: 380280120 KRS: 0000731908

Allnet Electronics Sp. z o.o.