Opinie o Top Bilet Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej znajdziesz opinie byłych i obecnych pracowników o pracodawcy Top Bilet Sp. z o.o.. Przeczytasz poniżej też opinie kandydatów do pracy w Top Bilet Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Usługi hotelarskie dla firm
Usługi hotelarskie dla firm Kraków

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Top Bilet Sp. z o.o. w Kraków

greg Nowy wpis

W sumie cieszę się że to padło. Nigdy nie było poszanowania dla pracownika w tej firmie z tymi śmiesznymi umowami o sprzątanie biura. Dobrze że zniknęło z mapy krakowskich firm...

Stella Nowy wpis

Z pewnością aktualna sytuacja spowodowana przez pandemię nie sprzyja takiej działalności ale na razie nie wróżcie źle.

TOOPBILLET Nowy wpis

Ta firma już padła. Nie ma co zaprzątać sobie nią głowy

Wojtek Nowy wpis

Kto jest dyrektorem firmy?

Rozmowa kwalifikacyjna nie musi być stresująca. Czy ta w Top Bilet Sp. z o.o. spełniła Twoje oczekiwania? Które pytania podobały Ci się najbardziej? Twoje doświadczenia mogą pomóc innym!
logo firmy Magazynier
Opacz-Kolonia
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Doradca Techniczny z językiem włoskim lub francuskim
Ochmanów
Iview Recruitment Sp. z o.o. sp.k.
Szymon

Byłem na spotkaniu w sprawie pracy na pozycję Product Managera. Czy ktoś pracował na tym stanowisku? Praca ma polegać na podpisywaniu umów z restauracjami i salonami urody w celu uzyskania od nich 50% rabatu. Dodatkowo mam być odpowiedzialny za nadzorowanie szaty graficznej nowych produktów oraz utrzymywanie relacji z partnerami firmy. Czy łatwo podpisuje się takie umowy? Czy może wiecie coś więcej na temat tego stanowiska pracy?

mrówka
@Szymon

Ja pracowałem na tym stanowisku i jest to bardzo przyjemna praca. Trzeba wiadomo pomyśleć i się napracować nad zdobyciem partnera ale dzięki temu możesz się rozwijać. Umowy podpisuję się łatwo jeśli odpowiednio często kontaktujesz się z partnerem i masz z nim fajna relacje. Reszta ekipy jest bardzo pomocna i jeśli czegoś nie wiesz to pokazują ci jak dobrze wykonywać swoją pracę, ogólnie jestem zadowolony bo zarobki też fajne i adekwatne do tego co robisz POLECAM

Przemysław
@mrówka

Wspominasz, że zarobki są w porządku. Za każdorazowe podpisanie umowy dostajesz premie, czy masz w miesiącu określoną ilość umów do zrobienia i wtedy możesz otrzymać gratyfikację finansowa? Doprecyzuj to proszę.

rrrr

Czemu mówicie na rekrutacji i piszecie w ogłoszeniach o zarobkach rzędu 5000, a realia są takie że dostajesz 1000zł za cały miesiąc pracy?

qawsedrf
@rrrr

He he he pracowałem i wiem co jest tego powodem, szkoda że nie napiszesz tego, więc Ci pomogę. Jeżeli nie przychodzisz do pracy to nikt za te dni podstawy Ci nie płaci, jeżeli nie sprzedajesz to nikt Ci za to prowizji nie zapłaci, jeżeli dokonujesz fikcyjnych sprzedaży przelewem i rozdajesz bilety za darmo to za nie odpowiadasz. Patrząc na zachowanie niektórych handlowców zastanawiałem się po co i na co ktoś ich rekrutował. Szkoda czasu ponieważ ich zachowanie rzutuje na postawę osób zaangażowanych. Moja rada dla firmy to robić lepszą selekcję w rekrutacji i bardziej kontrolować handlowców w terenie, reszta ok.

qawsedrf

Jak ktoś aplikuje na ogłoszenie przedstawiciel handlowy,to trudno oczekiwać że będzie pracował w biurze. Dla mnie zdobyte doświadczenie w sprzedaży bezpośredniej biletów pozwoliło zdobyć teraz pracę w innej firmie. Nauczyłem się handlu w praktyce, poznałem wielu fajnych ludzi i firmie życzę powodzenia.

ee

Szkoda sensu. 45 min czekania na rozmowę o pracę, a osoba rekrutująca nawet nie wyjdzie. Ha tfu.

it

Bylem na rozmowie na stanowisko specjalisty do sprzedaży ecommerce. Praca ma polegać na rozwoju sklepu www.topbilet.pl w zakresie programowana, pozycjonowana oraz social media. Mam pytanie odnośnie produktów top bilet, jak je oceniacie? Czy klienci chętne je kupują? Czy zniżki są honorowane przez kina i restauracje? Zapoznałem się z ofertą na www i wygląda to zachęcająco, widzę duże szansę na sprzedaż w internecie, pytanie tylko czy w praktyce wszystko działa od strony realizacji promocji. Poniżej treść ogłoszenia, czy ktoś aplikował na to stanowisko? Programista / Grafik. Promocja sklepu z 50% rabatami. Oferujemy możliwość pracy dodatkowej lub jako stałe zlecenie, samodzielne stanowisko, pracę w miłej atmosferze i bardzo dobry produkt do sprzedaży w internecie. Sprzedajemy bilety i zaproszenia z 50% rabatami do znanych kin, teatrów, restauracji, pubów oraz salonów urody i parków rozrywki w serwisie www.topbilet.pl Do Twoich zadań należało będzie programowanie nowych rozwiązań w sklepie internetowym, zarządzanie SEO w celu zwiększania sprzedaży i atrakcyjności produktów, przygotowywanie grafik. Oczekujemy od Ciebie znajomości zagadnień programowania, umiejętności sprzedaży produktów w internecie, umiejętności graficznych, znajomości seo. W odpowiedzi na ogłoszenie wyślij swoje portfolio lub CV. Zapraszamy do współpracy od zaraz!

xxx
@it

Nikt tego nie kupuje, sprzedawcy chodzą cały dzien i ciesza sie jak wroca z 1 sprzedanym katalogiem. Daj sobie spokoj w Topbilet nic interesujacego nie osiagniesz

poszukujący pracy

Sam szukałem pracy i byłem na rozmowie więc wrzucam informację, które mogę pomoc innym. O firmie Zajmujemy się sprzedażą biletów do najpopularniejszych teatrów, kin, restauracji, pubów, parków rozrywki, salonów urody i wielu innych miejsc, które cieszą się uznaniem i gwarantują rozrywkę na najwyższym poziomie. Nasze bilety wykorzystywane są przez wiele firm, jako świetne narzędzie do motywacji pracowników i swoich klientów, a przez osoby prywatne jako oryginalny prezent oraz na użytek własny. Zawsze gwarantujemy rabaty w wysokości 50% dlatego chcemy zachęcić również i Ciebie do kreatywnego i aktywnego wypoczynku, spróbowania czegoś nowego lub odwiedzenia ulubionego miejsca w cenie o połowę niższej. Praca Zdobądź nowe doświadczenie i odnajdź pasję w codziennych obowiązkach. Ambicja, stały rozwój, kreatywność, pasja, uczciwość – tak najkrócej można opisać naszych managerów. Jeśli posiadasz te cechy i chcesz uczestniczyć w życiu nowoczesnej i dynamicznie rozwijającej się firmy marketingowej, pracować w przyjaznej atmosferze oraz nieustannie się kształcić, zapraszamy do współpracy. Pracownik jest kluczową osobą odpowiedzialną za przygotowanie i wdrożenie nowych produktów na rynek. Zostań partnerem Dostarczymy Ci rozwiązania reklamowe, z jakich do tej pory nie korzystałeś. Nasze kampanie to połączenie skutecznych działań marketingu bezpośredniego wraz z wysokiej jakości materiałami graficznymi oraz marketingiem internetowym. Zwiększymy rozpoznawalność Twoje marki, dzięki czemu zyskasz nowych lojalnych klientów co przełoży się na poprawę wyników finansowych Twojej firmy. Stosowane przez nas precyzyjne badania rynku umożliwiają nam określenie wyzwań, przed którymi stoisz oraz wybranie możliwych rozwiązań skupiając się na maksymalizacji zysku po Twojej stronie. Zostań Agentem Bądź sam sobie szefem. Prowadzenie własnej firmy to szansa na sprawdzenie siebie i swoich możliwości, a także poznanie własnych słabości. Nasza propozycja współpracy skierowana jest do osób, które mają ambitne podejście do życia, praktyczne doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej oraz chcą i wiedzą jak skutecznie zarządzać zespołem przedstawicieli. Twoja placówka będzie odpowiedzialna za biletów Top Bilet wśród firm, korporacji i budżetówek, które stosują Nasze produkty jako dodatkowe benefity i pakiety motywacyjne dla pracowników. Zarabiaj z nami? Polecaj nasza produkty swoim klientom i zarabiaj dodatkowe pieniądze. Czy prowadzisz punkt handlowo-usługowy, który często odwiedzany jest przez klientów? Jeżeli tak, to zacznij zarabiać z Top Bilet! 1. Zero wkładu własnego. Dostajesz w komis katalogi, karty, plakaty, ulotki i standy. 2. Klientowi korzystającemu z Twoich usług polecasz katalogi i karty naszej firmy. 3. Sam wypłacasz sobie ustaloną kwotę za każdy sprzedany produkt. Proste, prawda. To są informacje ze strony Top Bilet, mam nadzieję że pomocne. Pozdrawiam

Ciężko jest w systemie 12/12 w Top Bilet Sp. z o.o.? Ktoś coś?

Xx

Co oznacza 12/12? Co chcesz wiedzieć o Topbilet

Ma

Pan bardzo miły i uprzejmy, choć nie chciałam, namówił mnie i kupiłam bilety do restauracji. Polecam ????

topik

ludzie bez doświadczenia, ogromna rotacja, zarobki bardzo słabe(usunięte przez administratora)okazuje sie ze robisz za 6-7zł na godzine. pracownicy nie zadowoleni, bo niby z czego. szybko z tamtad uciekłem, i raczej kazdy pracujacy tam mysli podobnie.

Mateo

Nie polecamy kompletnie, z dnia na dzień możesz być wyrzucony, żadnej sensownej umowy, mówienie o dużych sumach na rekrutacji a w praktyce marne grosze bez ubezpiecznie. Nie idźcie tam

@Mateo

Pracownicy podpisując umowę mają wgląd do jej warunków - każdemu przysługuje dwutygodniowy okres wypowiedzenia. Oprócz podstawy obowiązuje system prowizyjny i premiowy, co oznacza, że każdy zarabia tyle na ile sam zapracuje. Im lepsze wyniki tym lepsze zarobki. Ponadto praccownicy otrzymują dodatkowo ubezpieczenie prywatne, więc Twoja opinia nie jest zgodna z prawdą.

Lolek
@Top Bilet Sp. z o.o.

Ubezpieczenie prywatne maja chyba tylko od połowy października, bo od początku istnienia firmy nie było ubezpieczenia..

Zxcvb

Nie była to moja najgorsza praca. Ekipa zmienia się co 2 tygodnie (usunięte przez administratora)Bardzo ciężko zarobić więcej niż 2000. Atmosfera w pracy raczej przyjazna. Fajna praca na max 3 miesiące.

Olololo

Byłem i widziałam. Mówiąc szczerze przepracowałem 11 dni po których rozwiązano ze mną umowę. Trochę nie OK bo chciałem pracować, ale jak mi powiedziano po szkoleniach, nie mam wystarczających predyspozycji i wyników, trudno jak nie tu to gdzieś indziej. W handlu wiadomo trafia się na różnych klientów i trzeba umieć sobie radzić z negatywnymi klientami, dlatego praca nie dla każdego bo trzeba się na użerać też i z debilami. Ja jednak nie mam innych zastrzeżeń no może poza bazą kontaktów którą trzeba wyrobić poza sprzedażą. Szkolenia spoko można czegoś się dowiedzieć, atmosfera luźna bez spinki, produkty ok dla klienta, impreza na delegacji przednia bo alko za free, pieniądze spoko. Za 11 dni zarobiłem ponad 1500 i wypłacano od razu, widziałem jak jeden handlowiec zabrał 1500 samej prowizji za tydzień, więc można zarobić jak (usunięte przez administratora) jak  słyszę to narzekanie to (usunięte przez administratora) mnie strzela, miałeś umowę w rękach, czytałeś, podpisałeś a później jęczysz, sory ale nie lubię takich typów. Niech każdy sam sobie wyrobi zdanie, ja polecam i pozdrawiam ekipę.

gzygzy

Nie polecam kompletnie. Mówienie o 4 tys na rekrutacji a potem się okazuję że nawet 2000 podstawy jest nie pewne, bo jakies rzekome przelewy Ci nie zapłacą. Pracowałem tam kilka miesięcy i twierdzę, że było to kilka miesięcy za długo. NIE POLECAM

XD

Kompletnie nie polecam ! Pracowałem w tej firmie przez okres wakacji, na końcu (usunięte przez administratora) mnie za to że nie dałem rady jechać w delegacje. Na rozmowie rekrutacyjnej mówią że wyjazdy nie są obowiązkowe a później okazuje się że jednak są. Noclegi w delegacjach to jest koszmar, byle taniej , nie ważne czy są drzwi do łazienki czy nie,itd... najważniejsze aby wysłać pracownika na tydzień do jakiejś wioski(usunięte przez administratora) poranne szkolenia które i tak nic nie dają. Tą skserowaną książkę to już każdy zna na pamięć :D zwłaszcza że wałkowane są cały czas jedne i te same tematy.. Praca w terenie to jest tragedia. Chodzisz od punktu do punktu i namawiasz ludzi na produkt za 90zł + do tego dajesz (usunięte przez administratora) gratisy' w tej cenie a na sklepie internetowym 1 kosztuje 2zł xd Pracownicy firmy niektórzy są spoko , niektórzy już nie.. (usunięte przez administratora)Ludzie bez doświadczenia handlowego, mało co Cię tam nauczą. NIE POLECAM NIKOMU!!!!

Justyna

Pomożecie innym w podjęciu decyzji, czy warto aplikować do Top Bilet? Pracujecie w ogóle u tego pracodawcy, czy prowadzicie swoją placówkę? I jak warunki zatrudnienia w obu możliwościach?

Ktoś
@Justyna

Myślę ze warto jeśli chcesz nabrać doświadczenia w sprzedaży bezpośredniej i pracy z klientem to jak najbardziej

Obiektywnie

Jako studentka dzienna miałam okazję pracować przez okres wakacji i mogę coś więcej o tej pracy powiedzieć. Inna sprawa to fakt, że pojawiły sie tutaj opinie mijajace sie z prawda a ja szanuję sobie zdobyte tam doswiadczenie, ludzi i panującą atmosferę. Praca od poniedziałku do piątku 8-17, podstawa 2000+prowizje w formie tygodniowek, praca jako przedstawiciel z firmami. W firmie pracuje okolo 10 osob ze stażem od roku do miesiąca, jest zespół doświadczonych handlowców i zespół pracujący w biurze. Zostałam rozliczona zgodnie z podpisana umową, zrobiłam wiecej niz oczekiwałam i zdobyłam fajne doświadczenie. Gdybym nie zaczynała studiów dziennych bym pracowala do dzis. Nie każdy radzi sobie podczas szkoleń i widziałam osoby ktore same zrezygnowały lub dziekowano im, ale od tego są chyba szkolenia

Zostaw merytoryczną opinię o Top Bilet Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Top Bilet Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Top Bilet Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 2.

Top Bilet Sp. z o.o.
3.7/5 Na podstawie 9 ocen.

Top Bilet Sp. z o.o.