Bartosz Nowy wpis

Jak hotel ten radzi sobie w aktualnych czasach? Jak wiadomo branża hotelarska przeżywała kryzys w ostatnim czasie w związku z niedawnymi decyzjami rządu, więc chcę ustalić, czy ten nadmorski hotel dobrze sobie z tym wszystkim poradził? Strasznie ciekawi mnie, czy właśnie hotel ten dobrze skorzystał z tarczy, którą zaoferował rząd potrzebującym przedsiębiorstwom. Ktoś znajdzie się tutaj, aby mi odpowiedzieć?

Andrzej Nowy wpis

(usunięte przez administratora). Najważniejszy jest portfel Pani Prezes i jej "służących". Nie szanuje się pracowników pod każdym względem, a mizerne wynagrodzenie trzeba się dopominać i prosić.

Kamil Nowy wpis

Może ktoś z pracowników napisze jak się pracuje i czy hotel potrzebuje Prochowników?

GośćHotelowy

Od lat przyjeżdżam do hotelu i nie zgadzam się z tymi opiniami! Obsługa jest wykfalifikowana, usmiechnieta i zawsze chętnie służy pomoca. W przyszlym roku tez tu przyjezdżam :) PS. A skoro trzynastoletni syn wie jak wyglada 50 zł to czemu od razu nie zwrocił uwagi, że dostał za mało kasy?!

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Zostaw merytoryczną opinię o Hotel Wodnik Sp. z o.o. - Łeba

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Marcu 2021r.

Hotel Wodnik Sp. z o.o.