Opinie o Rathcom Sp. z o.o. w Poznań

Poniżej znajdziesz opinie obecnych oraz byłych pracowników o pracodawcy Rathcom Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do pracy w Rathcom Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Firmy rekrutacyjne

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Rathcom Sp. z o.o. w Poznań

Manius

Witam piszę w imieniu 12 pracowników ,którzy mieli ostatnio ( przyjemność ) pracować w tej niby firmie . Nasza przygoda a raczej horror rozpoczął się pół roku temu .Zadowoleni z propozycji (usunięte przez administratora)kordynatora (usunięte przez administratora) pojechaliśmy do Szwecji zarobić pieniądze Już od samego przyjazdu zaczęły się problemu ,zostaliśmy zakwaterowani w piwnicy w towarzystwie 7 panów którzy przyjechali się pobawić a nie zarabiać .Awantury i pijaństwo na porządku dziennym .Po naszych telefonach ,że jak nasz nie przeniosą to na następny dzień wracamy za tydzień przeniesiono nas do innego miejsca . I tak zleciał miesiąc wreszcie oczekiwany dzień wypłaty a tu nagle czar prysł bo brakuje 3 tysiące . Zaczęły się telefony i wyjaśnienia a Panowie (usunięte przez administratora) tłumaczyli się ,że księgowa jest nie z ich firmy i się pomyliła ,a to godzin brakuje a to jeszcze inna firma im nie wypłaciła oto itd Całą przygoda nasza trwała niespełna pół roku a(usunięte przez administratora)o .Ostrzegam przed tą firmą i Panowie dobrze się zastanówcie zanim zaczniecie pracę dla tych (usunięte przez administratora) ...Pozdrawiam a Panom prezesom zamiast drogich zegarków i samochodów radzę bardziej szanować ludzi ....

Zbyszek
@Mikołaj

Manius troche przekrencasz twoja historyjka co nie co odbiega od faktow. Jak juz piszesz to pisz prawde gosciu. Chata pierwsza to mielista fakt gorsza od drugiej ale lepsza niz standardowa w innych firmach. Za to druga lux, lepiej niz w domu macie.a co niektorzy to nawet takiego domu na filmach nie widzieli. a taka firma zla, a jaka firma wam dala bonus na swieta 1000 zl?

Interesuje mnie praca jako Zbrojarz w firmie Rathcom Sp. z o.o.. Ktoś tam pracuje? Co możecie powiedzieć na temat warunków oferowanych przez tę firmę?

Team Leader
@Mikołaj

Pracownicy są kontrolowani przed rozpoczęciem pracy jak i w trakcie. Dlatego tyle jest tutaj komentarzy negatywnych na firmę, ponieważ pracownicy zwolnieni wylewając tutaj swoje frustracje z tym związane. Niestety demolki na kwaterach, zniszczenia kwater oraz zniszczenia samochodów, to niestety za to są odpowiedzialni również tutaj negatywnie komentujący.

Leśnik

Zaczalem prace na sadzeniu i karczowaniu. Ogolnie warunki zakwaterowania dobre, prace trzeba zrobic, jest duzo do roboty. Firma widac ze konkretna. Nie ma powodow do narzekan.

@Leśnik

Podasz widełki tych fajnych pieniążków? Bo mnie zachęciłeś do aplikowania. Warto jednak znać mniej więcej sumy na które można liczyć, nie? Powiesz coś więcej?

Leśnik

Karol
@Leśnik

Poszedłeś jako niedoświadczony? Szukam inspiracji czyjąś historią, bo sam nie mam doświadczenia, a waham się, czy sobie poradzę. Zakwaterowanie w pojedynczym pokoju, czy grupowo? Można nadgodziny łapać, jak ktoś chętny pracować i więcej zarabiać? Wiem, że nie każdy daje taką możliwość, więc wolę dopytać.

Łukasz
@Leśnik

Na stanowisku na jaka kaske można liczyć ?

Leśnik Nowy wpis
@Łukasz

To zależy od doświadczenia i zaangażowania. Jeśli chcesz, to zarobisz. Można zarobić fajne pieniążki.

@Leśnik

Czy w Rathcom Sp. z o.o. zatrudniani są obcokrajowcy?

Jaki jest okres rozliczeniowy w Rathcom Sp. z o.o.? Kiedy można spodziewać się przelewu wynagrodzenia?

Rathcom

Pensje zawsze wypłacane są wg prawa, czyli do 10 każdego miesiąca. Natomiast Rathcom Sp z o.o. obecnie nie zatrudnia żadnych pracowników fizycznych.

Grażyna
@Rathcom

Dzień dobry, a są jakieś "gorące" okresy, gdzie oferty na pracowników fizycznych się pojawiają? Czy to wszystko zależy? Czy kobiety również mogą z państwem wyjechać? Np. do sadzenia?

Obecny

Witam.Nie chce nic mówić ale każdy cię kłamie co do terminu wynagrodzenia.Wypłata nigdy się nie będzie zgadzać.Pozdrówcoe Pana Mariusza kierownika.

@Obecny

To kiedy w takim razie otrzymuje się wypłatę, skoro wcześniejsze komentarze nie były prawdziwe? Dlaczego wynagrodzenie nie będzie się nigdy zgadzać? Obcinają pensję? Czy o co chodzi? :o

Robert

Firma ok pensja ok kwatera ok robota ok

Aga
@Robert

Czy można liczyć na zakwaterowanie w jednoosobowym pokoju? Pracownik płaci za kwaterę, czy pracodawca pokrywa koszta?

Jak długo czeka się na odpowiedź od firmy Rathcom Sp. z o.o. po przesłaniu CV? Podziel się opinią z rozmowy o pracę na stanowisku Zbrojarz - Cieśla. Jaki był jej rezultat?
logo firmy Serwisant rowerowy
logo firmy Konsultant medyczny w sklepie medycznym
Diabetyk24 Sp. z o.o.
logo firmy Dział Ogród -Sprzedawca
Wodzisław Śląski
Ruta Sp. z o.o.
Władek

pracuje aktualnie dla Rathcom i jest wszystko ok. Praca ni to lekka ni bardzo cienzka. wiadomo za darmo nikt nie placi. wiec trzeba pracowac aby zarobic. firma tez musi zarobic wiec jak firma zarobi to i ja zarobie. pensja na byla na czas.

Kamil

Jak to jest w końcu z tymi zarobkami w firmie? W jednym z komentarzy przeczytałem, że są marne, a w jeszcze innym, że naprawdę dobre, a jak jest w rzeczywistości, bo komentarze są w sumie sprzeczne? Ile płacą na start i czy po okresie próbnym (jeśli taki jest) można liczyć na wyższą kwotę? Rozumiem, że zatrudniają na umowę o pracę?

Krzychu
@Kamil

Jest ok….Juz przewijaly sie komentarze ze nieroby wypadaja z gry, a ci co sie znaja na robocie albo nawet co nie sa fachowcami troche sie znaja ale chca robic to zarobio….ci co w ch…a wala to wiadomka, nikt ich nie chce, i tak skaczo z kwiatka na kwiatek z firmy do firmy. Alimenciki, pijanstwo, ukrywanie sie przed komornikami, ale na gowork czy przed ludzmi to oni swietoszki, bez skazy jak diament. Ci co maja leb na karku wiedzo, (usunięte przez administratora) nie zrozumiejo. Firma jest ok!

@Krzychu

Jak dobre to podaj przybliżone widełki. Bo tak to trudno ocenić czy warto aplikować. Ja się cięzkiej pracy nie boję ale też chciałbym zarobić wiadomo, nie?

Mario

Firma spoko, jak chcesz pracować, bez sciemniania to zarobisz, jak sciemniasz to wylecisz. Firma potrafi docenic solidnych pracownikow. A sciemniacze, wiadomo, narzekali i narzekac beda.

Jeśli pracownik wykonuje swoją pracę sumiennie to wszystko jest ok, zarobki naprawdę dobre w porównaniu do innych firm. Natomiast niestety zdarzają się skoczki w firmie, co nie szanują kwatery, nie sprzątają, niszczą meble, dłubią nożami w stole drewnianym, codziennie spożywają alkohol i inne używki też się zdarzają, tacy pracownicy psują atmosferę to firma zmuszona jest takich zwolnić, bo nie da się z nimi wytrzymać ani w pracy ani na kwaterze. Mimo, że szefostwo daje im szanse, to oni się nie poprawiają. Podziwiam tych ludzi jak oni mogą tak funkcjonować, co dwa miesiące inna firma, i ciągle w kółko to samo. To właśnie te "elementy", wypisują głupoty i oczerniają firmę na fejsbuku czy na goworku. Oni nie rozumieją, że praca to praca a nie wakacje z dala od żony i dzieci. Zamiast troszczyć się o rodzinę i dzieci, to oni chleją do oporu i nie szanują pracy, pracodawcy i innych porządnych pracowników.

Grzesiek
@Adam

Co ty pieprzysz i przeinaczasz prawdę,nie wypłacił urlopowego bo niby zgubił świadectwa pracy.Pracuje teraz w normalnej firmie i nie za takie marne pieniądze, 50 % czy 100 to norma przy nadgodzinach,tylko nie w Rathcom....ZWOLNIŁEM SIE SAM ZE WZGLEDU NA TE WAŁY kolego...podstawiony agent w mojej ocenie jestes

Pijemy w rathcom

Ważne ,że w rathcom idzie wypić w pracy a na rusztowania się wchodzi jak (usunięte przez administratora).Czekac tylko za wypadkiem śmiertelnym.To kwestia czasu

@Pijemy w rathcom

Nie ma nikogo kto pilnuje trzeźwości w pracy? Szczególnie jak się wykonuje prace na wysokościach.Jakoś nie chce mi się w to wierzyć że jest na to przyzwolenie. Przecież za to jest dyscyplinarka, nie?

Team Leader

Manius

@Manius

Czyli zakwaterowanie w kiepskich warunkach. Jak was przenieśli to chociaż w drugim miejscu było lepiej? Z tego co piszesz problemy z wypłatą były cały czas. Pieniądze dostawałeś na konto czy do ręki?

Zbyszek

Gabriel 089

(usunięte przez administratora) zaczął bym od kierownika (usunięte przez administratora)który na samym początku podsuwa umowę o zlecenie na polskich warunkach tłumacząc że to tylko na początek a miałem taką przez prawie 2 miesiące , (usunięte przez administratora)

Joanna
@Gabriel 089

A to nie wystarczy złożyć wniosku o przekształcenie stosunku pracy? Chyba że to masz na myśli i nie złapałam.

Gabriel 089
@Joanna

Nie... O to że zniszczyliście mi wiarę w człowieka...

@Gabriel 089

Tak sprawa jest zgłoszona w inspekcji pracy prywatnie adwokat mi tu prowadzi a co do dowodów zapraszam priv :) trzeba skończyć z pseudo firma

Pogromca sratcomu
@Gabriel 089

Ja zgłosiłem tą pseudo firmę już.(usunięte przez administratora) .Każdego (usunięte przez administratora) na hajs prócz swoich kolegów.Ale nie wiedzą ,że można ich odwiedzić w pl

Klik

Gracjan aż tak zle jest miałem aplikować na stanowisko budowlańca w szwecjii.

@Klik

Masakra firma (usunięte przez administratora) kłamcy nic więcej tak jak wyżej ktoś napisał pseudo firma

Arek
@Gracjan

Gracjan Moze opowiesz rozwiniesz tutaj twoja historie z alkoholem oraz odsiadki 2 miesięczna za prowadzenie firmowego samochodu po pijaku ?! Nawyki alk narko itd Chętnie poczytamy !

@Arek

Gwoli ścisłości: uprowadzenie pojazdu służbowego pod wpływem alkoholu i prowadzenie pod wpływem alkoholu, co zostało już zgłoszone na policję (po odsiadce Gracjana).

Gracek
@Arek

2 miesięczna xD proszę cię ktoś tu słabo doinformowany jest Hahah xD nie chce mi się tu kłócić polecę stronę gowork wszystkim co tam pracowali i poproszę o wyrażenie opini ???? każdy może się wypowiedzieć moja opinia jest taka jaka napisałem po niżej i jak by ktoś chciał to zapraszam na priv i udowodnię jak wyglada praca w super rathcom ????

Grzechu
@Gracjan

Ja nie rozumiem dlaczego gowork usuwa moej wpisy. Ponawiam!! Gra....an siedzial w pace w Goteborgu za uprowadzenie auta sluzbowego i za poscig za nim, gdzie polis go dorwali pod nasza kwatera!! Rodzina nawet sie jego wypiera i wstydzi za niego. Wstyd jak nie wiem, i ten gosc wypowiada sie na forum jak wzorowy pracownik!!! Cpanie i chlanie to porzadek dzienny, razem z kolega Lukaszem co na fejsbuku wypisuje bzdury. Niestety wszyscy praktycznie co pisza tu negatywne opinie, to lecieli w kulki, i nie szanowali nikogo, ani nas lokatorow, ani nas w pracy. Firma spoko, poszanowanie jest, ale patusy sa szybko weryfikowani.

Grzesiek
@Grzechu

Zapomniałem dodać jedyną osobą o tym imieniu,nigdy się nie podpisuje "Grzechu" ani nikt z znajomych tak do mnie nie mówi,jedynie Kierowniczek.Chcieliście wojny,proszę bardzo...Górale ktorzy tam byli już zgłosili sprawę do PIP,ja to robię za 3 tygodnie jak zajadę z roboty,normalnej roboty...

Ziomek
@Grzesiek

Grzegorz zluzuj majty, caly wasz gang rzeszowski to gang (usunięte przez administratora) nie mozna bylo z wami wytrzymac na kwaterze, bo ciagle byly jakies afery miedzy wami, picie, (usunięte przez administratora).... skoncz juz, pracuj sobie tam gdzie jestes i daj ludziom spokoj. ludzie tacy jak wy wstyd przynosza tylko za granicom, i robia zla opinie o polakach. Pijacy, alkusy, (usunięte przez administratora) az zal na was patrzec. Nikogo i niczego nie szanujecie, a oczekujecie manne z nieba.

Grzesiek Brk
@Grzechu

Witam Cię Grzechu,dlaczego sieciowe mnie podszywasz,??ja byłem jako jedyny Grzesiek w tej firmie,a ty??nie kojarzę

@Ziomek

Pracuje tam jeszcze miesiąc max Kolejny kolega szefów.Krzysztof to pisze.On ma też tam inne układy.Twn komentarz nic nie wnosi.Odezwał się nie pijący ???? Pogadamy na śniadaniu

Gracjan

Sama prawda podpisuje się pod tym !

Robert
@Gracjan

Gracek pod czym Ty ziomus sie podpisujesz? Nikt takiego chlewu nie robil na kwaterze jak Ty! Dla Ciebie obora to jest max.

Team lider

A my nie chcemy aby z nami pracowali pseudo pracownicy. Firma wypłaca nam pensje na czas co miesiąc tak jak należy. A te bzdury, co tu są wypisywane przez niektórych, to najwięksi patusy, którzy nie szanowali nikogo i niczego a w zamian oczekiwali złote góry i traktowanie jak wzorowy pracownik. A co do kwatery to pracownicy nie mieszkali w hali, tylko w budynku przebudowanym na mieszkalny, i podejrzewam, że Ci co narzekają to takich warunków u siebie w domu w Polsce nie mają. Pozdrawiam pracowników co pracują zgodnie z zasadami. Oni tu się nie wypowiadają bo nie mają podstaw do narzekań, a jest ich wielu!

Nietoperz
@Team lider

Znam Gracjana z Ehrabu. Szkoda gadać, smród się ciągnie do dziś. Młody i głupi na alkohol, a szkoda bo generalnie zapowiadał się na dobrego pracownika.

Joanna
@Nietoperz

A co się stało? I zastanawiam się, kim w ogóle jest ta osoba, że tak pochłania waszą uwagę, czy to ktoś z zarządu?

Grzesiek brk
@Team lider

Bylem pracownikiem ,kierowcą nie pijącym,nie opuszczając dni pracy...ZWOLNIŁEM się po ich kłamstwach zwodzeniach co do umów czy innych zaswiafczen,ciagle ktos gdzies cos winne tylko nie oni...sprawa już u adwokata..

Jaro
@Grzesiek brk

widzę ze (usunięte przez administratora) nie ma co robić i cały czas wchodzi i wypisuje bzdury co tam bez robotni czy co ? my pracujemy jest pokój bez was wreszcie normalni ludzie w normalnej firmie pozdro

W Belgia Rathcom Sp. z o.o. poszukuje pracownika na stanowisko Koordynator. Wziąłeś udział w tym procesie? Podziel się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej. Z pewnością okaże się to cenną wskazówką dla osób, które również biorą pod uwagę pracę w tym przedsiębiorstwie.

Wiktoria

Długo już nie wypłacają pieniędzy? ;( Co z tym robicie?

Andrzej 29.06.2022

Witam mi też nie wypłacili zarobionej kasy. Co dalej można zrobić.

Andrzej 29.06.2022
@Wiktoria

Witam kieruję sprawę do sądu pracy

@Andrzej 29.06.2022

Chodzi o ostatnią wypłatę czy jest gorzej?

Weri

Czy pan pracuje w Szwecji ?

Agata
@Weri

A to z tej firmy się do pracy w Szwecji wyjeżdża czy jak?

Misiek

Mam oferte od rathom construction solution ab czy to to samo.

Karlos

Daniel dlaczego ci nie wypłacili .

Karlos

Daniel dlaczego ci nie wypłacili.

Max

Nie płaca omijać te (usunięte przez administratora) !

Grzesiek Brk
@Wiktoria

Dziś wysłane dokumenty screeny do adwokata, pismo ponaglające do wypłacenia kasy i sprawa jeśli nie wyplacą,a jest paru nas

Pracuje w tej firmie i te farmazony pisane poniżej to jakaś rzeźnia.W większości wylecieli pracownicy którzy mieli codziennie na dmuchaniu pozytywny wynik i to nagminnie.Ja jakoś pracuje i codziennie chodzę trzeźwy i wyplata się zgadzała co do grosza.Warunki bardzo dobre i od kiedy zostali wyrzuceni patusy jest spokój.Jal ktoś jest uczciwy i nie leci w **uja to wszystko jest ok.Ale jak co drugi dzień się chodzi na gazie od rana to się nie dziwię ,że was wy****dolili.Nawet wiem jakie (usunięte przez administratora) to pisały ????

Firma godna polecenia wszystko wypłacone na czas możliwość dostawania podwyżek ,czytając te bzdury wcale się nie dziwie ze większość zostali zwolnieni z powodu alkoholu lub braku kompetencji kilu znam :)

@Piotr

Czyli są dwie strony medalu? Co do podwyżek to omówisz je troszkę szerzej? ;)

@Julia

Jeżeli pracownik jest rzetelny lojalny oraz zero wpadek z alkoholem firma robi podwyżki co do stawki a nawet premie jest nas kilku co już jakiś czas w firmie pracujemy i nie narzekamy :)

@Piotr

A ten alkohol u pracowników bardzo utrudnia prace innym?

@Piotr

No z alkoholem to dość drażliwy temat niestety... Logiczne, że za rzetelną pracę zapłacą, fajnie że dodatkowo są te premie. Rozumiem, że tak różne wpadają, że za bardzo nie możesz ich wysokości przybliżyć?

Dawid

Firma godna polecenia wszystko wypłacają kwatery dobre , transport zapewniony, podwyżki nie wykluczone , polecam !!!!

Bartek

Firma Rathcom to firma z tradycjami i ambicjami ! RATHCOM - siła - jakość - precyzja

Zostaw merytoryczną opinię o Rathcom Sp. z o.o. - Poznań

• Jak się pracuje w Rathcom Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Rathcom Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 13.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Rathcom Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 12, z czego 7 to opinie pozytywne, 4 to opinie negatywne, a 1 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Rathcom Sp. z o.o.
  • Święty Marcin 29 lok. 8