Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

prezes

RRRyyy pilnuje wyjsc a sam o 17 pod lidlem

Jarek

Czy technicy na baldowie mają oficjalnie jakiegoś szefa? Bo przez szybę naoglądali się kierowników i też im się wydaje, że bezkarnie mogą cały czas siedzieć na (usunięte przez administratora) i telefonie. Piotr by na to nie pozwolił. Za jego czasów nie było chwili na nudę i plotki.

Arek
@Jarek

Panowie technicy taka juz maja prace. T(usunięte przez administratora)

@Arek

Panom to do pięt nie dorastają. Zwykłe nieuki z flexxxxa, byli operatorzy mydlący oczy, że potrafią śrubę wkręcić. A tak to liczą tylko na pomóc operatora.

Hania
@Jarek

W pomieszczeniu dla techników powinna być kamera a światło powinno być zapalone przez cały czas , po prostu z tego pomieszczenia została stworzona sala o wielu zastosowaniach - ciemnia fotograficzna i sypialnia .

@Hania

Bardzo wyuczeni w nocy śpią i są nerwowi jak mają przyjść na awarię. Światło, kamera i robotę im dać

@Arek

W naszej firmie są technicy którzy świetnie radzą sobie z awariami oraz potrafią współpracować z innymi osobami ale to rzadkość . Skoro technicy uważają się za tak zdolnych i wykształconych to dlaczego awarie trwają czasami po kilka dni , wiele problemów nadal występuje i nie jest rozwiązanych . Dla doświadczonego technika usunięcie awarii powinno trwać do 15 minut (analiza problemu) + czas potrzebny na wymianę części a tu awarie trwają w czasami w nieskończoność więc jak mamy mieć wyrozumiałość do tych co śpią w nocy nie każdy ma taką możliwość a układają się do snu jak u siebie w domu . Tacy wykształceni a rozwiązują awarie kilka godzin a jak nie potrafią to szukają winnych u swoich kolegów lub operatorów . Ta firma żyje z donosów od techników i inżynierów ,ale Ci co najwięcej krzyczą najmniej potrafią .

Szef

Jednego juz posegregowali! Uwazaj bo Ty jestes nastepny na liscie!

Sylwiaa

Nareszcie komentarz , w którym nie ma jadu. Niestety ludzie nie widzą i nie chca widzieć niektorych rzeczy , wolą bezmyślnie krzyczec jacy to technicy i inżynierowie sa zli . Oni sa latwiejszym celem niż tacy dyrektorzy , wiec ludzie mają klapki na oczach bo tak wygodniej . Ciekawe czy osoby ktore wypisują tutaj na techników same zle rzeczy , mialy wczesniej odwagę powiedzieć im to prosto w oczy.? Raczej nie.

PPI
@Hania

Może wstawić tam lodówke i telewizor? Pomysł na poprawienie komfortu. Tomek lubi wyzwania i projekty.

Frantzz22
@Szef

Oj, to chyba o mnie mowa. Ale to pomylka, moze karma kiedys wroci. pozdrawiam cale UR

Rysiek

Są skonczończonymi (usunięte przez administratora),co niektórzy z byle jakimi studiami i wydaje im się,że są panami sytuacji. A prawda taka,że połowa zasług za naprawę maszyny należy się operatorowi bo technik podstawowych rzeczy nie wie. Na szacunek trzeba zasłużyć. Uczciwą pracą a nie sciemą, przekladaniem cięższych awarii na następną zmianę i do tego głupimi komentarzami w kierunku operatora. Wiadomo tonący brzytwy się chwyta. Trochę pokory chłopcy.

Inga

Nie zrzucajmy wszystkiego na dyrekcję. Żaden dyrektor nie uczy techników że ma się w sposób hamski odzywać do innych . Kawał dobrej roboty - śmieszne robią to za co im płacą.

Antyjarek
@Jarek

Czyżby to ty Kreffffciku? prowokatorze, mistrzu konfliktów międzypracowniczych? Skąd ta nagła nagonka na techników? Zrobili ci coś czy ci Sabinka nie dała? Możesz się od chłopaków uczyć nieuku i karierowiczu. Myślisz, że wygody i nieróbstwo są tylko zarezerwowane dla ciebie? Najłatwiej być korposzmatą i konfidentem.

Olo
@Antyjarek

Dziś TUR jutro inny dział i jest temat . Trza panoczkom w tym nudnym życiu jakaś rozrywka dostarczyć bo nudno by było.

Uuuu
@Szef

Lista w moich rękach Panie ważny

Pracuś

Przez wirusa i całą maskową, stołówkową, starczą aferę robi się coraz gorsza atmosfera. Złe samopoczucie wszystkich bo jeden ogląda drugiego w poszukiwaniu wirusa i wroga. Konsultacje lekarskie odbywają się telefonicznie więc polecam co niektórym, którzy długo nie korzystali. Zdrowie najważniejsze.

Maseczki stosować czy nie ?

Maseczki oto zapis ustawy odnośnie tzw środków ochrony indywidualnej którymi są również maseczki , bez poniższych wymagań nie powinniśmy ich nosić tylko stosować się do wytycznych ministerstwa zdrowia które brzmi następująco: 3. OBOWIĄZEK ZASŁANIANIA UST I NOSA W MIEJSCACH PUBLICZNYCH Ograniczenie nie dotyczy: pracowników w zakładach pracy, budynkach użyteczności publicznej i obiektach handlowych. WAŻNE! Osoby, które bezpośrednio obsługują interesantów lub klientów w tych miejscach, mają jednak obowiązek zakrywania ust i nosa! ROZPORZĄDZENIE MINISTRA GOSPODARKI, PRACY I POLITYKI SPOŁECZNEJ 1) z dnia 31 marca 2003 r. w sprawie zasadniczych wymagań dla środków ochrony indywidualnej 2) Na podstawie art. 9 ust. 1 ustawy z dnia 30 sierpnia 2002 r. o systemie oceny zgodności (Dz. U. Nr 166, poz. 1360 oraz z 2003 r. Nr 80, poz. 718) zarządza się, co następuje: Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2003-80-725,17027077.html Rozdział  2 Zasadnicze wymagania w zakresie ochrony zdrowia i bezpieczeństwa dla środków ochrony indywidualnej Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2003-80-725,17027077.html §  6. 5. Środki ochrony indywidualnej powinny być tak zaprojektowane i wykonane, aby możliwe było ich łatwe i prawidłowe umieszczenie na użytkowniku oraz pozostawienie ich na właściwym miejscu przez przewidywany okres użytkowania, z uwzględnieniem panujących wokół warunków, wykonywanych ruchów i przyjmowanych pozycji ciała. Z tego względu należy zapewnić możliwość optymalnego dostosowania tych środków do budowy ciała użytkownika za pomocą wszelkich właściwych środków, w szczególności odpowiednich systemów regulacji i mocowania lub przez zapewnienie odpowiedniego zakresu rozmiarów. 6. Środki ochrony indywidualnej powinny być możliwie jak najlżejsze, z zachowaniem wymaganej wytrzymałości i skuteczności ich działania. Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2003-80-725,17027077.html §  8. 1. Producent lub jego upoważniony przedstawiciel wprowadzając środki ochrony indywidualnej do obrotu, powinien dostarczyć instrukcję ich użytkowania, zwaną dalej "instrukcją". 2. Instrukcja powinna zawierać: 1) nazwę i adres producenta lub jego upoważnionego przedstawiciela; 2) sposób przechowywania, używania, czyszczenia, konserwacji, obsługi i dezynfekcji środków ochrony indywidualnej; 3) informację o: a) zalecanych przez producenta środkach czyszczących, konserwujących i dezynfekujących, które nie będą negatywnie oddziaływać na użytkownika środków ochrony indywidualnej oraz na te środki, b) sposobie działania środków ochrony indywidualnej oraz stwierdzonym podczas badań technicznych lub sprawdzających poziomie ochrony lub klasie ochrony, c) odpowiednim dodatkowym wyposażeniu środków ochrony indywidualnej i charakterystyce ich części zamiennych, d) klasie ochrony dla różnych poziomów zagrożeń i związanych z tym ograniczeń używania środków ochrony indywidualnej, e) rodzaju opakowania właściwego do ich bezpiecznego transportu; 4) datę ważności lub okres trwałości środków ochrony indywidualnej lub ich określonych części składowych; 5) wyjaśnienie oznaczeń w niej zamieszczonych; 6) nazwę, adres i numer identyfikacyjny jednostki notyfikowanej uczestniczącej w procesie oceny zgodności środków ochrony indywidualnej. 3. Instrukcja powinna być opracowana dokładnie i zrozumiale, co najmniej w języku urzędowym państwa, na którego obszarze środek ochrony indywidualnej ma być wprowadzony do obrotu. Czytaj więcej na Prawo.pl: https://www.prawo.pl/akty/dz-u-2003-80-725,17027077.html

Iwcia
@Maseczki stosować czy nie ?

Byle szajs dają. Gumki wrzynaja się w uszy. Czekają aż kupisz swoje. Biedna firma. Przestraszeni wirusem, większość z nich nic nie robi tylko zbija bąki więc maska nie straszna. Jak masz pracować przeszkadza. Chętni niech nawet cały strój OP1 ubiora. Nie zmuszajmy wszystkich do swoich nic nie mających wspólnego ze zdrowiem pomysłów. Potrzebny tylko zdrowy rozsądek. Jeden naprawdę chory pracownik i żadna maska nic nie pomoże.

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Maseczki cd...

Bez karty informacyjnej maseczek nie powinniśmy nawet ich dotykać nie mówiąc już o zakładaniu na twarz mogą być wykonane z materiałów szkodzących zdrowiu lub powodujących uczulenie. Czy te maseczki były testowane i jak długo mają swoją skuteczność ? Pytania kierujcie do przełożonych a nie piszecie na forum że maseczki są złej jakości lub jest ich za mało. Teraz każdy chce zarobić na maseczkach , rękawiczkach i płynach dezynfekujących .

Bartek

Jakość oraz ilość maseczek dostsrczanych przez pracodawcę pozostawia bardzo wiele do życzenia. Nawet 4 liter nie wytrzesz. Ochrona żadna. Poza uczuleniem na twarzy. Wszystko w imię wyższych całkiem nie życiowych ideii. Pracownik co 3 godziny potrzebuje dezynfekować swoją sztuczną szczękę wiec potrzebował by z 4 maseczek a ma tylko 2.

Wiki
@Bartek

Polecam pod uciskającą maskę kawałek papieru z toalety. (usunięte przez administratora) Papier co chwilę można wymienić. Chyba że cię gonią o zbyt częste korzystanie z toalety.

Maseczki dla kretynów
@Bartek

Jakim trzeba być lamusem i kretynem, aby uwierzyć, że maseczka uchroni przed wirusem? Zrobicie wszystko co wam każą i jeszcze (usunięte przez administratora) tych co jeszcze trochę myślą i mają silne charaktery. Jesteście zwykłymi lemingami, którymi łatwo sterować i na których łatwo się bogacić. Wystarczy byle pretekst, byle pseudoautorytet i masowe potwierdzenie rzeszy innych (usunięte przez administratora) i toniecie w gównie tak jak oni wszyscy. Jeszcze dajcie się zaszczepić i posmarujcie tyłek wazeliną....

@Bartek

Maseczki są przyzwoitej jakości , ale to kwestia indywidualna każdemu odpowiada co innego , dostajemy maseczki więc nie ma co narzekać . Dobrze wiesz że z tych maseczek które otrzymujemy od pracodawcy nie musisz korzystać można używać własnych więc idź i kup sobie tyle maseczek ile chcesz i wymieniaj je kiedy tylko odczujesz taką potrzebę .Można owinąć się też papierem toaletowym ale to już zależy od indywidualnych preferencji :) Moglibyśmy się wypowiadać na temat tych maseczek gdybyśmy posiadali kartę informacyjną producenta do której z pewnością osoba zamawiająca ma dostęp . W karcie powinny być informację na temat sposobu używania przechowywania itd i po jakim czasie należy je wymieniać . Ale skoro wszyscy je noszą i są 2 sztuki od 8 do 12 godzin czyli producent przeznaczył je na max 6 godzin ale to jest tylko teoria. Dział który zlecił zakup maseczek przedstawił kryteria jakie mają posiadać takie maseczki. . Poproście menagera o KARTĘ INFORMACYJNĄ PRZEZNACZONA DLA UŻYTKOWNIKA INSTRUKCJA UŻYTKOWANIA MASKI FILTRUJĄCEJ na pewno jest taka karta w Thalesie - nikt nie kupuje bez faktury i karty informacyjnej . Chyba ze pan Władzio szyje je w kantorku. Miesiąc wcześniej ludzie narzekali że minister nie kazał nosić maseczek ,jeszcze parę dni temu ludzie narzekali że nie mogą wyjść do lasu , dziś już narzekają że trzeba maseczki nosić ... biednemu to zawsze wiatr...

Wiesia
@pracownik

Firma badziewie płaci i badziewiane maski daje. Jak chcesz idź dorób i kup sobie maskę. Tragedia. Maski tylko dla chętnych powinny obowiązywać.

HR
@Wiesia

A jakie twoim zdaniem powinny być maseczki które spełnią oczekiwania. Pełne półmaski bawełniane daj propozycję które są najlepsze ?

Pracownik produkcji

Mam nadzieję że pomimo pandemi to nie będzie opóźnień w aneksach, skoro pracownicy biur pracują w domach to mają więcej czasu na pracę... I nic nie stoi na przeszkodzie przygotowanie dokumentów. Produkcja wykonuje swoją pracę więc reszta też niech to robi.za chwilę usłyszymy od HR że to trudny okres.. ... Ale wystarczy jeden zarażony żeby zamknąć ten cyrk na 2 tygodnie i już nie będzie wyników.

Marzena
@Pracownik produkcji

Tak ci zalezy na tej stowie brutto?

Gość...
@Marzena

Nie zależy, ale presja czasowa powinna działać w dwie strony nie tylko dotyczyć ma produkcji.... ????

Masakra
@Pracownik produkcji

Ty się w tej chwili martwisz o aneksy? Czasami jak czytam te komentarze to nie wiem co napisać. Ty lepiej się martw o to żeby się nie zarazić tym dziadostwem. Połowa ludzi smarka, kicha itd.

Natalia
@Pracownik produkcji

Nie liczyłabym w tej chwili na cokolwiek.Miało być ok.stówy brutto, ale to przed pandemią. W sytuacji obecnej -słabo widzę jakiekolwiek podwyżki.Gospodarka zaczyna się sypać w całej Europie, a korporacje odczuwają to w różnych swoich filiach.

Krzyś
@Natalia

Euro drożeje to nasza firma więcej zarabia. Podwyżki razy dwa.

Beata
@Natalia

Te pieniądze poprostu się nam należą...

@Beata

100 % racji

Tomi

Zysk już został podzielony. Nie dla psa kiełbasa. Dyrekcja po kilkadziesiąt tysięcy przytuliła.

To prawda
@Masakra

Są i tacy co mimo nakazu noszenia maseczek nic sobie z tego nie robią. Jeden z kolegów mimo że kaszle i smarcze od tygodni nie zakłada w pracy maseczki. Nic sobie nie robi z panujących w pracy zaostrzen związanych z epidemią. Ale to koleś ponad prawem.

Dwaaa
@To prawda

Mamy jeszcze jedną starszą co żeby oddychać zdejmuje maske, jednego pryszczatego tyłkowłaza co ledwo oddycha i ogólnie każdy usuwa maskę z conajmniej nosa bo nie da się tak pracować. Chyba,że praca polega na siedzeniu i nic nie robieniu to da się wytrzymać są żywe dowody.

Pracusiowa
@Dwaaa

Każdy zdejmuje nie ważne na ile. Chore wymysły (usunięte przez administratora) ludzi. A koledze może kaszel i katar się nasila od maseczki tępa dzido

Kołeczek

Pracownika zwolnili za dwie szmatki a kierwonik, któremu ma się to zgłaszać co robił z alkoholem na początku epidemii?? Ma ktoś jakieś info??

Konfident

Jacy wy jesteście naiwni ekscytujecie się wszystkimi bzdurami które ktoś napisze na tym forum żal patrzeć jak wierzycie we wszystko co ludzie piszą.. .

Mala
@Konfident

Wypalenie zawodowe to polecam psychiatra l4

Wypaleniec
@Mala

Lepiej się pilnuj koleżanko, nie będzie taryfy ulgowej, dziwna polska mentalność jeszcze z komuny jak ktoś by cię okradł to byś mówiła (usunięte przez administratora) Twój kolega wynosi materiał w ilościach hurtowych z pracy to już wszystko jest ok Dla dyrekcji jest on takim (usunięte przez administratora) jak dla ciebie by była osoba która by cię okradła.. Pierwsza byś biegła na policję zgłosić kradzież.

Powyżej wała...
@Kołeczek

Czułem, że po tej dyscyplinarce pojawią się tu komentarze. Dajcie spokój Arturowi, chłopak ma problemy, a wy mu wbijacie jeszcze gwóźdź do trumny. Stało się jak się stało -jest dorosły i był świadomy ryzyka. Czasami pazerność i polskość się nie opłaca...

BJODATY

Poczułeś się kimś a jesteś nikim. Liczysz,że wygryziesz któregoś z kierowników, żeby również nic nie robić tylko chodzić i wymyślać beznadziejne bzdury. A to już potrafisz. Rodzinna przypadłość.

Dorota

Wymawianie R to niewszystko

2+4=5

Wszystko się zgadza

Mario
@BJODATY

Odczepcie się od mojego szwagra. Zazdrościcie mu intelektu czy stanowiska?

Rafal

w firmie THALES słowo jednorazowe nabiera innego znaczenia. Wątpliwej jakości maseczki które są jednorazowe operator jest zmuszony nosić całą zmiane... dwie sztuki na cale 11 godzin. Na tym polega walka z wirusem? Ten który to wymyślił jest w pracy 2 - 3 dni w tygodniu w tym (usunięte przez administratora) i to maksymalnie 8 godzin a w masce godzine dziennie.

Hard
@Rafal

Czego tu się dziwić...? Jesteście tanią siłą roboczą w którą nie warto inwestować, bo w każdej chwili można wymienić. Cieszcie się, że macie cokolwiek i nie sapcie na forach. Jesteście tylko pionkami w grze, więc trochę pokory...

Thales
@Rafal

Lepszej jakości maseczki ludzie ukradli więc nie ma sensu kupować coś lepszego , nasza ochrona nie radzi sobie z kradzieżami.

@Rafal

Te dwie maseczki to jest działanie do zwiększenia zarażania w firmie Thales pomiędzy pracownikami a nie do przeciwdziałania temu , mają to być chyba pozory . Ubieramy jedną maseczkę ,która drażni nos i twarz drapiemy się rękoma po twarzy . Tej jakości maseczki jakie dostajemy lekarze nakazują zmieniać co 30 minut Po godzinie maseczka jest mokra i stwarza super warunki dla zarazek i bakterii bezpieczniej było dla nas jak ich nie musieliśmy nosić .

Krystyna

Ciekawe kiedy wypłata. Pewno w wielki piątek po 15 tej. Szkoda kiedy zakupy zrobić na święta.

Yolo
@Krystyna

Wystarczy oszczędzać :) i problemu by nie było...

Rafal
@Yolo

Pewno jesteś starym kawalerem siedzący na garnuszku mamusi i dlatego masz oszczędności i dobre rady dla wszystkich.

Duża

Szef Hacjendy Pan Pieczara to zwykły (usunięte przez administratora) bez obycia i minimum kultury.Sprzedawał niegdyś pieczarki na manhattanie,dobrze go pamiętam a dorobił się tylko dzięki kasie teścia.Po trupach do celu,tylko kasa się liczy.Ja zrezygnowałam z tego żarcia po tym jak zatrulam się tak,że nie mogłam z kibelka zejść.Nie wiem dlaczego firma dalej z nimi współpracuje.Pewnie dlatego,że co niektórym a takich jest większość nie chce się gotować obiadów w domu albo przygotować swojego jedzenia.Sami jesteś cie sobie winni.

@Duża

I dlatego są takie epidemie jak korona wirus i cokolwiek rząd ministrowie zdrowia by nie robili to takie kary będą się powtarzały coraz częściej dzięki takim "pieczarom" do czasu jak nie (usunięte przez administratora) Ale nie wiem czy są oni świadomi że do trumny nie zabiorą ze sobą tych pałaców i fur wypasozytowanychna na krzywdzie innych ludzi może trzeba ich oświecić.

Było tyle skarg na to żarcie ale komuś ten smród coś chyba bardzo neutralizuje.

Hacjenda
@Duża

Prawdopodobnie ktoś ma układy z Hacjendą i czerpie dodatkowe zyski z ich usług bo to niemożliwe że po tylu skargach, spadku zamówień a nadal ktoś się upiera i korzysta z usług tej firmy.W niektórych zespołach ilość zamówień spadła do 0 więc to świadczy o jakości .

Są aneksy. Pomiedzy nowym a najbardziej doświadczonym pracownikiem jest roznica 650 zł brutto. Co to jest????? Pracujesz 10 lat i masz 400zł na rękę więcej od nowego.

Plus masz 220 zł dodatku za doświadczenie a ja 0, mimo że pracuje 3 razy lepiej od ciebie, doświadczony pracowniku który potrafi tylko narzekać i udawać, że pracuje a faktycznie siedzisz na przekroczonych przerwach lub w telefonie na hali i masz L4, bo jesteś dłużej ode mnie i znasz sie z kierownikami ktorzy do niedawna byli kolegami operatorami tak jak ty Mam nadzieje ze podczas kryzysu firma zwolni kilku cwaniakow z zw. doświadczeniem aby inni niby doświadczeni zaczęli pracować, tak jak 10 lat temu

@Nowy

W poszanowaniu wiedzy i doświadczenia niektórych operatorów uważam że powinno być wiecej poziomów.

korona

Jak gardzisz tymi pieniędzmi to oddaj mi je ,chętnie się nimi zaopiekuje .

Król Jerzy
@Marta

Nie powinno być poziomów ,powinno zaczynać się od najniższej krajowej co roku min 300 brutto podwyżki dla wszystkich za rok przepracowany do tego uwzględnić Bradford przekroczysz limit nie dostajesz podwyżki ( wyłączył bym z tej grupy kobiety w ciąży i osoby które ciężko zachorowały - udar , rak... itd ) .Ten system jest bardzo korupcjogenny niektórzy mimo krótkiego stażu mają już L4 . nagrody itd i tylko dlatego że są w dobrych przyjacielskich kontaktach z kierownikiem ( w przyjaźni nie ma nic złego ale nie można innych dyskryminować i pomijać w podwyżce) .Są pracownicy co mają staż 10 lat i nadal mają L2.

2 fast

Największe kokosy zbija Pan Brylant!

Hack it!
@2 fast

Nie Brylant tylko Zwyrol.Prawdziwy biznesmen w tej korporacji.

Myślałem że w obliczu kary w postaci tej zarazy jaką mamy Hacjenda przemyśli sobie swoje postępowanie bo to miedzy innymi traktowanie swoich klientów jakimi jesteśmy my pracownicy Thalesa podając nam żarcie jak dla psów ( nie będę się rozpisywał bo każdy wie kto je jadł że często pies by tego nie ruszył) ale chęć szybkiego wzbogacenia się poprzez kupowanie starych przecenionych produktów do posiłków nie ocknęła nawet teraz po wydawaniu tylko sałatek bo znowu powróciły dania mające wiele do życzenia pod względem smaku i jakości .Teraz wydawać szybko zupki i drętwe dania bo co ? bo kasa się kończy ? Na ten moment zrozumiałem jedno nawet śmierć obok was nie zmienia waszego podejścia do klientów którym podajecie swoje posiłki może jak zaczną umierać wasze rodziny to wtedy dopiero przygotujecie obiad godny człowieka. .A jak nadal nie to niestety będzie trzeba sprzedawać te wypasione BMKI i Hacjendy na Rokitkach.

Jilka

Nie kupować nie jeść. Zrób sobie posiłek w domu. Te 7 zł to masz to co chcesz. Niech się bogaci ta marna knajpa na innych frajerach.

Duża

Taki ktoś jak Pieczara nie wie co to przyzwoitość.Kasa się liczy a nie sentymenty...

Mar mar

Tam gdzie zaczyna sie biznes i zysk, tam kończy sie przyzwoitość. Wystarczy spojrzeć na dyrektorów i kierowników...

Zdumiony

Witam szanownych pracowników. Ten wpis kieruję wyłącznie do osób które nie posiadają kultury osobistej. Nie chodzi nawet o koronawirusa a o podstawy higieny osobistej. Jak ważne są podstawowe czynności które każdy z nas powinien a wręcz musi wykonywać abyśmy mogli ograniczyć tą pandemie i po prostu zadbać o siebie oraz innych w pobliżu przedstawia link który umieszczam poniżej. Obrzydzenie łapie jak widzę że od chwili wejścia do wyjścia nie umyło się rąk, nie użyło się płynu do dezynfekcji. Jak można prosto ze stanowiska iść do szatni po jedzenie i na stołówkę, nie odwiedzając łazienki w celu umycia rąk przed posiłkiem-a wszyscy wiemy że takie osoby są i dokładnie widzimy kto do nich należy. Brudaski myjcie ręce!! (usunięte przez administratora)

Mundek
@Zdumiony

Człowiek ze wsi wyjdzie, ale wieś z człowieka nigdy. Porzekadło cały czas aktualne.

Zosia
@Zdumiony

Są i tacy co od rana zmuszają innych do wachania swoich wątpliwej jakości aromatów.

inrzynier

Mam pytanie. Czy firma dopłaca do edukacji pracownika? Bo niekturym brakuje dwuch klaz podstawufki do skończenia.

B.

#zostańciewdomach. I mądre głowy zostały A operatorzy do roboty. Bo Pan czy Pani w 6-osobowym biurze mają się ograniczać między sobą ale operatorzy na produkcji to już nie muszą!

My operatorzy
@B.

Brodaty brzydal i wysoki ( co ma glowe w chmurach) mają gdzieś roboli.

daily mirror.
@B.

Tak traktują równo w Thales.

Lucjan

W Tczewie są już osoby zainfekowane -wkrótce będzie o tym w mediach. Niestety media trąbią o takich przypadkach jak już jest dramatycznie.W tej chwili są to trzy potwierdzone przypadki, jednakże te osoby miały kontakt z innymi, więc jak co to będzie pewnie od razu 10 lub więcej nowych zakażeń. Podobno jedna z nich to pracownica Huber-Suhner w Bałdowie. Stamtąd do Thalesa (Inlays) już niedaleko... Oprócz tego kilkanaście osób ze Skarszewskiej miało kontakt z trenerką fitness w Rokitki park. Niby te osoby nie pracują obecnie, ale to ile zaraziły wcześniej niedługo wyjdzie na jaw. Mocno narażone są osoby starsze i palące, których w naszej firmie nie brakuje. Ale dowiedziałem się ostatnio, że najbardziej skłonne są osoby palące tzw. e-papierosy, których w naszej firmie jest kilkunastu.Takie osoby na przykładzie włoskich i hiszpańskich trupów -nie mają żadnych szans na pokonanie wirusa -i to niezależnie od wieku. Płuca są w stanie agonalnym i niezdolnym do walki z wirusem. Widziałem, że zdarzają się też kretyni, którzy palą e-papierosy i zwykłe do tego -w razie infekcji to już są żywe trupy. To tak ku świadomości -informacje znajdziecie w mediach. Pozdrawiam.

Zombie of poland

A co powiecie drodzy pracownicy na obiadki z Hacjendy z dodatkiem SARS CoV-2 zamiast przypraw....? Wyobraźcie sobie prychającą i kaszlącą kucharkę, która przygotowuje dla was jadło.... To Was zdziesiątkuje. Smacznego życzę oraz udanego rozwoju...

Misza
@Zombie of poland

Póki co to tylko ludzi goni na kibel po tych obiadkach bez przypraw.

koronowirus

Każda osoba w naszym zakładzie jest ważna , gdyby nie produkcja osoby z biur siedziały by na bezrobociu i odwrotnie , lepiej wprowadzić drastyczne ograniczenia będzie mniej zrobione a każdy będzie miał prace bo po co komu dowód , prawo jazdy a zwłaszcza paszport to nie jest nikomu w obecnej sytuacji potrzebne we Francji ludzie chodzą z kartką na szyi z imieniem i nazwiskiem oraz adresem zamieszkania .Pamiętajmy że każdy z nas przychodząc do pracy do biura czy na produkcję dajemy prace innym osobom - podwykonawcą , dostawcą … itd. zamknięcie zakładu zacznie prowadzić do powiększania się kryzysu. Pilnujcie swoich współpracowników aby nie łamali zasad higieny i kwarantanny a menagerom zalecam zdrowy rozsądek. Niektórzy są szaleni i ważne jest dla nich ilość a nie zdrowie i życie innych . Pamiętajcie jedna podejrzana osoba z wirusem to zamknięcie działu na min 2 tygodnie i wtedy wasze wyniki spadną do 0.

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ