Opinie o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Poniżej znajdziesz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ. Zobaczysz tutaj też opinie kandydatów do zatrudnienia w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ na temat rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ w Tczew

Miki

Paluszek i główka to głupich wymówka

starsza
@Miki

Oczywiście ty kolego nie chorujesz i jesteś idealnym pracownikiem... Co zatem powiesz o takim głodku, który jest nieszczęśnikiem, ofiarą losu i ciągle choruje? Chłopak ma zaawansowana cukrzycę i inne schorzenia i urodził się z wadą genetyczną. dla ciebie to są wymówki, a on jest głupi...??? Odpowiedz MIKI jak jesteś kozak.

Al
@starsza

Ten miki jest wieksza ofiara losu niż glodek

Oooo

Miki pewnie robi na Was siki

Prince
@starsza

Każds zmiana ma swojego głodka...

silver

Znam typa od lat, do roboty chodził spać i obgadywać innych, ewentualnie coś zajumać gdy nadażyła się okazja. Czasy Kory Sławku nie wrócą, musisz to odchorować.

żmija
@silver

gość swoje wyniósł przez te wszystkie lata.Jego brat też zachłanna złotówa i siostrzyczka nielepsza. Cała rodzinka cwaniaczków wschodnich.

mikki
@Prince

Przez takich głodków w firmie są takie gówniane zarobki, bo trzeba płacić na ich składki, a ci sobie jeszcze dorabiają na czarno i handlują byle ścierwem.

głodek
@mikki

Ale ty jesteś (usunięte przez administratora) człowieku i bende chorował tyle ile lekarz mi zaleci oraz moje zdrowie podreperuje a tobie h..j do tego!!! amebo tępa ze slamsów pgr lub ułomnej wioski masz coś domnie to podejdz i powiedz mi to w oczy (usunięte przez administratora) zza ekranu!!!!!!!!!!!!!!!!! tylko pisac potrafisz na tyle cie stac zakuty łubie !!!! Pewnie moderator usunie kilka słów ale widz że jesteś zeremmmmmmmmm 0000000000000000000

Wiki
@głodek

Święta prawda jak się kiedyś sami porządnie rozchorujecie to może zrozumiecie tępe "pół główki"

IVAN

Gemalto zatrudniac imigrant?

Azam
@IVAN

Tak

Puskas24
@Azam

Tylko umowa, nic na czarno.

Tobi
@Puskas24

Jak to nic na czarno...? Gemalto wykorzystywać czarny człowiek! Dużo wymagać i mało płacić, (usunięte przez administratora)

gadula
@Tobi

Zarobki afrykańskie, wymagania szwajcarskie

Zły i głodny

Pozdrawiam miłośnika darmowego kateringu z lodówki. Za tydzień na nockach spodziewam się waniliowego serka Santino z bitą śmietaną i jogurt twist, który ktoś uznał sobie za swoją kolacje. To nie era jaskiniowców. Dodaj karteczkę z przeprosinami to nie pójdę na kamery. Starałem się pisać łagodnie żeby cenzura nie wskoczyła. Serdecznie nie pozdrawiam.

Martin
@Zły i głodny

Raczej tego nie odzyskasz. W Gemalto mało jest uczciwych ludzi. Mi zjedli podgardle, musiałem się z tym pogodzić i do końca zmiany być głodny.

Bad Girl
@Martin

A mi ktoś wyjadł serniczek! Deser z Hacjendy trzeba zjesc od razu bo jakas hiena grasuje po kantynie.

Zdumiony

Siemka, bez wstępu zapytam co ma wspólnego polityka firmy do planowanych zmian na druku. Skoro szanowna miłośniczka koni nie ogarnia

Memory 5
@Zdumiony

Taa, a co ma się zmienić? Fikcyjna rotacja która ma na celu wylizanie wpadek koleżanki od piwka. Stawianie prywatnych stosunków ponad kwestie służbowe jest żałosne i uświadamia jak bardzo przełożony potrafi być stronniczy.

Lucjan
@Zdumiony

A może ten wasz kierownik ma jakieś kompleksy? Niech sobie sprawi qada jak ten drugi to będzie miał czym się zająć. Albo niech się doszkoli u szefa M co piszą podręczniki o takim podejściu.

Koniuszy
@Zdumiony

Miłośniczka koni.... dobre sobie, nawet dwuznaczne ;-) o tym kto ogarnia, a kto nie -nie wy decydujecie -tylko pewna klika, która skutecznie ustawia na stanowiskach wszystkich Januszów i wszystkie Grażyny....

Czy zechciałbyś podzielić się wrażeniami z rozmowy kwalifikacyjnej w firmie THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ? Jak oceniasz przebieg procesu rekrutacyjnego? Jaką umowę proponuje firma na stanowisku Shift Leader?
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy .NET -Backend Engineer (w Dubaju)
Bydgoszcz
Bamboo Card
op.produkcyjny

Czy już wiadomo jakie będą podwyżki na przyszły rok?

Rysiu
@op.produkcyjny

Pewnie zlikwidują premie albo jakieś dodatki żeby podnieść podstawę wypłaty która jest bardzo niska

Pietrek
@Rysiu

Dokładnie, taki jest główny perfidny plan. Podwyżki rzędu 300-500zł otrzyma kadra kierownicza. Dla operatorów produkcji będzie to średnio ok. 100zł brutto i to kosztem premiowania.

op.produkcyjny
@Pietrek

Czarny scenariusz, ale jak najbardziej prawdopodobny.

Janusz

Czy są informacje o podwyżkach na produkcji wobec wzrostu najniższej krajowej o 350 zł brutto?

Aga
@Janusz

Hihi pewnie że są. Dostaniesz góra 180brutto i dalej będziesz musiał chorować żeby dorabiać w innej pracy bo ta firma ma ludzi z produkcji za nic i uważa że potrzebujesz tylko na chleb a na coś do chleba niekoniecznie.

gosc
@Janusz

powinno byc najmniej 350 dla kazdego operatora a szacuje ze bedzie polowa z tego. Thales z duetem endrzejem i lukasem zadbaja o to zeby tak bylo.

Tato
@gosc

Powinno być po 500 zl netto conajmniej uwzględniając dzisiejsze czasy

@Aga

Pracowałam w Gemalto pół roku. Była to pomostówka. Płace skrajnie niskie na produkcji -ok. 2100zł -żenada. Obecnie pracuję w sklepie rybnym i mam na rękę 2800zł. Szkoda życia na tą firmę. Nie doceniają pracowników produkcji.

Hi
@Tato

Pracowałem 2 miesiące temu kierownictwo wykańcza psychiczne a płacą to śmiech na sali wszędzie już lepiej zarabiają pracy nie polecam

x

X

obserwator

Ludziska zajmijcie sie pracą, obowiązkami swoim zyciem!!!! a nie Krzysztofa lub króla ze Sztumu, innymi Osobami kazdy wie co robi i to jest jego życie!!!! CO MOZECIE WIEDZIEC O JEGO LUB INNYCH CHOROBACH PYTAM??????

Pat
@obserwator

Szczera prawda. Nikt normalny nie pisze takich idiotycznych komentarzy bez pokrycia z rzeczywistością. Po pierwsze jest to miejsce do wypowiedzi na temat pracodawcy i pracy, a nie pisania o innych pracownikach. Po drugie, jeśli już ktoś coś ma do kolegi lub koleżanki z pracy to powinien to rozwiązywać osobiście lub za pośrednictwem kierownika. Po trzecie zarówno Krzychu jak i Artur są osobami sumiennymi i pracowitymi, więc to wszystko są niedorzeczne informacje i oszczerstwa za które grozi odpowiedzialność karna. Jak znam Krzycha, to nie odpuści temu co to nawypisywał te bzdury i sam sobie odpowiadał. A wszystko kiedyś wychodzi na jaw, poza tym IP. można sprawdzić na wniosek prokuratora, więc niech ta osoba nie czuje się anonimowa. Pracuję w firmie prawie ponad 10 lat i kiedyś takiej patologii i fałszu nie było. Poprzyjmowali niedość, że nierobów to jeszcze miernoty intelektualne i wiejskich cwaniaczków, którzy myślą, że w taki perfidny sposób zrobią karierę. Żal, że trzeba z takimi "ludźmi" razem pracować.

IKA
@obserwator

Miałam przyjemność pracować przez agencję pracy na zmianie blue - u Michała. Ogólnie sobie chwaliłam, jak wszędzie są sympatie i antypatie, ale z wszystkimi dogadywałam się dobrze. Sam Michał bardzo w porządku, inteligentny i z poczuciem humoru. Rzadko trafia się taki kierownik. Oczywiście zawsze musi się też trafić jakaś czarna owca i taka też jest na zmianie blue. Nie raz było mi dane słyszeć na palarni i stołówce wulgarne obgadywanie Michała, Krzycha, Daniela, a nawet Wieśka czy Przemka. Tak się jednocześnie składało, że była to osoba bardzo niechętna do pracy na laminacji, a odnosiłam wrażenie, że niechętna do pracy w ogóle. Chodzący i marudzący malkontent -jakby do pracy przychodził za karę. Pozdrawiam cały zespół z wyjątkiem jednego cepa, który ma żałosne życie i swoje żale wylewa na goworku.

gitman

jak topór sie dowie to go zabije

vesti

Dachowy...? domniemam, że mieszka na poddaszu ten skunx...

synek

Ja nie wiem

Makrela i whisky
@IKA

Bardziej pasujesz do starej bezambintnej marudzocej na wszystko i wszystkich oraz próbującej wejść w cztery litery wszystkim do okoła od palarni przez stołówkę na autobusie kończąc. Jesteś obłudna i fałszywa. Podła i godna pogardy. Zaszyj się w swoim kącie i nie wychodź.

Yyyy

No nie wiem. Może jakaś podpowiedź

Moja opinia dotyczy rozmowy rekrutacyjnej bo tylko na ten temat się mogę wypowiedzieć. Opinia jest negatywna. Rozmowa trwała 2,5 godziny i składała się z testu do rozwiązania oraz typowej rozmowy rekrutacyjnej. Ogólnie nic trudnego i wszystko na rozmowie przebiegło ok. Panowie przeprowadzający rozmowę zadeklarowali się że poinformują o jej rezultacie w ciągu jakiegoś określonego czas. Czas ten już dawno minął i firma nie dała odpowiedzi ani negatywnej ani pozytywnej. To wg. mnie jest wysoce nieprofesjonalne z jednej strony dlatego że padła taka obietnica z drugiej natomiast ze względu nawet na poświęcony czas. Moje uwagi po samej rozmowie to: - jeśli masz doświadczenie i wiedzę to kokosów tam nie zarobisz się zatrudniając. Dostaniasz pensję poniżej rynkowej. - jeśli jesteś osobą ambitną i z bogatym doświadczeniem to pracy tam nie dostaniesz bo w przyszłości możesz być lepszy od kogoś i go zastąpić. - najlepiej być szarym zwyczajnym człowiekiem który tylko chce pracować no ale który również ma jakieś niezbyt wysokie doświadczenie.

Malwinka
@Kandydat

Wynagrodzenie to największy minus thalesa, tak źle to chyba w żadnym takim dużym zakładzie nie jest w regionie.

Stefan
@Kandydat

Jak na stanowisko wyzsze niz operator to tylko swoich plecakow biorą.Na inzyniera goscia bez wyzszego wyksztalcenia np.

AGNIESZKA
@Kandydat

T a k najlepiej napisać ze ma się średnie. Testy to rekrutacja 100 lat temu wymyśliła. Generacja myśliwca nie używa już takiej rekrutacji a wystarczy psychologiczna rozmowa. Co z tych testów wychodzi ze przyjęty młody po dwóch dniach maximum tygodniu rezygnuje a osoba która z różnych powodów test obleje nie jest rekrutowana. Bywało już tak ze starsze osoby pracujące przez agencje jakiś czas na maszynach i wzorowo. Nie zostali przyjęci na umowę G. przez test. A dwie lewe do pracy zostali przyjęci i po tygodniu rezygnowali. Ale tak trzymać trzeba robić testy i będzie spoko loko.

Marzena
@AGNIESZKA

Czemu piszesz jak połamana ?polskiego uczyłaś się w afryce czy gdzie?

Inna
@Marzena

Ważny konsensus a nie forma przekazania. Ciebie wyszczekania to pewnie w domu publicznym nauczyli.

marzena
@Inna

Ciebie robił konsensus

Pepe
@Stefan

A kogo wzięli bez wyższego?

@Inna

@Marzena nie przejmuj się tym komentarzem. To próba rozbicia wątku :)

Robert Mdic

Robotana chwile albo przezimowanie, za duzo chca a za malo daja od siebie. Ludzie chca wyzszych wyplat a nie obiadkow. Bedzie kasa to sobie sami kupia co chca

Luis

Renoma firmy znikoma, wstyd przy znajomych sie przyznać że się tam pracuje. Można się lekko zirytować ilością kamer, bzdurnych procedur tzw. działu bezpieczeństwa. Można sie troche poczuć jak więzień w pracy :) Dodatkowo wynagrodzenie oceniam na ŻENUJĄCO NISKIE oraz brak możliwości rozwoju. Zdecydowanie odradzam przygodę z tą firmą.

Zlikwidować pracowników tymczasowych. Albo się nadajesz do talesa albo nie. A tak całą karierę bez odpowiedzialności i za ta sama kasę zabierają pracę normalnym pracownikom

@Ewa

Przychodzą zamiast wiejskiego dorobku. Tak wygodniej ciepło i plotkowac można a robić niewiele zabierając prace nam

@Michał

Ale chyba pracownicy tymczasowi też mają swoją pracę do zrobienia. Poza tym są zatrudniani z jakiegoś powodu, może jest za mało pracowników stałych w pewnych okresach. A wiesz, na jaki okres Gemalto daje umowę o pracę nowym osobom?

gośc
@Ewa

To nie wina firmy Thales że są pracownicy tymczasowi tylko Państwa Polskiego które stworzyło ten system umów . A skoro jest taka możliwość to czemu firma nie ma skorzystać .Domyślam się że chodzi o to że musisz iść do domu a pracownicy tymczasowi przychodzą do pracy . Polecam zapoznać się z kodeksem pracy - a nikt Ci pracy nie zabierze.

Ciocia
@Ewa

Starsze babki na laminacji mają wygrane bo wypłata taka sama jak operator z L2, a odpowiedzialności brak i urlop kiedy chcą.

Tom
@Ciocia

A na vizualu oprócz tego mają dodatek i też odpowiedzialność grupowa czyli wszystko maja głęboko (usunięte przez administratora)

AGNIESZKA
@Ewa

Co to znaczy normalny pracownik. Jak by byli sami normalni to by nie było problemu ze tyle normalnych pracowników choruje. Firma potrzebuje pracowników a prace przydziela kierownik lub koordynator do tego co jest w planie. Kiedyś połowa pracowników to z agencji pracy jest, ciężko było dostać umowę stała. A teraz problem ze istnieją pracownicy tymczasowo. Czujesz się przez to kimś lepszym niż oni bo masz umowę. Pracy jest tyle że na brak pracy nie powinno się martwić a bardziej że brakuje pracowników. Firma ma mały zakres aby zatrudniać kogoś lepszego niż podwyższone ego nie których ludzi.

Carlos

Cóż to za trenerstwo jak nie zna się na linijce i po raz kolejny a kasę najważniejsza ma...

ronni
@Carlos

a kto jest tym wielkim trenerem ??

obiektywna opinia
@Carlos

Potwierdzam. Weryfikacja umiejetnosci trenerskich jest potrzebna. Jesli taka osoba ktora jest odpowiedzialna za przekazywanie wiedzy z procesu ma problem z przedzialka cm,mm oznacza to male nieporozumienie....

Małgo sia
@Carlos

Może ta osoba sciągała na rekrutacji ? I ktoś zatrudnił.

Hr
@obiektywna opinia

To nie jest pierwsza wpadka trener. Powinien być zdjęty z funkcji trenera jak niezna się na linijce szkoda gadać same problemy z tym czlowiekiem

Bbbb
@obiektywna opinia

Jak płacicie za trenera takiego macie. Niektórzy są trenerami tylko dlatego że nie ma kogo innego do wybrania w danym momencie

Wawrzyniec
@Carlos

(usunięte przez administratora) klócą sie o okruchy z pańskiego stołu.Te dodatki trenerskie to jest taka kasa ze lepiej glosno nie mowic bo sufit spadnie.

Olek
@ronni

Jak to kto Koza.

...

???????????? a trenerzy którzy są trenerami tylko w trakcie szkolenia, które i tak jest pic na wodę a jak później prosisz o pomoc to powie do Ciebie " szkolenie sie skończyło, radz sobie" . Dodatkowo jeśli nie przyjdziesz po pomoc to sprawdza po kryjomu po Tobie zlecenie. Paranoja. A zmieniając temat trenerów... Jeśli chodzi o levele a co za tym idzie znajomość maszyn. Jak mozna nie weryfikować znajomosci maszyn. Skoro szanowne osoby mają prawie wszystkie maszyny a w rzeczywistości pracują tylko na jednej to jak to sie przekłada na praktyke. Totalne nieporozumienie.

kandy

Mam pytanie do osób ,które były w ubiegłym tygodniu na rekrutacji , czy dostaliście już informację o wyniku rozmowy ?

klika

Dość dziwne podejście odnośnie BHP. Pani odpowiedzialna za ten dział prawdziwe wypadki określa mianem "zdarzenia potencjalnie wypadkowe", jednocześnie szuka problemu tam gdzie go niema. Czy tak powinien działac dział BHP w poważnej i próbującej szanować sie firmie? Jeśli ta osoba ma być DLA pracownika pomocna to chyba jakaś kpina...

Zenek
@klika

BHP to tylko mały pryszcz. U mnie w biurze tylko pozorna cisza spokoj zrozumienie i super atmosfera a tak poza tym jeden drugiemu wilkiem i chętnie oczy by wydlubal bo ty masz 6 a ten 8

klika 2
@klika

Potwierdzam przedstawiciel BHP powinien częściej rozmawiać z pracownikami i uświadamiać ich o zagrożeniach , a to przypomina co mi zrobisz jak mnie złapiesz ... a premie zabiorę za kolczyk w nosie .

Ula
@Zenek

To i tak za wiele bo na produkcji nawet nie 3

Arek

Ale za to jest ładna

cyk

Dają dodatek funkcyjny dumnie nazwany TRENERSKIM. Panie i Panowie, to 110zł brutto. Zakład typowo prywaciarski, nastawiony na zysk Andrzejka i jego świty. Podwyżki po przejęciu przez inną firme: sobie po 10-15%, pracownik z hali produkcyjnej: 200zł brutto (bo o tyle wzrosła najniższa krajowa).

dank dank

Da sie tam zarobić 3500 netto? ( produkcja?

Gronek
@dank dank

OCZYWIŚCIE ... ŻE NIE HAHA, CZŁOWIEKU OSZALAŁEŚ? MOŻE 2500 PRZY DOBRYCH WIATRACH PO KILKU LATACH. NA POCZĄTEK NAJNIŻSZA KRAJOWA, I TO NIE NA 100%

kurka_wodna

Uszanowanko. Ile w Gemalto na start wyciąga się średnio na rękę na maszynach? Mam około 5 letnie doświadczenie w pracy na maszynach, utrzymaniu ruchu i w serwisie maszyn - biorą takie rzeczy pod uwagę ustalając stawkę? Jaka jest szansa rozwoju i awansu w kierunku maintenance/UTR na stanowisku operatora produkcji?

Krystyna
@kurka_wodna

Masz już spore doświadczenia, jeśli chodzi o pracę w takim charakterze. Pracodawca powinien wziąć to zatem pod uwagę, ustalać Twoją stawkę, ale poczekamy, aż ktoś to zweryfikuje. Wiem jednak, iż ze strony Gemalto na pewno będziesz mógł liczyć na wiele dogodności, takich jak na przykład: umowa o pracę, pakiet medyczny, szkolenia, dopłatę do dojazdów do pracy oraz benefity ze środków ZFS. Może jednak zechcesz spróbować swoich sił w strukturach tej firmy? Daj nam znać!

DD
@kurka_wodna

Jak taki jestes kocur to skladaj kwity , Piotruś czeka.

WTF
@Krystyna

Umowa o pracę to jest element zaliczany do dogodności? Normalni jesteście tam za murem?

Arab
@kurka_wodna

Dostaniesz 15 z grosze na start więc daruj sobie i szukaj dalej tu nie zarobisz oczekiwanej kwoty a godziny wytłuczesz

Były
@DD

Widzę ze Piotruś jeszcze szaleje????

Czy jest obecnie wakat na operatora? I czy chociaż 3 tysiące brutto na początek oferują?

Lidzia
@Kandydat

na starcie 2500 brutto. Dodam że w pocie czoła i maskach na ustach + wszechobecne kamery i szukanie pretekstu do ukarania bo " takie mamy wymogi ISO".

@Kandydat

2600 brutto plus jakaś niby premia, do tego fatalny (usunięte przez administratora) system czterobrygadowy, cztery dni z rzędu 12tek...i ponieważ jest dużo pracy będą weekendy pracujące....

Wiki

Jak wygląda ten system czterobrygadowy z wolnymi wekendami?

Zostaw merytoryczną opinię o THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ - Tczew

• Jak się pracuje w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Zobacz opinie na temat firmy THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 85.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 69, z czego 7 to opinie pozytywne, 26 to opinie negatywne, a 36 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
2.4/5 Na podstawie 644 ocen.

THALES DIS POLSKA SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ