Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Fideltronik Poland Sp. z o.o.
3 1078 1533 5 1
Nazwa działu: Marketing

@HR Z roku na rok pieniądze na fundusz socjalny się zwiększają, a dofinansowanie na święta stoi na tym samym poziomie od 10 lat co najmniej. Na co idzie reszta pieniędzy z funduszu?

Tak19Nie1
Pracownik12345i6
Nazwa działu: Marketing
@Pracownik

@HR widzę że HR umie odpowiedzieć szybko jak się rozchodzi o pomoc dla zewnętrznych osób, umie szybko odpowiedzieć w sprawie palarni, a w sprawach funduszu już nie. Czyżby nie spodziewali się takiego pytania? Nie otrzymali jeszcze wytycznych od przełożonych?

Tak10Nie1
Nieuk
@Pracownik

Poczytaj co to inflacja bystrzaku.

Tak1Nie11
Uk
@Nieuk

Inflacja nie ma tu nic do czynienia, sam poczytaj.

Xyz
@Pracownik12345i6

Masz rację-czekają na wytyczne z "góry " jak zamydlić oczy pracownikom.Tak z ciekawości to po co ten cały HR???Nic nie robią a wypłatę dostają(przepraszam zrobili kolorowe kartki na parking)!!!

HR Nowy wpis
@Xyz

Proszę o chwilę zastanowienia, czy przypadkiem nie mylicie Państwo funkcji HR z Zarządem. Dział HR NIE zarządza budżetem wynagrodzeń. Analizujemy informacje rynkowe, jesteśmy głosem doradczym, ale nie podejmujemy decyzji w tej kwestii. Jeśli chcecie Państwo o coś zapytać, przedyskutować problem - zapraszamy, zawsze jesteśmy do dyspozycji. Co do realizowanych przez nas funkcji - od ponad 3,5 roku, czyli od początku funkcjonowania Działu HR w firmie, serdecznie zapraszamy wszystkie osoby mające sugestie, czy chcące wyrazić swoje oczekiwania względem naszego działu. Nigdy nie odmawiamy spotkania z pracownikiem, który chce porozmawiać. Niestety inicjatywy oddolne można policzyć na palcach jednej ręki - łatwiej anonimowo hejtować w internecie.

Tak6Nie5
Wielki Nowy wpis
@HR

Masz rację widocznie ludzie mają mało pracy i hejty ich rajcują

Tak3Nie4
Ludpracujący Nowy wpis
@HR

Lud pracujący chce się spotkać z zarządem lub ewentualnie prezesem, aby wytłumaczono nam sytuację firmy.

Tak8Nie1
A2 Nowy wpis
@Ludpracujący

Mogły by być niewygodne pytania więc spotkań z prezesem nie będzie. Normalka w tym zakładzie. Ja czekam na aneks wypełniam wniosek. Niech się dzieje co chce... moźe mnie wezwą na rozmowę do prezesa haha

Tak4Nie3

Kinia
Nazwa działu: Biuro

Mistrzostwo świata. Gościu - jesteś geniuszem. Strzał w 10. Na prezydenta!. To jest MEGAAAA.

Tak4Nie5
Xyz

BRAWO-MEGA SUPER!!!!NOBEL GWARANTOWANY!!Tylko czy na górze to zrozumieją?????????????

Tak4Nie2
Mario
Nazwa działu: Produkcja

Wyrównanie zamiast aneksów, w dodatku informacja na kartce, o której nie wiedział prawie nikt, dramat

Tak14Nie2
Mariow
Nazwa działu: Finanse
@Mario

Ciekawe dlaczego szefostwo nie spotyka się z ludźmi już od paru lat i nie pokazuje jak firma wypadła za poprzedni rok. Czyżby było tak dobrze, że nie chcą pokazać pracownikom jak są dym-wysysani-ani?

Tak13Nie2
xxx
@Mario

gdzie jest HR teraz ? nie umiecie poinformowac pracownikow w normalny sposób o braku aneksow tylko przez jakas jedna dlupia kartke na która malo kto patrzy .....halo halo prosze sie obudzic !!!!!

Tak10Nie2
Pracownik produkcji
@Mario

Ludzie a czym Wy się przejmujecie? Teraz przynajmniej nie będą mogli nam zabrać premii bo za przepracowany etat będzie musiała się zgadzać kwotowo podstawa. Wszyscy Ci którzy jadą obecnie na minimalnej będą musieli co miesiąc dostać minimum 350 zł premii. Można bimbać i lecieć w kulki a premia i tak będzie.

Tak11Nie3
Buuuu
@Pracownik produkcji

Niby tak, ale nadgodziny wypłacone są u nas extra, liczone 150 czy tam 200 % od podstawy która będzie parę słów niższa niż najniższa w kraju xd premia która będzie dodatkiem do tej podstawy już tam się nie wlicza, (usunięte przez administratora) pora zmienić pracę. Pozdrawiam.

Tak12Nie1
Guu
@Buuuu

Teraz bez nadgodzin będzie się dostawało premię? Miło

Tak3Nie1
Kinia
@Buuuu

Niestety to prawda. Pis (usunięte przez administratora) ich - a oni (usunięte przez administratora) nas.

A2
 Rekomendacja

(usunięte przez administratora) beda robic audyty 5s 10s 40s sprawdzac wszystko idealnie a informacje przekazuja jak na stołowce w szkole podstawowej lub w przedszkolu bo nie maja jaj od niebieskich tabletek bo mlode żony a tu lipa skonczyly sie zielone słupeczki zdemotywowaliscie reszki ogromne resztki motywacji do pracy bo po co premia i tak bedzie ☺ pozdrawiamy

Tak14Nie1
Armagedon
@A2

Wybraliście Pis to macie, zakład robi co może aby się utrzymać.

Tak5Nie4
Ranking
  5. indeed.com 2 144 392
... pełny raport Gemius
Konstanty
Nazwa działu: Biuro

A jak już nie ma w pracy naszych braci z Ukrainy, to czy palarnia nie powinna być znów zamykana na zmianach zmian i w godzinach gdy nie ma przerw, jak to było przed ich zatrudnieniem?

Tak46Nie2
Wiślak
@Konstanty

oj, tak się chyba nie da - gdzie się wtedy zgubią panowie kupcy w kraciastych koszulach? musieliby wtedy (o zgrozo!) siedzieć przy swoich biurkach, a od tego już tylko krok do pracy! może w końcu ktoś zacznie patrzeć na te kamery? ew. odbicie i rozliczenie czasu w tym pomieszczeniu? to jest nieporozumienie żeby nie ważne która była godzina a ci panowie cały czas byli w drodze z/do lub na palarni. Litości.... Może pora na cięcia nie tylko na produkcji?

Tak40Nie1
Qrak
@Wiślak

Pracownicy z biur mają przerwę co godzinę 5 minut, że względu na pracę przy monitorze więc dlaczego czepiasz się biur?

Tak5Nie21
Ona
@Qrak

Ja tez pracuje przy kompie uli nie mam tych przerw. ...wiec o co chodzi.... a tak w ogóle to są równi i rowniejsi w tej firmie. ..jeden może przyjść na 5.50 i wyjść o 13.30 a drugi musi być od 6 do 14...nie wspominając ze mężczyźni w tej firmie to ci. ...y faceci bez jaj

Tak19Nie1
On
@Qrak

i w ustawowe 5 min wyrabiają się żeby zejść z lotniska na palarnię, zapalić papierosa albo i 2, a następnie wrócić na lotnisko? cuda, panie, cuda! co z tymi na lotnisku którzy nie palą? też mamy co godzinę 15-minutowy spacerek zagwarantowany? :-)

Tak25Nie1
Qrak
@On

Jak macie z tym problem to zacznijcie palić, jest ciche przyzwolenie na fajeczke co godzinę, zważywszy jak się "spaceruje" z przełożonym (≧▽≦)

Tak16Nie2
Wiślak
@Qrak

My tu gadu gadu, a na palarni się nagle luźniej zrobiło. Przypadek? Nie sądzę. ;-)

Tak6Nie2
Niestety pracownik
Nazwa działu: Produkcja

Paczki na mikolaja sa na poziomie pacaek w wiezieniu kolo 10 zl nie ma aneksow wyplaty dramatyczne. Jeden z kierownikow obnosi sie z barwami klubowymi to chyba niedopouszczalne. Chociaz z niego taki kibic jak z ksiedza prawiczek kibic sukcesu i burak

Tak9Nie8
A24
Nazwa działu: Handlowy
@Niestety pracownik

Jakby bylo wiecej ludzi ktorzy maja jaja zrobic bunt przypie...lić l4 albo żądła ciekawe co by zrobili obsrańce

Tak4Nie7
Mom
@Niestety pracownik

Paczki w wiezieniu? Chyba jak ci rodzina przysle. Wiesz, nie ma przymusu, nie musisz korzystac z paczek ani dofinansowan z sunduszu socjalnego. Nie rozumiem kompletnie co ma do rzeczy, ze ktorys kierownik jest kibicem? Co to ma wspolnego z ta firma? Ty nie masz zadnych zainteresowan? Ludzie co jest z wami? Tylko obgadujecie i wypisujecie tu jakies bzdury. Jesli kogos oczerniasz miej jaja sie podpisac swoim nazwiskiem, a jesli ci w firmie tak zle nic nie stoi na przeszkodzie - zwolnij sie! Zycze wam wiecej zyczliwosci, bo cos wam sie chyba pomylilo, to forum to nie wasz chlew. Mam nadzieje, ze ktos sie za to wezmie i was namierzy oraz zidentyfikuje, chcialbym widziec czy powtorzysz to tej osobie o ktorej piszesz.

Tak14Nie3
Pyza
@Mom

Masz rację plotka pogania plotkę a robić niema komu a ludzie żyją czyimś życiem to ich rajcuje

Tak6Nie1
on
@Niestety pracownik

Który to i jakie barwy.....czyżby L?

TakNie4
Jestem z Ukrainy

Witam. Jestem Oleksy. Jestem z Ukrainy szukam pracy w Polsce. Mam też kilka braci i oni też szukają pracy w Polsce. Obecnie studiuje w Wyższa Szkoła Turystyki w Suchej Beskidzkiej i mam opłacane mieszkanie.

Tak1Nie7

@ tez pracownik pracowałam 1,5 roku dostałam wypowiedzenie

Tak1Nie
Dziewczyna

@ haha Proszę mnie nie obrażać, tak trudno to zrozumieć, że nie mogę się z czymś pogodzić. Pani też nie musi tutaj nic pisać i nie musi mnie Pani obrażać... Proszę się zająć sobą. Szkoda czasu na pisanie tutaj cokolwiek

TakNie2
Też pracownik.
@Dziewczyna

Tak z ciekawości, ile tutaj pracowałaś? Skończyła ci się umowa czy dostałaś wypowiedzenie?

Tak2Nie

@ haha Proszę nikogo nie obrażać. Dla ciebie to nic,a dla innych to poważna sprawa.To nie sa głupoty, popatrzcie, co inni piszą. To jest poważna sprawa

Tak1Nie2

Zajmij się sobą!!! I nie obrażaj nikogo. Biedna dziewczyna straciła pracę,a wy ją jeszcze obrazacie.Nie ma w was w ogóle żadnej wrażliwości. Jeżeli macie tak pisać, to nie piszcie nic. Może na wiosnę będą jeszcze przyjęcia, wrócisz tutaj. Każdy przeżywa to inaczej, dobrze, ze napisałaś

Tak2Nie3
Dziewczyna

Właśnie, że nie ma teraz ogłoszeń. Szkoda pisać, bo i tak nie rozumiecie, o co chodzi. Każdy przeżywa to inaczej. Jeżeli wam się tam nie podoba, to po co tam pracujecie. I nie jestem żadna " niemota ", nie mozna tak kogoś nazywać. Po prostu się przyzwyczaiłam i nie mogę się z tym pogodzić.

Tak2Nie4
Wake up
@Dziewczyna

Przeczytaj jeszcze raz ze zrozumieniem to co napisałem. I jescze raz i jeszcze raz i kolejny. Do skutku. I przestań wylewać tu swoje żale, bo to w niczym ci nie pomoże,

Tak5Nie1
Haha
@Dziewczyna

Pani chyba nie zrownowazona jakas. Zamiast wypisywac glupoty na forum idz szukac pracy...

Dziewczyna

@ nick Nie zrozumiesz, bo każdy to inaczej przeżywa. Ja bardzo, dla mnie to koniec świata. Praca nie jest trudna, ale ludzie nawet po studiach tutaj pracują. Nie jest tam tak źle. Naprawdę bardzo mi tego szkoda. A pracę tutaj w okolicy naprawdę trudno znaleźć.

Tak3Nie5
Wake up
@Dziewczyna

Nie, nie jest trudno, wszędzie wiszą ogłoszenia, otwórz oczy, no chyba, że faktycznie jest jak w kometarzu niżej.

Dziewczyna

Przyzwyczaiłam się, nie jest tam tak źle. Nie zrozumiesz, bo każdy to inaczej przeżywa. Dla mnie jest to koniec świata. Nawet ludzie z wyższym wykształceniem tam pracują

Tak2Nie4
Dziewczyna

Nie mogę się z tym pogodzić. Trudne to jest, coraz gorzej to przeżywam. Ciężko jest stracić pracę

Tak2Nie5
@Dziewczyna

Troche cie nie rozumiem. Zakladam, ze bylas pracownikiem produkcji, a praca ta nie wymaga zadnych szczegolnych umiejetnosci, ani nawet wiedzy, w sumie nie musisz umiec niczego, a prostej powtarzalnej czynnosci szybko cie naucza. czego wiec tak ci zal? Wiadomo, ze utrata pracy, zwlaszcza nagla to stres, bo niepewne jutro. ale jesli nie jestes jaka totalna niemota szybko znajdziesz prace.

Tak4Nie2
Dziewczyna

@Hit Ciężko się z tym pogodzić. Przyzwyczaiłam się, trudno znaleźć coś innego

Tak1Nie5
Dziewczyna

Nie wiecie, czy będą jeszcze kiedyś przyjęcia do fideltronika?

@Dziewczyna

kiedys na pewno beda, podejrzewam, ze na wiosne

Hit

Szukaj czegoś innego

Tak4Nie1

Drogi @HR bardzo prosze sie ustosunkowac do pomyslu palarni na czytnik RCP. Odbicie na wejsciu i wyjsciu idealnie by monitorowalo kto i ile czasu spedza na puszczaniu dymka. Siedzicie tu. wiec mozecie odpisac.

Tak47Nie3
@Pracownik

Drodzy Pracownicy, pomysł RCP oczywiście pojawia się jako jedna z opcji, aby jednak miał sens, nie wystarczy sam czytnik kart. Pracownicy będą przecież wpuszczać się wzajemnie do palarni. Odbije się jedna osoba (za każdym razem inna), a wejdą 4. Aby rozwiązanie było skuteczne, musiałoby być zainstalowane razem z bramką, a tutaj poza kwestią instalacji tego w zamkniętym pomieszczeniu, pojawiają się też kwestie BHP (w przyadku alarmu pożarowego musi istnieć możliwość bardzo szybkiego opuszczenia pomieszczenia).

Tak20Nie13
@HR

@HR Tak macie rację najlepsze bramki, kołowrotki, jeśli już poruszacie kwestie BHP i alarmu, to jakoś nie ma problemu na stadionach itp. wystarczy kupić trochę lepsze, nie najtańsze i skonfigurować z systemem, aby w razie alarmu kołowrotek opadł i można było przejść bez odbijania. Więc polecam poszukać, popytać i wierzę że coś znajdziecie i kupicie. Powodzenia w rozwiązaniu zapalnej i istotnej sprawy.

Tak37Nie2
@HR

No to pozostaje likwidacja palarni, albo kazdemu dajcie extra 10 minut przerwy zeby nie byl poszkodowany, ze nie pali. Pracownik ma racje, ujal to co ja chcialem napisac. Zreszta mozna zamontowac kamere na wejsciu, bedzie widac kto sie odbija i wchodzi. Bramki tez sa dobrym pomyslem, wszystko sie da jak sie chce, tylko musi byc wola do tego przede wszystkim. Pozdro

Tak36Nie
no i takie
@HR

W niektórych firmach osoby palące pracują godzinę dłużej (za darmo), ze względu na częste wychodne na "dymka", co jest w miarę sprawiedliwe wobec tych, którzy raz, że pilnują stanowiska pracy, a dwa nie trują wszystkich wokół...

Tak35Nie
Jack
@Pracownik

A kto bedzie siedzial i te kamery ogladal? jemu tez chcecie placic?

Tak16Nie4
Industry 4.0

Może sztuczna inteligencja IA

Tak23Nie
Haidi

Portierzy

Tak17Nie8
@Jack

Tu jest wielu nierobow i sztucznych stanowisk, jedno w te czy tamta strone nie zrobi nikomu roznicy.

Tak22Nie
Inga
@no i takie

Jest dobre wyjście z tej sytuacji... Zacznij palić... A tak serio, nie ma takiej firmy gdzie palący pracują godzinę dłużej - osoby zatrudnione do pracy przy komputerze mają takie przywileje i koniec i tak jest w każdej firmie. Są na produkcji takie stanowiska, których nie można opuszczać bez zgody przełożonego czy też bez zamiany z kimś kto Cię zastąpi i to jest logiczne - że taki pracownik nie może sobie iść kiedy chce - bo cały proces się może pod jego nieobecność wysypać. Zatrudniając się na produkcji - doskonale wiecie o tym, stąd przerwy o określonych godzinach. To nie jest jakaś zła wola kogoś że Wy nie możecie sobie iść kiedy chcecie, tylko specyfika stanowiska pracy. Ty - będąc na produkcji, kończysz pracę wraz z końcem Twojej zmiany - a później o pracy nie myślisz już aż do kolejnego dnia. Większość pracowników biur zabiera niestety pracę ze sobą, i to nie jest tak że każdy ma płacone ze to co robi w domu. Większość ludzi robi to w swoim interesie, po to aby był porządek w tematach które prowadzą. Natomiast nie uważam aby wychodzenie na papierosa częściej niż co 2 godziny miało jakikolwiek sens - no chyba że chcecie przyspieszyć to co nieuniknione (albo to co napisane na paczce papierosów) Zamknięcie palarni oczywiście nie wchodzi w grę, z oczywistych powodów. Systemy rozpoznawania twarzy - bez sensu, raz w okularach raz bez, raz z twarzą w dół, raz w bok, raz tyłem, raz drapiąc się po nosie - i nie ma szans rozpoznać. To nie jest taki prosty temat jak Wam się wydaje. W chinach - tak... zaczipujmy wszystkich i będzie wiadomo kto w jakim momencie jest gdzie... Niby uczciwe było by podejście - że kto deklaruje że jest osobą palącą - dobrowolnie oddaje powiedzmy 10 minut dnia - ale co wtedy z tymi wszystkimi niepalącymi - pochowanymi w pozamykanych toaletach - im wolno tam siedzieć mimo tego że przerwy w tym czasie nie mają ? Co z tymi, którzy wychodzą co godzinę do toalety ? Co z tymi, którzy czekając na pracę - siedzą i machają nogami ? ile im trzeba w takim razie zabrać ? Co z tymi, którzy korzystają z telefonów na produkcji, a nie powinni ? Co z tymi, którzy zamiast pracować - rozmawiają jakiś procent dnia ? Co z tymi, którzy zamiast wybrać krótką drogę - wybierają specjalnie tę dłuższą - aby sobie powolutku tuptusiać przez 10 minut ? W taki sposób chcecie wszystkich rozliczać ? może w takim razie rozliczmy pracowników także za prędkość poruszania się po firmie ? Ci co chodzą dwa razy wolniej - niech też oddają swoje 10 minut, bo inni już pracują, zanim tamci przyjdą.... Bez sensu. Proszę zakończyć temat. Święta się zbliżają - pomyślcie o prezentach dla rodziny.

Tak15Nie35
@Inga

Nie, nie odpuscimy! Rzuc palenie zamiast pisac poematy na forum.

Tak28Nie5
Inga
@nick

Ale ja nie palę. Nie mam zamiaru się truć. Natomiast mam rozum i trochę obycia co do wielu firm w których pracowałam. Nie masz racji. Całkiem możliwe że nawet nie jesteś pracownikiem tej firmy. To forum jest znane z podstawionych trolli. Popularność rośnie - odwiedziny reklam też. Już wielu tu takich było - co to niby wszystko chcą zmieniać w IT, a nagle piszą o oglądaniu filmów na nocnej zmianie. Od kiedy to programiści IT mają nocne zmiany ? ewidentne pie%$^$lenie głupot.

Tak4Nie28
rusteeze
@nick

Jak jesteś taki inteligent to podaj sposób w który da się to rozwiązać, a nie tylko narzekasz. Jak będzie możliwy do zrealizowania to wszyscy Ci za to podziękują. Nie wystarczy głośno narzekać - trzeba jeszcze mieć rację. W firmie w której ja pracowałem, nie było toalet blisko produkcji. Jak się miało przerwę to musiałem dobrze się zastanowić - czy chcę zrobić siku, a może chcę iść zjeść, a może chcę iść zapalić. Czasu starczyło tylko na jedno z tych trzech. Jak się schodziło ze swojej hali, to się odbijało i za wszystko co poza halą - nie liczyło się do wypłaty.

Tak3Nie16
Obserwator
@Inga

Ktoś pisze bzdury specjalnie, a ty się nakręcasz jak dziecko. Zwykły trolling, zaraz napiszą żeby kibel zrobić na rcp.

Tak17Nie5
@Obserwator

Poprosimy wprowadzić bramki rcp na wejściu do toalet. Dla czego niektórzy mogą tam siedzieć po pół godziny a inni nie? TO Niesprawiedliwe !

Tak16Nie7
okii

super wpis

Tak2Nie12
Szkoda gadać...
@Inga

Pracując w tej firmie trochę trudno myśleć o zakupach prezentów ...biorąc pod uwagę rosnące ceny życia....przepracowane uczciwie kilka lat a tu ani słychu żeby coś więcej zarobić....przykre i smutne zarazem ...ale mówią że Karma wraca i to ze zdwojoną siłą....

Tak21Nie
Co zrobić
@Szkoda gadać...

Takie życie

TakNie7
śmieszek_taki_jeden
@Pracownik

no faktycznie, świetna analogia. potrzeby fizjologiczne, a palenie papierosów. no jak nic zupełnie to samo. gratuluję.

Tak4Nie11
@śmieszek_taki_jeden

Mysle, ze nie zauwazylbys ironii nawet jakby tu przyszla i kopnela cie w (usunięte przez administratora)

Tak11Nie4
Tak?
@Szkoda gadać...

Wszystko zależy od poszanowania pieniądza. Dla jednego 100zł na prezenty to w świat, a inny tyle wyda na śniadanie w McDonald wracając z zakupów gdzie wyda 500zł. Do której grupy należysz Ty? Bo jak do tej drugiej, to i tak rozwalisz wszystko co zarobisz.

TakNie8
Oleole
@xyz

Dokladnie. Co to za stanowisko liderka pakowania A3.siedza sobie i zakreslaja kolorowymi pisaczkami jakies pozycje na planie denerwujac wszystkim swoich nierobstwem i postawa wobec starszych wiekiem i stazem.odrobina pokory by im sie przydala.czuwac nad 3osobami na zmianie ktore sobie lepiej radzily bez zamieszania ktore te "liderki" wprowadzaja i jeszcze donosic to jest ich dewiza .niech zyja sztuczne stanowiska!

Tak15Nie6
Hello
@Oleole

Wszystkie niepotrzebne sztuczne stanowiska zlikwidować a reszta niech się chwyci pracy

Tak13Nie
Ja
@Hello

Nie da się zlikwidować wszystkich stanowisk budzących zazdrość. Ale tak z połowę to pewnie by się nic złego nie stało. Normalnie ten gowork jest jak "szafa" w misiu. Ten czy ta nic nie robi. To mówiłem Ja. Jażąbek.

Tak1Nie9
Pomóżcie - z bólem serca...

Cześć. Mamy serwis Gowork i zamiast wykorzystywać go do serdecznych celów - ciągle tylko skaczecie sobie do gardła, kto ma lepiej, kto ma więcej..... A może by tak zrobić wspólnie jakiś dobry uczynek ? potraficie się zjednoczyć ? HR też może pomoże - w końcu to tylko drobne, a razem uzbiera się ładna sumka... Chodzi o 2,5 latka z Zawoi. Wykryli u niego złośliwego raka. Potrzebna duża suma pieniędzy. Na pewno nie uzbieramy jej my - ale MY możemy się do tego przyczynić. Z racji zbliżających się Świąt, dajmy od siebie trochę nadziei. Nic lepszego w tej sytuacji zrobić nie możemy. (usunięte przez administratora)

Tak4Nie16
Chcemy pomóc
@Pomóżcie - z bólem serca...

HR.... Prosimy na stronie apollo dać tylko informację o tym dzieciaku. Sami pomożemy - tylko to nagłośnijcie...

Tak3Nie13
HR
@Pomóżcie - z bólem serca...

Bardzo popieramy wszelkie inicjatywy pomocowe, niestety nie możemy wykorzystywać intranetu do propomowania akcji celowanych, w dodatku poza firmą. Do tego celu służą pracownicze tablice ogłoszeniowe na terenie firmy. Chore dziecko to zawsze wielka tragedia, potrzebujących rodzin i dzieci jest jednak bardzo dużo, również w naszej społeczności Fideltronikowej. Nie mamy odwagi decydować kto potrzebuje bardziej i więcej, dlatego też nie promujemy tego typu akcji na apollo. Rok temu jednak dużym powodzeniem cieszyła się zainicjowana przez nas akcja "Podziel się 1% podatku z kolegą / koleżanką z pracy". W tym roku również chcielibyśmy ją zainicjować. Chłopiec z Zawoi jak najbardziej może znaleźć się na liście potrzebującyc osób z naszej społeczności. Informacje o pracownikach i dzieciach naszych pracowników, objętych opieką fundacji, na które można wpłacać 1% podatku będziemy zbierać i publikować z początkiem roku.

Tak12Nie3
@HR

Ludziom nie, ale dla kotków i piesków jak najbardziej można ogłaszać różne akcje :-(

Tak5Nie10
@Pracownik

Ludziom też - przypominam, że trwa akcja "Fideltronik pomaga - Szlachetna Paczka", a zbliża się "1%".

Tak6Nie3
Jasne.
@HR

Ważniejsze wlepki. Inne firmy jakoś się zgodziły. Chciałam przypomnieć że to nie jest biedne dziecko które nie ma na ubrania. To dziecko umrze jeśli kwota 1 milion złotych nie uzbiera się do końca lutego. Gdybym tyle miała, sama bym mu dała. Ale nie mam, więc robię co mogę i jak mogę aby pomóc. Zrozumiem przegrać walkę z rakiem z powodu że nic nie da się zrobić. Ale jak się da zrobić to czemu nie próbować? Jemu nie potrzebny jest jeden procent, bo to już będzie za późno.

Tak4Nie3
Programista
Nazwa działu: IT

Witam jak programista w firmie Fideltronik w Suchej chciałbym dodać moje spostrzeżenia do jakich doszedłem po dłuższym okresie pracy w tej firmie i mam nadzieję że pociągną one za sobą pozytywne zmiany, niestety ale pracujemy z przestarzałymi nierozwijanymi technologiami i ciężko jest efektywnie z nimi pracować, atmosfera na lotnisku jest katastrofalna, brak zaufania, robienie pracy na wczoraj a dla mnie największym problemem jest brak zrozumienia problemów technologicznych przez kadrę kierowniczą szczególnie przez CIO pana K. i tak zwane robienie dobrej miny do złej gry, według mnie programiści powinni mieć większy wpływ na projekty z którymi pracują. Z pozytywnych rzeczy mogę wymienić korzystanie z metodyk agile chociaż to też częściowo.

Tak71Nie3
BI dev
@Programista

Niestety ale musze zgodzić się z moim przedmówcą, zrozumienie tematyki technicznej powinno być wręcz kluczowym wymogiem na takim stanowisku, widać wady satosowania struktury płaskiej zarządzania, odnośnie technologii myślę że wiele można zrobić migrująć do nowszych wersji które są dostępne.

Tak28Nie3

Tak3Nie1

helloworld
@Programista

@Programista jeżeli uważasz, że technologie są przestarzałe to jakie Twoim zdaniem jest na to rozwiązanie, jak CIO powinien w to zaingerować? chyba nie uważasz, że będziemy zmieniać system ERP? dlaczego piszesz, że atmosfera na lotnisku jest katastrofalna?

Tak4Nie25

TakNie4
Programista
@helloworld

W mojej opinii gruntownie powinno się przebudować system zarządzania pracą programistów, ponieważ aktualny nie działa prawidłowo. Nawiązując do mojego poprzedniego komentarza osoba na stanowisku CIO powinna mieć wcześniejsze doświadczenie związane z technologiami i systemami używanymi w firmie i niestety tego nie można przeskoczyć a braki w tym obszarze prowadzą do nieporozumień, nierealnego planowania wymagań funkcjonalnych i niefunkcjonalnych funkcjonalności i złego podejmowania decyzji implementacyjnych, tyczy się to również kwestii używanych technologii i ich aktualizacji (problem ten był poruszany niejednokrotnie i nie chodzi mi tu tylko o ERP i BI). Niestety ale w ostatnim czasie byłem niejednokrotnie tego świadkiem. W moim mniemaniu osoba ta powinna być mostem pomiędzy biznesem i technologią a do tego wymagane jest zrozumienie obu obszarów...

Tak21Nie1
Mac
@Programista

Trafna opinia ale watpie ze cos sie zmieni.

Krzysztof
@BI dev

Wszystko jest do ogarnięcia gdyby programiści więcej przykładali się do pracy i nie ogładali tyle filmów zwłaszcza na nocnych zmianach,ale mało kto o tym wiem szczególnie jak ekrany komputerów są odwrócone tyłem do okien.

Tak9Nie21
BI dev
@Krzysztof

I właśnie taka odpowiedz pokazuje jaki jest poziom zarządzania w tej firmie i potwierdza to co zostało wcześniej napisane, przykro się to czyta...

Tak10Nie8
R. T.
@Krzysztof

Jakim trzeba być burakiem żeby napisać taki komentarz - jeżeli oglądają filmy to dlaczego nie zgłosisz tego do szefostwa tylko piszesz na anonimowym forum obrażając innych,(usunięte przez administratora)

Tak17Nie3
Adam
@Krzysztof

niestety ale prawda jest taka że takimi komentarzami sam jeszcze bardziej pograzasz swoja osobe...

Tak8Nie2
Devs
@Programista

No niestety troche czasu już upłyneło od pierszego komentarza i niestety nic nie zmieniło się na lepsze...

Petent

Warto pracować w tej firmie ? Zastanawiam się nad złożeniem CV od niedawna mieszkam w okolicach . Na jakie zarobki można liczyć na start ? Produkcja/Magazyn

Tak1Nie6

najnizsza krajowa

Tak9Nie1
A2
@Petent

2250 brutto a po nowym roku jak dobrze pójdzie 2600 +++++ wielkie wymagania od przełożonych Do tego stres plus nacisk żeby robić szybciej i szybciej a to będziesz mieć wielkie G

Tak13Nie2
Stefano
Nazwa działu: Handlowy
@A2

2600 jak jest dalej śmieszny przepis że jak masz dodatki i premie to nie muszą ci podnosić na podstawie więc pewnie będzie jak we wcześniejszych latach nowi pracownicy będą mieć wyższą podstawę od tych co pracują już np. rok

Tak9Nie
Miły
@Stefano

I od tych co pracują wogole dłużej potem się dziwią czemu jakiś pracownik Z dużym stażem się zwalnia jak tak dobrze jest a firma taka zajebi*** To jest najbardziej chore w tej firmie i nie tylko w tej Nowi mają więcej a starszy stażem pracownik ma ch**@ a do tego musi uczyć tego nowego i pilnować swojej roboty przy okazji i nie daj bóg nie zrobić normy bo już przełożony będzie się ciskać czemu tak mało zrobione

Tak27Nie1
Marian
@Stefano

To nie "śmieszny przepis", ale fakty są takie, że najniższe wynagrodzenie liczy się razem z premią i nadgodzinami. Jeżeli z podstawy brakuje Ci do najniższej to dadzą Ci premię, albo każą przyjść w soboty. Tak to działa.

@Petent

Nie ma teraz w ogole przyjec. A jesli beda to najnizsza krajowa plus premia po 3 m-cach, jak dobrze pojdzie. A i umowa przez agencje pracy.

TakNie
Krk

Po mimo przepracowanych ponad 10 latach w fidelu wiem cos o wszystkim... Po prostu na uklady nie ma rady... no i teraz robie gdzie indziej i mam swiety spokój psychiczny od brygadzistow,mistrzów itp Pozdro

Tak14Nie
@Krk

Super

Tak2Nie

Dajcie już spokój lysemu szkalowanie publiczne jest karalne a nie macie żadnych dowodów na to że siedzi na B9 no chyba że kamery kłamią,wasze wpisy są haniebne jesteście (usunięte przez administratora)którzy się cieszą jak kogoś obrzuca się błotem,jesteście po prostu bandą ograniczonych umysłowo (usunięte przez administratora)którzy zamiast uprawiać ziemię przyszli pracować do firmy,ale wiesniak jest zazwyczaj fajny bo się nie goli,ma potargane spodnie i dziary ciekawe tylko kiedy przestaną się myć bo jeszcze tylko smrodu brakuje

Tak12Nie3
PRAC
Nazwa działu: Produkcja

ZAJMIJCIE SIE SOBA W KONCU! JUZ RZYGAC SIE CHCE TYMI WASZYMI BZDURAMI NA FORUM, KAZD ZLY I ROBI ZLE. NIE PODOBA SIE TO SIE ZWOLNIJCIE, NIKT PO WAS MARUDY PLAKAL NIE BEDZIE. ACH NIE.. ZAPOMNIALEM, ZE SIE DO NICZEGO NIE NADAJECIE I TA FIRMA WAM ZYCIE URATOWALA

Tak7Nie
wiki
@PRAC

Super napisałeś popieram jakby nie ta firma to by ludzie nie mieli gdzie pracować i każdy niech patrzy własnego podwórka i zajmie się sobą

Tak5Nie
laskazaa6
Nazwa działu: Produkcja

pytanie do was dlaczego trzyma Cie jeszcze w pracy tego materialowego który nic nigdy nie robi....z tego co wiem ma byc na a6 nieraz go szukaja a on przesiadce znowu na przewlekanych na hali na której wogule go nie powinno byc.....zajmujemy sie tutaj takimi ludzmi którzy bez powodu dostaja pieniadze za nic nie robienie???no obudzic sie prosze

Tak12Nie5
bosski
@laskazaa6

moze ktos sie za nie roba weznie.....pozdrowienia ciulu lysy wszyscy wiedza o kogo chodzi????????????

Tak13Nie4
A3
@laskazaa6

Siostra tago materiałowego jest szwagierką kierownika,wiec skoro nic nie robi to jemu sie NALEZY ZA TO WYPLATA????????????Nikt mu NIC NIE ZROBI I ODCZEPCIE SIE OD CHŁOPAKA,DAJCIE MU SPOKOJNIE "pracować"!!!????????????????

Tak12Nie
@laskazaa6

Zajmij sie soba skarbie, patrz czy lampy ladnie robisz, a nie za materialowym sie rozgladasz. PS: Ida swieta, kup sobie slownik za czesc pieniedzy z bonu od firmy.

Tak7Nie
wiki
@A3

super masz rację

TakNie
Pracuś
@A3

A gdzie jest brygadzista i liderzy, nie widzą tego że facet non stop siedzi i nic nie robi, chyba że boją się podpaść kierownikowi skoro siostra jest szwagierką??!!Dział HR nie czyta tych opinii, chyba że mają ważniejsze zajęcie np.opracowywuja nowy kolor kartek na parking-trzeba iść za modą!!

nick

poziom gramatyki i ortografii w komentarzach jest porażający :)

Tak11Nie
Kwiatek

Czemu nie ma teraz przyjęć?

@Kwiatek

Rekrutacje wynikają oczywiście z potrzeb biznesowych firmy. Większa ilość zleceń generuje większe zapotrzebowanie na pracowników. Aktualnie sytuacja jest stabilna i jesteśmy w stanie obsłużyć bieżące zlecenia ilością osób, która pracuje w Fideltronik. Zwyczajowo zwiększone zapotrzebowanie mamy wiosną, rekrutacje uruchamiane są w okolicach kwietnia, przy czym jeśli w międzyczasie pojawia się potrzeba uzupełnienia ilości pracowników nasze ogłosznia publikowane są w internecie na stronie firmy oraz m. in. w portalach pracuj.pl, czy olx. Zachęcamy do śledzenia naszych ofert pracy.

Tak3Nie

Bo niema pracy

Józef Wanik

Co z projektem odnośnie zwrotu części kosztów za dojazd do pracy ? Jest jakaś szansa ?

Tak3Nie2
Hahaha
@Józef Wanik

W marzeniach chyba Nie wiadomo czy będą podwyżki a co dopiero zwrot części kosztów dojazdu

Tak8Nie
Kwiatek

Czy jest możliwość powrotu do firmy?

Tak1Nie3
Kwiatek

To dlaczego mnie teraz zwolnili?

Tak1Nie
@Kwiatek

Przepraszam za być może niejasny komunikat. Chciałam podkreślić, że nie mamy w tej chwili możliwości wzrostu zatrudnienia, niestety w ostatnim czasie ze względu na spadki produkcji nie mogliśmy kontynuować współpracy z pewną grupą osób. Jest to dla nas niezwykle trudna i przykra sytuacja, niestety czasami w biznesie nie do uniknięcia.

Tak6Nie3

Zostaw opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

Chcę opublikować:

Joanna Koczaj-DyrdaJoanna Koczaj-Dyrda
Ofiara mobbingu -Radca prawny
Zero tolerancji dla mobbingu w firmie!

Byłeś świadkiem?
Dodaj opinie na www.gowork.pl/opinie

Potrzebujesz wsparcia?
Skontaktuj się z Panią Joanną Koczaj-Dyrda: zgloszenie@gowork.pl

Fideltronik Poland Sp. z o.o.