Fideltronik Poland Sp. z o.o.
2 8 43 5 1

Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o.

Filtruj opinie po kryteriach:

zainteresowany
 Opinia

Witam,az ciezko uwierzyc,ze przy tych zamianach,ktore od jakiego czasu nastaly w Krakowie(przeprowadzka Nad Drwine) nie ma tutaj zadnych aktualnych opini.Czyzby na bierzaco bylo wszystko usuwane? szczerze zainteresowany

@zainteresowany 11.06.2019 15:09

Czy ma Pan dokładny adres?

TakNie2
zainteresowany
@. 11.06.2019 16:33

Nad Drwiną 10

TakNie1
Konrad
 Opinia

Firma potrzebuje aktualnie kilku fachowców i jest to związane z jakimiś zmianami?

TakNie2

Zbych
 Opinia

Teraz przeprowadzka to się posypią wypowiedzenia

Tak3Nie1

Tereny zapłaszowskie

Tak2Nie1

ZawszeOla123
 Opinia

Moje sugestie dla Fideltronik Poland Sp. z o.o.: kiedy startujemy do roboty Lubię atmosferę w Fideltronik Poland Sp. z o.o. za: na b 8 ok

Tak6Nie1

Rocky
 Opinia

Czy ktoś się orientuje jakie zarobki mają inżynierowie w Fidlu?

Edyta
 Opinia

We firmie mnóstwo nowych ludzi , ale większość mówi , że chcą tylko przezimować

Tak16Nie

Plytki
 Opinia

Witam, Pojawiło się ogłoszenie pracy na stanowisko konstruktora mechanika. Czy możecie napisać jak wygląda praca na ww stanowisku, jakie programy się obsługuje, jaka atmosfera w biurze oraz ile może zarobić inżynier mechanik z 2-3 letnim doświadczeniem. Z góry dzięki za informacje

aquaaaaa
 Opinia

I jeszcze drobne pytanko czy szaman od Zaklinania Robotów tak jak jest zapisane w ogłoszeniu o pracę już został znaleziony czy nadal ściąga chmurę w wigwamie, a może jest nadal w narkofazie i wszyscy czekają aż wróci z "standbyaaaa" do świata żywych żeby miał wreszcie kontakt z bazą ,dajcie znać co z szamanem i jego powrotem po THC ???? Jeżeli nadal jest nieprzytomny to aplikuje na to stanowisko :)

Tak2Nie

polewka
@aquaaaaa 22.10.2018 15:58

Mógłbyś pisać zrozumiale po polsku

Tak3Nie1

aquaaaa
@polewka 24.10.2018 21:07

@polewka Poczytaj obie wypowiedzi to ci się może trochę rozjaśni o co chodzi w tych wypowiedziach

Max
 Opinia

Nowość Zakaz brania urlopów na 2 listopada , weźnie połowa "na żądanie" to się obudzą

aquaaaaa
 Opinia

Widać że radosnej twórczości nie ma końca w tej firmie wystawiając ofertę pracy na stanowisko "Zaklinacza Robotów" trzeba faktycznie mieć nie równo pod sufitem pytanie tylko czy to HR czy Menagerrr jakiś dał popis swojej radosnej twórczości,totalny przejaw oszołomstwa i ludzkiej głupoty ale to tylko w Polsce i w takich firmach gdzie głupota bierze górę nad rozsądkiem ,w tym przypadku rozsądku raczej nie można się spodziewać za wiele za to fermentacja w czaszkach jest ogromna ,bąbelkuje na wszystkie strony jak widać

wpis
 Opinia

@Patryk Gdzie brakuje ludzi w firmach ,pokaż z 10 firm w krakowie gdzie poszukują wielu osób do pracy chyba Patryk jest oderwany od rzeczywistosci i buha niezłe zioło skoro osiągnął już najwyższą orbitę okołoziemnską w swej radosnej twórczości,w budowlance jest tylko mało ludzi a tak to w krakowie nie ma za wiele pracy i ludzie emigrują do Wawy i do Anglii bo sknerusy z Kraka nie chcą płacić normalnej kasy a po wpisach odnośnie tej firmy też nie widzę żeby ona kwalifikowała sie do pracodawcy roku i szanowała pracowników !!! ładnie zostali tutaj opisani menadżerowie zarządzający tą firmą :)

Patryk
 Opinia

Ludzie brakuje pracowników w każdej firmie . Czasami nie ma innego wyjścia i trzeba więcej popracować ale więcej mamy w portfelu.

Tak6Nie

An
@Patryk 08.10.2018 20:11

To niech robią ci co im brakuje kasy

Tak4Nie

Green
 Opinia

A nasi ojcowie walczyli za Gierka o wolne soboty

Tola
 Opinia

@Majka Pracę w niedziele powinnaś traktować jako wyróżnienie przez pałowaczy /menadzerów to przywilej ze możesz korzystać w dobrodziejstw mordoru i pracować po 100h tygodniowo lecz dla nich to może być wciąż za mało bo powinnaś wypruwać sobie żyły to wtedy może byłabyś dobrym pracownikiem czym można byłoby się pochwalić na spotkaniach menagooo a tak to tylko jesteś nieudacznikiem który nie wyrabia się z robotą może jak dokleisz sobie 3 rękę lub dwie nogi to będziesz wydajniejsza w oczach menagoooo,szkoda gadać ,w takich firmach nigdy nie będzie szacunku do pracownika który jest od czarnej roboty bo to polska mentalność żeby tak się szmacić nawzajem

Tak7Nie

Majka
 Opinia

Nie jest źle nie przesadzajcie , wnerwia tylko wymuszanie pracy w sobote i w niedziele

Tak9Nie
Mouset
 Opinia

Co się dzieje w Krakowie , na potęge się zwalniają , lub informują że kolejnej umowy nie podpiszą /listopad/ ?

Aga
 Opinia

Czy ktoś może powiedzieć jaka jest stawka początkowa dla nowego pracownika produkcji? I jakie są warunki pracy? Czytając to co niżej to średnio to widzę, ale może wypowie sie ktoś jeszcze? Przecież muszą być jakieś pozytywy :) Zastanawiam się nad aplikacją.

obserwator
 Opinia

Szkoda, że krakowskie forum nie hula jak suskie co mnie dziwi bo jest o czym pisać. W kilku slowach: ta firma to żart i kpina, zero profesjonalizmu, na wyższych stanowiskach obsadzane osoby bez kompetencji ale za to ze znajomosciami lub lubiące lizać tych wyzej po d*pach, chaos, fatalna organizacja, brak zachowania hierarchii, brak szacunku do pracownika, notorycznie mydlący oczy brygadzisci, mistrzowie, kierownicy. Maszyny rodem z muzeum i wygorowane normy do wypracowania na tym złomie. Brak odpowiednich szkoleń lub dopuszczanie do pracy człowieka bez odpowiednich szkoleń, nowego pracownika szkoli gość, który sam ledwo sie zatrudnił, a potem pretensje ze sa błedy. Człowiek nie może przeoczyc drobnego błedy, bo od razu linczują na zebraniu z ważniakami, a jak "super tester" czegoś nie wyłapie to zadnych konsekwencji. ciagłe zmiany organizacyjne - NIC NIE WNOSZACE! bo ktoś ma "widzi misię" a do tego fatalny przeoplyw informacji. atmosfera jest coraz gorsza i nic nie wróży jej polepszenia - premie motywacyjne po srednio 80 zl i ludzie skaczacy sobie do gardel bo "tamta ma 2zl wiecej i za co?!" Dla własnego zdrowia i spokoju trzymajcie sie z daleka od tej spółki szczycacej sie pracą z niewiadomo jakimi normami i standardami. Jedyny standard, który tu panuje to polityka podwójnych standardow. Przykre co sie z ta firma stało, kiedys pracowało sie tu przyjemniej ale kompetentni ludzie juz dawno się stad zawinęli, wiec nei ma się co dziwic skoro nastaly rządy świeżyn i nieogarów

yeee
 Opinia

@tomi Najlepiej na dziale na którym najmniej pałują :) jak podpytasz w HR to Ci na pewno podpowiedzą ze na każdym jest cudownie :)

Tak2Nie

Tomi
 Opinia

Na którym dziale produkcji najlepiej?????Czy ludzie są na poziomie czy da się współpracować .Jakie dodatki za nocki?

Ela
 Opinia

Chciałam aplikowac do tej firmy ale po wpisach widac ze panuje tam MORDOR ! Wpis o kasie tez nie nastraja optymistycznie raczej zrezygnuje z aplikowania tam bo widzę uzasadnione obawy

moniaaaaaa
 Opinia

@Kuba Trafił się obrońca uciśnionych i wybielacz z Fideltronika,dostałeś dodatkową premie za moderowanie tutaj i wybielanie czy może zostałeś/aś wybrana z pośród HR ,ach Ci moderatorzy zawsze gotowi do wybielania :)

Kuba
 Opinia

Pewnie opinia zależy od tego jak się pracuje i jaką sobie wypracowaliśmy pozycję w firmie!

trzeba opisywaccccc
 Opinia

Mnie orżneli na kase ,po raz pierwszy mnie to spotkało w zyciu zawodowym !!!!!! zniesmaczenie i złość pozostanie na długooo ale tak to jest z krętaczami w tej firmiee

uh uh
 Opinia

@Natalia W Guantanamo nigdy nie ma nerwowej atmosfery tylko stały ustalony reżim uzalezniony od humoru strażników/menadzerów. Trochę Cię przypałują i przywykniesz albo odejdziesz ale pamiętaj zawsze to jakis wybór :) bo drogi są dwie :) i kazda z nich prowadzi do twojego szczęścia :)

Wwwwww
 Opinia

Zatrudnili 100 Ukraińców a nawet dla nich roboty nie ma. Ta firma jest tylko do przechowywania ludzi, do chwili jak ludzie nie znajdą sobie nowej pracy

Tak3Nie

Natalia
 Opinia

Mam zamiar aplikować ale po lekturze wpisów mam mieszane uczucia!! Macie nerwową atmosferę!

ups
 Opinia

@Ulka Ulka z HR Fideltronika kto ciebie inspiruje do pisania bredni ty czy przełozeni ???!!!!Sama wpadłas na pisanie tego tekstu o bredniach czy Ci ktos podpowiedział ??? Przyjmij do wiadomosci ze w tej firmie jest jak na Plantacji Bawełny i tyle a nie zajmuj sie moderowaniem i radosną twórczoscią tutaj tylko popraw cos wewnątrz firmy bystrzakuuu, upssss przepraszam ale niestety trzeba Ci podpowiadac wiele rzeczy bo sama nic kreatywnego i ludzkiego nie wymyslisz

Tak3Nie

Ulka
 Opinia

Czyżby konkurencja inspirowała do pisania tych bredni?

ups
 Opinia

@Ulka Nisko oceniamy menadzerów tej firmy który uwazaja sie za włascicieli Pantacji Bawełny,HR program naprawczy tylko :) Polscy menadzerowie kochają pałowac i biczowac :) to sport narodowy a w tej firmie jest niestety wysoki poziom na tej płaszczyznie,mysle ze idziecie na mistrzostwo swiata :)

neutralnanegatywnapozytywna

Zostaw opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Kraków