Fideltronik Poland Sp. z o.o.
counter
1 16 148 5 1
robol_magister_Smieci_huj Nowy wpis
Nazwa działu: Produkcja

siema (usunięte przez administratora) , jak tam , ja tam robiłem nie długo to powiedzieli że już nie ma do nich wstępu , coś tam się pruli , ale pytanko , jak tam (usunięte przez administratora) ni (usunięte przez administratora) dalej taśma i tak dalej ? Brygadziści drą się itp. Audyt przychodzi i (usunięte przez administratora) na lewo i prawo wszystkich i zjebę zapodaję ? A co zrobić , żeby nie robić na produkcji (usunięte przez administratora) , trza mieć wykształcenie (usunięte przez administratora) elektroniczne , ni (usunięte przez administratora) y a co ? Czy da się zarobić w tej firmie więcej niż na najniższą krajową - czyli (usunięte przez administratora) wa jak to jest - przychodzą na soboty i niedzielę i co tera - mają te 3 koła lub ponad na rękę , jak (usunięte przez administratora) na taśmie 8h / 7dni (soboty , niedzielę) czy nie ? bo ja robiłem bez sobót i niedziel to wypłacili najniższą krajową (1800 zeta).

Tedy Nowy wpis

Jak był Marzec szło się z nim dogadać , ten nowy to porażka ciągnie firme w dół , gdzie te pieniądze co wzieli od Morawieckiego

TakNie1
Tadek Nowy wpis

A co z ludzmi agencyjnymi też zwolnieni?

Marcin Nowy wpis

Wszystkich zwalniają już po firmie , będą jeszcze szukać ludzi . I kto im przyjdzie tu nie Sucha

Tak6Nie1

Wyniki badania GEMIUS/PBI dla wybranych węzłów w Listopadzie 2019r.

Czy Fideltronik Poland Sp. z o.o. zatrudnia studentów?

Marcin
@Pytanie

Nie wszystkich zwalnia

Nazwa działu: Produkcja

Jak teraz z przyjęciami na produkcję (oddział Kraków) - są czy nie ma ? Pytam w związku z sytuacją odnośnie korona wirusa.

TakNie5
Nazwa działu: Produkcja

Czy wynikło to w związku z sytuacją odnośnie korona wirusa czy z innych czynników ? Sytuacja ta ulegnie zmianie ? (Pytanie do HR)

TakNie5
HR
@Praca

W tej chwili niestety trudno powidzieć kiedy będziemy zatrudniać ponownie pracowników w Krakowie. Proszę śledzić informacje o naszej firmie - zwykle, jak rekrutacje są aktywne, nasze ogłoszenia publikowane są w kilku serwisach pracy oraz na stronach Fideltronik. Aktualnie można przesyłam aplikacje, ale na poczet przyszłych rekrutacji.

TakNie4
@HR

Witam, czy ta sytuacja wynikła w związku z korona wirusem - jeśli chodzi o dział produkcji w Krakowie czy po prostu z innych czynników. Czy tarcza antykryzysowa będzie chronić większe firmy - (Płacenie składek ZUS itp.) oraz inne poszczególne filary tarczy antykryzysowej będą obejmowały tak duże międzynarodowe, światowe przedsiębiorstwa jak Fideltronik ? Fideltronik to potężna, duża firma, znam ją bardzo dobrze, dużo słyszałem na jej temat.

TakNie6
@HR

Koronawirusa * przepraszam , nie zauważyłem , że razem się to piszę.

hah
Nazwa działu: Produkcja

BO TO GUPIE WSZYTKO, MAM NADZIEJE ZE PADNIE WSZYTKO I WTEDY PROFESORY Z UCZELNI SIE OGARNOM , WSZYTKO (usunięte przez administratora)WARTE CZLOWIEK MA MAGISTRA I NA PRODUKCJI MUSI ROBIC ZA (usunięte przez administratora) Uniwersytet Ekonomiczny (usunięte przez administratora) politechnika (usunięte przez administratora)

newag
@hah

newag emiter koral nasza - klasa kropka pl

TakNie4
@HR

Witam, dziękuję za informację, a czy brak przyjęć tyczy się to też osób, którzy pracowali w Fideltroniku już kiedyś ? Nie potrzebujecie w tym momencie jak na razie pracowników niestety ? (Pytanie do HR)

@Praca

Nowego to przez agencje nawet nie przyjmą , tym co kończą się umowy może agencja przygarnie

@Dorota

Kiedy sytuacja się poprawi ? Sytuacja ta ma związek z tym krachem gospodarczym ?

@Praca

Raczej z niepewnością. Pozatym ile osób wróciło z Anglii , Niemiec i to wszystko będzie szukało pracy

TakNie1
Mouset

MPK wprowadza od 14 kwietnia ograniczenia , ciężko będzie z dojazdem , może dałoby się opóźnić nasz autobus o jakieś 5-10 min , na ranną zmiane, nie ma korków i tak przyjeżdża 20-min przed 6-tą

Tak4Nie

Gdzie był sanepid!!!! Gdzie!!! ,jak dziewczyna od tygodnia wiedząc o tym że ojciec ma pozytywny wynik chodzila do pracy...

@123

Jak To?Skąd taka informacja?U nas w firmie?

@GREG

@123 co to za info? że nikt o tym nie wie?

TakNie

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Tak1Nie2
prawda
@Pytanie

Szczerze mówiąc nie warto iść do tej firmy. Nowi pracownicy są źle traktowani przez brygadzistów liderów czy nawet zwykłych „starych” pracowników. W takiej kwestii sam zarząd nic nie robi. Ludzie się zwalniają przez to bo psychicznie nie dają rady. Lepiej poszukać czegoś normalnego niż przychodzić do pracy zestresowanym czy psychicznie wykończonym. Ludzie niszczą tą firmę. Brygadziści jak i liderzy maja się tam za kogoś lepszego od zwykłego pracownika i ciagle się spóźniają a jak ktoś się spóźni to dostaje niezły ochrzan. Tak samo nie odnoszą się z szacunkiem tylko jadą przekleństwami czy nie traktują ludzi sprawiedliwie. Ogolnie odradzam pracy tutaj. Lepiej po prostu szukać czegoś innego i być zdrowym psychicznie i fizycznie

Tak10Nie1
Ukryty
@prawda

zależy po prostu na kogo i do czego się trafi, ale jak ktoś ma lepszą alternatywę to zgadzam się z kolegą i nie polecam pracy na typowej produkcji popierając to sformułowanie, tezę jego powyższą argumentacją

Ted
@prawda

Gdzie nowi pracownicy są źle traktowani? z nowymi obnoszą się "jak z jajkiem" , nie mów że przestraszyłeś się rozdartej (usunięte przez administratora)

Tak7Nie
@prawda

@prawda czy chcesz powiedzieć, że we wszystkich innych firmach produkcyjnych, gdzie są brygady, liderzy, brygadziści, panuje wzajemny szacunek, brak presji, spokój i ogólna radość? Czy nie jest tak, że to jest/była twoja pierwsza praca i nie masz w ogóle porównania? Popracuj w kilku firmach przez kilka lat i się przekonaj gdzie i jak jest.

Tak2Nie3
Albert
@Pracownik

Bo brygadziści , liderzy to jak we wojsku "wściekłe wicki" krzyczą , straszą za to im płacą

Tak7Nie1
glus
Nazwa działu: Produkcja

polecam tym co narzekają popracować np. w Valeo na dziale Chłodnic lub W Tevie na mogilskiej a później narzekać tutaj macie jak w bajce. .

Tak5Nie5
Fidel Castro
Nazwa działu: Produkcja

Heja co tam z podwyżkami miły być w marcu,pewnie przez tą pandemię jest pretekst do zaniechania,cieszcie się że macie prace!,nowy czy stary 2600 się należy.

Tak2Nie1
Monika
@Fidel Castro

Jakie podwyżki? Skąd o tym wiesz? I dla kogo miały być przyznawane?

Bolo
@Fidel Castro

A co potrzebujesz kase na respirator?

Tak2Nie3
Szajrii
Nazwa działu: IT

Witam, Stanowisko Software engineer, warto? Zarobki, możliwości rozwoju, atmosfera? Czytając inne komentarze można się przestraszyć :| Proszę pilnie o opinie.

Byly
@Szajrii

Twoje odczucia sa sluszne

Tak3Nie1
@Szajrii

Nie warto kierować się opinią kilku frustratów.Firma jest naprawdę fajna, a przede wszystkim bardzo uczciwa. Pracy dużo, jak ktoś chce się polenić, to nie tutaj, ale zarobki rynkowe, ludzie pomocni i współpracujący. Ja jestem zadowolony, a mam porównanie z innymi firmami. Wiele zależy od szefa, warto przyjśc i przekonać się samemu.

Tak4Nie3
Niki
@Pracownik

Nie warto przejmować się takimi opiniami ?! Myśle że właśnie takie opinie negatywne powinny być brane tak samo pod uwagę. Na firmę wiele osób narzeka tylko mało kto się umie odezwać.

XxX

Kierownictwo i biura pracują zdalnie,(usunięte przez administratora)

GREG

Firma powinna być zamknięta.Przeciez tyle ludzi tam pracuje.Czy zdrowie nie jest wazniejsze?

Mona

Decyzja musi przyjść ze Suchej

Lena
@GREG

Tu człowiek umarł na hali i produkcji nie przerwano

@Lena

Dokładnie,więc co ich obchodzi "jakas" pandemia!!!Pieniądz najważniejszy @

Maria

Teraz zapowiada się według medyków najgorszy tydzień , to nic by się nie stało jakby zamknąć firme na tydzień to nie grudzień ludzie mają urlopy

Tak3Nie1
Maria

Jak w Krakowie we firmie , reagują na korowirusa macie jakieś zabezpieczenia?

@Maria

Mamy sprawdzaną temperaturę przy wejściu, obserwujemy się nawzajem, są środki do dezynfekcji w postaci płynów w dozownikach ( WC, jadalnia, bramki). O każdej zmianie, decyzji zostajemy odrazu poinformowani. Każdy z nas się obawia wirusa ale staramy się pracować spokojnie i najważniejsze aby przestrzegać zasad, przede wszystkim higiena.

@Maria

Od poniedziałku będą nieczynne wszystkie automaty z artykułami spożywczymi jak i kawa, woda na hali, część jadalni ( czajnik, mikrofalówka), przynosimy własne posiłki czy napoje z domu, nie wolno również zamawiać jedzenia z zewnątrz. Jak dla mnie jest to bardzo dobry pomysł, starajmy się zmniejszyć ryzyko zarażenia jak tylko można. Na hali odkażane są wszystkie urządzenia których dotykamy np. klawiatura,mysz, przyciski na drukarkach, testerach itp. Niestety chusteczek którymi są dezynfekowane dane miejsca jest tak mało że tutaj powstrzymam się od komentarza. Widać że firma się stara, jest to nowa sytuacja dla nas wszystkich i każdy się denerwuje, martwi i obawia jak to będzie wyglądało w kolejnych dniach, lecz higiena jest najważniejsza więc jeśli chodzi o dezynfekcje to powinna ona być na pierwszym miejscu.

@Nowa

Z czajnikami to porażka , przecież dotykamy klamek , wózków na produkcji itp , można wprowadzać ograniczenia , ale bez przesady

@Mouset

Zgadzam się z Tobą ale cóż poradzić, klamek itp nie możesz usunąć, więc to co się da to zostaje zamknięte. Boimy się bardzo, firma powinna zostać zamknięta ponieważ jest bardzo dużo osób nie mówiąc o godzinie w której mijają się dwie zmiany, ryzyko jest spore i każdy zdaje sobie z tego sprawę bo ale cóż możemy zrobić. Tak jak mówiłam ważne aby wszyscy przestrzegali zasad bo wystarczy jedna osoba która będzie miała to gdzieś ( np. Nie będzie myła lub odkażała rąk i wtedy w razie zarażenia wirus zostaje na każdym urządzeniu jak i przekazuje to kolejnym pracownikom) Systuacja jest poważna i ciężka, każdy jest mądry ale zdrowie jest najważniejsze bo żadne pieniądze nam w razie choroby nie pomogą.

@Mouset

Bo mogli by położyć pudełko z rękawiczkami lateksowymi koło czajników każdy by ubierał i nalewał

Green
@Black

Dobry pomysł, może po prostu podjedziesz do osoby, która ma takie materiały poprosisz o opakowanie i położysz koło czajnika? Pewne sprawy można załatwić normalnie, po ludzku, a nie pisząc na forum. Zamieńmy magiczne "oni" na "ja" a będzie wszystkim dużo milej, sprawniej i łatwiej.

Tak1Nie2
@Green

@Green Żart na hali brakuje rękawiczek , są na myjce na lakierni , chyba że ludzie zabrali do domu?

nowk
@Nowa

Nowa podaj email do siebie, musze zapytac o cos prywatnie, a jak nie to napisz na matrixspace3000@o2.pl

Anna

Ten autobus mógłby mieć tabliczke "przewóz pracowników" bo postronni ludzie wsiadają myśląc że to "darmobus"

Tak6Nie
Pracownik Sucha
@Anna

Witajcie ja z Suchej, z pytaniem o ten autobus, macie go za darmo czy kupujecie jakieś bilety?

Iwona
@Pracownik Sucha

też chętnie przeczytam odp na to pytanie. Sucha here

Łysy z Brazzers
@Iwona

Całkowicie za friko. Tak to by mieli spore problemy ze skompletowaniem załogi

@Łysy z Brazzers

I tak będą mieli chyba że Sucha podrzuci jeszcze więcej ukrainców

Daria
@Anna

No dostaliśmy teraz jeszcze gorszego "trupa" wycofanego przez MPK , następnym krokiem będzie stara Nysa?

ciekawski
Nazwa działu: Produkcja

Tak z ciekawosci zapytam.Cos sie po nowym roku zmienilo w kwesti zarobkow w firmie?Chodzi mi glownie o produkcje.Najnizsza poszla sporo do gory,a rynek pracy jest jaki jest.Mozna w koncu liczyc ,ze pracownik z duzym doswiadczeniem dostanie realna i adekwatna stawke,czy dalej taka bida jak kiedys?

Tak1Nie5
@ciekawski

Zrównali najnowszym pracownikom najniższą krajową, reszta pracowników, którzy są bardziej doświadczeni zarabiają tyle samo albo niewiele więcej niż najniższa. Także czy nie umiesz nic, czy potrafisz wiele, zarabia się tu podobnie ;)

Pracownik produkcji
@ciekawski

Dalej bida, teraz nawet weekendów nie ma takze nie da sie nawet dorobic nic dodatkowo a podobno od lutego maja jeszce premie obciac zeby bylo z czego na podyzki w marcu

Luciano
@ciekawski

Najniższa krajowa za pracę na trzy zmiany to jakaś porażka. Ludzie nie dajcie się nabrać . Praca w dużym hałasie wieczne remonty, duszno na hali,czasem coś się ulotni że dusi w gardle. Porażka. Szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie

Tak11Nie
Boss
@Pracownik produkcji

Mam pracować wydajnie 5 dni w tygodniu , a nie gromadzić prace na weekend

Tak7Nie1
@Pracownik produkcji

Ty powinieneś zarobić normalnie nie weekendami , weekendy są by odpocząć

Tak9Nie
Boss
@Mouset

Dokładnie zaliczy sobote , niedziele to jaki jest wydajny w poniedziałek?

AntyFrustrat
Nazwa działu: Produkcja

No tutaj ktoś piszę o frustracji , no niestety praca na produkcji nigdy nie będzie dobra , jest różnie niestety. Co do frustracji co ktoś napisał nie zgodzę się , bo niestety darcie tam czasami przez brygadzistów na pracowników jest - duże ciśnienie co poniektórzy mają - ALE W porównaniu do McDonalds na przykład - gdzie należy zadupcać na stojąco nie miłosiernie 8h też za najniższą krajową wybrałbym już taką produkcję , ale no nie ma szału na tego typu produkcjach. Każdy by chciał mieć dobrą pracę i nie być gnębionym , ale łatwo nie ma i nie będzie niestety.... taki kraj jest ... a za granicą nie wiem czy lepiej .... może ktoś był w Irlandii Północnej ? Hehe.

Mimi

Co wisi nie utonie, atmosfera popsuła się wtedy kiedy podzielili nad na trzy brygady :)

TakNie

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Kraków

Chcę opublikować:

Fideltronik Poland Sp. z o.o.