Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Kraków

Gdzie był sanepid!!!! Gdzie!!! ,jak dziewczyna od tygodnia wiedząc o tym że ojciec ma pozytywny wynik chodzila do pracy...

@123

Jak To?Skąd taka informacja?U nas w firmie?

Black
@GREG

@123 co to za info? że nikt o tym nie wie?

Atmosfera w miejscu pracy odgrywa ważną rolę. Jak wygląda ten aspekt w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

prawda

Szczerze mówiąc nie warto iść do tej firmy. Nowi pracownicy są źle traktowani przez brygadzistów liderów czy nawet zwykłych „starych” pracowników. W takiej kwestii sam zarząd nic nie robi. Ludzie się zwalniają przez to bo psychicznie nie dają rady. Lepiej poszukać czegoś normalnego niż przychodzić do pracy zestresowanym czy psychicznie wykończonym. Ludzie niszczą tą firmę. Brygadziści jak i liderzy maja się tam za kogoś lepszego od zwykłego pracownika i ciagle się spóźniają a jak ktoś się spóźni to dostaje niezły ochrzan. Tak samo nie odnoszą się z szacunkiem tylko jadą przekleństwami czy nie traktują ludzi sprawiedliwie. Ogolnie odradzam pracy tutaj. Lepiej po prostu szukać czegoś innego i być zdrowym psychicznie i fizycznie

Ukryty
@prawda

zależy po prostu na kogo i do czego się trafi, ale jak ktoś ma lepszą alternatywę to zgadzam się z kolegą i nie polecam pracy na typowej produkcji popierając to sformułowanie, tezę jego powyższą argumentacją

Ted
@prawda

Gdzie nowi pracownicy są źle traktowani? z nowymi obnoszą się "jak z jajkiem" , nie mów że przestraszyłeś się rozdartej (usunięte przez administratora)

@prawda

@prawda czy chcesz powiedzieć, że we wszystkich innych firmach produkcyjnych, gdzie są brygady, liderzy, brygadziści, panuje wzajemny szacunek, brak presji, spokój i ogólna radość? Czy nie jest tak, że to jest/była twoja pierwsza praca i nie masz w ogóle porównania? Popracuj w kilku firmach przez kilka lat i się przekonaj gdzie i jak jest.

Albert

Bo brygadziści , liderzy to jak we wojsku "wściekłe wicki" krzyczą , straszą za to im płacą

glus

polecam tym co narzekają popracować np. w Valeo na dziale Chłodnic lub W Tevie na mogilskiej a później narzekać tutaj macie jak w bajce. .

Fidel Castro

Heja co tam z podwyżkami miły być w marcu,pewnie przez tą pandemię jest pretekst do zaniechania,cieszcie się że macie prace!,nowy czy stary 2600 się należy.

@Fidel Castro

Jakie podwyżki? Skąd o tym wiesz? I dla kogo miały być przyznawane?

Bolo
@Fidel Castro

A co potrzebujesz kase na respirator?

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fideltronik Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Młodszy Telefoniczny Doradca Klienta
ER GROUP SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ
Szajrii

Witam, Stanowisko Software engineer, warto? Zarobki, możliwości rozwoju, atmosfera? Czytając inne komentarze można się przestraszyć :| Proszę pilnie o opinie.

Byly
@Szajrii

Twoje odczucia sa sluszne

@Szajrii

Nie warto kierować się opinią kilku frustratów.Firma jest naprawdę fajna, a przede wszystkim bardzo uczciwa. Pracy dużo, jak ktoś chce się polenić, to nie tutaj, ale zarobki rynkowe, ludzie pomocni i współpracujący. Ja jestem zadowolony, a mam porównanie z innymi firmami. Wiele zależy od szefa, warto przyjśc i przekonać się samemu.

Niki

Nie warto przejmować się takimi opiniami ?! Myśle że właśnie takie opinie negatywne powinny być brane tak samo pod uwagę. Na firmę wiele osób narzeka tylko mało kto się umie odezwać.

XxX

Kierownictwo i biura pracują zdalnie,(usunięte przez administratora)

GREG

Firma powinna być zamknięta.Przeciez tyle ludzi tam pracuje.Czy zdrowie nie jest wazniejsze?

Mona

Decyzja musi przyjść ze Suchej

Lena
@GREG

Tu człowiek umarł na hali i produkcji nie przerwano

@Lena

Dokładnie,więc co ich obchodzi "jakas" pandemia!!!Pieniądz najważniejszy @

Maria

Teraz zapowiada się według medyków najgorszy tydzień , to nic by się nie stało jakby zamknąć firme na tydzień to nie grudzień ludzie mają urlopy

Ten autobus mógłby mieć tabliczke "przewóz pracowników" bo postronni ludzie wsiadają myśląc że to "darmobus"

Pracownik Sucha
@Anna

Witajcie ja z Suchej, z pytaniem o ten autobus, macie go za darmo czy kupujecie jakieś bilety?

Iwona
@Pracownik Sucha

też chętnie przeczytam odp na to pytanie. Sucha here

Łysy z Brazzers
@Iwona

Całkowicie za friko. Tak to by mieli spore problemy ze skompletowaniem załogi

Dorota
@Łysy z Brazzers

I tak będą mieli chyba że Sucha podrzuci jeszcze więcej ukrainców

Daria
@Anna

No dostaliśmy teraz jeszcze gorszego "trupa" wycofanego przez MPK , następnym krokiem będzie stara Nysa?

ciekawski

Tak z ciekawosci zapytam.Cos sie po nowym roku zmienilo w kwesti zarobkow w firmie?Chodzi mi glownie o produkcje.Najnizsza poszla sporo do gory,a rynek pracy jest jaki jest.Mozna w koncu liczyc ,ze pracownik z duzym doswiadczeniem dostanie realna i adekwatna stawke,czy dalej taka bida jak kiedys?

@ciekawski

Zrównali najnowszym pracownikom najniższą krajową, reszta pracowników, którzy są bardziej doświadczeni zarabiają tyle samo albo niewiele więcej niż najniższa. Także czy nie umiesz nic, czy potrafisz wiele, zarabia się tu podobnie ;)

Pracownik produkcji
@ciekawski

Dalej bida, teraz nawet weekendów nie ma takze nie da sie nawet dorobic nic dodatkowo a podobno od lutego maja jeszce premie obciac zeby bylo z czego na podyzki w marcu

Luciano
@ciekawski

Najniższa krajowa za pracę na trzy zmiany to jakaś porażka. Ludzie nie dajcie się nabrać . Praca w dużym hałasie wieczne remonty, duszno na hali,czasem coś się ulotni że dusi w gardle. Porażka. Szkoda zdrowia i czasu na pracę w tej firmie

Boss
@Pracownik produkcji

Mam pracować wydajnie 5 dni w tygodniu , a nie gromadzić prace na weekend

Mouset
@Pracownik produkcji

Ty powinieneś zarobić normalnie nie weekendami , weekendy są by odpocząć

Boss
@Mouset

Dokładnie zaliczy sobote , niedziele to jaki jest wydajny w poniedziałek?

Mimi

Co wisi nie utonie, atmosfera popsuła się wtedy kiedy podzielili nad na trzy brygady :)

Mona

Coś wisi w powietrzu bo atmosfera się pogarsza

Fiduś

Już za Gierka chodził taki wierszyk: ,,Niech cieszą się osły ,że wam pensje podrosły ja ceny podwoje i tak wyjdę na swoje" Dopóki będziemy zarabiać najniższą krajową ,dopóty nie będzie nas stać na godne życie na dobrej stopie. Żegnam wiarucha, nie dajcie się tym błaznom brygadzistom, liderom i ich (usunięte przez administratora) Spadam cieszyć się prywatnym życiem, a nie tak jak co poniektórzy....słupki, słupki zielono mi hahaha....

Don

Mała strata

Wasyl

To nie jest firma żeby zarobić , to jest firma żeby mieć etat , nie pasuje idź na budowe

Taka wiodąca firma , a najtańszego pakietu np Lux - Med pracowniką nie zapewnia

nick

Jedyną zaletą tej firmy była lokalizacja. Teraz nawet tego już nie ma...

Jakub

Jak jest w Ascomie /telefony/ podobno lepsza atmosfera?

Nina
@Jakub

Ogólnie to atmosfera negatywna

Novitus_ELZAB_Produkcja_

Witam , czy ktoś wie w jaki sposób oni współpracują z tą firmą Novitus z Nowego Sącza ( dawny Optimus ) - co dokładnie dla nich robią ? Bo powiem tak , kolega chciał iść tam do pracy na produkcję w Novitusie , ale spotkał się z nie przyjemnym kierownikiem produkcji i odpuścił. ROMAN KLUSKA Z NOWEGO SĄCZA Z BYŁEJ JUŻ ZNISZCZONEJ FIRMY OPTIMUS POWIEDZIAŁ W TEN SPOSÓB WYRAŹNIE - PRACOWNIK TO PODSTAWA, TO NUMER JEDEN W FIRMIE , PRACOWNIK JEST WAŻNIEJSZY OD PREZESA FIRMY , NALEŻY MU SIĘ SZACUNEK , GODNE TRAKTOWANIE ORAZ ZROZUMIENIE JEGO POTRZEB ,A NIE ŻEBY KTOŚ BYŁ NIEWOLNIKIEM jak murzyn na plantacji bawełny w Afryce WYZYSKIWANYM ZA 1700 ZŁ MIESIĘCZNIE JAK W BARDZO DUŻEJ ILOŚCI DZISIEJSZYCH FIRM NIE TYLKO NOWOSĄDECKICH, ALE RÓWNIEŻ KRAKOWSKICH ( z tym, że może w Krakowie to zjawisko jest mniejsze , bo rynek bardziej pracownika , niż pracodawcy , ale w takim Nowym Sączu gdzie bezrobocie jest duże, bo za dużo mają rąk do pracy ). Gdy ktoś traktuję kogoś źle to powinien po prostu być pouczony lub w najcięższych przypadkach zwolniony dyscyplinarnie i to się tyczy każdej firmy czy w Krakowie czy na rynku Nowosądeckim czy Elzabu czy jakichkolwiek firm elektronicznych mających produkcję urządzeń lub elektroniki. Szacunek do pracownika to podstawa i najważniejsza rzecz w firmie, to numer jeden , bo to pracownik tworzy firmę , a nie Pan Prezes, bez pracownika firma NIE ISTNIEJE. Czy ktoś zna kogoś kto pracuję na produkcji w Novitusie na produkcji kas fiskalnych (na przykład kasy fiskalne on-line) w Nowym Sączu lub w Elzabie ? Pozdrawiam, Anonim

pracownik po wyplacie

Ach... zarobki słabe, nieodpowiadajace zakresowi obowiązków, sytemy premiowe to jakiś żart i to w dodatku słaby. Plusem sa podwyżki w maju... no w czerwcu, no w licpu to na pewno, no ale za rok na 100%. Prawdą jest, że da sie zarobic przyzwoicie tu nie będę kłamał, warunek tylko jeden praca 7 dni w tygodniu, 30 w miesiącu. Kadra kierownicza na szczęście cały czas czuwa nad pracownikami ale tylko od pon. do pt., potem gdzies znikają(pewnie ratuja swiat czy coś). Jednocześnie pozostają otwarci na wszelkie sugestie. Pozorny dialog miedzy kierownictwem a chincz, znaczy przykladnymi pracownikami to w sumie monolog ale kto by się tam czepiał szczegółów. Te same problemy produkcyjne dzień w dzień pojawiaja sie notorycznie, ale jak twierdzą nasi wspaniali ojcowie produkcji, pracuja nad rozwiazaniem kazdego z nich(ja im wierze xD). Ktoś mógłby powiedzieć no dobra, nie moze byc az tak zle, duża firma, lider produkcyjny elektroniki w polsce na pewno jakiś rozwój, jakieś awanse na stopniach kariery zawodowej musza być. No wlasnie niekoniecznie, chyba ze jestes ekspertem mleczarstwa z bolącym kolanem i z przynajmniej kilku letnim stażem (to tak w przenośni, chociaż wszystko jest mozliwe). Inny by wspomniał, że przecież lokalizacja dobra no bo na stronie widnieje centrum Krakowa. Tak, oczywiście pod warunkiem, że Wieliczka to też Kraków. Wtedy jak najbradziej Rybitwy stają sie centrum polskiej stolicy historii i kultury a także, dzików, saren oraz swojskich zapachów każdego poranka(garbarnia w okolicy). Z dojazdem nie ma problemu, zaklad oferuje firmowego busa z ogromna liczba miejsc stojacych a dla chętnych prywatny mercedes z szoferem, gorąco polecany przez szefostwo(telebus MPK). Na koniec chciałbym tylko dodac, ze jest to swietna firma na start, która pokazuje jak życie lubi cie przerzuc i wypluc, przy okazji sie usmiechajac. Mógłbym sie rozpisac bardziej, ale jeszcze opinia z neutralnej kolorystyki mogla by sie bardziej zapędzic w negatyw co moglo by zabardzo nie pasować niektórym osobnikom, dlatego zostawie to tak tu, dla potomnych, mam nadzieje że nie zdejmą. Pozdro PS Obiadki w bufecie fenomenalne, mielone pierwsza klasa XD

Czy Fideltronik Poland Sp. z o.o. zapewnia kartę multisportu?

Becia

Lepiej żeby dali jak inne firmy prywatną opieke medyczną np Lux-med

HR

Tak, w naszej fimie są dostępne karty Multisport w różnych wariantach.

katrin

tak

Albert

Przyjdź na produkcje to się dość nagimnastykujesz

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 111.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 86, z czego 5 to opinie pozytywne, 51 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fideltronik Poland Sp. z o.o.