Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Kraków

Poniżej zobaczysz opinie aktualnych i byłych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Przeczytasz tutaj również opinie kandydatów do podjęcia pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o rekrutacji.

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Kraków

Kuba Knap

Witam. Miałem wątpliwą przyjemność pracować w tej firmie przez ok 3 lata. Z pozytywów muszę przyznać, że całkiem sporo się nauczyłem od kilku pewnych osób które rzeczywiście znają się na elektronice. Niestety muszę zaznaczyć że po prostu miałem szczęście dostając szansę pracy na odpowiednim stanowisku, większość tego szczęścia pewnie mieć nie będzie. Tak ogólnie o firmie. Gorszej dezorganizacji nie widziałem nigdzie. Pomijam rzeczy oczywiste dla stałych pracowników typu problem ze znalezieniem odpowiednich narzędzi do pracy, skrzynek, buforów itp. To jest firma produkująca elektronikę w której potrafiło zabraknąć cyny (xD). Podejście kadry zarządzającej do pracownika jest po prostu przykre. Raczej domyślacie się że pewnych epitetów nie powiedzą wam w twarz, nie zmienia to faktu że wyrażają się o was w sposób delikatnie mówiąc pogardliwy między sobą. Jeśli kiedyś odczuliście że osoba „z góry” traktuje was jako osobę gorszą to jesteście w błędzie. W ich oczach jesteście najgorsi, zwykłe trybiki w maszynie do szybkiej wymiany, nie ważne czy pracujecie 3 mies czy 3 lata. Co do kasy. No ewidentny wyzysk. Dostaniecie najniższą krajową na start. Jeśli się sprawdzicie i będziecie sumiennie pracować przez lata to może dostaniecie 200 zł brutto więcej niż najniższa kracjowa. Na tym Fideltronik polegał od zawsze. Najniższa krajowa i siemka, jeśli chcesz zarabiać całkiem ok to pracuj w weekendy. Tylko troszkę się pozmieniało i za pełny weekend w pracy dostaniecie 350% zwykłej dniówki a nie 500% jak wcześniej. (150+200 kiedyś było 200+300). Jeśli oczywiście dostaniecie możliwość pracy w weekend co takie oczywiste nie jest z tego co ostatnio słyszałem. Jeśli chodzi o stanowiska lepsze niż szeregowy pracownik produkcji to sprawa wygląda podobnie. Pieniądze ewidentnie poniżej oczekiwanego pułapu. Kwalifikacje ludzi którzy powinni znać się na elektronice też pozostawiają wiele do życzenia. Spora część inżynierów średnio może konkurować z uczniem 2 klasy technikum elektronicznego. Niestety pod względem czysto technicznym ta firma jest ciągnięta przez garstkę nie docenianych fachowców którzy po prostu się zasiedzieli i lubią tą robotę. Przykre. Co do logistyki. Firma nie wykonuje podstawowych analiz dotyczących strat wprowadzanych przez nową osobę w porównaniu do pracownika który pracuje dobrze od kilku lat. Nie dziwne więc że prędzej wyrzucą osobę z 4 letnim doświadczeniem niż kogoś kto pracuje od nie dawna. Przecież w końcu pracownik który ma doświadczenie kosztuje te 200 zł brutto więcej :) . Generalnie mogę bez problemu napisać elaborat o tym jak bardzo źle jest prowadzona ta firma, oraz czemu się tak źle pracuje, ale znudziło mi się już. Stanowczo nie polecam nikomu, tym bardziej że przez pewne sytuacje z Philipsem coś czuję że oddział w Krakowie będzie „wciągnięty” przez Suchą. To są zwykłe przypuszczenia, ale patrząc na falę ostatnich zwolnień oraz na to że jeden z ważniejszych projektów w Krakowie nie wypalił, raczej przypuszczenia są słuszne. Pozdrawiam z lepszej pracy :)

Yu

Rekruterka (Aneta) po umówionym spotkaniu (rozmowa kwalifikacyjna) nie pojawia się na nim. Brak informacji telefonicznej lub mailowej.

Agnieszka

Praca ciężka, wredni pracownicy i przełożeni,ciągle obmowy i oszczerstwa,niska pensja,pomimo umów o pracę zwalnianie z dnia na dzień...dno.

xyz
@Agnieszka

Z wrednoscia pracownikow bym nie przesadzal,zarty czy szydera jest wszedzie obecna.A tez kierownictwo swoja polityka zmusza "starych" pracownikow,zeby dla nowych byli hm, surowi.Skoro przychodzi ktos calkiem nowy,nie potrafi kompletnie nic,ale kasa i premie ma ta sama niz ci" starzy" to sie nie dziwcie ,ze podejscie jest takie a nie inne.

@Agnieszka

tak charakterystyka ludzi pracujących na produkcji, zapewne w całym kraju...

Mia
@xyz

Niektórzy starzy pracownicy są wyjątkowo niesympatyczni, kultura jest im obca. Wyrzynają się na nowych za to, że nic nie udało im się osiągnąć w życiu.

Crytyk

Takie nędzne pensje w drugim mieście w Polsce? Strajkujcie, protestujcie i nie dajcie się gnoić. W marketach więcej zarabiają

Jak przebiegła Twoja rozmowa kwalifikacyjna w firmie Fideltronik Poland Sp. z o.o.? Napisz o swoich odczuciach ze spotkania. Czy coś Cię zaskoczyło w oferowanych warunkach współpracy? Opowiedz nam o tym.
logo firmy Opiekun Osób Starszych (Pan Kurt 79 lat)
Avanti Medic Plus Spółka z Ograniczoną Odpowiedzialnościa Sp.K.
logo firmy Spawacz MAG / TIG / ELEKTRODA
INDMONT sp. z o.o. sp. komandytowa
PRACOWNIK

hej.a co taka cisza na forum po spotkaniach z tzw.zarządem....

Ggg

Może i nie jestem pracownikiem, ale przykro mi patrzeć jak mój członek rodziny wraca smutny, zdenerwowany bo wyżej wykształceni ludzie traktują niżej położonych jak gó.... A Pan dyrektor nie reaguje na to. Mam dość tego że ta firma psuje relację rodzinne. Pewien Pan uważa się za nie wiadomo kogo i poniża, krzyczy niech się zastanowi nad swoim zachowaniem bo widocznie w innej pracy go nie chcieli.

Miczka
@Ggg

Pewnie mowa o byłym brygadziście T.J.

Zenek

Wszedłem na forum poczytać opinie o mojej firmie.. a tu same negatywne wpisy. Uznałem, że i ja się wypowiem w tej kwestii.. pracuje od miesiąca na montażu recznym i muszę powiedzieć, że jestem zadowolony z tego obszaru. Firma ma bardzo ciekawy program wdrożeniowy dla nowych osób. Kompleksowo kadra szkoleniowa wdraża kazdego nowego wg. określonego schematu. Masz czas na naukę i zadawanie pytań. Normy też są ok, bez problemu się wyrabiałem już po 3 dniach pracy na swoim stanowisku. Co do wynagrodzenia, to 3100 pln brutto + premia ok 500 pln brutto w zależności od wypracowanych wskaźników. . Zrozumiałe jest, że na początek to kokosów nie ma, ale jak jest ktoś ambitny i chce się rozwijać oraz jest otwarty na naukę, to uważam że jest szansa na lepszą kasę. Przecież zawsze można awansować, firma prowadzi bardzo dużo rekrutacji wewnętrznych na wszelakie stanowiska . Wiem, bo je widzę każdego dnia jak mijam czytnik ????. Kwestia chęci i odwagi, aby aplikować. Jestem z branży motoryzacyjnej i wiem co to znaczy reżim korporacyjny, tutaj tego niema. Widać, dużo wizualizacji wdrożonych na każdym z obszarów. Sukcesywnie wdrazane są tablice jakościowe QRAP, gdzie każdy może zapisać swój problem . Znam to narzędzie i śmiało mogę powiedzieć, że w Krk nawet sprawnie idzie ten proces. A Kierownictwo ma bardzo ludzkie podejście do każdego pracownika, sam nawet byłem z problemem w ich pokoju, to ku memu zdziwieniu zostałem wysłuchany i odpowiednio pokierowany, abym znalazl odpowiedź na mój problem. Napewno polecam tego pracodawcę wśród osób, które szukają stałego miejsca , gdzie będą mogli się rozwijać, a co za tym idzie zdobywać nowe doświadczenie i umiejętności . W tym czasach, jak ktoś chce mieć lepszy dochód, to musi sam o to zawalczyć.

Karol

Prawdę napisał Zenek :)

prawda
@Zenek

Leniom się nie chce pracować leniem się rodzisz leniem pozostanie gdziekolwiek pójdą będzie to samo od leni z daleka

Jacek
@Zenek

Podwyżek nie ma i nie było, ktoś pracuje 3-5 lat i dalej ma tyle co nowy pracownik. Można się rozwijać niby jak? zmienic stanowisko trzeba mieć doświadczenie wykształcenie, zmienić mozna tylko na coś co potrafisz czyli na takie gdzie to twoje 3100 zostanie z tobą. W tej firmie nie da się rozwijać. A te Qrapy nie pomagają, popatrzą coś zapiszą powiedzą że tak nie wolno, mija tydzień i znowu ta sama demolka. Nic dziwnego, że ludzie ambitni albo stąd uciekają po miesiącu albo zamieniają sie w leni bo wiedzą, że nie ma sensu się starać.

Ktos
@Zenek

Chyba mocno odkleiles sie od rzeczywistosci w swoim opisie.Byc moze zwyczajnie nie masz pojecia o produkcji i organizacji w niej i tylko dlatego nie zauwazasz,ze (usunięte przez administratora) od dobrego roku jest przeogromny.Jeszcze wiekszy jest przemial ludzi,bo kto moze ten ucieka.Jesli chodzi o stawki to dla wiekszosci najnizsza krajowa i dopoki nie zmieni sie glowne kierownictwo,dotad tak bedzie.Premie bardzo ciekawe dopisales ale jesli pracujesz na recznym to max prze mega wydajnosciach i przy 100% obecnosci dostaniesz 300 plus 100 brutoo.Ale to tez nie realne bo dodatku jak na automatach nie macie.Co do premi jeszcze dodam,ze niebawem pewnie znow zostanie obcieta,w koncu po nowym roku najnizsza sie podnosi....Obecne kierownictwo juz kilkukrotnie pokazalo jak nam dac podwyzki zebysmy zarabiali mniej.Realnie i obiektywnie patrzac zarobki w tej firmie w przeciagu 2 lat ida tylko w dol i w duzej mierze przez to w firmie coraz wiekszy brak ludzi chocby z minimalnym doswiadczeniem.Co do tablic,podejscia kierownictwa...kolejna bzdura.Fakt tablice sa,ale rozwiazywane sa tylko (usunięte przez administratora) a rzeczywiste problemy produkcyjne zwyczajnie sa omijane szerokim lukiem.A nie zapominajmy kierownik K. wie wszystko najlepiej,a pozniej przy kazdej sytuacji wychodzi,ze bladego pojecia nie ma.Zreszta ploty o nim i jego pozegnaniu z pewna firma Skawinska sa mocno"interesujace" W kazdym razie to miejsce dla ludzi ktorzy totalnie nie moga znalesc nic innego,dla tych ktorzy mysla ze ciezkim zapier...cos tu osiagna niestety bedzie to tylko zawodem.

Mała MI
@Zenek

Widać, że biuro nor próżnuje i sami sobie wystawiają piękną laurkę, która ni jak ma się do rzeczywistości. Traktujcie ludzi z produkcji z szacunkiem bo gdxirki ich pracy kręci się ta firma. Szacunek wysysa się z mlekiem matki. Kolorowanki i laurki nie przekonają nikogo do zostania w tej firmie wystarczy szacunek i docenienie dobrych pracowników. Tyle, a może dla Was, aż tyle.

Zwolnienie z dnia na dzień po 12 latach pracy, zwolnienie z dnia na dzień po kilku dwudniowych l4. Takie teraz żądy tam są że kierownik produkcji M.K bierze i wyprowadza pracownika pod reke z firmy od razu podchodzi mówi że jesteś zwolniony i wyprowadza

Anty krakus

Pana H się pozbyli z produkcji i wszystkim pracuje się lepiej. Nawet negatywnych wpisów nie ma

Helson

Twój stary

Firma totalny (usunięte przez administratora) i (usunięte przez administratora) i nie polecam kategorycznie przekonacie się sami. Dyrektorzy kierownicy mają ale pracownika ma się za totalne nic. (usunięte przez administratora) na umowach jednemu tak drugiemu inaczej oszczędzają na czym tylko się da odebrali wszystkie przywileje finansowe ale na nowe maszyny to da pieniądze jeszcze raz nie polecam won że złodziejstwem oraz oszustami.

Zmeczony

Póki pan „K” będzie tam dyrygował będzie coraz gorzej. Odkąd on jest na produkcji to nic się nie trzyma kupy. Mam nadzieje ze pan „O” w końcu przejrzy na oczy kto to wszystko psuje i się go pozbędzie tak jak wywalili go z valeo. On najwiecej miesza ale wszyscy winni a nie on

Popieram
@Zmeczony

Taka prawda. Nie ma roboty weekendów w pracy dawno nie było a człowiek by chcial zarobić a i jest tak ze w tygodniu nie ma co robić ale chodzą po hali i się czepiają ze krzywo taśma naklejona.

Zmeczony
@Popieram

Teraz K wymyślił że brygadziści mają chodzić i robić co dwie godziny zdjęcia kart i mu wysyłać - ile robisz na dwie godziny i się tłumacz co tak mało. Normalnie masakra. Ale K jest ziomkiem O więc tak szybko się go nie pozbędzie. A produkcja leży i kwiczy pod jego rządami

Od kiedy (ile czasu trzeba przepracować) dostaje się premię? I na jakie zmiany zaczyna się pracę?

@Nowy

Właśnie to jest najlepsze,premia należy Ci się od samego początku,nie musisz nic umieć,nie musisz nic robić,a dostaniesz tyle samo co ludzie robiący wydajności,ze stażem kilku letnim.Twoja premia będzie zależeć jedynie od tego czy chce Ci się do pracy przyjść.Ups i chyba dlatego ludzie z jakimkolwiek stażem rzucają wypowiedzenia hurtowo.

Już Nie Taki Nowy
@Nowy

Premię dostaje się od pierwszej wypłaty. Jej wysokość zależy od kilku czynników: ile zarobił dany dział, wskaźniki logowania, obecność. Pracę zaczyna się zazwyczaj na pierwszej zmianie, ale przed rozpoczęciem pracy obowiązkowo przechodzi się podstawowe szkolenia, które odbywają się tylko na pierwszych zmianach.

Wstyd
@ktos

Ale jesteście pazerni i zawistni wobec drugiego!!!! Powinniście się wstydzić!! Miejcie pretensje do pracodawcy, a nie do pracownikowi, którzy są mniej wydajni, a ustalili im taką samą premię

byly ktos
@Wstyd

To ani nie pazernosc ani nie zawisc,to realia,na szczescie byle.Oczywiscie masz racje, to wina pracodawcy,albo zwyczajnie zarzadzania bez pojecia.Dlatego tez w firmie ktora istnieje juz naprawde bardzo dlugo brak osob z wiekszym stazem.Widelki pomiedzy nowym pracownikiem,a pracownikiem pracujacym lata zmniejszaja sie z kazdym aneksem.A jesli doliczysz do tego wiek danej osoby,znaczy czy placi podatki czy nie,to dochodzi do kuriozum gdzie calkiem nowa osoba realnie zarobi na reke wiecej niz np pracownik ze stazem 5 lat,ktory notabene musi cie wszystkiego nauczyc, pozdrawiam tych ktorzy jeszcze wierza ,ze cos sie w fidelu zmieni

Były ktoś Pozdro
@byly ktos

To miej pretensje do rządu, że ustalił takie prawo, iż ludzie w wieku do 26 roku życia mają w praktyce wyższą pensję.

Na jakie wynagrodzenie może liczyć operator automatów i połautomatow do cięcia zakuwania i znakowania przewodów + umiejętność ustawiania aplikatorów. Mam 6 lat doświadczenia w branży

Kadry
@Zainteresowany

Najniższa krajowa + premia uznaniowa.

chętny

Jak sytuacja z wynagrodzeniem , dalej 1800 zl na reke , chyba ze przepracuje sie soboty i niedziele czy ta podstawa zmienila sie ? Czy warto aplikować teraz ? Pytanie do obecnych pracujących ? Czy brygadzisci nadal męczą ? Proste pytanie aplikować czy warto czy odpuscic sobie tą firmę ? Firma do tej pory nie oferowała nic poza lekką pracą (i lekką płacą) z lekką płacą, jak ktoś nie chodził na soboty i niedziele, produkcja - praca lekka i płaca lekka i monotonia oraz brak jakichkolwiek możliwości rozwoju. Pytanie na chwilę obecną- warto czy nie? Biorąc pod uwagę jako zmianę na plus ze mieszkanie w Suchej za 100 zl miesiecznie pracownicze, ale to chyba dla Ukraińców, bo raczej nie dla Polaków ?

chętna
@chętny

Teraz produkcja 3000 na rękę, brygadziści będą męczyć bo taka ich praca, chyba ze pracujesz bez zarzutów to masz spokój i robisz swoje. Mieszkania raczej dla Ukrainy.

odp

bez premii masz około 2300 albo i mniej XD

@odp

czyli nie wiele sie zmienilo

chętna
@odp

Ja mam premie co miesiąc. Przychodzę na 8 godzin robię swoje i mam 3000.

2300 zł na produkcji za etat

@chętna

Tylko jesli jestes malolatem dalej i podatku nie placisz,ale spokojna rozczochrana,z wiekiem sie to urwie:P

Uciekinier

Praca w Fideltronik-u była jak film dla ludzi o mocnych nerwach! Wiele postaci z różnych bajek, tych dobrych i tzw czarnych charakterów, wszytko zależy od tego gdzie trafisz i co ważniejsze na kogo trafisz! pozdrawiam!

@Uciekinier

Bez względu na to gdzie trafisz,to i tak nie zarobisz,a jakby nie było to taka podstawa,pracujemy żeby żyć,a nie na odwrót.Takie czasy,że każdy dookoła płaci więcej.Dlatego tez sam uciekam,czara goryczy stanowczo się przelała.

@ktos

2300 zł za etat można za to żyć biednie ale skromnie ;)

@Uciek

Przy 2300 to proponowal bym przejscie na wegetarianizm,chociaz w zimie moze byc slabo,swlaszcza jesli snieg spadnie,A z drugiej wtedy fidel bedzie mogl wpisac dodatkowe benefity w ogloszeniu.Zaraz kolo duzego parkingu bedzie darmowy snieg dla kazdego:P Ale jest dobrze, ile to bidulka firma zrobila obrotu?17 baniek?Za malo zeby dac ludziom podwyzki.I tak miesiac w miesiac.Moze pan O. walnie kolejne zabranko i obieca kolejne podwyzki 1 kwietnia.... Jeszcze zacytuje jednego z kierownikow,Przez podnoszenie najnizszej siatka plac sie splaszcza,dla nie rozumujacych,za max dwa lata wszyscy beda miec najnizsza krajowa,bez wzgledu na staz i umiejetnosci.

Dos

Wszystkiego trzeba szukać ńa tej zajebanej produkcji - to pudła nie ma , to nie ma przekładki (usunięte przez administratora) z organizacją pracy bardzo słabo , przeciąć można ręce na tych ostrych płytach PCB, hitem było, jak pracownik na dziale Axion uczył nowego , Gdzie takie zadania powinny należeć do kadry kierowniczej, A nie do pracowników którzy mają własną robotę, pisałem do nich setki razy , chciałbym miec jakieś wykształcenie żeby mieć szansę przy czymś lepszym niż produkcja , nic nie potrafią doradzić, mamy taki kraj że dostępne są kierunki studiów odbiegające od realiów i później ląduj na takiej produkcji gdzie robisz na taśmach i na ilościach i kopią Cię po dupię brygadziści i nic nie znaczysz dla nich jako firmy , kocham Elektronikę Ale nie na produkcji, chciałbym więcej umieć i więcej rozumieć niż robić na ilości na taśmie. Jedyny fakt , że nie jest ciężko fizycznie, to nie jest spawanie metali z pozdro dla kumatych.

@Dos

Poza tym jeszcze robią jakieś prezentację nic nie warte z jakiegoś efektu nagrobka , głupota i tyle, jeżeli chcą czegoś z typów tranzystorow A nie lutowania.

@Dos

Wszystkiego brakowało i trzeba było latać po całej hali wszędzie za podstawowymi rzeczami.... :/

@Dos

Nikt się nie przeciwstawi, bo każdy się boi o tą pracę.

na tej produkcji *

Wątpię
@Dos

Piszesz, że żałujesz, że nie masz wykształcenia. Ale weisz, że wykształcenie nic nie zapewnia. Mówię ci to, bo sam mam wykształcenie wyższe, a dali mi stanowisko na magazynie. A większość ludzi tam pracujących, osób w wieku średnim i starszych, mających wykształcenie średnie lub zawodowe ma baedzije ambitne stanowisko ode mnie. I nie piszcie, że połowa pracowników ma wyższe wykształcenie, bo tak nie jest wcale. Widać to po sposobie wypowiadania się pracowników. Pozdrawiam

chętny

Jak sytuacja z wynagrodzeniem , dalej 1800 zl na reke , chyba ze przepracuje sie soboty i niedziele czy ta podstawa zmienila sie ? Czy warto aplikowac teraz ? Pytanie do obecnych pracujacych ? Czy brygadzisci nadal mecza? Proste pytanie aplikować czy warto czy odpuscic sobie ta firme ? Firma do tej pory nie oferowala nic poza lekką pracą (i lekką płacą) z lekką płacą, jak ktos nie chodził na soboty i niedziele, produkcja - praca lekka i płaca lekką. Pytanie na chwilę obecną- warto czy nie? Biorąc pod uwagę jako zmianę na plus ze mieszkanie w Suchej za 100 zl miesiecznie pracownicze, ale to chyba dla Ukraińców, bo raczej nie dla Polaków ?

DOSWIADCZONY

Ukraińcy dostają u nich robotę na produkcji w Suchej i w Krakowie oraz dobre warunki mieszkaniowe, a gdy ja zrezygnowalem z tej pracy, bo nie mogłem wytrzymać tej monotonii i dojeżdżałem ponad 60 km z miejsca zamieszkania, to powiedzieli ,że nie przyjmą już mnie , tak jakby ich 1800 zł miesięcznie za pracę na 3 zmiany z codziennym dojazdem ponad 60 km z miejsca zamieszkania było ziemią obiecaną. Co z tego, że robota jest lekka, jak szlag Cię trafia przez monotonię i niskie zarobki oraz brygadzistów, którzy się na Ciebie drą. Wszystkie negatywne komentarze na goworku na ich temat mają gdzieś i nic sobie tego nie robią. Ja mam Magistra z Ekonomii , a studiowałem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ale tyle są warte studia , jak i większość innych studiów, że ląduję się na takich produkcjach. Zły system szkolnictwa wyższego i w ogóle zły system w Polsce.

@DOSWIADCZONY

A i jeszcze jedno dodam , Ukraińce priorytet pomocowy mają w tym momencie i Fideltronik przed nimi czerwony dywan rozkłada , na (usunięte przez administratora) jest parę filmików jak na zdalnej rekrutacji z Fideltronika Pani (JUŻ NAWET FIDELTRONIK ZATRUDNIŁ DO DZIAŁU HR UKRAINKI ,ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO UKRAIŃCOM SIĘ REKRUTOWAĆ DO TEJ FIRMY) się tak uśmiecha do Ukraińca jak by aniołem był jakimś od Boga , a mnie potraktowali jak śmiecia i szczególnie w Suchej , oni płacą za mieszkanie 100 zł miesięcznie , chciałbym tak płacić 100 zł za mieszkanie nawet jeśli to jest mieszkanie z karaluchami , niż 2000 zł za mieszkanie na wynajem w Krakowie.

DOSWIADCZONY

Ukraińcy dostają u nich robotę na produkcji w Suchej i w Krakowie oraz dobre warunki mieszkaniowe, a gdy ja zrezygnowalem z tej pracy, bo nie mogłem wytrzymać tej monotonii i dojeżdżałem ponad 60 km z miejsca zamieszkania, to powiedzieli ,że nie przyjmą już mnie , tak jakby ich 1800 zł miesięcznie za pracę na 3 zmiany z codziennym dojazdem ponad 60 km z miejsca zamieszkania było ziemią obiecaną. Co z tego, że robota jest lekka, jak szlag Cię trafia przez monotonię i niskie zarobki oraz brygadzistów, którzy się na Ciebie drą. Wszystkie negatywne komentarze na goworku na ich temat mają gdzieś i nic sobie Z tego nie robią. Ja mam Magistra z Ekonomii , a studiowałem na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie, ale tyle są warte studia , jak i większość innych studiów, że ląduję się na takich produkcjach. Zły system szkolnictwa wyższego i w ogóle zły system w Polsce.

@DOSWIADCZONY

A i jeszcze jedno dodam , Ukraińce priorytet pomocowy mają w tym momencie i Fideltronik przed nimi czerwony dywan rozkłada , na YouTube jest parę filmików jak na zdalnej rekrutacji z Fideltronika Pani (JUŻ NAWET FIDELTRONIK ZATRUDNIŁ DO DZIAŁU HR UKRAINKI ,ŻEBY ŁATWIEJ BYŁO UKRAIŃCÓW SIĘ REKRUTOWAĆ DO TEJ FIRMY) się tak uśmiecha do Ukraińca jak by aniołem był jakimś od Boga , a mnie potraktowali jak śmiecia i szczególnie w Suchej , oni płacą za mieszkanie 100 zł miesięcznie , chciałbym tak płacić 100 zł za mieszkanie nawet jeśli to jest mieszkanie z karaluchami , niż 2000 zł za mieszkanie na wynajem w Krakowie.

Heheszki

Jak jesteś facetem to masz z góry łatwiej. Jak jesteś kobietą i pracujesz w tym samym dziale z facetami na automatach to licz się z tym że będziesz za nich pracować. Choć się poskarżysz to nic z tym nie zrobią. A i trzeba pamiętać że niektórzy wychodzą na przerwę i nie ma ich 40 minut i słyszałam że robią ciekawe rzeczy zabawiają się na nockach.

xdas
@Heheszki

Nie przeszłoby coś takiego , że kogoś nie ma 40 minut , w tej firmie podejrzewam , że nawet dyscyplinarkę można za to dostać , to że ktoś za kogoś odwala robotę , też wątpię w to , może w zależności od działu.

Lakiernik
@xdas

Chyba żartujesz, takie przerwy w tej firmie to norma dla pewnej grupy pracowników. Paru osobom nawet zdarza się przyjść na bani do pracy i ewentualnie każą mi iść do domu sobie odpocząć i dalej pracują. Nie wiem co musiałbyś zrobić w tej firmie żeby dostać dyscyplinarke. Chyba jakbyś np. spadł ze schodów po pijaku to może by cię zwolnili dyscyplinarnie.

xdsa
@Lakiernik

Nie wiem skad bierzesz te informacje ale w moim przypadku za minute spoznienia dostalem taki opieprz, ze juz chcialem leciec do Szewczyka (kierownik produkcji) i zwalniac sie z tej firmy. Co do dyscyplinarek , nie wiem , nie mialem z tym do czynienia , wiec sie nie wypowiem. Na maszynie pracujac co chwile ponaglenia od brygadzistow ze zle i za male ilosci przerobione. Praca lekka, ludzie okropni.

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Kraków

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 112.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 87, z czego 5 to opinie pozytywne, 52 to opinie negatywne, a 30 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

Fideltronik Poland Sp. z o.o.