Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Philipsrownosc

Materiałowi na Philips mają życie jak w Madrycie jak to jest że zwykly pracownik z firmy ma tylko 1 przerwe a oni 2 sniadaniowe i 5 przerw na papierosa w dodatku dostają takie premie jak 3 pracowników produkcji. Juz za czasów pewnego szczupłego (był bardzo znany) pana którego było pełno w całej firmie tylko że zamiast pracować podpieral maszyny nic z tym nie zrobiono minęło tyle czasu i jego współpracownicy kontunuaja to samo. Najbardziej opłacalne stanowisko na Philipsie to materiałowy nielimitowane przerwy plus "darmowa kasa za każdy weekend "

@Philipsrownosc

Tak samo mają materiałowe na Philips telefony rozmowy z pracownikami liderami i tam im leci praca przegadaja pół dnia a potem mówią ale jestem zmęczona a liderzy robia to samo:) n

Pracownik2
@Philipsrownosc

Ciekawe czy byś ogarnał chociaż połowe obowiazkow ktore maja do zrobienia, fajnie sie mówi ale niestety mało osob zdaje sobie sprawe jak wyglada taka praca. Siedza bo widocznie potrafia zaplanowac prace, odrobić sie. To samo jest na automatach, ciagle się słyszy ze nic nie robimy, ale jak przyjdzie osoba z ręcznego do pomocy to nie może pojac ze trzeba pomyslec o 2 rzeczach na raz. Ale jak to mówią, pracy umysłowej tak nie widac

@Pracownik2

Idź na inny dział na jeden dzień, ciekawe czy od razu wszystko będziesz umiał. Banda leserów jeszcze szuka usprawiedliwień.

KIWI
@ja

Nie ma się co dziwić jak przyjmują każdego jak leci.

Szczupły
@Philipsrownosc

Eh... piękne to były czasy. Jednak teraz też nie narzekam. 2x do roku aneks. :-P spytasz co robię?!? Nic - tak jak poprzednio. Do jakiej stawki juz dobiłeś? Dalej przegrywie masz 2800? Ja już ponad 4k mam. :-D A i w gwoli wyjaśnienia. Nie opierałem się o maszyny tylko o materiałowe

Helena
@Szczupły

Wytłumacz to bo nie rozumiem. 4k za nic nie robienie? :D Chyba trzeba coś w pracy robić, nikt tego nie sprawdza?

@Szczupły

Taki pajac jak ty to się może opierać o filar popatrz w lustro karakanie jest różnica między chciałbym się opierać a się opieram wielki maczo

Szczupły
@Natalia

Popytaj o moją historię starych pracowników... niby plotki były... niby ktoś coś widział... niczego nie żałuję. Obecna posadka jest ciepła i miła, ale jeszcze wrócę tańca... :-P

@Szczupły

Już rozkladam nogi pajacu,na twoją glizde to nawet plotki nie biorą

@Szczupły

Możesz sobie mnie tylko wyobrazić i dalej prac ręcznie zboczencu

@Szczupły

Ta swoją fujarka nic nie zrobisz po prostu masz przedmiot tylko do sikania a pytalam,masz 3cm w zwodzie i pozostają tylko marzenia

Bol duupy
@Philipsrownosc

jak to pani z HR powiedziała ... werbują wszystkich i wszedzie - spróbuj moze i Tobie sie uda być materiałowym i poczujesz tą plaże i hajs jakiego nie da sie policzyć... Powodzenia

Prowick

Od czego zależy wysokość Aneksu??

@Prowick

To jest podniesienie minimalnej krajowej dla wszystkich taka sama.

Czyli wszyscy niezależnie od aktualnie posiadanej stawki i stażu w pracy dostają 480 zł podwyżki? Bo o tyle wzrasta najniższa krajowa. ? To bez szału, ale chociaż uczciwie.

KIWI

Nie w każdym przypadku , niekiedy więcej niż do najniższej krajowej.

Kruszynka

A co ty myślisz,że każdy ma najniższą krajową. To cię uświadomie,że nie. Heh

Kenobi

Ja dostałam 2000 hehe

Mam pytanie. Podejrzewam, że jestem w ciąży i czy będąc w firmie zewnetrznej mogę ubiegać się o L4? Nie chce pracować w szkodliwych warunkach, bo z tego co słyszałam ( jak i parę innych osób) podobno jedna dziewczyna na A3 nie może sobie na to pozwolić (mówi że boi, że jej nie przedłużą umowy i straci pracę). W takim razie co mam zrobić i jakie papiery w razie czego dostarczyć i najważniejsze czy muszę się martwić że stracę prace?

nick

Oczywiście, że tak. Szkoda, ze nie napisalaś do kiedy masz umowę. Jeśli pójdziesz na L4, umowa zostanie przedłużona do dnia porodu, jeśli np. kończyłaby się w trakcie trwania L4. Obowiązek przedłużenia umowy do dnia porodu następuje po upływie 12 t.c.

A nie jest czasem tak że przedłużają umowe do porodu a po tym nie ma czegoś takiego jak macierzyński i już nie przedłużają ci umowy

Ale kto jest w ciąży i pracuje na A3?

Pp

Nie mogą cie zwolnić. Muszą ci przedłużyć umowę do terminu porodu. Po tym dniu umowa wygasa i przechodzisz na macierzyński pod ZUS. Nic nie musisz dostarczać do firmy. L4 od lekarza wystarczy. Powodzenia

Pracownikkk

Czyli lepiej pracować i narażać zdrowie dziecka dzwigajac bufory wąchając lakiery ołowie i inne zapachy które niosą się po hali??? To dopiero podejście

#Kasanowa#

Ja jestem w ciąży, w 5 miesiącu...

l4

jakie l4 ?? ukrainka potrafiła pracować do dnia przed porodem ty tez dasz rade

Zdrowie ważniejsze

Nikt cię nie może zwolnić jeśli jesteś w czasie ciąży ,idź do lekarza usg i dokumenty do kadr że jesteś w ciąży i idziesz na macierzyńskie po 2 latach będziesz się martwić czy wracać czy nie.

Pyzdra

Wy tu mowicie o 200 proc niedzieli. A mają w ogole niedlugo zlikwidowac weekendy i pracować bedzie sie od poniedziałku do piątku. No coz oszczędności.

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Smartxdxd

Kiedy dostaniemy ANEKSY ??? Ewl i ADD już dawno maja .

anon

Podobno od 1 lutego niedziela 200% oj będzie bieda

Abc
@anon

Od stycznia masz 200% przecież.

Hahaha
@Abc

Ale wy gadacie. Nic się nie zmienia a siejecie jakieś złe ziarno

@Hahaha
@Hahaha

Od stycznia ,jak było mówione na zebraniu, niedziela płatna jak sobota, więc nie siej propagandy.

Bolo
@@Hahaha

Jak to prawda to powodzenia. Pewnie wszyscy będą mówić co to nie zrobią ,że nie będą robić weekendów a potem jeden z drugim pyk sobota,pyk niedziela za darmo a co pokażę kierownikowi i reszcie że się da

acb
@Bolo

Jakbyś poczytał kodeks pracy to fideltronik dawał 300 % gdzie za niedzielę przysługuje 200% jak i w każdym dniu przysługującym wolne od pracy. Było dobrze, narzekaliście. Teraz wszyscy na tym tracimy.

Robol
@anon

Będziecie w najlepszym przypadku zarabiać tyle samo co w zeszłym roku, z tym że robić na to trzeba będzie więcej:-) już rozumiecie o co chodziło z miską ryżu? Zyskają tylko Ci którzy nie robili nadgodzin - oni odczują różnice w wypłacie. A Ci którzy chcą od życia więcej - zmieńcie poprostu robotę.

Akwarium
@Robol

Nam za to nic się nie zmienia I mamy nawet większe premie mieć Tylko na produkcji mniej płacą

Bożena
@Robol

To nadgodziny są tam opcjonalne czy jak to działa? Chciałabym wiedzieć, bo w sumie w części firm masz zerowy wybór praktycznie odnośnie zostawania po godzinach. Nie każdemu to pasuje.

A2
@Bożena

Kiedyś było tak u jednego mistrza Rafała Na zebraniach zapowiadał ze mają być nadgodziny 10/12 przez 4 tygodnie w tym pracujące soboty Dodawal do tego tekst że jeśli komuś nie pasuje to tam przyjmuje kierownik i proszę się zwolnić jak komuś coś nie pasuje

Bibi
@A2

Zauważcie jedną rzecz ... ci kierownicy i brygadziści,którzy są w porządku nigdy negatywnie nie zostali opisani na forum ... to samo dotyczy pracowników produkcji ... są tacy, którzy pracują 10,12,15 lat i nie są opisywani. Nie daje wam to do myślenia ... opisywane są jednostki więc coś chyba jednak w tym prawdy jest co ludzie tutaj piszą. Są kierownicy bardzo lubiani,są brygadziści z którymi idzie się dogadać i pracować normalnie w normalnej atmosferze

A2
@Bibi

Bo tak jest O dobrych się nie pisze Ja mogę pochwalić jednego z którym bardzo dobrze się mi pracowało Robert P Ale już niestety jestem na innym dziale Swoją drogą fajne ciacho

Bibi
@A2

Potwierdzam. Jeden z najlepszych brygadzistów pod względem organizacji pracy. To jest osoba,która wie po co przychodzi do pracy. Spoko gość. Tylko przy nim nie pościemniasz,bo praca musi być wykonana. No ale w końcu po to przychodzimy do pracy ... pracować

Rolo
@Bibi

Tak się czasem zastanawiam czy on sam sobie nie wstawia tych opisówek jaki on to nie jest. Też o nim sporo wiem i nie jest taki Święty jak wszyscy myślą

MałaMi

Czytając te komentarze można stwierdzić jaki poziom ludzi reprezentujecie. Dramat ... mam nadzieję,że niedługo znajdę pracę i się zwolnię z tej (usunięte przez administratora)

Myślę że wiele ludzi będzie unikać pracy w tym miejscu (choć ta praca nie jest zła i da się dobrze zarobić) właśnie przez tą wścibskość ludzi którzy muszą o czymś gadać. Proponuję żeby każdy zajął się sobą i robotą a nie życiem innych. Plotkami tylko krzywdzi się innych i oczernia firmę która nie jest zła. Pora się nad tym zastanowić.

Nefretutu

Za robotę wziol byś się na tym a3 nie myślisz

Taki jeden

Czy ktoś się może orientuje czy będą może jakieś zatrudnienia w najblizyszm czasie?

jacek
@Taki jeden

chyba nie

Dzidek

Czy ktoś może wie czy ten przystojny falowy z A3 z Wadowic jest wolny ,bo bardzo mi się podoba zwłaszcza gdy idzie przez halę i kręci swoim zgrabnym tyłeczkiem

Dziedziczący
@Dzidek

Przecież Ty na b8 byłeś co cię przenieśli? Chodź mi lepiej pomóż naklejki przyklejać na fixtury

Jola

Ciekawi mnie praca na SC4 panie mają czas ma rozmowy i to do tego z liderami telefony śmieją się na cała hale może się ktoś zainteresuje tym. Pani materiałowa tak samo stoi kolo biurka i patrzy w telefon jedni robia a drudzy mają labę. Rozumie iść pogadac z koleżankami bo one na testach ale żeby stać większą połowę zmiany to chyba aż trochę chore może wkoncu się ktoś tym zainteresuje bo skoro liderki tak samo tam stoja to widocznie mają malo pracy

Jola

Czemu na Horti jest taka nie miła pyskata pani lider do swoich ludzi kochana a dla reszta zola :) ktoś w końcu powinien się ta panią A.. zainteresować bo albo stoi gada z ludziami których lubi lub przy biurku siedzi i tak jej leci 8 h

A1
@Jola

Zainteresować to się powinni pseudo osobami z grupa, którzy "nie mogą" pracować na nocki, mają dodatkową przerwę i dodatkowy urlop, ale robią dwunastki, soboty i niedziele, w tym im grupa nie przeszkadza, jeśli chcą korzystać z przywilejów jakie daje grupa to niech też pracują po 7 godzin tak jak powinni bez nadgodzin. (usunięte przez administratora)

Młoda
@Jola

O na Horti mało pracy więc zaczyna się obrabianie (usunięte przez administratora) ... co boicie się,że będą chcieli zmniejszyć liczbę osób funkcyjnych ... dziewczyna fajna co prawda ma krótki staż lidera,ale osobiście uważam,że jest dobra,miła i mi zawsze pomogła więc nie zgadzam się z tym głupim komentarzem.

@A1

Jest odpowiedni czas teraz by się nimi zająć. Firma robi porządki to niech z tym też zrobi.

Julian

Zadowoleni z braku premii?

Nelly
@Julian

Ciekawe czy dyrektorzy,kierownicy itd. nie dostali?

Gustlik
@Julian

Kto dostał to dostał ja zawsze byłem z firmy zadowolony i tak po zostanie

Wienio
@Nelly

Ponoć na niektórych działach kasa dla produkcji była i to duża!!!!

A3 worker
@Wienio

Ale zwróć uwagę, że pod koniec roku niektóre działy nie miały co robić, a były takie, gdzie było orane na maxa do samego końca roku.

Operator
@Julian

głupie pytanie. za styczeń prawodopodobnie philips też nic nie dostanie

Aaaa
@Gustlik

Jak sobie siedzisz w kanciapie to się nie dziwię że jesteś zadowolony. Zapraszam na produkcję

Szkoda, że kierownik lub dyrektor nie zrobił zebrania, aby opowiedzieć szczerze o sytuacji w firmie. Na praktycznie każdym dziale brak pracy, wysyłanie ludzi na urlopy. Niepewne jutro, a za coś trzeba żyć i utrzymać rodzinę. Jak będzie wyglądał grudzień? Większość osób nie może sobie pozwolić na urlopy bezpłatne. Dlaczego nikt nie podaje oficjalnych informacji?

A2 Elżbieta

W grudniu zawsze nie było roboty ale w tym roku to tragedia. Dyrektor i kierownik to słaba faja i boi się pracowników i tego żeby posiedzieć prawdę. Oni o stanowisko sie nie boją i o kasę o ich nikt na bezpłatny nie wyślę

Direktorek

Jak była robota toście narzekali i ściemniali a teraz płacz ..

Prawda jest taka, nas pracowników produkcji mają za mięso armatnie i mają nas głęboko gdzieś...

Dyro

A kto zarabia pieniądze? Pracownik produkcji własnymi rękami... Każdy mądry brygadzista trzyma sobie pracowników,którzy coś potrafią... ilu jest takich co robią wszystko?

Bożena

No ale czego Tobie brakuje w sumie, nie płacą wynagrodzenia czy coś? Jakiś powód chyba jest, że tak piszesz, tylko o co chodzi?

Moniczka

O co kaman z tym anulowaniem urlopów wypoczynkowych pomiędzy świętami i nowym rokiem na A3??? Taki zapierdziel ma być? Bo już od tamtego tygodnia plątam się pomiędzy różnymi stanowiskami... a widzę też że czy to na fali, ręcznym, selektywach czy lakierniach AŻ tak roboty nie ma. Niby robi się cały czas, ale już nie raz zdarzały się mniejsze czy wìększe przestoje podczas zmiany i np. Wyklejanie stref, czy dodatkowe sprzątanie stanowisk... Zastanawia mnie co będzie za to w styczniu? Teraz mamy (usunięte przez administratora) aż do sylwka, a co po nim? Będzie co robić? Bo aktualni to średnio widzę...

acb
@Moniczka

Serio zadajesz pytania na stronie internetowej zamiast podejść do brygadzisty i się zapytać ?

Fideltronik najgorsza firma jaka znam. Charujesz za marne grosze. Kazuja iść na nadliczbowki za które marne grosze dawaja, do tego jak idziesz w niedzielę jak wypadają przed świętami to kazuja Ci iść ale i tak musisz wziąć wolne bo jak weźmiesz to wypłaca Ci 300%a jak nie to nie wypłaca Ci 300 %tylko jak za normalny dzień!!!!!to jeszcze nic na A3 nie wszystkie ale kilka bab jest tak wrednych i obgadują. Ale te święte krowy niech patrzą na siebie jakie sa i wpieprzaja się w czyjeś życie i kogoś obrabiają. I jeszcze jedno nie obgaduj jak nie znasz kogoś życia i kogoś kogo tak naprawdę nie znasz.

Xd

Polecam kupic slownik za te 300%

Xd

Przeczytaj co napisałeś jeszcze raz. Uwierz mi przyda się. A co do tych 300% to znajdz mi chociaz jedna firmę ktora daje 300% za niedziele.

@Xd

Już niedługo ????

Abc

Dokladnie- od stycznia się zmieni będziesz mieć płacone 200- dopiero będzie narzekanie jaka ta firma zła i okropna. Nie pasuje ci? Zmień robotę.

I tu się zgadzam w 100%. Najgorsze to te dwie. Jedna obcieta jak chłop, bujna baba z koleżanką. Bez inicjalów, ale naprawdę Pan Monik lustra w domu chyba nie ma,a obgaduja na potęgę nie widzac samych siebie.

kasztan
@@Ja

kto to taki?

@kasztan

Chyba chodzi o była materiałową a teraz wielka liderkę Monikę Z.

Olek

Jak to jest w tej firmie że niektóre osoby mogą wychodzić po jedzenie po przeciwnej stronie ulicy bez przepustek i od czego jest ochrona albo wszyscy możemy opuszczać zaklad pracy albo wybrani i jeszcze pytanie co tam naprawiaja mechanicy bo ciągle siedzą przy budzie i czy mają przepustki na opuszczenie zakładu bo to są jakieś jaja

Grzegorz
@Olek

Trzeba mieć układy na ochronie a jak wynosi się wszystko z firmy tylko nieliczni tak mają a ochrona dobrze wie kogo przepuścić według moich myśli to zorganizowana grupa

Do Grzegorz
@Grzegorz

Ochrona czy raczej portierzy od siedmiu boleści co za ochrona jak oni sami w strachu

benk
@Do Grzegorz

Portierzy i mechan. są ściśle powiązani ze sobą, mają dużo przyzwoleń. przecież te procenty muszą jakoś wnosić do siebie gdzie następnie wlewają w swoje wątroby, szczególnie po 22 a szklo zbijaja.

@Do Grzegorz

Stare (usunięte przez administratora) nie ochrona sami chyba górnicy i (usunięte przez administratora) zresztą słychać w całej firmie jak grają

@Olek

Mają układy w końcu każdy potrzebuje coś wynieść z firmy

Szef
@Natalia

To jest już przegięcie

Kierowca

Spoko dziadki co prawda nie domagają ale ok

@Kierowca
@Kierowca

To prawda, nie domagają. Nawet wjazdu na parking nie są w stanie odsniezyc, nie mówiąc o tym jak wyglądają miejsca postojowe.

Kaczyński
@@Kierowca

A co oni mają do odśnieżania ? Powinna to robić firma wynajęta do tego A sorry nas pracodawca stan parkingu ma głęboko gdzieś tak jak monitoring na tym parkingu

beti

ktoś mi powie jak to jest ze pracownicy na produkcji pracują po 8 godzin np od 6 do 14 a jakieś kierowniki czy inni technicy d fal chodzą sobie od 4 rano i siedzą do popołudnia .nie obowiązują ich zasady?może trzeba się za to wziąć bo my siedzimy przy linii jak nam każą a oni nabijają sobie sztucznie nadgodziny,pewnie ze stawkami duzymi

tomek

Niektórzy pracownicy mają elastyczny czas pracy. Ty pracujesz 6-14, 14-22, 22-6

Nie ma fal
@beti

A kto Ci zabrania awansować na technika, czy tam kierownika i mieć elastyczne godziny? Wystarczy wiedza i chęci.. masz wiedzę i chęci? Czy tylko żal, że ktoś ma lepiej?

Joy
@Nie ma fal

(usunięte przez administratora) ale ty bredzisz. Awansujesz na kierownika napewno . Jak prawie wszyscy są tam po znajomości. Nie mam pytań jacy ludzie są tępi

Nie ma fal
@Joy

No tępy to właśnie ty jesteś. Nie raz ogłoszenia wisiały na różne stanowiska. Tylko najlepiej siedzieć i narzekać.

ALEK
@Nie ma fal

Ogłoszenia wiszą na dole cały czas, ale lepiej nie mieć aspiracji i wiecznie narzekać jak się ma źle.

Paulina
@Nie ma fal

A cięzko dostać awans na technika? Czy jeśli ktoś się stara i pracuje normalnie, firma to zauwazy?

Marian
@Paulina

Jeśli ktoś dobrze pracuje to nikt mu nie zaproponuje awansu, bo jest potrzebny tam, gdzie jest. Tak to wygląda.

@Marian

Nikt nie weźmie na wyższe stanowiska leminga, bo będzie się musiał za niego tłumaczyć i odwalać robote. O czym ty w ogóle gadasz?

@beti

To są święte krowy od Pana Jacka który jest raczej niepotrzebny robi tylko afery żeby zwrócić na siebie uwagę jaki jest niezastąpiony a faktycznie (usunięte przez administratora) się zna na robocie i zawsze jest wina operatora a nie jego rupieci wiecznie zepsutych ale są układy co chwilę afera i trzymają osla

Jolo
@beti

A sarenka z pełna chatą nie miał spółki.hahahah mało wiesz

Tomek co ma swój domek
@Marian

Pięknie ujęte w samo sedno.

T tak

Nie warto pisać o tej kreaturze mylnie nazywanej człowiekiem,i tych pajacykach ,wiadomo jak jest.

PindaPrze
@beti

Taki słodki ze mnie drań ,śledzę piszę maile i jestem Ham,(usunięte przez administratora)jak but jestem za to inteligencję mam,hahaha

@Marian

Nawet potrafi być tak, że jak jesteś dobry na danym stanowisku to ciebie nie oddadzą i sabotują twoje przenosiny na lepsze stanowisko. Słyszane było o paru takich przypadkach.

Pracownik Produkcji SMD

Witam, Czy to prawda, że od stycznia niedziela będzie tylko płatna 200% a sobota 150% Ile w tym prawdy? Bo trzeba będzie zmienić pracę.

Anon
@Pracownik Produkcji SMD

Szybko im przejdzie ten pomysł jak nikt nie bedzie przychodzic w weekend.

Hahah
@Pracownik Produkcji SMD

I dobrze Każda firma szuka oszczędności Każdemu koszty wzrosły utrzymania To i my to musimy zrobić Jak to się mówi jak " Jak coś nie pasuje to proszę się zwolnić " tam przyjmuje kierownik Nie chcesz pracować to nie będziesz ciesz się ze jest co robić I masz jakiś zarobek

Anon
@Hahah

Jak kazdy bedzie miec myslenie jak ty to nic sie w tym kraju nie zmieni.

Nieprawda

Taki Jeden
@Hahah

Też mam takie podejście. Każdy szuka oszczędności - ja też i firma też. Rozumiem, że firma chce zaoszczędzić i nic mi do tego. Najwyżej, kiedy warunki przestaną mi odpowiadać to się zwolnię.

Tak to prawda.

@Hahah

Heh, tylko że z takim wynagrodzeniem przy takiej inflacji i wzroście wydatków może się okazać, że się nie będzie w stanie człowiek utrzymać... no chyba że wegetacja to jakaś nowa moda w tych czasach....

Szukam pracy na magazynie, mam uprawnienia UDT czy może mi ktoś powiedzieć ile można zarobić?

@Adam

Standardowo minimalna + weekendy + premia po 3 miesiącach.

Pracownik A3

Mam pytanie. Czy ktoś ma porównanie między Fideltronikiem a Electrisem? Słyszałem opinie sugerujące że w Electris jest lepiej, nie wiem czy chodziło o zarobki czy atmosferę. Zastanawiam się bo do Electrisa bym miał dużo bliżej, ale nie chce spaść z deszczu pod rynnę. Co sądzicie? Z góry dzięki za odpowiedź

@Pracownik A3

To dopiero (usunięte przez administratora) najniższe krajowe i dotacje od państwa cała fima w zarządzaniu to rodzinka która tylko patrzy jak cie okraść,możesz spróbować jak jesteś gotowy upaść z deszczu pod rynne,nie polecam nawet wrogowi

A3 worker
@Pracownik A3

Zauważyłem zasadę, że wszędzie dobrze, gdzie nas nie ma. Nie znam nikogo, kto przeszedł z FT do Electric, albo AutoBast i był bardziej zadowolony. W tego typu firmach szef, żona szefa, syn szefa, zięć szefa itd. chodzą i patrzą Ci na ręce. W FT masz przełożonych, którzy nie są z rodziny, a szefa możesz nawet nigdy nie zobaczyć na oczy. W FT jest przestrzegany kodeks pracy i inne wymagania. W firmie E****ris są niepisane zasady, które nie są zgodne z kodeksem pracy, a są na szkodę pracownika.

on
@A3 worker

wielu stamtąd wrocóło do ft

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.