Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

kamil

Czy to prawda ze philips wycofał sie z fideltronika ? Jaki jest powód zwolnień i braku pracy ?

Xyz
@kamil

Prawda. Brak porozumienia w kwestii cen. Odszedł największy i najważniejszy klient więc pracy nie ma.

Proste
@Xyz

To Fideltronik powinen zrobić jedna rzecz Zabrać premie wszystkim pracownikom żeby obniżyć koszty produkcji i dogadywać sie z klientami . Zrobić soboty niedzielę płatne jak zwykły dzień roboczy ż

xdd
@Proste

to ludzie sami by sie pozwalniali. Najnizsza krajowa netto to jakies 2300 do reki wiec powodzenia przezyc za tyle

Walo
@Proste

Jakie geniusze dają takie podpowiedzi. Firma rocznie robi setki mln PLN obrotu i tych co naginają na to karać. Brak słów. Pewnie jakiś geniusz to napisał co nic nie robi ,klepie bule i jeszcze go boli

@xdd

Nikt się nie zwolni chyba że ma pewną robotę czasy ciężkie nastały to Pani od HR zadowolona pracowników będą straszyć i przesladowac a nierobów trzymać takich jak np.usprawniacze co nikt nie wie od czego te matoły są w tej fimie, czy święte krowy od Pana Jacka technicy od niewiadomo czego ,czy mechanicy wiecznie zorani nie wszyscy oczywiście gdyby Panie z HR miały wiedzę to by polowe pasożytów wyrzucili ale po co lepiej pewnych rzeczy nie widzieć

Poszedł JACEK na jarmacek

Wielka sława to żart, książe błazna jest wart, złoto toczy się w krąg z rąk do rąk, z rąk do rąk.itd Ale czoło hehe ma już na czubku głowy i brodę jak (usunięte przez administratora) zarost.DżekiHam

Xxx

Do HR ! Co się dzieje na stołówce?! Brak surówek (sałatka składa się z oliwek i kapusty pekińskiej) , zupę podają bez makaronu czy też bez ziemniaków. Obsluga nieprzyjemna już nie mówiąc o cenach!!!

ALEK
@Xxx

Stołówka to dramat, ceny z kosmosu a jedzenie marnej jakości, wszystko zalane olejem .

@Xxx

Spytaj dyrektora sarny to jego działka

@Xxx

Dyrekcja ma to w (usunięte przez administratora) bo obok firmy jest budka gdzie można całkiem dobrze zjeść i radzę tam kupować a nie to (usunięte przez administratora) dla biedaków na stołówce co jakaś fleja ugotuje to typowe żarcie marketingowe dla kierowników od pełna chata na klopie

@Xxx

Jak obsługa ma być przyjemna jak (usunięte przez administratora) zarabia a olej wpierniczaj bo kto smaruje ten jedzie i nie narzekam daj skarbie zarobić

Marian
@Xxx

Bułka "z chrupiącym boczkiem" przestała dawać to, co obiecuje. Boczek nie jest chrupiący, bo nikt go nie przysmażył. Kanapka z "pieczonym pasztetem" zdarza się, że w rzeczywistości jest kanapką ze zwykłą pasztetówką.

on

dyrektora już ni ma

tomek
@on

przekręt gonił przekręt

@Marian

A co Ty się spodziewasz od bezrobotnej bez wiedzy która ma najniższą krajową i jeszcze pewnie w tylku widelcem grzebie zanim obroci kotleta jaka firma takie jedzenie

Info dla zwolnionych

Widzę, że pojawiły się informacje o możliwości zwolnień w firmie Fideltronik. Jeśli są tu osoby w tej, niekorzystnej sytuacji lub zagrożone zwolnieniem mamy do zaproponowania projekt "Złap za STER!" (realizowany przez Instytut Organizacji Przedsiębiorstw i Technik Informacyjnych InBIT Sp. z o.o.), wspierający osoby zwolnione z pracy za wypowiedzeniem ze strony pracodawcy. Dofinansujemy kursy/ szkolenia dla osób, które zgłoszą się do projektu. Zapraszamy na stronę internetową, aby poznać szczegóły akcji lub zapraszam do kontaktu 12 626 00 95. Nasze biuro mieści się w Krakowie. Zapraszamy! Udział w projekcie jest bezpłatny i współfinansowany ze środków Unii Europejskiej w ramach Europejskiego Funduszu Społecznego.

Ile zostanie zwolnionych osób w piątek i jakie kryteria są brane pod uwagę?

KIWI

Znowu zwalniają? Nowe ogłoszenie o pracę jest na OLX Doświadczeni pracownicy do zwolnienia a nowi przez agencje parodia!.

Kluska

Naprawdę...

Oj tak tak Elżbieta A2
@KIWI

Oj tak zwalniają Taki plan dyrektorów i właścicieli żeby połowa firmy jak nie cała była zatrudniona przez agencje. I żeby nic ich nie łączyło z firmą

batista%

Na ten moment 40.....

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach

Co z tym gościem od "OTWIERANIA"szafek?? Kodeks pracy art.52&1pkt1,2 i Kodeks karny art 278 określa jasno.Myślę że DYREKCJA i HR podejdą odpowiednio do sprawy dla dobra reszty?? Chodzi tutaj o bezpieczeństwo pozostałych pracowników i REPUTACJĘ FIRMY!!

Wesoly

Pewnie awansuję. Jak mówi prawo fidela? Kradniesz ? Wychodzisz na bohatera.

xyz

Konsekwencji nie będzie pewnie żadnych dotkliwych znając te firmę i rzeczy, które się tu dzieją. Może go nawet nie zwolnią, tylko poczekają aż sprawa przycichnie.

Maria
@xyz

Tzn.FIRMA daje pozwolenie na robienie takich rzeczy?? Super FIRMA można to robić i dalej się cieszyć pracą choć znam przypadki że za bardziej błache rzeczy zwalniali!!!!!

Co Cię to interesuje sobą się zajmij i pracą a nie plotami,bo tobie też zaczną liczyć przerwy

Ciu-l

Kiedyś mojemu koledze zginelo z szafki parę stówkę. Każdy miał wyjeban@ Mówiono mógł tam portfela nie zostawiać Tutaj tak samo będzie. (usunięte przez administratora) mu zrobią i taka prawda

tomek
@Ciu-l

otwieracz juz wyleciał, dobrze bo jedyne co robił to plątał się po firmie. Dobrze ze mechanicy go dojechali za ta kradziez

Atomek
@tomek

Za porozumieniem stron, ale wielka kara.

Rozczarowany

Hej, byłem dziś w naszej kochanej stołówce. Zamówiłem drugie danie za 17zl. Zawartość talerza: -dwa ziemniaki, -mały kotlet, -salatka. Ja rozumiem kryzys itd. Ja to widzę tak z perspektywy klienta, podnieśliście cenę i dajecie o połowę mniej na talerz. Nie wiem, czy to jest wina kobiety wydającej, czy z góry ustalonej ilości na talerz ????. Kończę z kupnem obiadów w tej firmie. Zjadłem obiad i nie jestem pojedzony ????

@Rozczarowany

Ale do kogo adresujesz ten wpis? Zgłoś to obsłudze np. a nie pisz tutaj. Fideltronik nie jest właścicielem stołówki, nie zatrudnia Pań które tam obsługują.

Rozczarowany

Piszę tam gdzie mi się podoba, jeśli administrator stwierdzi tak jak Ty to usunie. Widzę, że ktoś tu próbuje pouczać co mam robić. Sens przesłania jest dla Ciebie niestety nie zrozumiałeś, a szkoda. Wytłumaczę, tego typu informacja ma uświadomić potecialnych klientów o drożyźnie i spadku na jakości. Nie zależy mi na tym, więc zgłaszać nie mam potrzeby. Piszę tu bo restauracja jest dostępna tylko dla pracowników fideltronik.

@Rozczarowany

Twoja wypowiedź „podnieśliście cenę i dajecie o połowę mniej na talerz. Nie wiem, czy to jest wina kobiety wydającej, czy z góry ustalonej ilości na talerz ????.” sugeruje, że ewidentnie kierujesz to do kogoś konkretnego. Dlatego pytanie do kogo? Zadajesz to pytanie na forum konkretnej firmy, która nie jest właścicielem stołówki, w rozumieniu świadczących usługi przygotowywania posiłków.

Rozczarowany

Twoje życie musi być nudne. Jeśli chcesz o tym porozmawiać, to zapraszam o 18 na stołówkę.

Brawa dla zarządzających i wszystkich osób „wyżej” postawionych, które wykończyły Horti. Zawsze było szukanie winy w pracownikach, a tymczasem to nie oni doprowadzili do upadku działu.

Bibi

Dobrych,ogarniętych pracowników na Philipsie zostało kilku.

Młoda
@Bibi

To prawda. Często Ci najbardziej kumaci są pracownikami produkcji. Ja uważam,że tam jest tylko jeden dobry brygadzista. Pracowity, ogarnięty i lubiany.

@Kaja

Ale potrafi coś więcej niż pozostałe pały.

Marika

Nie zgadzam się z tą opinią. Bardzo dobry brygadzista z niego.

Niko
@Marika

Robiłem tam ok. 10 lat i powiem tyle dużo tam fałszu. Ludzie nie wszyscy ,ale większość gdy tylko dostanie inny fartuch czy koszulkę zmienia się nie do poznania. Nie wiem czy czują się lepsi. Karierowicze kosztem produkcji. Praca wcale nie była zła ,ale atmosfera już nie.

Jax
@Marika

Tak dobry jak twoje zarobki. Otoczkę koło siebie zrobić to nie problem. On chyba ciepły jest!!!

nie

woda w kranie np.

Pol
@nie

Woda to związek chemiczny a nie osoba amebo!!!

nie
@Pol

no co ty?

Matiii

Kto

A2

Ale fajnie znów się będą ludzi pozbywać jak w 2020r . I ci co sie wtedy śmiali sie z zwalnianych beda teraz przez to samo przechodzić. Dostaniecie odprawe i umowę przez agencje a po 3 miesiącach kop w (usunięte przez administratora)

@A2

Uważaj, żeby ciebie nie zwolnili. Nie uważam, żeby komuś było wesoło jak są zwolnienia, bo za chwile może to każdego spotkać. Chyba opisujesz swoje zachowanie.

A2

A w (usunięte przez administratora) taką firmę jak jesteś ogarnięty to roboty jest dość jak widzisz są działy że mają przywileje gdzie można wypić i jest ok można też chodzić po bułki i jest ok można co chwilę siedzieć na palarni i jest ok a tobie wyznacza jedną przerwe i jest ok daj sobie spokój i (usunięte przez administratora) z tej firmy bo tam nikt nad niczym nie panuje a dział HR tylko udaje że pracuje awansują tylko podpierdalacze co nic nie umieją tylko druta ciągnąć kierownikowi bo na czym te orły się znają?A dział ulepszaczy banda kredytów co nie umieją pisać i czytać ale są potrzebni tyko komu i po co i długo by tak można ale Panie z HR wiedzą lepiej

Młoda
@A2

Z tym paleniem papierosów to zgadzam się w 100%. Ja się pytam dlaczego jest przyzwolenie brygadzistów na dodatkowe przerwy na papieroska? Widzą i nie reagują. Nawet liderzy idą na fajkę z pracownikiem. Dotyczy to obszaru A2. Ja czuję się pokrzywdzona,bo nie palę. Też chcę wyjść na kawę. Może w końcu jak jest mniej pracy to się wezmą w końcu za pewne rzeczy.

Inflacja

i będzie upadłość wtedy nikomu nie będzie do śmiechu

@Młoda

Ludzie, ogarnijcie się do świętej Anielki ! Jak wam nie wstyd pisać na forum takie bzdury? Co to jest kuźwa przedszkole ? Inni mogą, a ja nie ? Poczekaj młoda jeszcze kilka tygodni i już zazdrość nie będzie cię zżerac. Będziesz pić tą kawę do woli bo na bezrobociu znajdziesz na to mnóstwo czasu. To ciekawe, tak nawiasem, że taka bidulka, a masz czas na nocnej zmianie na dodawanie komentarzy. Całą zmianę pewnie poswiecasz na komórkę i obserwacje innych. A testy idą dlugo, prawda ? Reszta komentarzy też pozostawia wiele do życzenia. Anonimowo jesteście bohaterami, śmiało, obsmarujcie wszystkich ,nie tylko niesprawiedliwie min brygadziste. I pomyśleć, że codzień się mijamy, usmiechacie się do siebie nawzajem ,podłe hieny, a na necie brawura, która niszczy przyzwoitych ludzi. Stan twarzą w twarz i powiedz, to nie jest odpowiednie miejsce na twoje widzimisię.

nick
@@Młoda

Powtarzasz wpisy, które już tu były wielokrotnie i udajesz bohaterkę

Wtf

Czy ktoś jeszcze spod ewl nie dostał paska w terminie? Wie ktoś może dlaczego?

Co sie dzieje na horti ze tak mało pracy?? Czy to prawda o zwolnieniach?

majdi

Oczywiście ze prawda. Zresztą od początku przyszłego roku będzie dużo zwolnień, tak jak to było w czasie pandemi.

Xyz
@majdi

Po co siać panikę, tego co będzie nie wie nikt a stałych pracowników nie będą zwalniać, pewnie poleci ewl i adecco bo ich najłatwiej się pozbyć

@Xyz

No nie wydaje mi się. Ostatnio zwalniali ludzi z doświadczeniem i dużym stażem.

Oczywiście że im na rękę jak najmniej osób z umową na czas nieokreślony. Pozatym zwolnienie kogoś doświadczonego wzbudza większy lęk u reszty niż zwolnienie jakiegoś świeżaka.

A3 worker
@majdi

Pracuję tu już od dwucyfrowej liczby lat i powiem Wam, że takie działy rządzą się swoimi dziwnymi prawami. Były przypadki, że komuś nie chcieli przedłużyć umowy i był na wylocie, ale poszedł ponownie złożyć podanie o pracę i jednego dnia mu się skończyła umowa i odszedł, a parę dni później do niego dzwonili żeby przyszedł.

Monia

Jak to jest w końcu z tymi formularzami dziecka do 3 lat?? Jak to jest respektowane. Masz czy nie masz dziecko do 3 lat musisz podpisać że wyrażasz zgodę. A później co dobra wola brygadzisty żeby się dogadać czy co? Czy możesz zapomnieć i się nie dogadasz. Chodzi o nadgodziny o wekeendy i 12?

@Monia

Jeżeli masz dziecko do lat 4 nie musisz wyrażać zgody na pracę na nocki oraz na pracę w weekendy ani na 12. Jeżeli chcesz pracować w weekendy to podpisujesz oświadczenie że się zgadzasz co automatycznie zgadzasz się również w razie potrzeby na pracę po 12 godz.

@Pp

Z tego co wiem że jak nie podpiszesz tego to wstrzymują twoja rekrutację. I Cię nie przyjmą.

@Monia

Nie wiem jak jest teraz ale ja normalnie nie wyraziłam zgody na pracę na 3 zmiany I na nadgodziny i pracowałam normalnie. Jeszcze pracowałam na 2 zmiany po 7 godz bo karmilam dziecko piersia

Zuza

Coś więcej o A3?? Jak jest??

@Zuza

Co siedzi taka nowa świnka i się rządzi. Okropny przełożony takiego jeszcze nie było w dziejach A3. Porażka co tam teraz się (usunięte przez administratora)

XYZ

Lepiej tego nie mogłeś ująć.Liczy się kto co potrafi i jak pracuje.To nie były wybory miss.A tacy ludzie,którzy obrażają innych ,to zazwyczaj sami mają wiele za uszami.Popatrz w lustro,a potem krytykuj innych.No i pamiętaj,każdy ma inny gust. Takie prawo,każdego człowieka.

Nowa
@Zuza

A właśnie są na a3 normy?

Avc
@Nowa

Na każdym dziale produkcyjnym masz normy...

Gruszki na wierzbie. Dziękuję

Źle płatna praca i w dodatku niemili współpracownicy. Potwierdzam wcześniej przeczytane tu komentarze, że pracują tam kobiety w wieku średnim, które widocznie przechodzą przedwczesną menopauzę i swoimi wypowiedziami tylko udowadniają, że są zsfrustrowane i zdesperowane dla uwagi męskiej odmiany pracowników. I jeśli ktoś młodszy i ładniejszy, to nie powiedzą tego wprost, ale swoim zachowaniem dają do zrozumienia, że kogos traktują tak, a nie inaczej. I w ten sposób psują atmosferę w pracy i przyczyniają się do problemu tej firmy - czyli dużej rotacji kadry pracowniczej. Poza tym, co tu się dziwić, nie spodziewajmy się "gruszek na wierzbie"

madam
@Gruszki na wierzbie. Dziękuję

Zgadzam się z tą opinią w zupełności. Płaca dramaturgia, chyba ze ktoś robi po 12 i wszystkie weekendy...ale co to za życie. Młodych tylko zniechęca. Atmosfera jeszcze gorzej. Starsze Panie to inny świat, w średnim wieku to chyba wszystkie menopauzę mają. Widziałam w tej firmie wszystko... plotki i układy na porządku dziennym... pijaństwo chyba też. Ważniaki z lotniska nawet na dzień dobry nie stać, czerwoni i zieloni pozjadali zmysły (mogą tu się wyżywać po białych). Normalnych można na palcach wyliczyć i dlatego jest jak jest.

Julia

"Z tego co wiem", czyli skąd tak właściwie? Raczej żeby twierdzić takie rzeczy należałoby mieć jakieś jasne dowody?

Parkingowy

TVN nie jest stroną w tym temacie. Mam problem to piszę do Ciebie. Wjazd jest do wjeżdżania, a nie parkowania. Jak Ci ktoś auto zahaczy to potem będą pretensje.

parkingowy3
@Parkingowy

Do admina- po co to kasujesz? nr rejestracyjny nie jest daną osobowa. od dziś też publikuję numery inteligentnych inaczej.

Abcd

Jak wygląda teraz praca? Na jakie wynagrodzenie można liczyć? Czy weekendy są obowiązkowe?

@Abcd

Najniższa krajowa plus premia, jak się postarasz to zarobisz dobrze. weekendy nie są obowiązkowe, nikt cię nie zmusi, ale sam zobaczysz, że warto. Co do pracy, zależy chyba na jakie stanowisko trafisz i czy masz chęci do pracy.

KIWI
@Abcd

Chore normy do wyrobienia a przy ciągłym zmianie stanowiska je wyrobić... no można znaczyć niedostępność ale patrzą na to wiadomo że zależy na jaki dział się trafi i stanowisko ale przełożony też robi swoje jak pracownik dzwoni a on nie odbiera ani nie odpisuje na wiadomości chyba że my wchodzisz w (usunięte przez administratora) dziękujesz i przepraszasz że wziełaś/wziołeś na rządanie.

Pewnie
@KIWI

A kto te normy sobie tak wygórował? Podziękuj koleżankom i kolegom, bo się prześcigali jedni przez drugich i pokazali że sie da wyrobic.

Izabela
@KIWI

no dobra, a kto zmienia dobremu pracownikowi ciagle stanowisko ? i dlaczego ? jaki jest tego sens ?

@Izabela
@Izabela

Nie słychać o zmianie stanowiska. Każdy jest delegowany, gdzie jest miejsce pracy. Jedynie pukwy z ręcznego siedzą od lat na swoim stołku i ich nie ruszysz.

@@Izabela

Takie osoby to powinni zwolnić..

A3

Powiem wam ciekawe co oni znowu wymyślą. Napewno mają jakiegoś asa w rękawie. Dziwne ze do tej pory nie mają jeszcze kandydata /kandydatki na stanowisko kierownika wybranego. Ciekawe kto znowu kogo poleci. Bo tam tylko biorą na stanowiska osoby od znajomych. Nie patrzą w ogóle na staż, na to co kto robi, co kto umie.

@A3

Na bank kogoś mają Póki co to działają na zwłokę

Izabela
@Pp

To ile już rekrutacja trwa, skoro piszecie że to czekanie na zwłokę?

@A3

Podobno nie zgłosił się nikt wart uwagi, dlatego tak zwlekają.

anty
@A3

jak to nikt jak już żadzic zaczyna a nie ma prawa

@anty

Już oficjalnie wiadomo że G.M. będzie się działo

@A3

Sorry ale jak bym miał firme to bym awansował tylko znane i zaufane mi osoby po znajomości ,tylko takie firmy mogą dobrze sie rozwijać, sory jak nie wyskoczyłes z prącia Bila Geatsa to twój problem.

ty

rejdócha wezmą (błąd orto w celu uniknięcia rodo) bo mu dywany nie idą widziałem go jak z masłem się bujał po b9, pewnie jego wujek,

Dywaniasz
@ty

Nie wiem kolego kogo widziałeś- ale polecam wizytę okulisty ????

Może to przeczyta ktoś wpływowy i zajmie się kierowcą, który regularnie parkuje WV Golfa "swojej teściowej" na wjeździe na parking i w ten sposób zmniejsza jego przepustowość o prawie 50%. Władze grupy FT uruchomiły już w Suchej aż 4 parkingi, a gościu dalej sobie nie może znaleźć miejsca musi robić takie świństwo innym.

Pracownik2

Pare karnych ku$@#ów, podrapie troche to sie mu odechce. Szkoda ze juz nie pracuje bo bym sie tym zajął.

A3

Do HR. Dlaczego wy nie wybieracie kandydatów wtedy może było by to sprawiedliwe. Wtedy by było wybrane jaki kto ma staż, gzie byli, co robili,. A nie jak na A3 jest. Wszystko po znajomości z polecenia brata, siostry, kolegi, przyjaciela. Żenada poprostu.

@A3

Faktycznie, HR to dopiero ma rozeznanie co kto robi.Dobry żart

wszechwiedza
@A3

bo tak nigdy nie bedzie. Wystarczy zobaczyc jak jest na A1. Lider to syn pani, inz to corka pani, czy to bliscy znajomi. kawa leje sie po posadzcce a dlugie włosy pózniej w to wlatuja.

@A3

Wszystko już wiadomo od dawna, wiec szkoda (usunięte przez administratora) pytań. Tak było jest i będzie. A będzie tylko gorzej.

Coooo
@wszechwiedza

Kto taki na A1?

Hr
@A3

Ja tam wolę tatuaże na brzuszku a nie jakieś awanse

Hr
@A3

Robimy co chcemy i nic do tego wam mamy prawo wybierać odpowiednich kandydatów nawet po znsjomosciach

XYZ

Raczej hasło.

Pracownicy A3

Do działu HR. Rekrutacja która była Robina ostnio na obszarze A3 została przeprowadzona po znajomości. Bardzo prosimy o zainteresowanie się tym jeżeli tego nie zrobicie zostanie to nagłośnione dalej. Proszę sobie sprawdzić wszystkich kandydatów jakie mają kfalifikacje a ta kandydata jakie ma. To jest poprostu porażka i czyste znęcanie się nad ludźmi.

@Pracownicy A3

Nie wypowiadaj się w imieniu pracowników A3,bo nie masz racji.Chcesz,to pisz w swoim imieniu.To,że ci nie poszło,to nie powód,żeby obrażać innych .

lenkaa
@A3

A własnie ze ma racje. I wiekszość osób tak mysli, tylko nie każdy ma odwage o tym mówic. Wszystko poszło po znajomości, to przechodzi ludzkie granice, tak nie może być.

szczero
@A3

ktoś musi to wyprostować, i trzeba się wypowiadać tu i ówdzie. Szacunku i podejścia do tej osoby nikt nie będzie miał z pewnością.

pracownik FT
@Pracownicy A3

no przecież była rekrutacja hr, rozmowy i testy ale i tak koniec końców to jest decyzja kierownika. więc jeśli do kogoś macie pretensje to idźcie z nim porozmawiać a nie produkujcie się tutaj, watpie że ktos wam tutaj oficjalnie odpowie.

nik

To po co ta szopka z testami. Nie lepiej od razu było powiedzieć, przecież nie kryła się z tym...

Olga
@lenkaa

Ale czegoś nie rozumiem. To, że ktoś robotę dostał tak a nie inaczej, to co Tobie to robi? Straciłaś swoją, tak? Jak tak, to rozumiem te wpisy. Ale jeśli nie, to pisanie tutaj o przechodzeniu ludzkich granic, albo jak pracownik A3 o znęcaniu się nad ludźmi trochę dziwnie świadczy o Was, tak uważam.

benka
@Olga

A co w tym dziwnego. Czy Ty uważasz ze to wszystko odbyło się fair w stosunku do innych pracowników. Wiadomo ze nie, wiec nie pisz bzdur!!!

nick
@benka

A skad Ty wiesz że nie było fair? Masz na to jakiś konkretny dowód, jeśli tak to idź do kierownika/dyrektora/HR/kogokolwiek i zgłoś to ale uwaga - oficjalnie, a nie tutaj anonimowo Po co tutaj to piszesz? Co chcesz tutaj tym zdziałać?

nicki
@nick

A sie obronczyni znalazla, pewnie sama to piszesz. kazdy wie ze jestes zdolna do tego.

Grzegorz
@Pracownicy A3

Masz rację kierownikiem powinien zostać pan G.ijego kochanka Pani A. I rządzili by długo i szczęśliwie no chyba żeby żona pana G.się dowiedziała

Asia
@nick

Komu D.dajesz że tak bronisz swojego awansu z tego co widzę to w tym dziale tylko przez łóżko się awansuje a nie przez umiejętności gorzej niż w (usunięte przez administratora) spalone w solarium babcie tuła się do brygadzistow przy biorkach jeszcze w dodatku żonate i gdzie w tym momencie kamery (usunięte przez administratora) a nie firma

Walo
@Grzegorz

To chyba nie pierwszy taki romans w tej firmie. Niestety ale niektóre osoby tylko przez łóżko osiągają swój cel.

Pedro
@Walo

Jak spojrzeć potem w lustro . Nie maja pewnie za grosz szacunku do siebie i do innych tacy ludzie. Żygać się chce.

Kluska
@Walo

Dawno mnie tu nie było na tym forum ... widzę,że dużo się dzieje ... romans za romansem heh a co tam na Philipsie słychać? Jakieś nowe ploteczki

Kruszynka
@Kluska

A ta duża Pani co była kiedyś 5 S na Philipsie to co tak spędza przerwy za szybą? Marzy się jej powrót do akwarium? Musi brać przykład z koleżanki jak się awansuje.

@Kruszynka

Ta duża Pani obraca kierownika

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.