Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Ola

Hej. Jak teraz jest z umowami? Na jaki okres dostaje się pierwsza umowę? Później druga? Trzecia? Czwarta? Jest to indywidualna sprawa czy jednakowo??

@Ola

Dostajesz umowę z agencją pracy i możesz mieć ich nawet 500. Czas trwania zależy od działu na jaki trafisz.

Pracownicy A3

Może zainteresujcie się nim tym karierowiczem który stoi pół zmiany nad swoją nową dzunia. Widać jak pracuje. Tym to nikt się nie zainteresuje. Przecież najlepszy kolega tego pulchniutiego w czerwonym.

Pracownicy
@Pracownicy A3

Chodzi o tego co miał nocki.

Materiałowe
@Pracownicy A3

Ale tego co dobre i ile dla wszystkich robi tego już nikt nie widzi

@Materiałowe

Chyba dobre wrażenie. I właśnie dlatego że się wtrąca pani E. K odeszła przez niego. Tak na nią nadawał i gonił do kierownika w sprawie tej akcji z Materiałowymi.

jaam

kto to taki ?

material
@Pracownicy A3

i wszystko przez karierowicza, teraz jeszcze dziunie wciągnie i bedzie jeszcze wiekszy (usunięte przez administratora) ganiał i kazdemu mówił kto zostanie nowa funkcje. i gdzie ta sprawiedliwosc, po co te ogłoszenia. a za materiałowe dawno powinni sie zabrac, wszedzie nosa wpychaja

edka
@material

ale kto co wyprawia, napisz konkretnie bo róznie gadaja. A3 robi se podobne do słynnych czasow p.k z A1

@material

O to chodziło mu od samego początku żeby liderkę wypchać na kierownicze a swoją na jej miejsce czyli na liderkę.

wszechwiedza
@Pracownicy A3

dokladnie tak tez myslimy. ale jak do tego dojdzie to bedzie kazdy miec wywalone. dobrze wiemy jak robi z siebie wielka pania. a juz sie wychwala ze jak tu łatwo o awansik.

@Pracownicy A3

Ciekawe czy teraz jak liderka została kierownikiem czy D.Ś zostanie liderka i czy pociągnie za sobą inne młode koleżanki

Gta

Jest to prawda

nick

A3 do zaorania!

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
A3

Jak to jest ze wyników jeszcze nie ogłosili a jeden karierowicz goni po hali i opowiada że jego liderka zostanie kierownikiem zmiany. To jest wszystko ustawione wszystko po znajomości. My jej nie chcemy bo jest gorsza od poprzedniczki.

@A3

Gonił po hali jak były urlopy i mówił że dzonil do niej żeby startowała. Czyli definitywnie wszytko ustawione.

Wątpliwość

Zastanawiam się, co to w ogóle za stanowisko "materiałowy". Szczerze, to ta nazwa jest z lekka (usunięte przez administratora) To tak jakbym powiedział, że żołnierz zajmujący się odkładaniem bomb jest "wybuchowym". Wtedy wychodzi nam nazwa "szerwgowiec wybuchiwy". No zabawne to jest. A przecież nie ma takich naxw. I kolejne sprawa. Chyba materiałowy bardziej jest zbliżony pod względem obowiązków, do magazyniera lub bagażowego w hotelu. Więc super i nieziemsko cudownie. Pracując, powinien być w takim razie nadmuchanym koksem, bo mam wozić wózki z komponentami i innymi pierdołami? Więc niech ktoś wyjaśni, na czym polega bycie materiałowym, bo za grosz nie kumam. Jakoś zniosę wasze hejty Smacznego życzę

Elo elo
@Wątpliwość

Na umowie jest „magazynier produkcji” materiałowy, to zatem nikt inny jak magazynier hali produkcyjnej nie magazynowej. Czyt. Trochę jak listonosz, będący kurierem poczty polskiej ;) Hejtow nie będzie, polega na donoszeniu braków produkcyjnych, często zapewnianiu materiału z magazynu „na już” prowadzeniu spisów cyklicznych i innych takich. Czasem konkretny(usunięte przez administratora), czasem jest czas na sprzątanie, zwroty i ogarnianie miejsc pod kolejne zlecenia. Ogolnie, to takie ziomki, co ruszają na zawołanie , jak się pojawia potrzeba - również poza wykonywaniem swoich podstawowych obowiązków. I zależnie od działu, bardzo różnie te obowiązki wyglądają.

Helena
@Elo elo

A wynagrodzenie za to stanowisko jest na dobrym poziomie skoro jest tak dużo obowiązków?

Elo elo
@Helena

Haha :D Chyba takie samo jak u każdego innego szarego. Co aneks to wyrównanie i 20 zł na pociechę.

Olek

Dzepetto jest nadal brygadzista mechaników czy zmienił fach i robi koszyki,miotły brzozowe i sanki do Afryki

Służący
@Olek

Niestety dalej jest wszechmogący ,i dalej nami kieruje,i dalej ma fochy jak stara baba ale cóż jaka władza taki kraj a z tego co widzę to szuka kolegów na produkcji bo kto będzie z najspanialszym dyskutowali wszyscy wiemy że koleś żyje między chydroprzestrzeniom i kosmosem

olek
@Służący

a co nie ma sie z kim napic. malo tam takich

Parkingowy

Nie pozdrawiam "inteligenta" z golfa, który parkuje na wjeździe na stary parking, z idiotyczna ramką na tablice rejestracyjną, ograniczasz widoczność i utrudniasz wjazd, wyjazd z tym gruzem!!!

Stachu

Co to za wprowadzanie żółtych kartek ? Dwie i wyrzucają z pracy????????

Marian.
@Stachu

To plotki. Pierwsze słyszę.

Helena
@Marian.

Właśnie ciekawe czy to plotka czy prawda i za co w ogóle niby się te kartki dostaje?

@Stachu

Gdybyś nie spał na szkoleniu to wiedział byś że żółta kartka to wyrób niekompletny. Może ktoś sobie jaja z Ciebie zrobił?

Stachu

Chodzi mi o to, że niby wprowadzają. Otóż nie wprowadzają.

Spragniony

Czy jest możliwość, zamontowania dystrybutorów na stołówce?

Dyrektor
@Spragniony

Tak

Bbb

Jak to jest na A3 jest pewna pani Kierownik która jest bardzo chamska i wulgarna do swoich ludzi. Na Mr strasznie krzyczy po dziewczynach. A ostatnio była akcja z Materiałowymi. Oczywiście nikt z tym nic nie zrobił bo przecież to jest najlepsza koleżanka kierownika. Panie Dyrektorze bardzo proszę o zainteresowanie się nią. Niech Pan porozmawia z jej liderami to wszystko się Pan dowie. Jak to wszystko wygląda.

@Bbb

Dziwię się ze jeszcze ze liderka z ręcznego to wytrzymuje powinna dawno isc do kierownika na rozmowę wszystko opowiedzieć.

Bbb

Tak

Nikt
@Anonim

Dziwisz się????A ja nie bo tu wszyscy narzekają a jak przyjdzie co do czego to nikt się nie odezwie. Mało takich osób jest i jest jak jest

a_ngela

CHŁOPAKOM????

@Bbb

Pani K.zawsze była wulgarna I chamska ale tacy są ludzie ze wsi słoma z buta zawsze wystaje i myli człowieka z krową,ludzie z gospodarki zawsze będą prymitywni.Lepiej sobie coś poszukaj bo szkoda nerwów na wieśniaków z zapyzialych dzior

To ta krótko obcieta jak chlopka

Tak to ona albo una

ktos
@Bbb

Na takie rzeczy są proste rozwiązania: -złożenie doniesienia o mobbing -kontakt z państwowa inspekcja pracy,u was w suchej tez zapewne przydało by się parę kontroli A tak apropo, dziwne, e tylu z was narzeka a nikt nie wpadł na pomysł założenia związków zawodowych.W dłuższej perspektywie czasowej odniosło by to w końcu efekt. pozdrawiam

Maciek
@ktos

Chcieli założyć związki zawodowe to ci co wpadli na ten pomysł wzięli ich po cichu i zwolnili.

prawda

Nic dodać nic ująć

Pracownik2
@Maciek

W fideltronik kraków założyli zwiazki i jeszcze pracują ale zbychu zagroził ze jak ich nie zamkna do końca roku to sprzedaje firme koreańcą

Lukas
@Pracownik2

No i ma rację. Związki to nic dobrego dla firmy i pracowników. Po co ma się szef użerać ze związkami. Lepiej zamknąć firmę i żyć sobie spokojnie.

SKUTER
@Lukas

Już niedługo

Kto przypisuje nowym pracownikom stanowisko pracy? Bo zostałam (usunięte przez administratora) Wysyłałam CV na pracownik produkcji, a dostałam jako "materiałowa" cokolwiek to znaczy. Nie satysfakcjonuje mnie praca jako magazynier. Jestem kobietą z wyższym wykształceniem. Na studiach miałam do czynienia z bardziej skomplikowanym oprogramowaniem analitycznym, niż jest w firmie, gdzie tylko klikasz przycisk, a automaty same sprawdzają. To nie jest ok, że ja jako drobna kobieta zostałam przyporządkowana do pracy przy "noszeniu pudeł", a wielu facetów, którzy jeszcze są licealistami, dużymi jak dąb facetami, siedzą na krześle całą zmianę i układają komponenty lekkie jak piórko. Jeśli nie zmienią mi stanowiska, na takie, na które aplikowałam, składam wypowiedzenie w trybie natychmiastowym. Tak być nie powinno. Gdy się dowiedziałam o tym, czułam się poniżona. Człowiek powinien mieć wpływ na wybór stanowiska, na którym będzie pracował, skoro i tak zgodził się na pracę za minimalną krajową, bo 3100 PLN brutto miesięcznie. Bo chyba jednak trochę brakuje do minimalnej!!!

Pracownik2

Minimalna to 3010 jesli mieszkamy w tym samym kraju. Na wiecej niz ci dali nie licz

Kruszynko

Chciałam Cię utwierdzić w przekoniu,że połowa pracowników produkcji ma wyższe wykształcenie... Myślisz,że jesteś jakimś unikatem...Jestem pracownikiem z długim stażem i tutaj robi się wszystko trzeba być elastycznym.

Interesujące trollizmy
@Kruszynko

Kierownik produkcji Kraków, z tego co powszechnie wiadomo, z jego profilu zawodowego, nie ma nawet magistra, tylko inżyniera.... Tak działa świat i każdy to wie, że faceci w średnim wieku, wiadomo, że już z co najmniej 20letnim doświadczeniem, w większości przypadków to oni zajmują wszystkie wyższe pozycje, bez względu na fakt, że trafiłaby się kobieta nie wiadomo jaki geniusz. I tak każdy będzie sceptyczny względem kobiet Więc ciekawe, co piszesz

walka

i to wlasnie jest rownouprawnienie, nie wazne kto wazne ze trzeba stanowisko obsadzic????

anonimowy

minimalna to aktualnie 3010 wiec chyba jest az ponad to co panstwo gwarantuje????

Stary dziad

Materialowa to nie magazynier, to dwa odrebne stanowiska, zreszta przyjdz popracuj a potem sie uzalaj a jak nie pasuje to nikt cie tu nie trzyma. Robicie laske, ze wogole pracujecie.

KIWI
@Stary dziad

Dokładnie!!!

BRAWO

Bardzo dobrze trzeba się cenić brawo dla Ciebie

JG

Minimalna krajowa to 3010 PLN brutto. Z wyższym wykształceniem wypadałoby wiedzieć takie rzeczy.

Ppp

Liderzy na b8 chwycili by się roboty a nie plotkować

Rrytrryuuug
@Ppp

Nie tylko na b8 ale na innych działach tez , siedzą i udają kogoś lepszego

grzegórz
@Rrytrryuuug

Skoro jest liderem tzn, że jest kimś lepszym - prawda?

grzegorz
@grzegórz

jest lepszym w lizaniu rowa i donoszeniu, a i lepszym w robieniu niczego i ma lepsze znajomosci czasem. Tylko takie osoby nosza zielone kolory, nie czesto bywa ze zielony zna sie na tym co robi

@grzegorz

Czego zazdroscisz? Przecież mozesz sie zgłosić na lidera. Teraz proszą zeby ktos liderem zostal, bo nikt sie zgłosić nie chce wiec chyba nie jest to jakies super stanowisko, ze sie nikt na nke nie zgłasza. Nie jestem liderem, ale uwazam ze to najbardziej niewdzieczne stanowisko w tej firmie. Użerać sie z ludzmi za stowke wiecej niz produkcja.

Lider b8

Fakt... Brygadzista Cię (usunięte przez administratora) za ludzi co robią niby mało... A ludzie Ci się skarżą na brygadzistę i wylewają smutki... Na tym stanowisku trzeba być dwulicowym skurw...nem a tego najlepiej Cię nauczą na lampkach

A 1
@Lider b8

Brygadziści do usunięcia niech sami się chwycą roboty

Dorośli ludzie a swoje zale wylewają na forum żenada.

grigori

Bo to wieśniaki

Bartomeu

Czy ktoś wie, w którym miejscu znajdę regulamin pracy w budynku B8?

Zuzanna
@Bartomeu

A na stronie nie patrzyłeś?

a2

Może to papużki nierozłączki. Taki żart, nie wiem nawet o kogo chodzi.

Bezdomny

Może się chłop zakochał i teraz kobitki pilnuje , tez nie raz widziałem ja rozmawiają, a robić nie ma komu ale tak to jest w tej firmie ;)

Grzegorz
@Bezdomny

Twarzą w twarz też się tak ludzie obgadują jak tutaj na forum? Napisz lepiej ile można zarobić i jak to wszystko w firmie pod tym kątem jest zorganizowane?

Wgsjg
@Bezdomny

A ładna chociaż ta laska bo może bym zmienił obiekt zainteresowań. Słyszałem że całkiem całkiem ale siwieje. Ciekawe czy przez niego bo ponoć inteligencją to on nie grzeszy????

Kwadrat
@Wgsjg

Jest całkiem okej ale nie zmieniaj obiektu zainteresowań bo będzie nas już trzech

@Kwadrat

O kim mowa?

Kizia
@12

Może to ta co robi cały czas maślane oczy swojemu przełożonemu

Rona
@Kizia

W fidelu dalej robi się karierę przez łóżko? Dobrze ze nie robię juz w tym cyrku

Dona
@Rona

Jedna robi napewno. Juz jest bardzo wysoko.

Martynkauuuulll8635
@Rona

Gdzie można się dostać na taką rekrutację? Ja bardzo chętnie

Madziulla

Nie wiem od czego zacząć. Zaczełam prace niedawno i myśle ,że to był błąd. nie wiem dlaczego wszystko jest robione szybko,szybko,szybko.Żenada i chamstwo bym powiedziała. Jak zaczynasz mówią CI gdzie idziesz zostajesz sam z czego inne pracownice jak mają dobry humor to Ci pomogą a jak nie to zostwią CIę samego i radz sobie sam z logowaniem ,zmiana ,stresem szybkością i w ogóle. Pozwalają sobie krzycxeć bo wiedzą ,ze nic nie wiem i wykorzystują to. Człowiek traci ducha,jest smutny i zły bo krzyczą o nic i śmieją się,że jesteś smutny.Prawie nikt nie jest miły.Stare pukwy pracują jak za kare. Większść osób odchodzi i tak pewnie będzie. Współczuję komukolwiek tam być chyba,że ledwo da sobie radę.

Expracownik
@Madziulla

Nikomu nie chce sie uczyc nowego pracownika bo nic z tego nie ma, gdyby dali chociaz stowke to pewnie podejście było by inne.

@
@Expracownik

A szkoda,bo młodzi powinni wiedzy nabyć od starszych pracowników, lepiej i pewniej by się czuli zostając sami na stanowisku pracy.

Xdxdxd
@Madziulla

Nie martw się ! Takie są tu początki, a jak ludzie się do ciebie przekonają będzie spoko

Zajmijcie się wszyscy swoimi dupkami. Znalezienie was nie jest aż tak trudne jak wam się wydaje i szczekanie na forum, może zakończyć się wielkim płaczem, zwłaszcza za pisanie oszczerstw. Jak macie zastrzeżenie to możecie zgłosić doi kierowników/dyrektorów bądź HR, ale do tego potrzeba JAJ. Trzeba pokazać swoją zacietrzewioną, wykrzywioną od grymasu twarz a 80% z was na to nie stać, bo jesteście małymi zawistnymi ludźmi, którzy innych, którzy mają lepiej od was byście widłami przebili, gdyby za to nie karali. Wstyd mi, że mijam was na korytarzu, może z wami pracuje na zmianie dziale. Wspołczuję waszym rodzinom, partnerom i przyjaciołom - jeśli takich macie. Strasznie musi być codziennie męczyć się z taka okropną osobą jaką sobą reprezentujecie. Karma wraca, pamiętajcie jak zostaniecie z palcem w nocniku.

Krak

W końcu ktoś mądrze pisze!Brawo!

Pewien pan

Czy Pani materiałowe z Philips S4 wiecznie ma czas ma wszystko jak nie ploteczki z liderami to koleżankami i tak jej leci 8h . Może ploteczki czasem trzeba zostawić po pracy ,widocznie ma Pani zbyt dużo wolnego czasu bo co przejeżdżam to rozmowy w tłoku :)))

Pomocny
@Pewien pan

A czemu tyle złości zawiści w Was ludzie?sami zobaczcie na swoją pracę.a potem oceniajcie innych.Ladnie to tak obgadywac ,bluzgać??

B8

A w szatniach naprawdę ciasno

Pozytywny
@B8

Wszędzie ciasno,a ludzi przybywa.

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.