Opinie o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Poniżej przeczytasz opinie byłych i aktualnych pracowników o pracodawcy Fideltronik Poland Sp. z o.o.. Zobaczysz poniżej również opinie kandydatów do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. o przebiegu rozmowy kwalifikacyjnej.

Branże: Produkcja elektronicznych obwodów drukowanych

Najnowsze opinie pracowników, klientów i kandydatów do pracy o Fideltronik Poland Sp. z o.o. w Sucha Beskidzka

Ciekawy

Porządkiem to by się pasowało zająć na magazynie...i o przerwach wspomnę....

Operator

Czy ktoś zrobi porządek z szatnia w piwnicach B8?? Przecież za chwilę tam nie będzie gdzie nogi postawić. Nie mówiąc o jakimś przebieraniu się. Taka ciasnota, że szkoda słów.

meme
@Operator

Idź to powiedz kierownikowi a nie wylewaj żale tutaj. Myślisz że Oni to czytają?

Przecież na a3 jest fajnie

@A3

Było fajnie dopóki się ona nie pojawiła. Na Philipsie jak była to tak samo darla mordę po materiałowych. Ona powinna mieć osobne stanowisko bo nie umie pracować z ludźmi tylko drze mordę.

Jakiej pensji na początek można się spodziewać na stanowisku inżynier elektronik? Co prawda interesuje mnie praca w Gdańsku ale chciałbym mieć jakieś odniesienie.

...

3.5tys brutto

@...

Taaa... bardzo pomocne.

Izabela
@Tomek

A co, nie taka stawka? W sensie jak to dla początkującego to źle? Jaką tym masz stawkę w tamtym miejscu?

@Izabela

W Northvolt na produkcję przyjmują za 4000 brutto więc 3500 brutto dla inżyniera brzmi niepoważnie (jeśli faktycznie tyle oferują bo trudno mi w to uwierzyć). Może nie wyraziłem się do końca jasno, chodziło mi o pensję na początek w tej firmie a nie o kogoś bez żadnego doświadczenia ale nawet bez doświadczenia to jest śmieszna oferta. Lepiej już zrobić kurs spawacza lub prawo jazdy na tiry niż męczyć się latami na studiach.

...
@Tomek

Jesli nie wierzysz to idz na rozmowe i daj pozniej znac, co Ci zaproponowali ????

elektronik

Jestem miło zaskoczony rozmową kwalifikacyjną, tak powinno się to odbywać. W tej pięknej, klimatyzowanej sali uśmiechnięta Pani dała mi testy , które rozwiązałem, wcześniej oczywiście mogłem się napić wody, mogłem się przygotować. Myślę że dobrze rozwiązałem testy, pomimo braku okularów, wzrok mam dobry jak na swoje lata ;) Było bardzo miło i sympatycznie, przeszedłem później kolejny etap z kierownikiem, szybka i konkretna gadka. Następnie 3 etap, z kolejnym, dostałem kilka propozycji, więc próbowałem negocjować. Na razie mam sprawę do przemyślenia, ale warta uwagi. Dziękuję wszystkim którzy przyczynili się do tego procesu rekrutacji. Bardzo mi się to podobało. Pełen profesjonalizm. Inne firmy powinny się tego uczyć. Pozdrawiam .

Testy na to stanowisko były idealnie dopasowane. Krótkie, zwięzłe i na temat. Tak trzymać.

• Rezultat: Dostałem pracę, ale nie przyjąłem
logo firmy Programista PLC, HMI, SCADA
Ostrów Wielkopolski
Zakład Przemysłowych Systemów Automatyki Sp. z o.o.
logo firmy Konsultant Microsoft Dynamics 365 SCM
MS POS Poland Sp. z o.o.
logo firmy Scrum Master/Agile Coach
Bartek

Według mnie najlepsza firma w okolicy -Niezłe zarobki - Jeśli wykonujesz powierzone ci zadania a nie udajesz że coś robisz nikt nie będzie cie irytować zbędnymi pytaniami - Nikt nie rzuca na głęboką wode wszystkiego po kolei uczą

@Bartek

Z kim trzeba się przespać żeby się tak ustawić i czy wystarczy ciągnąć czy trzeba też polykac

Wystarczy

Chociaż chyba jeśli na parkingu to nic nie daje.

Haha

Wystarczy się przespać z odrobinką chęci i samokrytyki. Ale niektórym nawet brak tego i potem wylewają żale na forum.

Psyche

(usunięte przez administratora) w zakładzie, teraz śmierć chłopaka. Co jeszcze musi się wydarzyć żeby osoby na stanowiskach funkcyjnych zaczęły reagować? Brak kompetencji i umiejętności komunikacji z pracownikami niesie za sobą poważne konsekwencje. Warto wejrzeć dalej niż wydajności w online.

Luki

O co chodzi? Jaki związek z jego śmiercią miała praca?

Jula
@Luki

Może niech panie z HR u sie wypowiedzą

Psyche
@Luki

Brak empatii i chodź odrobina zrozumienia trudnej sytuacji drugiej osoby. Wiadomo jesteśmy dorośli, ale namiastka ludzkiego zachowania byłaby niezbedna

@Luki

Podobno byl jakis donos na niego. Duzo osob mowi o tym

Donos?
@Adam

Jaki donos?

Waldek
@Adam

Robotą się zajmij teraz już za późno chłop odleciał przez takich ciekawskich jak ty

Kit
@Waldek

Nie przez ciekawskich tylko wręcz odwrotnie. Żadnego donosu nie było,ale powinien być na rządzących. Banda ignorantów!

Dajcie spokój
@Psyche

Zastanówcie się wszyscy czy to jest odpowiednie miejsce na taką dyskusję. Stała się tragedia, każda śmierć młodego człowieka to jest ciężki temat. Trochę rozumu i wyczucia, a przede wszystkim szacunku dla rodziny tej osoby. To są ludzie, którzy pracują w tej firmie i to wszystko mogą czytać. Przestańcie już.

Roko
@Dajcie spokój

Najgorsze jest to ze ktoś oczernił fajnego gościa. Nikt nie dal mu szansy obrony. I gdzie w tym momencie jest ten piękny HR. Tyle umiecie w tej firmie . Oceniacie z góry. Ludzie to pionki,ale pamiętajcie w niczym nie jesteście lepsi od nas. Macie tylko lepsze pensje wiadomo za co

@Roko

HR zajmuje się Omikronem lepsi niż Niedzielski wysyłać tylko na kwarantanne bo maja marzenia specjalisci WHO kto tylko wróci ludzia urlopy za ich widzi mi się jesteś chory baby bez pojęcia temat z nimi tylko do Sprawa Dla Reportera według mnie to sabotaż w firmie a od kwarantanny jest sanepid i testy a nie jakieś marzenia blondynki

A kolejny znowu dzisiaj..rip

Bez przesady
@Roko

Ludzie ogarnijcie się błagam! Wyzywacie się i wylewacie żale na innych ludziach którzy w większości tak jak wy wykonują tylko polecenia. Jedna z drugim coś wymyśla a reszta musi to poprostu robić. Zdajecie sobie sprawę z tego ze takie szkalowanie i oskarżanie za czyjaś smierć, nawet niebezpośrednio jest karalne? Zastanówcie się jak wy byście się czuli gdyby to o was ktoś napisał ze się przyczyniliscie do śmierci kogoś. Znacie tylko kawałek jakiejś historii i od razu jesteście ekspertami, a tak naprawdę wiecie tylko tyle co gdzieś usłyszeliście. W przypadku tej pierwszej akcji to gdzie byliście jak nie było kontaktu, poklepaliscie gościa po plecach i powiedzieliście że w razie czegoś jesteście do dyspozycji jak to robia „przyjaciele”? Nie. A teraz adwokaci.

@Bez przesady

Sam sie ogarnij, kolejny głupkowaty wpis żeby połechtać swoje ego. Jesteście siebie warci na tym forum!

@Psyche

Panie mają gdzieś jakieś opinie bo kto je ruszy robią co chcą chodzą jak chcą

Taki jesteś cwany to je rusz a wylecisz z roboty ichyba nikt nie wie co w tej firmie się dzieje

Roland

Widzialem dzisiaj dwie osoby w dwuznacznej sytuacji. Ciekawe czy wiecie o kim pisze?

nie

o kogo chodzi??

Zazdrosna
@Roland

Jak zaczeles to skończ, o jaki dział chodzi

@Zazdrosna

A2

Zazdrosna

Jaka koszulka

@Zazdrosna

Zielona i ciemny niebieski

Zbychu
@Roland

Ona jest wolna, więc może. Tyle, że....

Bo Ty wiesz

Grzegorz

Pewnie mało atrakcyjna jak zazdrości i pisze (usunięte przez administratora)

Albo

Będzie jakaś zbiórka dla potrzebujących z Ukrainy czy dział HR śpi gdy wojna wokół nas?

punto

nie wiecie czy pan T. mechanik ze stryszawy jeszcze pracuje? zawsze mi zalatwial przeglad za flaszke a w tymroku nigdzie go nie widze a przegląd mi sie konczy w punto co reperowal za pifffko

@punto

Pracuje i ma się dobrze odkąd się zwolnił i nie pije bimbru od Pana D byłego brygadzisty

T tak
@punto

PRACUJĘ A CO

Gorzałka
@T tak

Chyba nie w Fideltronik

Olek
@Gorzałka

W biedronce na kasie i zarabia dużo więcej od ciebie zadowolony?

@Gorzałka

Przynajmniej był uczciwy przeglądy robił zetelnie a nie tylko Kleil naklejki jak większość zawsze wszystko robił żeby dzialało i nawet bez zgłoszeń czy braku numeru maszyny bo nowość z fiteha trochę czasem brzeczal ale naprawial a co do alkoholu to czasem czuć od wszystkich

kazanie

Tak sobie czytam niektóre z zamieszczonych tu opinii i zastanawiam się - dlaczego? Wulgarne słownictwo, obelgi, personalne docinki, w tym odniesienia do życia intymnego i inne wywlekanie życia prywatnego - czy naprawdę nikt nie widzi, że to jest po prostu obrzydliwe? Ta strona przypomina miejsce, gdzie sfrustrowani i niezadowoleni z życia ludzie wylewają na innych wiadro pomyj. Dlaczego? Dla lepszego samopoczucia? Dla zwiększenia poczucia własnej wartości? Dla zabawy? Czy jakakolwiek odpowiedź stanowi w ogóle usprawiedliwienie dla takiego zachowania dorosłych ludzi? Ale przecież tak miło, łatwo i przyjemnie jest zmieszać z błotem inną osobę, w szczególności jeśli można ukryć swoją tożsamość pod pseudonimem… Założę się, że nikt piszący którykolwiek z poniższych jawnie obraźliwych komentarzy nie zadał sobie pytania: czy ja jestem taki idealny, że mam prawo do oceniania innych ludzi? Tak trudno pomyśleć, że po drugiej stronie ekranu też jest człowiek? Ludzie - Wy ze sobą pracujecie! Mijacie się na korytarzach. Ilu z Was mówi „cześć” osobie, którą tutaj obsmarowało? Jeżeli tak funkcjonuje świat i społeczeństwo to jest to po prostu żenujące. Zachęcam do refleksji, tym razem może nie nad zachowaniem innych, ale nad swoim własnym. Pozdrawiam

Papież
@kazanie

To po co czytasz jak obrzydliwe pracuje w tej firmie dość długo prawdę piszą choć nie powinni ale kto się poskarzy i komu,każdy dział ma swoich pupili którym wszystko wolno,nawet przerwy mają co chwile bo nikt ich nie kontroluje,a pracownik produkcji musi tyrac to gdzie ta twoja sprawiedliwość a wpis o gaskach zapracowanych to na pewno pisały gąski bo chcą się wybielic otwórz oczy człowieku i poobserwuj sobie samą palarnie a potem głos te swoje herezje jeszcze raz Cię proszę otwórz oczy

kazanie
@Papież

Sam Pan/Pani wskazał/-a „choć nie powinni”. Wpis dotyczy poziomu dyskusji, a raczej braku jakichkolwiek standardów jej prowadzenia, co dobitnie potwierdza chociażby odpowiedź Pana/Pani „balanga”. Tytułem przykładu komentarze typu, że ktoś jest potrzebny jak (usunięte przez administratora) świadczą przede wszystkim źle o osobie komentującej, a nie o osobie komentowanej. Tego rodzaje problemy, jeżeli występują, nie powinny być rozwiązywane w sposób forsowany na tej stronie. To jest clue problemu wskazanego w poście. Pozdrawiam

@kazanie

Jedni mają przerwy na papieroska kiedy tylko chcą a drudzy muszą zasuwac i co mi powiesz są lepsi i gorsi takie jest podejście do firmy mechanicy imprezuja wiecznie brygadzisci bez doświadczenia jeden stolarz nic nie zrobi a mu kazali drugi handluje kiełbasą i niewie co się dzieje jeszcze inny robi budowlanke i tak przychodza do pracy żeby wypocząć i gdzieś się przespać

Jacek

Gowork. Strona gdzie się piszę opinie na temat jakieś firmy, ocena, pytania i różne takie. Nie bo po co napiszmy o jakimś rowerzyście co nie ma nic wspólnego z oceną firmy....

Czy to prawda że tatuś wciągnął syna do mechaników,bo to chyba są jakieś jaja no chyba że prawda to ponaprawiane tak jak ten golf pierdzacy,jednak ta firma upada ale cóż lepsze to niż nic a jak widać na każdym stanowisku tylko układy a nie stopień umiejętności,współczucia dla operatorów jak myśleliście że już was nic nie zaskoczy to się zdziwicie

Ola

Spoko wysla gościa po flaszkę za tydzień wróci wiec jest nadzieja że ktoś naprawi

Niestronnicz

Smutne lecz prawdziwe.To co się wyprawia na A1(nie wiem jak na innych obszarach) to istny cyrk na kółkach. Szanowna p. kier. pozjadala wszystkie zmysły... Pula na podwyzki...he he he.Każdy wie o co chodzi...Aż dziwne że tym się jeszcze nikt nie zajął poważnie. Po co te ankiety, po co rozmowy podsumowujące, po co jakieś punkty. Czy w innych firmach zarabia się też po kilku lub kilkunastu latach pracy tyle samo co nowy pracownik?To nie trudna sprawa, to sprawa dla reportera.

@Niestronnicz

To jest chyba najgorszy dział.

P.p

Dlaczego przełożeni wymagaja od nas noszenia maseczek skoro sami odrazu przed wejsciem do akwarium je sciagaja i siedza bez nich. Czasem jakiś wyjdzie bez bo zapomni..Miało by to sens gdyby kazdy sie do tego stosował a głupie tlumaczenie ze oni sa u siebie.. ja tez moge powiedziec ze jestem u siebie ( na swoim stanowisku). A jak zobacza kogos z produkcji bez maseczki to wielka afera bo omnikron szaleje xd

@P.p

Nakaz noszenia maseczek a co z zakazem wnoszenia swojej wody na hale do którego też wyżsi się nie stosują P inżynierka zaczyna pracę idąc przez hale z kubkiem gorącej kawy w rozpuszczonych włosach i bez okularów widać że nie wszystkich obowiązują te same zasady . Jesteśmy tylko pionkami w ich grze albo się stosujesz albo nie.

Romek
@KIWI

Ktora to taka?

@Romek

Bez nazwisk.

Rabu

Firma bardzo prężnie sie rozwija w sprawie absurdów. Nowi pracownicy stawka 3500 zl (szczegol ze pracownik z zerowym doświadczeniem. ) lider produkcji, pracownik produkcjipo 7 latach pracy moze pomarzyć o takich pieniądzach. Praca dla osob z daleka, tak napewno Stryszawa i okolice hahah

Pp
@Rabu

Ja po 16 latach pracy mam 2800brutto. Żal az cokolwiek pisać

Trele morele
@Rabu

I serio jeszcze uczycie te osoby?

Xxx

O Ania chyba czas rozstania bądź odważna odejść sama nie pozdrawiam

@Pp

Jezeli po 16 latach dalej siedzisz na produkcji to nie dziw sie ze masz 2800 brutto

Olga

A co, miał przejść na prezesa? To chyba normalne, że zajmuje się tym, w czym jest najlepszy. A te różnice to moim zdaniem niesprawiedliwe. Może czas związki zakładać..

@Olga

Na prezesa nie, ale po 16 latach jak ktoś ma ambicje, spokojnie może zostać np brygadzistą i zarabiać więcej niż 2800. Jak ktoś się nie rozwija i siedzi przez tyle lat w jednym miejscu to niech się nie dziwi, że zarabia mało.

KIEDY ANEKSY?

Saba
@A3

Jak piekło zamarznie

Agnieszka
@Saba

Pośmiałeś się? A teraz grzecznie odpowiedz.

Lubiepiniondz
@Agnieszka

Aneksy rozdane? Zadowoleni? Można się rozejść i robić dalej 24/7

Przyszły pracownik

Widzę, że Fideltronik znowu szuka ludzi do pracy :) Pojawiły się ogłoszenia

Polski nieład

Orientuje się ktoś jak to jest z tymi wnioskami dot. Polskiego Ładu? Jedna pani w kadrach mówi, że trzeba składać, a inna że nie. Chodzi mi o stosowanie ulgi dla klasy średniej. Jest ktoś zagłębiony w temat? Nie mam ochoty za rok oddawać pieniążków fiskusowi :)

@Polski nieład

Nieźle jak dotyczy Cię klasa średnia. My to raczej zaliczamy się do klasy ubogiej ????

Polski nieład
@1234

Nie dotyczy... Ale nie ukrywajmy, że przy dużej ilości nadgodzin i dodatkach w "dobrych" miesiącach niektórzy są w stanie osiągnąć to 5701zł :) I tu ( od dziś ) zaczynają się schody...

Saba
@1234

bo wynagrodzenie tragedia

Agnieszka
@Saba

to chyba nie musicie się przejmować tym pitem :)

To brutto czy netto?

Anon
@999

5700 brutto na produkcji bez problemu mozna osiągnąc. 2 razy w weekend i masz

teraz to się pracownicy między sobą pozabijają. od nowego roku osoby w pełni zaszczepione będą miały dodatek 500+

Foliarz
@pracownik

A ci z niskim iq, 500 minus? No wiesz, tak żeby równowaga była.

Propaganda
@pracownik

Raczej ci w pełni zaszczepieni bedą potrzebowali ten dodatek na leczenie po szczepieniu

Tryhard

Nigdy nie pracowałem w lepszej firmie, świetna atmosfera dzięki której człowiek nie może doczekać się pójścia do pracy. Zarobić można prawie tyle co kierowca ciężarówki wystarczy chcieć, pozdrawiam

Lanek17148

GUSTLIK
@Tryhard

U mnie godzinka roboty i później plaża, trzeba po prostu dobrze trafić

Anon

Pracownik produkcji
@Tryhard

W końcu firma dba o pracownika. 3 miesiąc z rzędu masa dodatków i porządna wypłata. oby tak dalej!

chętny

czy są przyjęcia?

Zostaw merytoryczną opinię o Fideltronik Poland Sp. z o.o. - Sucha Beskidzka

• Jak się pracuje w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Zobacz opinie na temat firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o. tutaj. Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy oraz kandydaci do pracy to 232.

• Jakie są opinie pracowników o pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Liczba opinii, które napisali obecni i byli pracownicy to 199, z czego 26 to opinie pozytywne, 77 to opinie negatywne, a 96 to opinie neutralne. Sprawdź tutaj!

• Jak wygląda rekrutacja do firmy Fideltronik Poland Sp. z o.o.?

Kandydaci do pracy w Fideltronik Poland Sp. z o.o. napisali 5 opinii na temat procesu rekrutacyjnego. Zobacz szczegóły tutaj.

Fideltronik Poland Sp. z o.o.